Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η σελίδα που έδωσες (την ιδια είχα βρει και εγω) δεν κάνει πωλήσεις φίλε μου....

Ε δε σημαίνει ότι πρέπει να πουλάει ντε και καλά το επίσημο site.. Έχουν το ibuygou πάντως

 

Προφανως και δε κάνει.

Μπορείς να αγοράσεις τηλεόραση απο τη Sony απευθείας?

Απλά ήθελα να τονίσω οτι το xiaomishop δεν ειναι η σελίδα του κατασκευαστή, και συνήθως απο εμπειρίες και αναφορές μελών εδωπέρα, ιντερνετομαγαζα με παρεμφερεί ονόματα με του κατασκευαστή ειναι ψιλοαπατεώνες.

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε δε σημαίνει ότι πρέπει να πουλάει ντε και καλά το επίσημο site.. Έχουν το ibuygou πάντως

 

είναι αξιόπιστο το συγκεκριμένο?συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ τίποτα από εκεί μεριά!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

To ibuygou ναι, ειναι στο top5 αξιοπιστιας. Το μονο θεμα νομιζω ειναι οτι εχει μεταφορικα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

To ibuygou ναι, ειναι στο top5 αξιοπιστιας. Το μονο θεμα νομιζω ειναι οτι εχει μεταφορικα

 

ευχαριστώ για την απάντηση :)

θα το ψάξω περαιτέρω το θέμα...

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

θα ηθελα να μου πει καποιος που εχει αγορασει ταμπλετα απο το geekbyuing ή banggood περιπου σε ποσο καιρο θα ειναι ελλαδα και αν εχουμε καποιο προβλημα με τελωνειο.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τα καταστήματα που αναφέρεις είναι σχετικά αξιόπιστα. Για τις αποστολές διάβασε το παρακάτω και δεν θα έχεις πρόβλημα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Κάποια πρόταση για tablet γύρω στις 10"?

Κοίταγα το Onda V975..

 

ε ναι αυτη τη στιγμη η ενδεδειγμενη προταση v975m στα 145 με 2/32 η 135 με 2/16 αν το βρεις :)

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο φθηνό 7αρι στην Ελληνική αγορά (skroutz κλπ) που να μπορει να τρέξει καλά παιχνίδια ώστε ο μικρός να αφήσει το Nexus 7 μου? Από τότε που ανακάλυψε πως τα εγκαθιστά έχει βάλει καμιά 100αριά και του έχει αλλάξει τα φώτα :lol:. Να μπορεί να τρέξει πχ το Fifa 14....
Link to comment
Share on other sites

OK από ποιο μαγαζι; εγώ το βρήκα tinydeal στα 145€..

 

Δες vickmall, minideal, geekbuying.

 

 

 

 

 

Κάποιο φθηνό 7αρι στην Ελληνική αγορά (skroutz κλπ) που να μπορει να τρέξει καλά παιχνίδια ώστε ο μικρός να αφήσει το Nexus 7 μου? Από τότε που ανακάλυψε πως τα εγκαθιστά έχει βάλει καμιά 100αριά και του έχει αλλάξει τα φώτα :lol:. Να μπορεί να τρέξει πχ το Fifa 14....

 

Πόσο φτηνό εννοείς;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχοληθείς καν. Από Ελλάδα σε αυτά τα λεφτά δεν παίρνεις tablet ούτε για απλά παιχνίδια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τότε geekbuying δαγκωτό.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τυχερος ησουνα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, συνηθως περιμενεις 3-4 μερες για να σου πουν οτι ειναι out of stock..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια ατυχια που ειχα με το fnf ifve x3 αποφάσισα να παραγγείλω το onda v975 μαζι λεω να παρω και ενα 3g dongle. απο που προτείνεται να το παραγγείλω?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχουμε καμιά σελίδα τσεκαρισμένη που να στέλνει από Ευρώπη, έστω κι αν είναι λίγο ακριβότερα; Θέλω να πάρω δώρο στην αδελφή μου και δε γίνεται να περιμένω 1 μήνα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καινούργιο μέλος εδώ θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει κανείς από το pipomall.com και γενικά γνώμες για το σάιτ ζαχαρωνω το M8 HD 3g
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

στις 19-7 παρειγγειλα το onda v975 απο το banggood και μου εδωσαν tracking number την επομενη.Βαζοντας το ομως στην εφαρμογη της singapore post αλλα και online μου λεει οτι το tracking number που εβαλα δεν ειναι σωστο ή οτι δεν υπαρχει τετοιο νουμερο.Γνωριζω πως πρεπει να περασουν μερικες μερες για να εμφανιστει αλλα δε θα επρεπε να φαινεται απο τη στιγμη που περασαν 10 μερες απο την ημερα της παραγγελιας?

υπαρχει και καπου αλλου να το δω το tracking number?

 

Να προσθεσω πως τα δυο τελευταια γραμματα απο το tracking number ειναι SE που με παραπεμπει στην sweden post.ειναι φυσιολογικο να εφυγε μεσω sweden post ή καποιο λακκο εχει η φαβα?

 

ευχαριστω

Edited by timkos40
Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμένεις κάποιες μέρες!

 

Ναι Sweden post το οποίο αργεί πιο πολύ απο ότι βλέπω...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...