Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και η Voda έχει TV στο κινητό... (μόνο σε 3G)
Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Στις 28/4 πειρα απο το καταστημα της Cosmote στο Ηράκλειο της Κρήτης (το ΜΟΝΑΔΙΚΟ το τονιζω official καταστημα στο Ηρακλειο) το Nokia Ν70 μου αλλα μου παρουσιασε καποια προβληματα και λογο αργειας το πηγα την Τριτη και μου ειπαν οτι θα μου το αντικαταστήσουν και επειδή εχει εξαντληθει το μοντέλο θα το εφερναν την επομενη μερα εεε αν ειδατε εσεις κινητο ειδα και εγω. ΑΚΟΜΑ να το φερουν και παω και ρωταω και μου λενε ε καποια στιγμη θα ερθει. :mad:

Εχουν παρει τα λεφτα και τωρα εχουν ησυχασει αλλα αν σε 2 μερουλες δεν εχει ερθει θα με ακουσετε:mad:

Ηματον πια γι΄αυτο παει η εταιρεια απο το κακο στο χειροτερο.

Παιδια σας εχει τυχει παρομοια περιπτωση?:(

Link to comment
Share on other sites

1ον η Cosmote έχει ελάχιστα καταστήματα πανελλαδικά οπότε είναι λογικό να έχει μόνο στο Ηράκλειο.

 

2ον αφού το Ν70 έχει εξαντληθεί και περιμένουν πάλι παραλλαβή στο κατάστημα, τι άλλο θα μπορούσαν να κάνουν; θα προτιμούσες να σου πουν να μη σου το αντικαταστήσουν αλλά να σου επισκευάσουν το ίδιο;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Oxi ksereis ti mou tin dinei.

As mou poun kserete tha exoume paralabei ekeini tin imera oxi na mou lene den kserw simera tha erthei aurio isws mexri tin praskeui. kathe fora pou pernw na rwtisw o kathenas mou lei k'alla. Ase pou i eksupiretisi einai xalia.

Kala i Cosmote den tous exei kanei kana seminario pws na sumperiferonte stous pelates?

Tespa tha kanw ipomoni den mou emeine kai tpt allo.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να κοιτάξουν πότε θα έχουν διαθεσιμότητα; πιστεύω ότι μπορούν να ενημερωθούν για κάτι τέτοιο!
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο ερχεται για τους χρηστες i-mode υπηρεσιες LiveTV και Video απο διαφορες εκπομπες της τηλεορασης οπως "στο παρα 5" απο το fashion tv "Model of the week" και "Look of the week". Για τους αλλους πελατες δεν ξερω τι θα γινει ελπιζω η σημερινη ανακοινωση για το wap να ειναι η αρχη στο να δει ξανα η cosnote τους πελατες non imode και το wap με νεες και καλες υπηρεσιες και πανω απο ολα προσιτες στην χρεωση.

Απο δοκιμη που εκανα ειδα οτι το LIVE TV δουλευει παρα πολυ καλα και με καθυστερηση 5" περιπου.

Ισχυει μονο για πελατες 3G και σε δικτυο 3G.

Link to comment
Share on other sites

Eimai neos xristis kai tha ithela na dimiourgithei an den iparxei idi sto forum ena thema pou na anaferei tis times twn kinitwn analoga me ta programmata pou parexei i cosmote me pistwtiki karta kai metritois.

 

Proteinw na ftiaxtei enas pinakas kapws etsi:

 

onoma kinitou|foto|programma epidotisis|me karta|metritois|sketi siskeui timi|

 

Den gnwrizw an auto einai efikto apo ta meli tou forum alla kalo tha itan pistevw kai o pinakas autos na itan anabathmisimos wste an ipirxe kati neo na to exei mesa.

 

Elpizw na min sas kourasa me tin polilogia mou

 

kali sinexeia

 

CU

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο myphone αρχικά :)

Αυτό που ζητάς είναι ιδιαίτερα δύσκολο γιατί από τη μία οι τιμές στα διάφορα προγράμματα συμβολαίου αλλάζουν από μέρα σε μέρα και από την άλλη μπορεί μια συσκευή να βγαίνει π.χ. 120 στα καταστήματα της cosmote, 100 στο γερμανό και 140 κάπου αλλού, οπότε θα γινόταν μπέρδεμα.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Thnx gia to kalosorisma alla den xreiazete na exei times ap'olous kai sigkekrimena an mpei sto section tis cosmote den nomizw na ipirxe problima na mpoun mono oi times tis cosmote,gia mia prwti eikona,meta o agorastis an thelei den ton empodizei kanenas na paei kai sto germano kai opou allou thelei
Link to comment
Share on other sites

Sto portal ths cosmote exei ta kinita kai times.....

