Jump to content

Όλα για το ΚΙΝΟ


DrMaslow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω κανει και πρακτορας και ειμαι παικτης του ΚΙΝΟ! Το ΚΙΝΟ περα απο γκανιοτα ειναι και τακτικη... Αλλοι παιζουν επαναληψεις, αλλοι παιζουν τα νουμερα που βγαινουν συχνα την συγκεκριμενη μερα(υπαρχουν πρακτορεια με προγραμματα που λενε τα νουμερα που βγαινουν συχνα). Υπαρχουν ανθρωποι που θα πανε για το χαρτζιλικι, πολλες κληρωσεις 2,3,4 νουμερα κι αμα κατσει τα πηραν ΚΙ ΕΦΥΓΑΝ. Αλλοι βαζουν πολλα νουμερα πολλες κληρωσεις, και αλλοι που τζογαρουν 3,4,5 νουμερα μαξιμουμ με πολλαπλασιαστες. Εγω εκει κινουμε συνηθως στην τελευταια κατηγορια...

Πλεον που το ελαττωσα μπαινω σε ενα πρακοτρειο βαζω τυχαια νουμερα 6,7,8 σε 10 κληρωσεις και παω την επομενη να δω τι εκαναν. Αμα θελει θα κατσει...

 

εχεις παρει αρκετα € απο το ΚΙΝΟ?? ;) γιατι και εγω παιζω λιγο και μια φορα εχω πιασει 5/5 και τισ αλλες φορες 2-3€ :mad: οταν δεν θελει να σου κατσει παντος :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειληκρινα δεν ξερω αν ειμαι + ή -... και δεν κοροιδευω, στο στοιχημα για παραδειγμα ξερω οτι ειμαι πολυ --! Τα περισσοτερα που εχω παρει ειναι 5αρι με 5 ευρω, γυρω στα 2200 και 3,4 φορες 2000 4αρι με 20ευρω πολ/στη... Μετα το γυρισα σε 3αδες με 20ευρω πολ/στη και αυτο ομολογω πηγαινε καλα. (να τονιστει οτι τετοιο παιχνιδι μπορεις να κανεις μονο αν εχεισ φιλ οτον πρακτορα και σου κραταει λογαριασμο, αλλιως θες 500ε σε καθε επισκεψη στο πρακτορειο)...
Link to comment
Share on other sites

Ειληκρινα δεν ξερω αν ειμαι + ή -... και δεν κοροιδευω, στο στοιχημα για παραδειγμα ξερω οτι ειμαι πολυ --! Τα περισσοτερα που εχω παρει ειναι 5αρι με 5 ευρω, γυρω στα 2200 και 3,4 φορες 2000 4αρι με 20ευρω πολ/στη... Μετα το γυρισα σε 3αδες με 20ευρω πολ/στη και αυτο ομολογω πηγαινε καλα. (να τονιστει οτι τετοιο παιχνιδι μπορεις να κανεις μονο αν εχεισ φιλ οτον πρακτορα και σου κραταει λογαριασμο, αλλιως θες 500ε σε καθε επισκεψη στο πρακτορειο)...

 

για πες κανενα τροπο για να παρουμε και εμεις τιποτα γιατι σε βλεπω και ξερεις αρκετα :) πχ υπαρχει κανενα κολπακι , και ποσους αριθμους λες να παιζω και ολα τα σχετικα αλλα να δινω λιγα 4-6€ οχι κανενα 50€

Link to comment
Share on other sites

Απο την δικη μου εμπειρια ειναι συνδιασμος τυχης και μελετης.

Και εξηγω την μελετη!

Καθε ημερα το κινο εχει 110 κληρωσεις(Σ/Κ 133). Τα νουμερα που εχουν ρεντα θα εχουν 35-40

επαναληψεις. Τα υπολοιπα θα κανουν 15-25 επαναληψεις.

Αν γραψετε τα νουμερα που εχουν τις περισοτερες επαναληψεις ειστε μεσα στο

παιχνιδι. Πρεπει να δειτε 20-30 κληρωσεις ,να κρατησετε σημειωσεις και μετα να παιξετε !

