Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύουν αυτά που έγραψε ο alkis_7. Απαγορεύονται τέτοιου είδους συζητήσεις. Το topic κλειδώνεται.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ και 30 ημέρες έχουμε βγάλει το MiniSoccepro.gr ένα 100% Ελληνικό και 100% ΔΩΡΕΑΝ Manager ποδοσφαίρου 5Χ5. Το παιχνίδι έχει φτιαχτεί 100% από εμάς, χωρίς έτοιμο κώδικα και είναι 100% δωρεάν, δεν υπάρχουν κάν μικροπληρωμές με Paypal, paysafe κτλ, αντιθέτως όσο ασχολείστε με το παιχνίδι κερδίζετε vcash δωρέαν. Στο παιχνίδι ξεκινάτε φτιάχνοντας τον σύλλογο σας, μετά κάνετε μεταγραφές, διαμορφώνετε τις φανέλες και τα λογότυπα της ομάδας σας, μπαίνετε σε πρωταθλήματα, επικοινωνείτε με άλλους χρήστες, κάνετε προτάσεις για μεταγραφές παικτών κ.α πολλά. Κάθε ημέρα στο παιχνίδι στις 7 το απόγευμα υπάρχουν Live αγώνες, το κάθε ημίχρονο διαρκεί 15 πραγματικά λεπτά και 2,5 λεπτά είναι το διάλειμμα του ημιχρόνου. Η επίσημη έκδοση θα κυκλοφορήσει αρχές Σεπτέμβριου, ωστόσο μπορείτε να δοκιμάσετε από τώρα την beta και να είστε σε καλύτερη θέση όταν βγει η επίσημη μιας και οι λογαριασμοί θα παραμείνουν. Ήδη πάνω από 3000 άτομα σε 30 ημέρες έχουν εγγραφτεί στο παιχνίδι και περίπου οι 1000 είναι ενεργοί και παίζουν καθημερινά!

 

 

 

Φτιάξτε τώρα την ομάδα σας και στηρίξτε αυτό το Ελληνικό και ΔΩΡΕΑΝ παιχνίδι :

 

http://www.minisoccerpro.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το παίζει κανένας σας ;

στο όνομα προπονητή δεν βάζει αυτό που έχω επιλέξει αλλά βάζει ότι νάνε

ξέρει κανένας να μου πει ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Στα σπασμένα δεν εμφανίζονται σωστά τα ονόματα και γενικά βγάζει προβλήματα... Άμα σου αρέσει αγόρασε το... Η τιμή του έχει πέσει πάρα πολύ στο σκρουτζ... Στα 19 ευρώ είναι...

 

btw FM is my love :D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

δεν θα το αρνηθώ

λες γιαυτό το λόγο ;;;

 

Στα σπασμένα δεν εμφανίζονται σωστά τα ονόματα και γενικά βγάζει προβλήματα... Άμα σου αρέσει αγόρασε το... Η τιμή του έχει πέσει πάρα πολύ στο σκρουτζ... Στα 19 ευρώ είναι...

 

btw FM is my love :D

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο alex. Σε κάθε αλλαγή μέρας που κάνεις, αλλάζουν και τα ονόματα όχι μόνο των προπονητών αλλά και όλων των παικτών. Οπότε, αγορά :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αναλογα την εκδοση, κι εγω σπασμενο το εχω αλλα δουλευει κανονικα. Ψαξε αλλες εκδοσεις να δεις τι παιζει
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
γεια σας. ξερει κανεις κανενα site,ελληνικο κατα προτειμηση ωστε να μην εχει εξοδα,για παραγγελια σακιδια που ειναι ειδικα για τα laptops των gamers? ευχαριστω
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

extra θηκες, μεγαλη αντοχη γιατι υποχρεωτικα σηκωνουν βαρος,ειναι πιο χοντρο το υλικο για να μη χτυπανε μεσα τα ποντικια,πληκτολογια κτλ, και μερικες εχουν λογοτυπα απο games
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Τι ειδικό έχουν οι τσάντες των gaming λαπτοπ ?

Δες :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα.

Ελπίζω να μην παραβιάζω κανόνες του φόρουμ, δημοσιεύοντας το παρόν "δελτίο τύπου" για ένα νέο online παιχνίδι.

--------------------------

Το χρηματιστήριο ιστοσελίδων http://www.webstocks.gr αποτελεί ένα πρωτότυπο παιχνίδι (μερικής) προσομοίωσης χρηματιστηρίου. Η βασική διαφορά είναι πως στο παιχνίδι, ως μετοχές, συμμετέχουν οι ελληνικές ιστοσελίδες, ενώ σύντομα θα λειτουργήσει, ως παγκόσμιο χρηματιστήριο.

