Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου δώσανε 100 λεπτα προς όλους με το που έβαλα την κάρτα και 600 προς cu

Mobile User: iphone 5 16gb

Tablet User: ipad mini retina 4g

Link to comment
Share on other sites

Εάν ενεργοποιήσει κάποιος το vodafone cu exclusive με την καταπληκτική φοιτητική του προσφορά και ΜΕΤΑ (αφού ολοκληρώσει τη διαδικασία και λειτουργεί το πακέτο) το μεταβιβάσει σε ΜΗ-φοιτητή, ο ΜΗ-φοιτητής θα έχει τα προνόμια του xclusive; Όπως καταλάβατε προσπαθώ να καρπωθώ τα οφέλη του xclusive χωρίς να είμαι φοιτητής.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εάν ενεργοποιήσει κάποιος το vodafone cu exclusive με την καταπληκτική φοιτητική του προσφορά και ΜΕΤΑ (αφού ολοκληρώσει τη διαδικασία και λειτουργεί το πακέτο) το μεταβιβάσει σε ΜΗ-φοιτητή, ο ΜΗ-φοιτητής θα έχει τα προνόμια του xclusive; Όπως καταλάβατε προσπαθώ να καρπωθώ τα οφέλη του xclusive χωρίς να είμαι φοιτητής.

off-the-record: Αν βρεις πακέτο έτοιμο (δηλ. προ-ενεργοποιημένο) CU XCLUSIVE και με γνωστό σου που δουλεύει σε κατάστημα Vodafone , μπορείς να το ταυτοποιήσεις στο όνομά σου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εάν ενεργοποιήσει κάποιος το vodafone cu exclusive με την καταπληκτική φοιτητική του προσφορά και ΜΕΤΑ (αφού ολοκληρώσει τη διαδικασία και λειτουργεί το πακέτο) το μεταβιβάσει σε ΜΗ-φοιτητή, ο ΜΗ-φοιτητής θα έχει τα προνόμια του xclusive; Όπως καταλάβατε προσπαθώ να καρπωθώ τα οφέλη του xclusive χωρίς να είμαι φοιτητής.
και γιατί να το μεταβιβάσεις? άμα το πάρεις από κάποιον φοιτητή που δεν το χρειάζεται, μπορείς να το χρησιμοποιείς κι ας είναι στ όνομά του, όπως έκανα γω με τον πατέρα μου
Link to comment
Share on other sites

To sms x στο 19129 μπορούμε να το στείλουμε μόνον μια φορά..?

αν το ξαναστείλεις χρεώνεσαι αλλά δεν κερδιζεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Ευχαριστώ.

Edited by Bezbozny
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι πεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδηξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Ευχαριστώ.

δεν την δικαιούσαι
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Ευχαριστώ.

Δικαιουσαι κανονικα την προσφορα. Αρκει να βγαλεις την νεα φοιτητικη ταυτοτητα. Και γω φετος μεταπτυχιακο κανω και εβγαλα κανονικα την φοιτητικη ταυτοτητα και πηρα και την προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών και δεν τη δικαιούμαι την προσφορά γιατί θέλουν τον αριθμό του πάσο για να ενεργοποιήσουν το πακέτο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών και δεν τη δικαιούμαι την προσφορά γιατί θέλουν τον αριθμό του πάσο για να ενεργοποιήσουν το πακέτο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!

Ε κανε μια αιτηση και βγαλε την ταυτοτητα για να παρεις και το νουμερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δικαιούμαι επειδή είμαι στο ανοιχτό πανεπιστήμιο και δεν μπορώ να βγάλω ηλεκτρονικά την ταυτότητα. Μας έχει δώσει από μόνο του το πανεπιστήμιο.
Link to comment
Share on other sites

καποιος που κανει δευτερο πτυχιο και εχει βγαλει τη νεα φοιτητικη ταυτοτητα (η οποια ομως δεν ειναι ταυτοχρονα και πασο μιας και εχει ηδη ενα πτυχιο) δεν δικαιουται τη φοιτητικη προσφορα?
Link to comment
Share on other sites

καποιος που κανει δευτερο πτυχιο και εχει βγαλει τη νεα φοιτητικη ταυτοτητα (η οποια ομως δεν ειναι ταυτοχρονα και πασο μιας και εχει ηδη ενα πτυχιο) δεν δικαιουται τη φοιτητικη προσφορα?

 

Όχι γιατί εμένα (που κάνω επίσης μεταπτυχιακό) με είπαν ότι η προσφορά ισχύει για όσο διάστημα η ακαδημαϊκή ταυτότητα έχει και ισχύ πάσου.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έγινε η φορητότητα από What's Up σε CU. Από το κατάστημα με είχαν πει ότι θα ενεργοποιήσουν αυτοί την φοιτητική προσφορά κι ότι εγώ δε θα κάνω κάτι. Προς το παρόν έχω 2€ υπόλοιπο και 300min προς αριθμούς Vodafone σαν δώρο που γράφτηκα στο CU account. Πως θα καταλάβω ότι ενεργοποιήθηκε η φοιτητική προσφορά; Σας ήρθε κάποιο SMS εσάς;
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έγινε η φορητότητα από What's Up σε CU. Από το κατάστημα με είχαν πει ότι θα ενεργοποιήσουν αυτοί την φοιτητική προσφορά κι ότι εγώ δε θα κάνω κάτι. Προς το παρόν έχω 2€ υπόλοιπο και 300min προς αριθμούς Vodafone σαν δώρο που γράφτηκα στο CU account. Πως θα καταλάβω ότι ενεργοποιήθηκε η φοιτητική προσφορά; Σας ήρθε κάποιο SMS εσάς;

 

Εμένα πάντως μου μπήκαν αυτόματα!!!!! Οπότε εάν δεν σου μπουν μέσα στην ημέρα πάρε τους τηλέφωνο!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί εμένα (που κάνω επίσης μεταπτυχιακό) με είπαν ότι η προσφορά ισχύει για όσο διάστημα η ακαδημαϊκή ταυτότητα έχει και ισχύ πάσου.