 

Τωρα η τυχη ειναι για οσους παιζουν τυχαια επιλογη αριθμων ή ειναι κολλημενοι με καποια

δικα τους νουμερα.

Το παιχνιδι κανει παρα πολλες επαναληψεις. Ειναι πολυ δυσκολο να βρεις τον συνδιασμο

των αριθμων που βλεπεις οτι εχουν ρεντα.

Στα πιο πολλα δελτια λειπει ενας αριθμος για την επιτυχια.

Εγω ειμαι πρωταθλητης στο να πιανω 4 στα 5 !

Link to comment
Share on other sites

Απο την δικη μου εμπειρια ειναι συνδιασμος τυχης και μελετης.

Και εξηγω την μελετη!

Καθε ημερα το κινο εχει 110 κληρωσεις(Σ/Κ 133). Τα νουμερα που εχουν ρεντα θα εχουν 35-40

επαναληψεις. Τα υπολοιπα θα κανουν 15-25 επαναληψεις.

Αν γραψετε τα νουμερα που εχουν τις περισοτερες επαναληψεις ειστε μεσα στο

παιχνιδι. Πρεπει να δειτε 20-30 κληρωσεις ,να κρατησετε σημειωσεις και μετα να παιξετε !

 

Τωρα η τυχη ειναι για οσους παιζουν τυχαια επιλογη αριθμων ή ειναι κολλημενοι με καποια

δικα τους νουμερα.

Το παιχνιδι κανει παρα πολλες επαναληψεις. Ειναι πολυ δυσκολο να βρεις τον συνδιασμο

των αριθμων που βλεπεις οτι εχουν ρεντα.

Στα πιο πολλα δελτια λειπει ενας αριθμος για την επιτυχια.

Εγω ειμαι πρωταθλητης στο να πιανω 4 στα 5 !

 

5αρι εσυ παιζεις?? εχεις κερδισει κανενα καλο ποσο??

Link to comment
Share on other sites

Πολλα 4αρια ,5αρια και μονο 3 φορες 7αρι.

Δεν λεμε βεβαια για ποσα 3 στα 4 και αλλα τοσα 4 στα 5 ,και αλλα τοσα 5 στα 6.

Μια μονο ημερα που ειχα σταμπαρει 8 αριθμους μου εδωσε 3 φορες 7 στα 8 !!!

Παντως το καλυτερο παιχνιδι ειναι τα 4αρια με πολλαπλασιαστη.

Link to comment
Share on other sites

Πολλα 4αρια ,5αρια και μονο 3 φορες 7αρι.

Δεν λεμε βεβαια για ποσα 3 στα 4 και αλλα τοσα 4 στα 5 ,και αλλα τοσα 5 στα 6.

Μια μονο ημερα που ειχα σταμπαρει 8 αριθμους μου εδωσε 3 φορες 7 στα 8 !!!

Παντως το καλυτερο παιχνιδι ειναι τα 4αρια με πολλαπλασιαστη.

 

ο πολλαπλασιαστης παει οτι βαλεις * 0,50€?

Link to comment
Share on other sites

ο πολλαπλασιαστης παει οτι βαλεις * 0,50€?

 

Ναι.

Π.χ. Αν βάλεις πολλαπλασιαστή 6, τότε θα σου κοστίσει 6*0,50= 3€

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος/οι αριθμος/οι που να πεφτει/ουν 99% σε καθε κληρωση??;)

 

το 18 κ το 28 βλεπω παρα πολυ συχνα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να αποφυγω?? πχ να ειναι συνεχομενοι οι αριθμοι , να μην βαζω πολλους μικρους δηλαδη απο 1-10 κλπ;)

 

δεν νομιζω να παιζει καπιο ρολο αυτο....εγω παιζω επαναληψεις...βλεπω δυο τρεις κληρωσεις να δω τι ερχετε πιο συχνα κ μετα τα πονταρω για 5-10 διαδοχικες....

με αυτο τον τροπο εχω πιασει 2 φορες 6 στα 6 αλλα δυστιχος τα ειχα με 0.50€ την κληρωση οποτε πειρα μονο 750€(καθαρα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Νουμερα που ναβγαινουν 99%??? Καλο...