 

Η ημερομηνία έναρξης του χρηματιστηρίου ιστοσελίδων είναι: 10 Σεπτεμβρίου 2014.

Η εγγραφή επενδυτών γίνεται ήδη. Κάθε νέος επενδυτής, λαμβάνει 3.000 S€ (νόμισμα παιχνιδιού) τα οποία άμεσα μπορεί να επενδύσει, στις δημόσιες εγγραφές μετοχών που έχουν ήδη ανοίξει!

 

Ενημερώνουμε ακόμη, πως από τις 10 Σεπτεμβρίου 2014, θα είναι ενεργά widgets με τα οποία θα μπορείτε να εμφανίζετε στην ιστοσελίδα σας, την τρέχουσα τιμή της μετοχής σας, το διάγραμμα της πορείας της καθώς και το ticker του χρηματιστηρίου.

----------------------------

 

Κάθε feedback για βελτιώσεις, bugs ή για οτιδήποτε αφορά τη λειτουργία του παιχνιδιού είναι πέρα για πέρα ευπρόσδεκτο, ιδίως σε αυτή την πρώτη -beta- φάση του παιχνιδιού.

 

Ευχαριστούμε για την φιλοξενία,

www.webstocks.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα παιδια!

 

Εψαχνα να βρω καποιο καλο Server σε ενα παιχνιδι που φανταζομαι ολοι οι Gamers Θυμαστε το "Mu online"

Πολυ απο εσας θα το θυμαστε γιατι ηταν απο το πιο διασημα παιχνιδια το 2003-7

κλασικο με PvP δηλαδη MMO-RPG

Καθως αναζητουν εναν καλο server επεσα πανω σε ενα ρωσικο το "Olymp mu 40x" ειναι πολυ ωραια φτιαγμενος με low rate exp οπως τον παλιο καλο καιρο για να παρτάρουμε με αλλους και να λιώνουμε ωρες για να κανουμε Reset στα 400 :D

 

απο οσο ξερω ο server ειναι αρκετα δημοφιλης με 500 ατομα online μονιμα

Το κακο ειναι οτι οι περισοτεροι ειναι Ρωσοι και δεν μιλανε αγγλικα... οποτε οποιος θελει να μπει

μαζι μου μπορει να με βρει μεσα με Nick-name: Zeus ή Afrodite εχω ειδη ενα Guild και θα σας helparo οσο μπορω...

 

Ευχαριστο πολυ kai κι καλη επιτυχια :)

 

Οποιος θελει να μπει στο Game μαζι μου μπορει να με κανει ADD στο Skype:

Stavros Sam

 

καντε register απο εδω

¨http://muolymp.com/x40/?ref=ZeusGR

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

 

Κάνω μια προσπάθεια για mobile games (Android και Apple) . Θα παρακαλούσα όποιος έχει διάθεση να τα τσεκάρει. Περιμένω απόψεις/παρατηρήσεις τι δεν σας αρέσει

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Παραθέτω links για κάποια:

 

Android:

Egg Spalsh

Rescue Animals

Kids Slide Puzzle

Bubble Shooter

 

Apple:

Save the animals

Bubble Shooter

Sweets Matcher

Dora 15 slider puzzle

Link to comment
Share on other sites

Στο My Games συζητάμε για παιχνίδια για υπολογιστές και παιχνιδομηχάνες. Για Android kai iOS υπάρχουν αρμόδιο forums στα οποία θα πρέπει να απευθυνθείς.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό το όποιο είναι από τα πρώτα MMO-RPG που έγιναν γνωστά...

αυτό που ακόμα έχει εκατομμύρια θαυμαστές σε όλο το κόσμο από το 1999 που κυκλοφορείσαι το αρχικό!

Με βάση το MMOhuts 3.48/58 βαθμολογία ενώ για να το συγκρίνουμε με κάτι ποιο σύγχρονο στα " μάτια σας " με το Lineage για παράδειγμα 3,76/5*

 

Για όσο γνωρίζουν το Game

Είναι παρόμοιο με τα πιο πολλά MMO-RPG και με πρωτοπορία σε πολλά!

Όπως Castle Siege, Enchant armor, weapon, wings , Rings, PvP, Duel, Heroes, Guild, Guild wars και πολλά μα πολλά αλλά!

Ισορροπημένους χαρακτήρες πάνω από όλα για το απολυτό PvP!

http://i.ytimg.com/vi/nhmCyiX4NXM/maxresdefault.jpg

http://www.angelsmu.com/assets/angelsmu/images/gallery/original_img_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

το επαιζα πριν 10 χρονια , αυτο που 8υμαμαι ειναι οτι το πηγαινα σε ενα σημειο σποτ και μετα κολουσα το ποντικι με ζιλοτειπ και το αφηνα ολο το βραδυ να κανει λεβελ απ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...