Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο είναι το μεγαλύτερο pr στο endurance kings ξέρει κανείς;
Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επιτέλους η πιο καλή αναβάθμιση, μαζί με το LEMAN! Πλέον κάθε φορά που ανεβαίνουμε επίπεδο αντί για 3 χρυσά δίνει 35!!!! Στις 5άδες που έδινε 5 χρυσά πόσα να δίνει άραγε;;;

 

Επίσης στον 3ο αγώνα με τις FERRARI στο leman των 2 γύρων, δίνει 50000 ευρώ στο 0%! Οπότε στο 100%.... Εκεί δεν έχω προχωρήσει πολύ, οπότε δεν ξέρω αν παρακάτω έχει κάποιο αγώνα που δίνει περισσότερα! Άρα προς το παρόν αυτός ο αγώνας είναι αυτός που αξίζει να παίζει κάποιος για να μαζέψει χρήματα και να ανέβει επίπεδα!

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να τη δώσει λίγο νωρίτερα που μαζί με το 200% μπόνους στο fame ανέβηκα κανα 5αρι level.

Ξέρετε πως γίνεται να κρατήσω το save ώστε να μην το χάσω όταν βάλω custom rom?

Link to comment
Share on other sites

Στο 250 level που πήγα εγώ μου έδωσε 40 χρυσά.

Αν δίνει 35 σε απλό level up τότε μιλάμε για την καλύτερη αναβάθμιση μακράν.

 

Edit : Και στο 251 40 μου έδωσε.

Άρα είναι ανάλογα με το πόσο μεγάλο level είναι.

Edited by mathripper
Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μείνει ακόμα στην 2.1.0 και κάθε τόσο μαζεύω καμμιά εκατοστή χρυσά.

Δεν έχω όμως αποφασίσει ακόμα πότε θα κάνω το βήμα να αναβαθμίσω, που θα πρέπει να "επενδύσω" (upgrades) και πόσα χρυσά να μαζέψω για να μην χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Η αλήθεια είναι όμως πως στις σειρές που έχω ολοκληρώσει και τα αμάξια έχουν αναβαθμιστεί ολοκληρωτικά, η πρόκληση δεν είναι η ίδια.

Από την άλλη, το performance rating που απαιτείται στους αγώνες, δε σου επιτρέπει να ολοκληρώσεις κάποιες σειρές χωρίς να κάνεις τις τελικές αναβαθμίσεις. (βλ. Enzo Ferrari Triumph κ.α.)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον ακόμη και στις 5άδες δίνει 35 χρυσά. Ίσως δίνει 40 σε κάθε 50άδα, αλλά μικρό το κακό! Εξαιρετική η αναβάθμιση λοιπόν και επιτέλους το παιχνίδι έχει φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο χωρίς τα μειονεκτήματα του παρελθόντος, που για να μαζέψεις χρυσό ήταν αδύνατο! Λέτε να είναι προσωρινή η χαρά και για λίγο διάστημα;;;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως όταν έχει πανσέληνο πραγματικά, τότε έχει και στο βραδυνό LEMAN!!! Μάλιστα είναι και καλύτερα γιατί φαίνεται καλύτερα η πίστα!! Μου φαίνεται;; Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Από το 225 επίπεδο και πάνω πλέον δίνει 38 χρυσά και μάλλον αν κρίνω από τα γραφόμενα, από το επίπεδο 250 και πάνω δίνει 40!!! Καλά πάμε! Για πιο πάνω δεν έχουμε ακόμη πληροφόρηση!

 

Όποιος θέλει να μαζέψει χρήματα πηγαίνει σε ένα από τους 2 τελευταίους αγώνες στο LEMAN στο ENDURANCE KINGS (μέρα κατά προτίμιση λόγο ευκολίας) των 10 γύρων, όπου δίνει και στις δύο περιπτώσεις (μέρα-νύχτα) κάπου στα 192500 χρήματα και με 28400 fame, με χρόνο εφόσον κάποιος έχει τις περισσότερες αναβαθμίσεις κάτω από 29-28 λεπτά. Fame δυστυχώς δεν δίνει τόσο πολύ. Με την FERRARI F40 (με σχεδόν όλες τις αναβαθμίσεις) στο LEMAN των 4 γύρων δίνει 50000 λεφτά και fame 30400 με χρόνο κάτω από 14 λεπτά. Οπότε όποιος θέλει χρυσό πάει με την F40. Φυσικά πάντα δίνω και 1 χρυσό στον βοηθό και διπλασιάζω το fame σε όλες τις περιπτώσεις και δίνω επίσης και ένα χρυσό για διπλασιασμό χρημάτων στο ENDURANCE KINGS. Αξίζει πραγματικά! Παρόλα αυτά επειδή συνήθισα τα ''καλά'' αυτοκίνητα και κυρίως το TOYOTA με την μεγάλη τελική, πλέον βαριέμαι ΠΟΛΥΥΥ με την FERRARI, μια που νομίζεις ότι όλα γίνονται σε αργή κίνηση! Οπότε κυρίως πάιζω με τα καλά αυτοκίνητα στις 10 γύρες και ας παίρνω λιγότερα χρυσά, μια που είναι πολύ πιο ευχάριστο το παιχνίδι.

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

15200 fame δίνει ο τελευταίος αγώνας με την f40.

Στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα.