Γενικα αμα παιζει καπου πολυ, για παραδειγμα στις γωνιες ή στο κεντρο ή πανω πολυ ή κατω βλεπεις 2-3 κληρωσεις και βγαζεις καποιο συμπερασμα... Το καλυτερο παντως που εχεις να κανεις ειναι να δεις ενα πρωινο ολες τισ κληρωσεις μεχρι το μεσημερι, να δεις τι εχει βγαλει και το απογευμα μετα τις 19.30 να αρχιζεις να τα παιζεις επαναληψη.. οχι ακριβως αλλα συνδυασμους.. Για παραδειγμα μπορει να εβγαζε ολο το πρωι 31,32,33 και 61,71,72 οχι ολα μαζι αλλα σε 2αδες 3αδες τα εβγαζε αυτα συνεχεια. Αρα το απογευμα τα παντρευεις και τα 6 για πολλες κληρωσεις. Γενικα αμα βγαζει 2 νουμερα συνεχεια π.χ το 1,2 αλλα τιποτε σπουδαιο εκει ψηλα καποια στιγμη να ξερεις οτι θα το γεμισει εκει πανω και ισως χωρις το 1,2!!!!!!

Αυτα για καποιες τακτικες.

Αγαπημενα μου εμενα ειναι οι γωνιες 69,70,79,80 και 61,71,62,72. Εκει κατω παιζω πολυ.

ΚΑι κατι τελευταιο, στις 2 τελευταιες κληρωσεις τουλαχιστον οσες εχω δει, το 69,80 ειναι στανταρακι.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Απο Δευτέρα μέχρι παρασκευή γίνονται 110 κληρώσεις και τα Σαββατοκύριακα 133.

Γι αυτούς που παίζουν θα πρότεινα να μην παίζουν μια ολόκληρη κατεβασιά π.χ.

1

11

21

31

41

51

61

71

Θα ήταν καλό πάντα σε αυτές τις κατεβασιές να μην βάζετε ένα νούμερο,και κατι μπορεί να κάνετε.;);)

Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι το ξερω 1-2 χρονια τωρα. Παντα ελεγα οτι ειναι χαζομαρες και κοροιδευουν τον κοσμο. Ποτε δεν ειχα ακουσει καποιον να κερδιζει. Μεχρι πριν απο λιγες μερες που πηγα με μια παρεα για πλακα και επιασα 6 στα 6. 750Ε καθαρα. απο τοτε κολλησα. θα παω σιγουρα 2-3 φορες την εβδομαδα. Καλο ειναι να περιμενεις 3-4 κληρωσεις, να δεις τι βγηκε και να παιξεις καποια που δεν βγηκαν.
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι το ξερω 1-2 χρονια τωρα. Παντα ελεγα οτι ειναι χαζομαρες και κοροιδευουν τον κοσμο. Ποτε δεν ειχα ακουσει καποιον να κερδιζει. Μεχρι πριν απο λιγες μερες που πηγα με μια παρεα για πλακα και επιασα 6 στα 6. 750Ε καθαρα. απο τοτε κολλησα. θα παω σιγουρα 2-3 φορες την εβδομαδα. Καλο ειναι να περιμενεις 3-4 κληρωσεις, να δεις τι βγηκε και να παιξεις καποια που δεν βγηκαν.

 

Αμα δεις 3-4 κληρωσεις καλο ειναι να σημειωσεις να για να παιξεις επαναληψεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να κάνω κι εγώ ως άσχετος μια ερώτηση...

Τι θεωρείτε καλύτερο πχ σε παιχνίδι 4 αριθμών , έχοντας παρακολουθήσει κάποιες κληρώσεις , να παίξεις κάποιους συχνά επαναλαμβανόμενους αριθμούς πολλές διαδοχικές κληρώσεις ή να παίξεις διαφορετικούς αριθμούς ? (πάλι βέβαια αριθμούς που να έχουν αρκετές επαναλήψεις τη συγκεκριμένη μέρα)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελεγα να βρεις 2 νουμερα που παιζουν συχνα εκεινη την ωρα και να τα παντρεψεις με κανα 2 εκει διπλα σε διαφορες παραλλαγες για 5-10 κληρωσεις!
Link to comment
Share on other sites

