Jump to content

Microsoft Surface Pro 3


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντα οι γερμανοί κερδίζουν στο τέλος..

με το καλό η παραλαβή και περιμένουμε εντυπώσεις..:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 698
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα πλέον το άγχος μετατοπίζεται στο να παραλάβουμε και να κυλήσουν ομαλά με την συσκευη που θα παραλάβω.

Πέμπτη η Παρασκευή θα το εχω στα χέρια μου.

Άντε να δουμε τι ψάρια πιάνει :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η ταμπλεταρα με κάθε επισημότητα :dance::dance::up::up:

Αφού κάναμε το καθιερωμένο Unboxing όπως επιβάλλεται και μετά μια σύντομη αλλα εξονυχιστική μάτια κυρίως σε θέμα οθόνης και κατασκευής παντού μπρος-πίσω-περιμετρικά αυτό που πρέπει να πούμε ότι απλά ΤΑ ΣΠΑΕΙ και ΑΨΟΓΟ το tablet.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

δωσε photos στον λαο αλεξ!!!!:D:D καλοριζικο και καλοδουλευτω να ειναι!!!:)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Άλεξ... Ελπίζω το απαραίτητο unboxing να συνοδεύτηκε με βίντεο που θα δούμε, αλλιώς βολευόμαστε και με φώτο :lol:
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

δωσε photos στον λαο αλεξ!!!!:D:D καλοριζικο και καλοδουλευτω να ειναι!!!:)

Ευχαριστώ,photo όταν μπορέσω διότι μέσω tapatalk δεν με αφηνει ούτε με απευθείας link από ανέβασμα και δεν μου βγάζει στον browser την επιλογή του ανεβάσματος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο Άλεξ... Ελπίζω το απαραίτητο unboxing να συνοδεύτηκε με βίντεο που θα δούμε, αλλιώς βολευόμαστε και με φώτο :lol:

 

Βίντεο δεν έχει, το Unboxing ήδη έγινε και φωτός όταν και αν μπορέσω θα ανεβάσω.

Παρτίδα παραγωγής είναι 1434 δηλαδή τέλη Αυγούστου και από την παραγωγη στην κατανάλωση δηλαδη:lol:

Σαν μια ζεστή ζεστη πεντανοστιμη ομελέτα σερβιρισμενη κατευθείαν από το τηγάνι στο πιάτο :D

 

[ATTACH]49414[/ATTACH]

 

[ATTACH]49415[/ATTACH]

 

[ATTACH]49416[/ATTACH]

 

[ATTACH]49417[/ATTACH]

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να τις ανεβάσω διότι πριν δεν μπορουσα!

Περαιτέρω εντυπώσεις μέσα στο Σ/Κ:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο δεν έχει, το Unboxing ήδη έγινε και φωτός όταν και αν μπορέσω θα ανεβάσω.

Παρτίδα παραγωγής είναι 1434 δηλαδή τέλη Αυγούστου και από την παραγωγη στην κατανά

Σαν μια ζεστή ζεστη πεντανοστιμη ομελέτα σερβιρισμενη κατευθείαν από το τηγάνι στο πιάτο :D

 

 

Καλοριζικο Alex!!!!! Είσαι και ποιητής παναθεμα σε!! Δώσε εντυπώσεις στους πεινασμένους συμφορουμιτες!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε εδω και άλλη μια photo.

http://s26.postimg.org/85dxg0whl/image.jpg

 

http://s26.postimg.org/60ymc216h/image.jpg

 

[ATTACH]49435[/ATTACH]

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες πρώτες εντυπώσεις:

 

1.Εντυπωσιακη οθονη σε χρώματα,ευκρίνεια,ζωντάνια

2.Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής

3.form factor ιδανικό θα ελεγα.

4.Η αίσθηση του βάρους και κράτημα στο χέρι σε εξαιρετικά επιπεδα,πραγματικά δηλαδή μένεις άφωνος για 12 ιντσών κορυφαίο υπολογιστή σε tablet form factor.

