Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H εξέλιξη των smartphones τα τελευταία χρόνια είναι σίγουρα αλματώδης. Όλο και πιο μεγάλα, όλο και πιο δυνατά, έχουν γίνει αναπόσπαστο μέρος της ζωής μας. Πολλοί είναι εκείνοι που τα κατακρίνουν, μιας και όλοι πιστεύουν ότι τόση επεξεργαστική ισχύ είναι ανούσια σε μια τόσο μικρή συσκευή. Υπάρχουν όμως και οι άλλοι, που απλά παίζουν Real Racing 3…

 

Λίγα λόγια για το Real Racing 3

 

Όπως δηλώνει ο τίτλος, είναι το τρίτο επεισόδιο της επιτυχημένης σειράς της EA Sports. Ένα παιχνίδι sim racing όπου ο χρήστης μέσα από μια μεγάλη ποικιλία αυτοκινήτων και πιστών προσπαθεί να κερδίσει τίτλους και λεφτά. Είναι ένα καθαρά sim racing παιχνίδι, έτσι όσοι από εσάς θέλουν αεροτομές, παράξενα χρώματα, drifting κ.α. μπορείτε να σταματήσετε να διαβάζετε εδώ.

 

To free or not to free

 

Η EA Sports σε αυτό τον τίτλο άλλαξε τελείως τακτική. Έτσι, το παιχνίδι είναι δωρεάν. Η σχεδόν δωρεάν. Για να εξηγηθούμε: Το παιχνίδι ΕΙΝΑΙ δωρεάν. Ο χρήστης μπαίνει στο App store/Play store, κατεβάζει το τεράστιο σε όγκο παιχνίδι και ξεκινά να παίζει. Όσο περισσότερα παιχνίδια παίζει, μαζεύει χρήματα αλλά και gold. Μέχρι εδώ όλα καλά. Όμως αν θέλει extra… μπικικίνια, τότε πρέπει να αγοράσει από την μαμά EA, και οι τιμές είναι τσουχτερές. Για παράδειγμα, ένα πακέτο 150 gold στοιχίζει.. 18 ευρώ, και πιστέψτε μας, με λίγη σπατάλη μπορεί να εξαφανιστούν σε λίγες μόνο μέρες. Εδώ λοιπόν, έρχεται αυτός ο οδηγός για να σας βοηθήσει να χαρείτε όσο μπορείτε το παιχνίδι χωρίς να χρειαστεί να ματώσει το πορτοφόλι σας.

 

Τα βασικά

 

http://content.myphone.gr/photo/full/14865/screenshot-2013-06-17-16-14-48.jpg

 

Καταρχήν ξεκινάμε με τα βασικά. Όπως είπαμε πιο πάνω, ο χρήστης όσο παίζει τόσο μαζεύει λεφτά και gold. Τα λεφτά χρησιμοποιούνται σε τρεις τομείς του παιχνιδιού

 

  • Αγορά αυτοκινήτων
  • Επιδιόρθωση ζημιών
  • Επιδιόρθωση φθορών
  • Αναβάθμιση αυτοκινήτων

 

Τα χρήματα που κερδίζει ο χρήστης από κάθε αγώνα συνήθως είναι ανάλογα με τον χρόνο που τρέχει στην διάρκεια του event αλλά και την δυσκολία της κατηγορίας του αυτοκινήτου. Προσέξτε όμως: Τα έπαθλα σε χρήματα ΔΕΝ είναι ανάλογα με την αξία του αυτοκινήτου. Έτσι, μην νομίζετε ότι όσο ανεβαίνετε κατηγορία θα κερδίζετε μεγάλα ποσά.

 

Η εμπειρία μου ως τώρα λέει ότι τα χρήματα δεν είναι το πρόβλημα.

