Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα καλύτερα από όλα ήταν αυτά της συσκευασίας του Samsung Galaxy 3 (Ι5800) αλλά δυστυχώς τα έχασα!

 

 

έκτοτε δε μπορώ να βρω κάτι καλό αν και παρήγγειλα ακουστικά για Samsung Galaxy 3 καμία σχέση

 

είχα βολευτεί με τα Noodles του πλαισίου αλλά και αυτά χαλάνε στο εξάμηνο

 

τώρα έχω τα noodle sports, πολύ καλά αλλά δε δουλεύει το μικρόφωνο !

 

θα προσπαθήσω να βρω κάποια καλά σε σπορτς στυλ...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω τα εχω εδω και παρα πολυ καιρο και δεν εχω κανενα μα κανενα προβλημα... πραγματικα χωρις να θελω να κρινω την αποψη του προηγουμενου φιλου....

 

εμενα με βολευουν απιστευτα.... και απο τιμουλα φανταστικη.... και εχουν και διαρκεια... τα εχω 6 μηνες χωρις κανενα προβλημα

 

+1 σε οσα αναφερει ο φιλος!

Εχω 2 ζευγη (εχει και ο γυιος μου ΖΤΕ), για πανω απο εξι μηνες και δουλευουν μια χαρα! Με 2 Ευρω εκανα δουλεια μου! :D

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μοφι η γκρι με έβγαλε ασπροπρόσωπο όσους μήνες το είχα, απλά ήταν σαν τανκ και το προστάτευε μια χαρά από πτώσεις και κυρίως γρατσουνιές όταν το άφηνα δεξιά κι αριστερά.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχτες το βραδυ μου επεσε το κινητο και εσπασε η οθονη χωρις ομως να δουλευει η οθονη πλεον απο την μεση και κατω.αν παραγγειλω μια καινουρια οθονη μπορουν να μου την περασουν εδω στην ελλαδα σε καταστημα ηλεκτρονικων ειδων;

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μοφι η γκρι με έβγαλε ασπροπρόσωπο όσους μήνες το είχα, απλά ήταν σαν τανκ και το προστάτευε μια χαρά από πτώσεις και κυρίως γρατσουνιές όταν το άφηνα δεξιά κι αριστερά.

Που θα βρω σε μαύρο χρώμα? Με μια ματιά δε βρήκα στο ebay

Link to comment
Share on other sites

@kalman2013: Ναι, απλά να πάρεις οθόνη και digitizer μαζί, πάει φτηνά, γύρω στα 30 ευρώ από aliexpress. Δεν είναι κάτι δύσκολο να το κάνεις και μόνος σου σαν αλλαγή(ειδικά για το v967s που υπάρχει και service manual - δες 1ο ποστ). Απλά προσοχή σε 2 πράγματα. Πρώτον δώσ'του να καταλάβει στον ζεστό αέρα για να ξεκολλήσει η οθόνη και στο τέλος να βάλεις αρκετή κόλλα για να κολλήσει καλά μέχρι την επόμενη φορά αν ξανασπάσει. :P

 

@mol: Δεν παίζει σε μαύρο, μόνο καφέ, γκρι, πράσινο και πορτοκαλί. http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για το παρόν θέμα. Έχω το κινητό από Σεπτέμβρη και πραγματικά πετάει! Φοβερό κινητό, διαφήμιση για τα κινέζικα θεωρώ! Και η Lenovo camera έκανε θαύματα! Έβαλα την max flavor. Ξέρει κανείς πως πειράζω τις αρχικές οθόνες (να προσθέσω ή να αφαιρέσω καμία?). Σόρυ αν έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν το πρόσεξα. Ευχαριστώ πολύ όλους.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ και ήθελα να το κρατήσω όσο πιο μινιμαλ μπορούσα! Το είχα αλλά δεν με βόλεψε και τρελά! Βασικά την μόνη αλλαγή που ήθελα να κάνω ήταν η αλλαγή του αριθμού των οθονών αλλά οκ! Thanks για την απάντηση!
Link to comment
Share on other sites

Μινιμαλ θα είναι αν έχεις μόνο μια οθονια :p

Αύριο παραγγέλνω μαζί με την θήκη και screen protectors. Εχω βάλει στο μάτι 2 ειδών. Clear και ματ!

Καμία πρόταση για καλής ποιότητας ζελατίνες? (φθηνες)

Link to comment
Share on other sites

Μινιμαλ θα είναι αν έχεις μόνο μια οθονια :p

Αύριο παραγγέλνω μαζί με την θήκη και screen protectors. Εχω βάλει στο μάτι 2 ειδών. Clear και ματ!

Καμία πρόταση για καλής ποιότητας ζελατίνες? (φθηνες)

 

Μπορεις να δωσεις ενα.λινκ για τις ματ ??

Link to comment
Share on other sites

Εγινε παραγγελια σε nillkin μαυρη και clear screen protectors. Δε ξερω αν με βολεψουν τα ματ, οποτε λεω να μην τα παρω.

 

Btw σημερα αγορασα και το xiaomi 10400mah

 

Προβλεπεται να μενω κανα χρονο ακομη με το zte :D

 

Λεω να φλασαρω miui. Ποτε δε αρεζε αλλα λεω να της δωσω ακομη μια ευκαιρια μπας και...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το ZTE 967s .Oταν εχω και τις δυο καρτες sim κανει ακυρες επανεκινησεις Οταν εχω μονον την μια κανενα προβλημα.Καθε βοηθεια δεκτη.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.

Το τηλ με μπαταρία στο 3-4% πάγωσε και έκτοτε άρχισε τα παρατράγουδα.

Δεν φορτίζει άμεσα , ανοίγει όταν θέλει και παγώνει πάλι.

έχεις κανείς ιδέα για τι πρόκειται ?

Υπάρχει τεχνικός ή κάτι τέτοιο για αυτές τις περιπτώσεις?

 

:O

Link to comment
Share on other sites

Η πιο απλη λυση ειναι επαναφορα ρυθμισεων.

 

Αλλα εισαι σιγουρος οτι ολα αυτα δε τα προκαλει καποια εφαρμογη?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.

Το τηλ με μπαταρία στο 3-4% πάγωσε και έκτοτε άρχισε τα παρατράγουδα.

Δεν φορτίζει άμεσα , ανοίγει όταν θέλει και παγώνει πάλι.

έχεις κανείς ιδέα για τι πρόκειται ?

Υπάρχει τεχνικός ή κάτι τέτοιο για αυτές τις περιπτώσεις?

 

:O

Δοκιμασε calibration στην μπαταρια reboot και δες αν φορτιζει εχει θεμα μερικες φορες οταν αφηνεις την μπαταρια κατω απο 14% κ ενω το αφηνεις ωρες η σταθμη δεν ανεβαινει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο τα τίναξε.

Δεν αντιδρά.

Δεν φορτίζει δεν εκκινεί , τπτ.

Ευτυχώς σε κάποιος αναλαμπές που είχε , πρόλαβα και τράβηξα ότι ήταν χρήσιμο.

Θα το στείλω πίσω (minideal ). Μίλησα με κάποιον και μου έδωσε διεύθυνση κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...