 

Πλέον συμφέρει να δίνεις το ένα χρυσό για διπλό fame.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ! 15200 Χ 2 με τον βοηθό πάει 30400!
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 2.1.0 , 100% completed, 3.530.041 χρήματα και 10.029 gold. Είναι αρκετά για να αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ή να περιμένω και να μαζέψω και άλλο χρυσό και χρήματα;
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 2.1.0 , 100% completed, 3.530.041 χρήματα και 10.029 gold. Είναι αρκετά για να αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ή να περιμένω και να μαζέψω και άλλο χρυσό και χρήματα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη Κυριακη.

 

Παω να κανω download το προφιλ απο το cloud αλλα μου λεει εχω περασει το οριο των συσκευων που μπορω να κατεβασω τα αποθηκευμενα

 

Το παιχνιδι το εχω τωρα μονο σε μια συσκευη

Τι πρεπει να κανω δεν εχω καταλαβει

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έγινε κάποια μικρή αναβάθμιση που δεν την πήρα χαμπάρι και πλέον το fame μαζεύεται πολύ πιο δύσκολα, παρόλο που δίνει τα ίδια νούμερα, πχ 30400 με τις FERRARI σε 4 γύρες στο LEMAN! Με ένα πρόχειρο υπολογισμό χωρίς βοηθούς, εκεί που με 4+ παιχνίδια με την FERRARI στο LEMAN ανέβαινες ένα επίπεδο, πλέον θέλει τουλάχιστον 10-12 παιχνίδια από όσο βλέπω! Συμφέρει πάλι, αλλά ΚΑΜΙΑ σχέση μέχρι προχθές που έπαιρνες χρυσό λόγο επιπέδων αβέρτα....
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 2.1.0 , 100% completed, 3.530.041 χρήματα και 10.029 gold. Είναι αρκετά για να αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ή να περιμένω και να μαζέψω και άλλο χρυσό και χρήματα;
Link to comment
Share on other sites

Έκδοση 2.1.0 , 100% completed, 3.530.041 χρήματα και 10.029 gold. Είναι αρκετά για να αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ή να περιμένω και να μαζέψω και άλλο χρυσό και χρήματα;

 

Δεν παρακολουθώ τις εκδόσεις, οπότε δεν ξέρω ποια έκδοση είναι αυτή που λες, αλλά χρυσό έχεις ΠΑΡΑ πολύ (ποτέ όμως δεν είναι αρκετός...) και χρήματα λίγα. Χρήματα όμως μαζεύεις πλέον πιο πολλά στην τελευταία έκδοση με διαφορά!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό με το fame, αυξήθηκε δραματικά το ήδη πολύ fame που χρειάζεται για να αλλάξεις level.

Όπως πάντα δίνουν κάτι και το παίρνουν πίσω. Τους βαρέθηκα. Έτσι κι αλλιώς έναν (και αν) αγώνα την ημέρα παίζω.

 

Karnast αν δεν βαριέσαι μάζεψε κι άλλο χρυσό, σου φτάνει πάντως αυτός που έχεις

 

Pik αυτό μόνο εσύ μπορούσες να το καταφέρεις. Προφανώς λόγω των πολλών συσκευών που έχεις αλλάξει δεν σου επιτρέπει να ξανακατεβασεις τα δεδομένα (βλακωδως). Δοκίμασε με το Helium.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Πριν ήθελε με βοηθό 1,5 αγώνα πάνω-κάτω των 10 γύρων στο LEMAN και τώρα θέλει 4 αγώνες, με βοηθό πάντα για να πάρεις 38-2=36 χρυσά, κάτι που είναι όπως και να έχει πολύ καλό ακόμη και έτσι. Μάλιστα από το 250 επίπεδο και πάνω από ότι λένε δίνει 40 χρυσά. Ακόμη είμαι στο 241 και δεν τοέχω διαπιστώσει. Πάντως μέχρι στο 125 έδινε 35 χρυσά και από εκεί και πέρα όπως είπα 38.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ήθελα τη γνώμη σας, και αν δε βαριέστε, τον λόγο.

Audi ή Toyota για τους αγώνες των υβριδικών στη le mans*;

Και εκτός αυτού, F40 ή F50;

 

*Πρέπει να ομολογήσω πως η Porshe με τα φοβερά κρατήματα με έκανε να βγάζω τη γλώσσα στα γρηγορότερα αυτοκίνητα, στις στροφές.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Πολύ ωραίο παιχνίδι, ωραίος ήχος γραφικά κλπ κλπ. Αλλά άμα είναι να έχω συνδεδεμένο κάνα power bank συνέχεια για να μπορώ να παίξω κλαφτα χαραλαμπε. Τι πράγμα ήταν αυτό ρε παιδιά ?:-o 8-} μια ωρίτσα και κάτι ψιλά, και έφαγε 65/100, χώρια το ζεματημα. Και να πεις ότι έχω και κανα σαράβαλο κινητό, πάει στο διαόλο. Τεσπα απλά ήθελα να τα πω και τα είπα :-)

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα τη γνώμη σας, και αν δε βαριέστε, τον λόγο.

Audi ή Toyota για τους αγώνες των υβριδικών στη le mans*;

Και εκτός αυτού, F40 ή F50;

 

*Πρέπει να ομολογήσω πως η Porshe με τα φοβερά κρατήματα με έκανε να βγάζω τη γλώσσα στα γρηγορότερα αυτοκίνητα, στις στροφές.

 

Την Porsche να αναβαθμίσεις και την F40 γιατί απλούστατα έχουν πιο φθηνές αναβαθμίσεις

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, μιας κι έχω το Sony z1c που συνδέεται εύκολα με το χειριστήριο του ps3, μπορώ να παίξω το rr3 με αυτό ?το έχει δοκιμάσει κανείς ?

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...