5.Ο φορτιστής ειναι κατα πολυ βελτιωμένος σε σχεση με τα προηγούμενα της σειρας και κλασικά φόρτιση αστραπή 2.5 ωρών απο 10 εως 100% πράγμα εξαιρετικά θετικό.

6.Το kickstand απολυτα στοιβαρο εμπνέοντας σιγουριά και αξιοπιστία βελτιωμένο σε μεγιςτο βαθμο σε σχεση με τα προηγούμενα.

7.Ελευθερος χώρος στο δίσκο 99gb μετα την αφαίρεση της δοκιμαστική σε εκδοςης του office και αρκετα περιττά metro app +μηδέν bloatware.

8.Ολα τα windows/firmware update ειναι περασμένα ήδη out of the box εως και τέλη Αυγούστου μιας και η παρτίδα κατασκευής ειναι λίγων ημερών(1434) δηλαδή 34 εβδομαδα του 2014.

 

Αυτα σε πρώτη φάση,περαιτέρω εντυπώσεις αφού κλείσω μια εβδομαδα-10 ημέρες χρηςη όπου θα υποβληθεί σε συνεχόμενα test ομαλής και φυσιολογικής συμπεριφορά ετςι ώστε να μείνει στο τέλος.

Έχουμε 15 ημέρες DOA

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Alex, εχω πάρει αυτή την θήκη - http://www.ebay.co.uk/itm/111188994279?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=410223754931&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT και μου έχει βγεί πολύ καλή!
Link to comment
Share on other sites

αλεξ καλορίζικο και καλοδούλευτο...

με τη πρώτη ευκαιρία, πες πως τα πάει από θερμοκρασίες..ειδικά μετά από αρκετή ώρα χρήσης...

 

επίσης τη γνώμη σου για το cover και τη πληκτρολόγηση και σε τι επίπεδο είναι...μου εχει κολλήσει από το review του tested που πέταξε ατάκα για "some fear to any lenovo/macbook keyboard" και είναι βαριά κουβέντα... αν φτάνει κοντά σε τέτοια επίπεδα:)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μα πόσο όμορφο!! Alex σε παρακαλώ πες μας αν οι 12'' είναι αρκετές και ''εύκολες'' για καθημερινη χρήση. Είναι η μόνη μου ανησυχία για το tablet μαζί με την απόκριση του πληκτρολογίου. Και αυτό γιατί δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου.
Link to comment
Share on other sites

Alex, εχω πάρει αυτή την θήκη - http://www.ebay.co.uk/itm/111188994279?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=410223754931&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT και μου έχει βγεί πολύ καλή!

Εφόσον ειναι παρόμοια με αυτήν εδω http://www.amazon.co.uk/Exact-Microsoft-Surface-SLENDER-Series-Black/dp/B00KGLBZO8/ref=sr_1_11?s=computers&ie=UTF8&qid=1408268636&sr=1-11&keywords=surface+pro+3+case. γιατι οχι απο την στιγμη που ειναι πιο φθηνή,μιας και θέλω λεπτή να ειναι,εφόσον δεν υπολείπεται ποιοτικά.

Αφού περάσει το DOA και ολα καλα κυλήσουν τοτε θα παραγγελω.

αλεξ καλορίζικο και καλοδούλευτο...

με τη πρώτη ευκαιρία, πες πως τα πάει από θερμοκρασίες..ειδικά μετά από αρκετή ώρα χρήσης...

 

επίσης τη γνώμη σου για το cover και τη πληκτρολόγηση και σε τι επίπεδο είναι...μου εχει κολλήσει από το review του tested που πέταξε ατάκα για "some fear to any lenovo/macbook keyboard" και είναι βαριά κουβέντα... αν φτάνει κοντά σε τέτοια επίπεδα:)

Δεν το δούλεψα παρά 1 ώρα χθες το βράδυ με μερικό σεταρισμα συςκευης και σήμερα νωρίς το μεσημέρι άλλη μια 1 ωριτςα με ελαφρό σερφάρισμα και εγκατάσταση app του metro και ετςι δεν μπορώ να κρίνω.