Ο χρυσός πάλι, είναι πρόβλημα. Χρυσό χρειάζονται οι παρακάτω τομείς του παιχνιδιού

 

  • Αγορά αυτοκινήτων (ακριβά αυτοκίνητα)
  • Αναβάθμιση αυτοκινήτων (ακριβά αυτοκίνητα)
  • Άμεση αναβάθμιση αυτοκινήτων
  • Άμεση διόρθωση φθορών
  • Άμεση παράδοση αυτοκινήτων
  • Βάψιμο αυτοκινήτων

 

Όπως καταλαβαίνεται, ο χρυσός είναι πολύ πιο χρήσιμος και πιο εύκολος να ξοδευτεί. Από όλα αυτά, αυτό που εμείς θα στοχεύσουμε είναι αφενός να αγοράσουμε αυτοκίνητα με χρυσό, τα οποία συνήθως είναι καλύτερα από τον ανταγωνισμό, αφετέρου να μπορούμε να παίξουμε συνέχεια χωρίς να περιμένουμε να επιδιορθωθούν τα αυτοκίνητα μας. Αναμονή είπαμε ε;

 

EA Sports, you sniky bastards

 

http://content.myphone.gr/photo/full/14861/screenshot-2013-06-17-16-11-57.jpg

 

Αναμονή λοιπόν. Η EA sports δίνει το παιχνίδι περίπου δωρεάν. Πως λοιπόν σκέφτηκαν να βγάλουν λεφτά; Με την αναμονή φυσικά. Το αυτοκίνητο σας λοιπόν, αναλόγως με την χρήση που του κάνετε, έχει φθορές σε πέντε κατηγορίες: Λάδια, φρένα, κινητήρας, ανάρτηση, λάστιχα. Όταν κοκκινίζει η κάθε κατηγορία, πρέπει να διορθωθεί, αλλιώς πέφτουν οι επιδόσεις (συνήθως σε μεγάλο ποσοστό). Ανάλογα με την κατηγορία του αυτοκινήτου έχουμε και τον χρόνο αναμονής. Έτσι μπορεί να είναι 5 λεπτά όταν αλλάζεται λάδια, μπορεί όμως και να είναι 3-4 ώρες στην περίπτωση κινητήρα. Φυσικά, με λίγο χρυσό όλα γίνονται άμεσα. Πάμε όμως να δούμε τι μπορείτε να κάνετε ώστε να μην χρειάζεται να πληρώνετε την EA, αλλά και ταυτόχρονα να παίζεται χωρίς να χρειάζεται να περιμένετε να επιδιορθωθεί το αυτοκίνητο σας.

 

  • Να έχετε παραπάνω από ένα αυτοκίνητο με διεκδικήσιμα event
  • Ένα από αυτά να είναι πάντα ένα χαμηλών κατηγοριών. Χαλάνε πιο δύσκολα, φτιάχνονται πιο γρήγορα. Έτσι θα μπορείτε να παίζετε με αυτό όσο το «κανόνι» σας είναι στο συνεργείο.
  • Οργανώστε το παιχνίδι σας ανάλογα με τον χρόνο που έχετε. Αν τα ακριβά σας αυτοκίνητα βρίσκονται κοντά στο σημείο να κοκκινίσουν, προτιμήστε να παίξετε μια πίστα με αυτά για να μπουν στο συνεργείο και να τελειώσουν πιο γρήγορα. Όταν θα ξανανοίξετε το RR3 θα είναι της κούτας.
  • Προτιμήστε να αφήνετε τελευταία κάποια event όπως drag race, Autocross, Speed Snap. Συνήθως θα καταφέρετε να τα κερδίσετε ακόμα και όταν το αυτοκίνητο σας είναι ΛΙΓΟ κόκκινο.
  • Όταν είστε πολύ κοντά στο κόκκινο, παίξτε ένα Cup. Θα κοκκινίσει για τα καλά και θα έχετε βγάλει από πάνω σας ένα χρονοβόρο event.
  • Δεν υπάρχει λόγος να τερματίζετε τους αγώνες ενός αυτοκινήτου για να περάσετε στην επόμενη. Καλό είναι να έχετε 2-3 ανοιχτά μέτωπα, έτσι ώστε να διατηρήσετε το ενδιαφέρον.
  • Πριν κλείσετε το παιχνίδι, αν κάποια κατηγορία ενός αυτοκινήτου είναι πολύ κοντά στο κόκκινο αλλά είναι ακόμα πράσινο, επιδιορθώστε το. Είπαμε, λεφτά υπάρχουν.
  • TIP: Το παιχνίδι γνωρίζει την ακριβή ώρα από το ρολόι της συσκευής μας και από το διαδίκτυο. Βασιζόμενος σ'αυτα τα δύο γεγονότα ανακάλυψα ότι όταν χρειάζεται να περιμένεις αν απενεργοποιήσουμε το δίκτυο στη συσκευή μας και προχωρήσουμε το ρολόι όση ώρα χρειάζεται για την επισκευή-αγορά μας, το παιχνίδι νομίζει ότι όντως έχει περάσει τόση ώρα και έτσι έχουμε επισκευές και παραδόσεις αυτοκινήτων στη στιγμή! Η διαδικασία που ακολουθώ είναι η εξής: Επισκευάζω ή αγοράζω->κλείνω το RR3 και από το multitasking->απενεργοποίηση δικτύου (wifi και 3G)->αλλαγή ώρας->ξεκίνημα παιχνιδιού. Σ'αυτό το σημείο μπορείτε να συνεχίσετε να παίζετε κανονικά με τη λάθος ώρα και να ενεργοποιήστε τα δίκτυα. Εναλλακτικά αν θέλετε τη σωστή ώρα στη συσκευή σας αφού δείτε ότι έγινε η επισκευή σας κλείνετε το παιχνίδι ξανά, διορθώνετε την ώρα και ανοίγετε το δίκτυο. thanx to mastoul