Sthn teleutea ananewsh simboleou kai epidotisi phra apo ekei oti info ithela

 

vevea ena spinakas tha htan xrisimos alla opos anefere kai o Petros the Great to thema einai oti tha ginei mpaxalo metaksi ton prosforon pou exei to ekastote shop

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote ανακοινώνει νέα προγράμματα για ελεύθερους επαγγελματίες.

Για περισσότερα εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφή απο vodafone, η οποία θα αντιγράψει συντομα το καρτοσυμβόλαιο

από την cosmote.

Στην ουσία ο ένες αντιγράφει τον άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και να παρακαλεσω να αλλαξει ο τιτλος σε

 

"ΝΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ επαγγελματίες"

 

Ο τιτλος αυτος δεν ειναι πληρης...

 

Ευχαριστώ...

:X
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν καμία διαφορά απο αυτά της βόνταφον.Το μόνο που έχει είναι τα δυο τελευταία προγράμματα (600,1000) τα οποία δεν έχει η βόντα..

Η αλήθεια είναι οτι το πάγιο των 1000 λεπτών συμφέρει,ε;;

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

έχω μια μικρή απορία κ αν κάποιος μπορούσε να μου απαντήσει θα το εκτιμούσα πολύ. Στα πακέτα Sms Choise, τα μυνήματα που μπορείς να στείλεις(100,200 κτλ) είναι μόνο από Cosmote σε Cosmote ή προς όλα τα δίκτυα;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Τι έκαναν δηλαδή; Ένα copy, paste των προγραμμάτων της Vodafone. Ούτε καν τον τίτλο δεν άλλαξαν… Απλά άλλαξαν το 540 σε 600 και προσέθεσαν το 1000. Το δε χειρότερο όλων είναι ότι ακολουθούν την πολιτική της Vodafone αναφορικά με το πάγιο του δεύτερου χρόνου. Εύχομαι και οι χρεώσεις κλήσεων να μην είναι για όλα τα προγράμματα τα €0.0039!!!!!! Τότε μιλάμε για την πλήρη μη-ανταγωνιστικότητα!
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να παρέχει δωραίαν internet μέσω OTEnet για PSTN γραμμή?

Κάτι αντοίστιχο με αυτό που προσφέρει η vodafone με Panafonet.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δυστηχως απ οτι ξερω αυτο γινοταν παλια και μονο απο την panafonet..δεν νομιζω να γινετε απο cosmote.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε μια και η otenet σχετίζεται άμεσα αλλά θα χάσουν χρήματα από την otenet και μάλλον δεν θέλουν...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Γνωρίζει μήπως κανείς αν μπορώ να ζητήσω συγκεκριμένο αριθμό για μία νέα σύνδεση με cosmote? Αν γίνεται κάτι τέτοιο, έχει κάποιο extra κόστος σαν υπηρεσία.

 

Thanx! ;)

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Oxi den mporeis na zitiseis sigkekrimeno ari8mo. 8a sou di3oun tous dia8esimous k dialegeis, ektos an exeis kanena conne poiu doulevei va8ia stin etairia :P
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum!!

πριν 2-3 μερες πηρα απο ενα καταστημα της vodafone το N70..και οι ρυθμισεις του (οσον αφορα τις vodafone υπηρεσιες ειναι οκ)

το προβλημα ειναι πως αυτη τη συσκευη εγω την χρησιμοποιω με sim της cosmote...ανοιγω λοιπον το τηλεφωνακι μου...

παω να φτιαξω τις ρυθμισεις για τα mms αλλα @@ !!!!!!!

πηρα τηλεφωνο στην cosmote κ μου ειπαν πως θα μου στειλουν τις οδηγιες με mail.οκ δεν λεω...τις εστειλαν... αλλα εγω εχω το N70 κ αυτοι μονο για το N70 δεν μου εστειλαν!!! τους πηρα παλι τηλεφωνο κ η απαντηση τους ηταν η εξης: "να δεις τις ρυθμισεις απο το προηγουμενο σου τηλεφωνο...οι ιδιες ειναι"

ε τι να τους πεις τωρα.....?

τελος παντων.. δεν ξερω τι σόι ρυθμισεις να κανω ακριβως...

μηπως μπορει να βοηθησει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...