Πάντως αν χωρίσουμε την πλάτη σε 4 ίσα κομμάτια θα ελεγα οτι μονο η μια γωνία ζεστένεται αλλα σε νορμαλ επιπεδα βεβαια,φαντάζομαι εκει θα ειναι η CPU.

Πληκτρολογιο πολυ καλή αίσθηση,το backlight ολα τα λεφτά πιστεύω ενα 70-80% των χρηστών θα τους καλυψει ικανοποιητικά(εγω είμαι μεσα σε αυτούς)

Όλοι οι υπόλοιποι που εχουν συνηθίσει την στιβαρότητα,ανθεκτικότητα ενός πληκτρολογίου σε ultrabook στυλ να μπορούν να γράψουν σε περισσότερες συνθήκες και εκτός γραφείου η πανω σε επίπεδη σκληρή επιφάνεια εργασίας πιστεύω θα δυσκολευτούν.

Πόσο μα πόσο όμορφο!! Alex σε παρακαλώ πες μας αν οι 12'' είναι αρκετές και ''εύκολες'' για καθημερινη χρήση. Είναι η μόνη μου ανησυχία για το tablet μαζί με την απόκριση του πληκτρολογίου. Και αυτό γιατί δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου.

Πιστεύω με μια έστω πρώιμη κρίση οτι η 12 ιντςες ειναι η πλέον χρυσή τομή που μπορείς να καλύψεις σε οςο το δυνατόν καλύτερο βαθμο ultrabook mode χωρίς να θυσιάζεις σε μεγάλο βαθμο την tablet χρηςη.

Θα ελεγα ενδείκνυται για 70% χρηςη ultrabook και 30% tablet.

Η απόκριση ειναι πολυ καλή των πλήκτρων,απλα οπως είπα αν κάποιος εχει παραπάνω/ υψηλές απαιτήσεις σε αυτο το τομέα ίσως να μην τον βολέψει στο πολυ ικανοποιητικό βαθμο που θα σου προσφέρει ενα κανονικό πληκτρολογιο λάπτοπ η ultrabook.

Επίσης βολεύει αρκετα στο κράτημα ειτε οριζόντια ειτε κάθετα και με εξαίρεση ξάπλα στο καναπέ οπουδήποτε αλλού θα βολέψει αρκετα ικανοποιητικά πχ σε γραφείο η οποιοδήποτε επίπεδη επιφάνεια ειτε για σερφάρισμα ειτε γράψιμο ειτε κατανάλωση περιεχομένου ειτε στα γόνατα βολεύει παρά πολυ,ειτε σε πολυθρόνα εξιςου αρκετα.

Αρκεί να μην ξαπλωνεις εντελώς όπου δεν θα βολέψει εννοείται οχι τόσο για το βάρος που δεν προβληματίζει ιδιαίτερα οςο για τις διαςταςεις.

 

Αυτα σε μια πρώτη γνωριμία μαζί του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η σειρά αυτή ειναι ιδιαίτερη θα ελεγα που εχει πολλά θετικά αλλα και λίγα αρνητικά·(αλίμονο αν δεν εχει) αλλα πιστεύω οποίος τον βολέψει,το αγαπήσει αυτα που προσφέρει και πως τα προσφέρει, οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γυρίσει πιςω σε λάπτοπ λογικές.

