Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η αληθεια ειναι οτι δεν τo εχω κανει ποτε restore. κανονικά κανω τα os updates αλλα μεχρι εκει. θα το κανω και θα το παρακολουθησω . Ευχαριστώ :-)

 

παρακαλώ ενημερωσέ μας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επειδή για μερικούς μήνες το κινητό το είχα σαν δεύτερη συσκευή, με αποτέλεσμα να μην το πολυχρησιμοποιώ, ξέχασα πως απορρίπτουμε μία εισερχόμενη κλήση. Πως την απορρίπτουμε βρε παιδιά ??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα. Επειδή για μερικούς μήνες το κινητό το είχα σαν δεύτερη συσκευή, με αποτέλεσμα να μην το πολυχρησιμοποιώ, ξέχασα πως απορρίπτουμε μία εισερχόμενη κλήση. Πως την απορρίπτουμε βρε παιδιά ??

 

μονό πάτημα σιγαση, διπλό πατημα στο power button απόρριψη

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=388597

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

μονό πάτημα σιγαση, διπλό πατημα στο power button απόρριψη

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=388597

 

Σε ευχαριστώ πολύ, για την απάντηση..

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]47805[/ATTACH]

Καλησπέρα σε όλους

Κανω speed test με το 5αρι κ μετά με το 4s, η διάφορα τους είναι χαοτική

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βάλω 2 φωτό μαζι χίλια συγνώμη για το διπλό ποστ

Εδώ είναι από το το 4s

Μιλάμε για τρελή διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Ότι έχουν διαφορά έχουν αλλά εδώ βλέπουμε κάτι πολύ μεγάλο. Δεν ισχύει νομίζω κάποιο λάθος γίνεται η κάπου δημιουργηθηκε κανένα κόλλημα στην μετάδοση του σήματος
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ο προηγούμενος κάτοχος του 4s μου είχε αλλάξει μπαταρία κ ο @@@ έχασε το σιδερακι που βρίσκεται κάτω από την επαφή της μπαταρίας κ πετάγεται αμέσως μόλις ξεβιδωσεις τις δυο βίδες.

Αυτό ενώνει την κεραία του wifi με το πίσω καπάκι.

Λέτε γιαυτο να έχω τόσο μεγάλη διάφορα στην ταχύτητα;

Link to comment
Share on other sites

Ο προηγούμενος κάτοχος του 4s μου είχε αλλάξει μπαταρία κ ο @@@ έχασε το σιδερακι που βρίσκεται κάτω από την επαφή της μπαταρίας κ πετάγεται αμέσως μόλις ξεβιδωσεις τις δυο βίδες.

Αυτό ενώνει την κεραία του wifi με το πίσω καπάκι.

Λέτε γιαυτο να έχω τόσο μεγάλη διάφορα στην ταχύτητα;

 

Δεν είναι σίγουρο πάντως κάτι κάνει εκείνο το σίδερο που ενώνει το πίσω καπάκι.

Ίσως καλύτερο σήμα ίσως κάτι άλλο.

Μπορείς να βρεις δεν είναι ακριβό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ο προηγούμενος κάτοχος του 4s μου είχε αλλάξει μπαταρία κ ο @@@ έχασε το σιδερακι που βρίσκεται κάτω από την επαφή της μπαταρίας κ πετάγεται αμέσως μόλις ξεβιδωσεις τις δυο βίδες.

Αυτό ενώνει την κεραία του wifi με το πίσω καπάκι.

Λέτε γιαυτο να έχω τόσο μεγάλη διάφορα στην ταχύτητα;

 

αναφέρεσαι στο στήριγμα κεραίας wifi εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Μόλις επιστρέψω Ελλάδα το χτυπάω μαζι με κάτι αλλά που χρειάζομαι!

Ευχαριστώ πολύ!

 

παρακαλώ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλο μήνα! Έχει περάσει καιρός απο τοτε που η apple έβγαλε το καινούριο της update (7.1.2). Αναρωτιόμουν αν τελικα αξίζει η εγκατάστασή της διότι στην αρχη είχα ακούσει οτι μείωνε σημαντικά τις επιδόσεις της συσκευής. Τελικά τι ισχύει ;;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το iPhone που να σε ειδοποιεί για εισερχόμενα (κλήσεις ή μηνύματα) με κάποια ένδειξη σε σβηστή οθόνη, όπως το noled για τις συσκευές Android;;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το iPhone που να σε ειδοποιεί για εισερχόμενα (κλήσεις ή μηνύματα) με κάποια ένδειξη σε σβηστή οθόνη, όπως το noled για τις συσκευές Android;;;

Ευχαριστώ

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την ειδοποίηση με λάμψη του flash, Ρυθμίσεις >Γενικά >Προσβασιμότητα >Λάμψη σε ειδοποιήσεις και τοποθέτησε την εναλλαγή στο on.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πως αφαιρώ το jailbreak από το iPhone 4s;;

Ευχαριστώ

 

Συνδέσεις στον υπολογιστή ανοίγεις το iTunes πατάς restore.

Θα περαστεί η τελευταία έκδοση iOS και θα χαθούν όλα από μέσα.

Κανε backup πρώτα ότι χρειάζεσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

 

Nα συμπληρώσω εάν δεν ολοκληρωθεί με επιτυχία το restore θα χρειατεί να το βάλεις σε DFU Mode και στη συνέχεια πάλι restore :)

 

Πως να θέσετε τη συσκευή σας σε DFU Mode

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Είμαι σε αναζήτηση 2ου κινητού περιμένοντας το iphone 6 για 1ο. Σκεφτόμουν σε android αλλά μετά από την αγορά και την εμπειρία με το ipad μάλλον δεν αλλάζω εύκολα. Σκεφτόμουν το 4s και λόγω τιμής τα 8gb. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσα από αυτά μένουν ελεύθερα και αν είναι αρκετά για facebook, twitter, evernote, 3 mail accounts, και 3-4 ιατρικές εφαρμογές. Το ρωτώ γιατί αν έβρισκα σε καλή τιμή καινούργιο θα έπαιρνα τα 32gb. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Είμαι σε αναζήτηση 2ου κινητού περιμένοντας το iphone 6 για 1ο. Σκεφτόμουν σε android αλλά μετά από την αγορά και την εμπειρία με το ipad μάλλον δεν αλλάζω εύκολα. Σκεφτόμουν το 4s και λόγω τιμής τα 8gb. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσα από αυτά μένουν ελεύθερα και αν είναι αρκετά για facebook, twitter, evernote, 3 mail accounts, και 3-4 ιατρικές εφαρμογές. Το ρωτώ γιατί αν έβρισκα σε καλή τιμή καινούργιο θα έπαιρνα τα 32gb. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

εμενα το 8αρι με 15 εφαρμογες στο προσκηνιο λιγοτερο απο 1gb χωρο πιανει.βεβαια εχει θεμα με την ραμ..αλλα δεν πολυ με ενδιαφερει γιατι δεν παιζω πολυ με το κινητο.γενικα εγω σαν ατομο σε ολα τα κινητα που ειχα τα 8gb τα θεωω μια χαρα.(καθολου mp3).

βεβαια στα χρηματα που το παιρνεις καινουργιο γυρω στα 290 ευρο παιρνεις πολυ καλυτερο κινητο ανδροιδ.εγω στην θεση σου θα κοιταζα για μεταχειρησμενο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...