 

επεσες σε μη ενημερωμενο υπαλληλο. Η προσφορα για εσενα ισχυει για ενα χρονο!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

επεσες σε μη ενημερωμενο υπαλληλο. Η προσφορα για εσενα ισχυει για ενα χρονο!!

 

Το μεταπτυχιακο μου ειναι 2 χρονια και τωρα ειμαι στο 2ο χρονο και εχω πασο μεχρι 8/2013. Μεχρι τοτε θα ισχυει η προσφορα με ειπε η υπαλληλος. Εσυ τι υποστηριζεις οτι ισχυει γιατι μπερδευτηκα;

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έγινε η φορητότητα από What's Up σε CU. Από το κατάστημα με είχαν πει ότι θα ενεργοποιήσουν αυτοί την φοιτητική προσφορά κι ότι εγώ δε θα κάνω κάτι. Προς το παρόν έχω 2€ υπόλοιπο και 300min προς αριθμούς Vodafone σαν δώρο που γράφτηκα στο CU account. Πως θα καταλάβω ότι ενεργοποιήθηκε η φοιτητική προσφορά; Σας ήρθε κάποιο SMS εσάς;

 

Πάρε το κατάστημα να στην ενεργοποιήσουν. Ποιό ήταν να μην πάμε;;;

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το κατάστημα να στην ενεργοποιήσουν. Ποιό ήταν να μην πάμε;;;

 

Μην ανησυχείς! Εϊναι λίγο μακρυά από τον Πειραιά, στην Καλαμαριά!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το μεταπτυχιακο μου ειναι 2 χρονια και τωρα ειμαι στο 2ο χρονο και εχω πασο μεχρι 8/2013. Μεχρι τοτε θα ισχυει η προσφορα με ειπε η υπαλληλος. Εσυ τι υποστηριζεις οτι ισχυει γιατι μπερδευτηκα;

 

η φοιτητικη σου ταυτοτητα ειναι και πασο?

 

διοτι στη δηλωση αν θυμασαι ελεγε οτι αν καποιος ειναι ηδη κατοχος πτυχιου η φοιτ ταυτοτητα δεν εχει και την ιδιοτητα του πασο

Link to comment
Share on other sites

Το μεταπτυχιακο μου ειναι 2 χρονια και τωρα ειμαι στο 2ο χρονο και εχω πασο μεχρι 8/2013. Μεχρι τοτε θα ισχυει η προσφορα με ειπε η υπαλληλος. Εσυ τι υποστηριζεις οτι ισχυει γιατι μπερδευτηκα;

 

η φοιτητικη σου ταυτοτητα ειναι και πασο?

 

διοτι στη δηλωση αν θυμασαι ελεγε οτι αν καποιος ειναι ηδη κατοχος πτυχιου η φοιτ ταυτοτητα δεν εχει και την ιδιοτητα του πασο

 

λαθος δικο μου ηθελα να κανω παραθεση το προηγουμενο σχολιο του φιλου. Ναι σωστα σου ειπανε οτι ισχυει μεχρι τοτε.

 

Γενικα αν το πασο δεν εχει πανω ημερομηνια (δηλ. ειναι απλη ταυτοτητα και ΟΧΙ πασο), το xclusive ισχυει για ενα χρονο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

η φοιτητικη σου ταυτοτητα ειναι και πασο?

 

διοτι στη δηλωση αν θυμασαι ελεγε οτι αν καποιος ειναι ηδη κατοχος πτυχιου η φοιτ ταυτοτητα δεν εχει και την ιδιοτητα του πασο

 

Είναι και πάσο μέχρι 8/2013. Αν έχεις προπτυχιακό ήδη και κάνεις άλλο προπτυχιακό τότε δεν έχει ισχύ πάσου. Το ίδιο συμβαίνει και με το μεταπτυχιακό. Μέχρι τότε με είπε η υπάλληλος ότι θα ισχύει η φοιτητική προσφορά. Ένα ενημερωτικό sms που ήρθε όμως για τα 600min προς CU που θα μπαίνουν κάθε μήνα αν κάνεις ανανέωση 10€ έλεγε ότι ισχύει μέχρι 30/6.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μικρο μπερδεμα το προκαλει αυτη η προσφορα. Κατα τα αλλα ειναι απαιχτη. Οτι καλυτερο υπαρχει
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α! Και μια ενημερωση. Τα 600 λεπτα προς CU που ειχαν σαν προυποθεση την ανανεωση 10€ ευρω τον προηγουμενο μηνα, πλεον θα αποδιδονται χωρις να εχεις κανει ανανεωση, δωρεαν, μεχρι τον 06/2013.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...