Εγω δηλαδή έχοντας περάσει και απο ντέσκτοπ και λάπτοπ και ultrabook την τελευταία 10ετια με βεβαιότητα μπορώ να πω οτι απο εδω και πέρα μονο με υβριδικές λύσεις πρόκειται να ασχοληθώ για καλυψει και δουλειάς και ψυχαγωγίας σε καθημερινή η σχεδόν καθημερινή βαςη.:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Alex έχοντας δει πολλά reviews μόνο μία απορία μου έχει μείνει... Μετά από 3-5 μέρες γράψε μας δυο λόγια για την μπαταρία του που είναι μεγάλο ερωτηματικό λόγο της "δύναμής" του...

 

Κατά τα άλλα καλή απόλαυση :p

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το έχω σχεδόν 2 μήνες. Η μπαταρία είναι υποδειγματικη!

Αλεξ, η θήκη που σου πρότεινα καλύπτει και το πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... Δηλαδή τις ώρες που λέει η MS τις φτάνει? Πχ 6-7 ώρες μέτριας χρήσης....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... Δηλαδή τις ώρες που λέει η MS τις φτάνει? Πχ 6-7 ώρες μέτριας χρήσης....

 

Ε κοίτα αφού η ΜS έλεγε για 9h, όοοολα τα reviews που είδα εγώ είπαν από 7-8.30 (υποθέτω με συνεχές testing), νομίζω πως για ένα μέσο άνθρωπο, χωρίς autocad κλπ, οι 6-7h που λες είναι απόλυτα εφικτές!:)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος... Δηλαδή τις ώρες που λέει η MS τις φτάνει? Πχ 6-7 ώρες μέτριας χρήσης....

 

Τις εχει πιστεύω αυτές τις ώρες.

Χθες αργά το βράδυ καμία ωριτςα σερφάρισμα,YouTube,κατανάλωση περιεχομένου σε metro ui με φωτεινοτητα στο 30-35% φωτεινοτητα μου έπεσε απο 100% σε 84%.

Καλα πιστεύω μετα απο την πρώτη πλήρη φόρτιση που του εκανα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καληςπερα παιδια!Εγω αυτο που ηθελα να ρωτησω μιας και παρακολουθω το τοπικ ειναι το εξης...καποιοι το κατηγορουν οτι δεν κανει ουτε για ταμπλετ ουτε για λαπτοπ...800 γραμμαρια για ταμπλετ ειναι too much λενε και για λαπτοπ δεν μπορεις να το βαλεις στα ποδια σου...προσφατα πουλησα το νεξους 10 γιατι οντως εμενα ακομα και τα 550+ γραμμαρια δεν μου φαινοντουσαν και τοσο βολικα...εσενα ποια η εμπειρια σου μεχρι στιγμης με το surface?
Link to comment
Share on other sites

Καληςπερα παιδια!Εγω αυτο που ηθελα να ρωτησω μιας και παρακολουθω το τοπικ ειναι το εξης...καποιοι το κατηγορουν οτι δεν κανει ουτε για ταμπλετ ουτε για λαπτοπ...800 γραμμαρια για ταμπλετ ειναι too much λενε και για λαπτοπ δεν μπορεις να το βαλεις στα ποδια σου...προσφατα πουλησα το νεξους 10 γιατι οντως εμενα ακομα και τα 550+ γραμμαρια δεν μου φαινοντουσαν και τοσο βολικα...εσενα ποια η εμπειρια σου μεχρι στιγμης με το surface?

 

Κοίταξε εφόσον δεν σε βόλεψε το nexus 10 ως tablet προφανώς το surface θα σε καλυψει ακομα λιγότερο μιας και βαρύτερο ειναι και 12 ιντσών.

Αρα αν σε ενδιαφέρει το κομματι tablet κατα κύριο λόγο,το surface δεν κανει για αυτή τη χρηςη.

 

Πιο ιδανική κατάσταση ειναι το surface ως laptop/ultrabook replacement που θα σε καλυψει 80% πολυ ικανοποιητικά για αυτήν την χρηςη και ενα 8ιντσο tablet για pure tablet χρηςη.

Αυτός ο συνδυασμός ειναι ο ιδανικός πιστεύω για την συντριπτική πλοιοψηφια των πιθανών χρήσεων και αναγκών που θέλει να καλυψει ο οποιοδήποτε χρήστης.