 

Start your engines

 

http://content.myphone.gr/photo/full/14860/screenshot-2013-06-17-16-11-20.jpg

 

Ωραία. Έχετε εγκαταστήσει το παιχνίδι, έχετε περάσει το profile σας στο Facebook (κάντε το, είναι σημαντικό διότι έτσι σώζονται τα παιχνίδια σας στο cloud χωρίς να χάνετε τίποτα) και είστε έτοιμοι να λιώσετε τα λάστιχα σας στην άσφαλτο. Τι αυτοκίνητο θα διαλέξετε; Πάμε με μερικούς κανόνες αφενός να μην σας σπάσουν τα νεύρα όταν οι άλλοι σας προσπερνούν, αφέτερου να μην σπαταλήστε άδικα ούτε ένα ευρώ (ή δολάριο ή ότι άλλο είναι αυτό το νόμισμα).

 

  • Για την επιλογή του αυτοκινήτου σας θυμηθείτε ότι δυο είναι οι πιο σημαντικές κατηγορίες επιδόσεων: Επιτάχυνση και κρατήματα. Υπάρχει όμως και δεύτερος κανόνας: Όσο μεγαλύτερη η κατηγορία, τόσο πιο σημαντικά είναι τα κρατήματα. Ενώ στις χαμηλές κατηγορίες σημαντική είναι η επιτάχυνση, μιας και ΠΑΝΤΑ ξεκινάς τελευταίος, στα γρήγορα αυτοκίνητα σημαντικά είναι τα κρατήματα. Τι και αν το Pagani Zonta F έχει πάνω από μισό δευτερόλεπτο διάφορα στην επιτάχυνση από την Μclaren MP4-12C. Κάποια στιγμή πρέπει να στρίψουν…
  • Επιλέγεται αρχικά ένα αυτοκίνητο ανά κατηγορία. Δεν χρειάζεται να τερματίσετε στο 100% τις κατηγορίες, το μόνο που κερδίζεται είναι κάτι ψηλά σε gold και χρήματα, τα οποία θα τα έχετε χάσει πολλαπλά σε άχρηστες αγορές.
  • Βρείτε αυτοκίνητα που μπορούν να τρέχουν σε πάνω από μια κατηγορία ενώ ταυτόχρονα είναι αρκετά ανταγωνιστικά: Nissan 350Z, Nissan Gt-R, McLaren MP4-12C είναι κάποια παραδείγματα.
  • What you see is what you get: Μην περιμένετε θαύματα από τις αναβαθμίσεις. Ναι μεν βελτιώνουν το αυτοκίνητο αλλά όχι εντυπωσιακά. Έτσι αν ένα αυτοκίνητο έχει π.χ. υποδεέστερα κρατήματα από τους υπόλοιπους, συνήθως δεν αλλάζει με τίποτα.
  • Αναβαθμίσεις πάντως να κάνετε. Και να τις κάνετε άμεσα, ειδικά αν έχετε χρήματα. Θα γλυτώσετε χρόνο και.. νεύρα.
  • Κάθε εβδομάδα γίνεται από την EA μια προσφορά με έκπτωση σε κάποιο αυτοκίνητο. Αξιολογήστε την και αγοραστέ το, θα γλυτώσετε πολλά χρήματα

 

 

Οδηγίες για ναυτιλλόμενους

 

http://content.myphone.gr/photo/full/14863/screenshot-2013-06-17-16-14-11.jpg

 

OK, αγοράσατε το πρώτο αυτοκίνητο και είστε έτοιμοι να ξεκινήσετε. Πάμε τώρα με μερικές οδηγίες για τον τρόπο οδήγησης. Όχι φυσικά για το στυλ οδήγησης, το οποίο είναι καθαρά προσωπικό, αλλά για μερικά πράγματα που πρέπει να προσέχετε ώστε να γίνει η εμπειρία σας ακόμα πιο ευχάριστη.

