Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυσκολο μου φαινεται 2700 μεσα στην συσκευη. Εξωτερικη?

 

Το χω ξαναγραψει. Πριν μπει η μπαταρια θα μετρηθει και αναλογως θα πραξω

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Το χω ξαναγραψει. Πριν μπει η μπαταρια θα μετρηθει και αναλογως θα πραξω

 

Περίμενε λίγο. Πιστεύεις ότι από 1400 που είναι η official η 2700 ειμαι πραγματική;

1000% ψεύτικη είναι.

Άδικα περιμένεις κιόλας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγω σ'αυτο.

Μην περιμένεις θαύματα.

Αμα ηταν ετσι,όλοι θα αγοράζαμε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η μπαταρία μου δείχνει να είναι καλύτερα.

Το άφησα εντελώς να κλείσει από μπαταρία και το φόρτισα μετά μέχρι 100% συν ένα μισάωρο ακόμη. Με πήγε 1 μέρα και 10+ ώρες ενώ πριν 24 ώρες με το ζόρι.

Καλές οι σύντομες φορτίσεις αλλα δεν γεμίζει πλήρως η μπαταρία με αποτέλεσμα να μην δείχνει και τόσο σωστά ο μετρητής από ότι κατάλαβα.

Θέλει κάποιες φορές τον μήνα πλήρη φόρτιση αφού έχει γίνει αποφόρτιση εντελώς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

 

Εχει πραγματοποιησει κανεις την αλλαγη μπαταριας μεσα απο το προγραμμα της Apple?? εχουμε κανενα νεο??? απο το site της apple μου βγαζει οτι την εχει αναλαβει η infoquest! ( σαν μαγαζι ειναι αξιοπιστο?? )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

 

Εχει πραγματοποιησει κανεις την αλλαγη μπαταριας μεσα απο το προγραμμα της Apple?? εχουμε κανενα νεο??? απο το site της apple μου βγαζει οτι την εχει αναλαβει η infoquest! ( σαν μαγαζι ειναι αξιοπιστο?? )

 

Ναι το πρόγραμμα εχει αρχίσει. Η info quest είναι αξιόπιστη εταιρεία και ο συνεργάτης της Apple στην Ελλάδα πλην των iPhones λόγω παρόχων. Το πρόγραμμα αντικατάστασης όμως το έχει αναλάβει η ίδια. Υπάρχει ειδικό topic για το πρόγραμμα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

σ΄ευχαριστω για την ενημερωση DINFUN. Θα επικοινωνησω μαζι τους αυριο πρωι!

 

Παρακαλώ, ναι επικοινώνησε κι αν μπορείς μετέφερέ μας την εξέλιξη :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Μολις επικοινωνησα με την infoquest και μου ειπαν τα εξης : 1o) Δεν υπαρχει καποια ενημερωση προς το παρον μεχρι ποτε θα ισχυει το προγραμμα , 2ον) θελει λεει 7-8 μερες για να ελενξουν αν το κινητο πληρη τις προυποθεσεις του προγραμματος (ασχετα αν το site της apple σου λεει οτι μπορεις να την αλλαξεις) , 3ο) 2-3 βδομαδες για να ολοκληρωθει η αλλαγη. Αυτο λεει οφειλεται λογο στο υψηλο φορτο εργασιας.

 

Αυτα μεχρι στιγμης , δεν ξερω αν θα το παω αμεσα , η αληθεια ειναι οτι δεν με καλυψαν τηλεφωνικα , αν καποιος εχει καποιο νεο ας ενημερωσει!! :D

 

Επισης σκεφτομαι σοβαρα να το στειλω σε φιλο μου στην ολλανδια και να το παει στο applestore!! ποιο γρηγορα θα το παρω!! :D

Edited by volcom
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Μολις επικοινωνησα με την infoquest και μου ειπαν τα εξης : 1o) Δεν υπαρχει καποια ενημερωση προς το παρον μεχρι ποτε θα ισχυει το προγραμμα , 2ον) θελει λεει 7-8 μερες για να ελενξουν αν το κινητο πληρη τις προυποθεσεις του προγραμματος (ασχετα αν το site της apple σου λεει οτι μπορεις να την αλλαξεις) , 3ο) 2-3 βδομαδες για να ολοκληρωθει η αλλαγη. Αυτο λεει οφειλεται λογο στο υψηλο φορτο εργασιας.