 

Ανέφερα πιςω σε οποίες περιπτώσεις δεν θα σε καλυψει το surface ως laptop/ultrabook replacement.

 

Άρα σταθμιζεις αναγκες,ανάλογα το badget σου και έχοντας υπόψη παντα αν εχεις ήδη λάπτοπ η σταθερό και προχωράς ανάλογα.

 

Εγω προςωπικα δεν εχω ούτε λάπτοπ ούτε σταθερό και καλύπτομαι με το surface 70% ως ultrabook και 30% ως tablet που το υπόλοιπο 70% το κάνω πολυ πιο ικανοποιητικα με ενα 8ιντσο οπως ειναι λογικό μιας και κατα πολυ ελαφρύτερο και βολικό για αυτήν τη χρηςη ειναι.

 

Υπαρχει βεβαια ο συνδυασμός ενός λάπτοπ η ultrabook και ενός 8ιντσου tablet που μπορεί εξιςου να σε καλυψει πολυ ικανοποιητικα και στις 2 χρήσεις και πιο οικονομικά ως προς την επιλογή του λάπτοπ η ultrabook σε σχεση με το surface.

 

Αρα τα βάζεις κατω ολα και αποφασίζεις ανάλογα.

 

Η επιλογή του surface εχει τα θετικά και αρνητικά του οπως αντιστοιχα ενός λάπτοπ η ultrabook.

Αν δεν θέλεις να μπλέκονται μεταξύ τους(λάπτοπ χρηςη και tablet αντιστοιχα) και να υπαρχει διαχωρισμός και απόλυτη εξειδίκευση θα σε καλυψει το δίδυμο ultrabook + 8ιντσο tablet.

 

Σε κάθε περιπτωση ο συνδυασμός ειναι απαραίτητος εφόσον θες να καλύψεις πολυ ικανοποιητικα και τις 2 βασικές χρησης σε καθημερινή βαςη ειτε για εργασία ειτε ψυχαγωγία.

 

Αυτα.

Alex γιατι μονο 4 μνημη; Είναι αρκετα;

 

Κοιτα 8gb ram είχα μονο σε σταθερό.

Σε λάπτοπ η ultrabook maximum είχα 4gb ram και καλυπτόμουν πολυ ικανοποιητικα.

Αρα τα 4 στο surface μου κανουν απολυτα.

300 ευρω παραπάνω δεν δίνω για να εχω 8 μιας και τα 256 ssd περιττά μου ειναι.

Αν υπηρχε εκδοςη 8 με 128 για +100 ευρω μεγιςτο,τοτε μονο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Surface Pro 3 firmware update.

http://www.microsoft.com/surface/en-us/support/install-update-activate/pro-3-update-history

Στην καθιερωμένη δεύτερη τριτη του μηνός μαζί με τα windows update η ms παραλληλα κυκλοφόρησε και update αποκλειςτικα για το tablet με βελτιώσεις.

 

September 2014 updates

The following updates will be listed as “System Firmware Update – 9/9/2014” when you view your update history.

 

Note

When Surface updates are provided via the Windows Update service, they are delivered in stages to Surface customers. As a result, not every Surface will receive the update at the same time, but the update will be delivered to all devices. If you have not received the update then please manually check Windows Update later.

-Surface Pro UEFI update (v3.10.250.0) improves system experience and enhances overall system stability, including Wi-Fi.

-Surface Pro Embedded Controller Firmware update (v38.6.50.0) enhanced support for system performance and user experience, including thermostat icon on boot.

-Surface Pro System Aggregator Firmware update (v3.9.350.0) increases the overall system reliability and compatibility with a Surface cover.

-Surface Integration driver update (v2.0.1102.0) enhances user experience, including Wi-Fi stability.