Είχα παίξει κίνο και το μεγαλύτερο ποσό που κέρδισα ήταν 20€! Στο joker κ στο lotto δε πιάνω ουτε ένα ποτέ! Και όλα να τα παίξω βαζω στοίχιμα ότι θα χάσω πάλι! Καμιά φορά απτην ατυχία μου φοβάμαι μη μου πουν πως έχασα και πρεπει να δώσω εγώ τα 1.000.000€ !
Link to comment
Share on other sites

παιζω εχθες 6 νουμερα για την πλακα με 1 € για μια κληρωση...κ πιανω 3 στα 6...στην αμεσως επομενη κληρωση ερχονται κ τα 6 :mad::mad::mad:

αν το επεζα το δελτιο πανω απο μια κληρωση θα επερνα 1600 χωρις τις κρατησεις... :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Είχα παίξει κίνο και το μεγαλύτερο ποσό που κέρδισα ήταν 20€! Στο joker κ στο lotto δε πιάνω ουτε ένα ποτέ! Και όλα να τα παίξω βαζω στοίχιμα ότι θα χάσω πάλι! Καμιά φορά απτην ατυχία μου φοβάμαι μη μου πουν πως έχασα και πρεπει να δώσω εγώ τα 1.000.000€ !

 

Φιλε αν τζογαρεις με τετοια διαθεση καλυτερα δωστα σε εναν τυχαιο τα λεφτα... Πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να κερδισει αυτος και να σε βρει και να σου δωσει μερος των κερδων!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παίξει ποτέ ΚΙΝΟ αλλά ενδιαφέρομαι πολύ, και έχω μερικές ερωτήσεις:

Μπορώ ένα δελτίο π.χ. των 6 να το παίξω 3 φορές; Πως; Πληρώνω 0,50€ ανά φορά;

 

Αν θέλω δηλαδή: δελτίο των 6, πολλαπλασιαστή 6, 3 κληρώσεις, σημαίνει ότι πρέπει να δώσω 0,50+0,50*6+0,50*3=5€; Και αυτό το δελτίο θα παιχτεί αυτόματα 3 φορές;

 

Και, για εσάς που θέλετε να ξέρετε εύκολα τα αποτελέσματα, πήρα την εικόνα απ'το site, και σας έφτιαξα σε μορφή pdf τον πίνακα με τα αποτελέσματα!

http://users.d2k5.com/i_speel_good/files/kerdi.pdf

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παίξει ποτέ ΚΙΝΟ αλλά ενδιαφέρομαι πολύ, και έχω μερικές ερωτήσεις:

Μπορώ ένα δελτίο π.χ. των 6 να το παίξω 3 φορές; Πως; Πληρώνω 0,50€ ανά φορά;

 

Αν θέλω δηλαδή: δελτίο των 6, πολλαπλασιαστή 6, 3 κληρώσεις, σημαίνει ότι πρέπει να δώσω 0,50+0,50*6+0,50*3=5€; Και αυτό το δελτίο θα παιχτεί αυτόματα 3 φορές;

 

Και, για εσάς που θέλετε να ξέρετε εύκολα τα αποτελέσματα, πήρα την εικόνα απ'το site, και σας έφτιαξα σε μορφή pdf τον πίνακα με τα αποτελέσματα!

http://users.d2k5.com/i_speel_good/files/kerdi.pdf

 

Ο πολλαπλασιαστής επί 6 ειναι 6*0,50=3€ επί 3 φορές που θα το παίξεις 9€ σύνολο.

Αν δεις το δελτιο απο την πισω μερια τα εχει ολα , ακομα και τον πινακα που εφτιαξες.

Link to comment
Share on other sites

Για τον πίνακα το ξέρω, απλά τον έκανα πιο απλό γι'αυτούς που θέλουν να τον έχουν σε digital μορφή χωρίς να μπλέκονται με scanner και την εικόνα στο site του ΚΙΝΟ. :P

 

Thanks πάντως.

Link to comment
Share on other sites

0,50 είναι κάθε στήλη ΚΙΝΟ που συμπληρώνεις η οποία πολλαπλασιάζεται με τον πολλαπλασιαστή που θα βάλεις. Αν δεν βάλεις πολλαπλασιαστή απλά πληρώνεις 0,50.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...