 

Αυτα μεχρι στιγμης , δεν ξερω αν θα το παω αμεσα , η αληθεια ειναι οτι δεν με καλυψαν τηλεφωνικα , αν καποιος εχει καποιο νεο ας ενημερωσει!! :D

 

Επισης σκεφτομαι σοβαρα να το στειλω σε φιλο μου στην ολλανδια και να το παει στο applestore!! ποιο γρηγορα θα το παρω!! :D

Την ίδια πολιτική ακολούθησαν και όταν βγήκε το πρόγραμμα για αντικατάσταση του πλήκτρου on/off πριν κάτι μήνες. Σου κρατούσαν το κινητό 1 μήνα και αν πληρούσε τις προϋποθέσεις το άλλαζαν.

 

Αν δεν έχεις Apple Store δουλειά δεν κάνεις, δυστυχώς.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Από apple store γνωρίζει κανενας πόσες μέρες χρειαζεται για να το πάρουμε ?

 

Εάν βρίσκεσαι Ελλάδα δεν μπορείς να το αγοράσεις από Apple Store. Μόνο από εξωτερικό να το προπαραγγείλεις και να το παραλάβει κάποιος δικό σου και να σου το στείλει. :)

Link to comment
Share on other sites

To συχνο ζέσταμα σε 3G browsing ή και στο WiFi είναι νορμαλ;

 

Με 3G ανάλογα την ποιότητα του σήματος ζεσταίνεται ναι ειδικά όσο χαμηλότερη είναι η ποιότητα.

Wifi όχι πολύ δύσκολα. Κανε μια επανεκκίνηση μήπως κάτι έχει κολλήσει.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με 3G ανάλογα την ποιότητα του σήματος ζεσταίνεται ναι ειδικά όσο χαμηλότερη είναι η ποιότητα.

Wifi όχι πολύ δύσκολα. Κανε μια επανεκκίνηση μήπως κάτι έχει κολλήσει.

 

Πως κανουμε επανεκκινηση;

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Πως κανουμε επανεκκινηση;

 

Απενεργοποιήσε την συσκευή και ενεργοποίησε την πάλι.

Βαριέμαι να γράφω αυτό κι έτσι το λεω επανεκκίνηση

Χαχαχα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πως κανουμε επανεκκινηση;

 

Έχεις δύο επιλογές soft - hard

 

1. Πάτησε παρατεταμένα Home και power buttons μέχρι να δεις το μήλο και άφησέ το να κάνει επανεκίννηση (δεν διαγράφεται τίποτα).

2. Ακολουθείς τη διαδρομή Ρυθμίσεις >Γενικά >Επαναφορά >Όλα τα αρχεία και ρυθμίσεις. (πλήρη διαγραφή της συσκευής).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δύο επιλογές soft - hard

 

1. Πάτησε παρατεταμένα Home και power buttons μέχρι να δεις το μήλο και άφησέ το να κάνει επανεκίννηση (δεν διαγράφεται τίποτα).

2. Ακολουθείς τη διαδρομή Ρυθμίσεις >Γενικά >Επαναφορά >Όλα τα αρχεία και ρυθμίσεις. (πλήρη διαγραφή της συσκευής).

 

Η επιλογη 1. με εχει σωσει απειρες φορες. Το θεαματικο ειναι οτι επανεκκινεί και δεν ζητά και κωδικό για ξεκλειδωμα στην sim

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογη 1. με εχει σωσει απειρες φορες. Το θεαματικο ειναι οτι επανεκκινεί και δεν ζητά και κωδικό για ξεκλειδωμα στην sim

 

off topic: Kαλημέρα, εάν θέλεις άλλαξε τη photo στην υπογραφή σου γιατί δεν εμφανίζεται, thanks :)

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως να κολλαει?? η συσκευη!? δεν εχω παρατηρησει κατι ...

 

Ναι γενικά αν κολλάει θέλω να μάθω όταν είσαι στο internet, αν κάνει lag.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...