-Surface Wi-Fi and Bluetooth driver update (v15.68.3055.107) improves Wi-Fi/ Bluetooth reliability and system stability, and significantly enhances the user experience.

 

Κατα τα αλλα μετα 5 ημέρες χρησης δηλώνω αρκετα ευχαριστημένος απο την αυτονομια της συςκευης που κυμαίνεται στις 6 με 7 ώρες ελαφριά προς μέση χρηση(σερφάρισμα,YouTube,Word,Excel,OneNote,torrent,κατανάλωση περιεχομένου)

 

Ενα αρνητικό που εχω βρει ειναι οτι ζεστένεται αρκετα με live streaming ειτε μέσω desktop app ειτε μέσω browser και οτι ακούς το fan να τρέχει καθ όλο τη διάρκεια του streaming πράγμα που ούτε στο Pro 2 ούτε στο Thinkpad 8 συνέβαινε.

Ενοχλητικό ειναι στάνταρ.

 

Το περίεργο οτι με YouTube βιντεακια(720/1080p) δεν υπαρχει τέτοιο θεμα,ούτε με θερμοκραςιες ούτε το fan να τρέχει.

 

Δεν εκανα το τελευταία update ακομα,θα δουμε μήπως και βελτιώθηκε σε αυτο το θεμα.

 

Επίσης η εφαρμογή film on tv δεν παίζει σωστά(κρασαρισματα,πολυ χαμηλές ταχύτητες,στην ουσία δεν μπορείς να δεις live εκπομπή)

Μην εχει ασυμβατότητα με αυτο το aspect ratio η την ανάλυση μου φαίνεται πολυ περίεργο πάντως που σε κανένα άλλο windows tablet δεν είχα κανένα πρόβλημα με την συγκεκριμένη εφαρμογή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σχεδόν 2 μήνες. Η μπαταρία είναι υποδειγματικη!

Αλεξ, η θήκη που σου πρότεινα καλύπτει και το πληκτρολόγιο.

 

Εχει βγει η δυνατότητα στο site της ms να κανεις registration το tablet.

https://www.microsoft.com/surface/en-gb/support/register

Εγω δεν το εκανα ακομα(να περάσει και η δεύτερη εβδομαδα του DOA και μετα) αλλα με το που εβαλα το serial number μου βγάζει εγγύηση εως 29-11-2016

Εδω το τσεκάρεις.

https://myservice.surface.com/en-IE/Pages/Welcome.aspx

 

Οςο για την θήκη απο την άλλη εβδομαδα θα αποφασίσω ποια θα πάρω.

 

Κατα τα αλλα αυτο που με ενοχλεί ειναι οτι full screen mode πετυχαίνω μονο σε desktop player πχ vlc/bsplayer/kmp και σε κανέναν metro app(ενοχλητικό αρκετα θα ελεγα) οπως επίσης σε YouTube ειτε σε ντέσκτοπ ειτε μέσω εφαρμογων metro δεν εχω ούτε εκει full screen mode.

 

Το ιδιο και σε live streaming που στην ουσία σαν να εχω 10 ιντςες πραγματικού διαθέσιμου panel και οχι 12 που αυτα πλήρωσα με την αγορά του surface.

Δηλαδή το 3:2 aspect εχει τα πολλά θετικά του(διάβασμα,σερφάρισμα,OneNote με χρηςη γραφιδας,office και γενικά η επαγγελματική πλευρά του tablet) αλλα εχει και τα αρνητικά του.

Οπως επίσης οτι σε streaming ζεστένεται αρκετα και ο ανεμιστήρας κανει συνεχώς θόρυβο.

Εδω είναι μαλλον η χρησιμότητα των Fanless Intel Core M.

Παλι καλα που εχω το Thinkpad 8 με το 16:10 που ελεγα νατο σουτάρω οταν θα έπαιρνα το surface, αλλα θα μείνει οπωσδήποτε διότι εξυπηρετεί καλύτερα στην παραπάνω χρηςη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Surface Pro 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...