 

  • Τα αυτοκίνητα δεν είναι συγκρουόμενα. Κάθε επαφή σας στοιχίζει σε ζημία, δηλαδή χρήματα, αλλά κυρίως σε επιδόσεις μιας και πέφτουν άμεσα. Προσπαθήστε να αποφύγετε λοιπόν τις συγκρούσεις.
  • Τα αυτοκίνητα δεν είναι τρακτέρ. Εκτός του ότι επιβραδύνεται πάρα πολύ όταν βγείτε εκτός δρόμου, καταστρέφετε το αυτοκίνητο σας και άμεσα αλλά και το φθείρετε στους 5 τομείς του. Κάποια σημεία πάντως θα σας δώσουν πλεονέκτημα, αλλά προσπαθήστε να τα αποφεύγετε όσο μπορείτε.
  • Ξεκινάτε πάντα τελευταίοι. Αυτό σημαίνει πολλές προσπεράσεις. Μάθετε τα σημεία που μπορείτε να περάσετε και μην πιέζετε όταν δεν χωράτε.
  • Ένα από τα αρνητικά του παιχνιδιού είναι η AI των άλλων οδηγών. Εκτός του ότι πάντα ακολούθουν την ίδια πορεία, φρενάρουν στα ιδία σημεία κλπ, συνήθως όταν τους ακουμπάτε είναι σαν να πέφτετε σε τοίχο. Επίσης αν μπείτε στην πορεία τους δεν θα φρενάρουν. Άρα, καλό είναι να τους αποφεύγετε, εκτός και αν τους έχετε από πίσω, όπου ΠΟΤΕ δεν θα αποκλίνουν από την πορεία τους για να σας προσπεράσουν.
  • Το φρένο είναι φίλος σας. Μην του συμπεριφέρεστε σαν την άσχημη φίλη της κοπέλας που θέλει να χτυπήσει ο κολλητός σας και που αναγκαστικά πρέπει να της κάνετε παρέα.
  • Drifting is bad. Very bad. Είπαμε, το παιχνίδι είναι sim racing όχι Need for Speed.

 

Για τα λεφτά τα κάνεις όλα

 

http://content.myphone.gr/photo/full/14866/screenshot-2013-06-17-16-11-17.jpg

 

Γιατί τα κάνουμε όλα αυτά; Απλό. Τα καλύτερα αυτοκίνητα πληρώνονται με χρυσό. Πολύ χρυσό όμως. Έτσι πχ το Pagani Zonta R κοστίζει 400 χρυσό ενώ το Koenigsegg Agera R 800. Επίσης, κάποιες αναβαθμίσεις στοιχίζουν και αυτές αρκετό χρυσό. Τέλος, λίγο παράξενο είναι το σύστημα με την αυτόματη επιδιόρθωση φθορών. Πρακτικά, για μικρά χρονικά διαστήματα πληρώνετε περισσότερο από.. μεγάλα χρονικά διαστήματα. Έτσι ενώ π.χ. για μια άμεση αναβάθμιση μισής ώρας μπορεί να χρειάζονται 4 χρυσό, για μια άμεση αναβάθμιση 5 ωρών χρειάζεστε 11. Καλό είναι λοιπόν να μην γίνονται σπατάλες, μιας και σίγουρα θα τον χρειαστείτε στην πορεία.

Πάντως, σε περίπτωση που προχωρήστε και σας χρειάζεται χρυσός ενώ έχετε χρήματα, μια καλή ιδέα είναι να τερματίζετε 100% τα χαμηλά event. Θα χρειαστεί να αγοράσετε 1-2 αυτοκίνητα για να τρέξετε τους τελευταίους αποκλειστικούς αγώνες, αλλά στο τέλος θα πάρετε 15-16 χρυσού. Not bad.

 

Εν κατακλείδι

 

Για τους λάτρεις των μηχανοκίνητων παιχνιδιών, το Real Racing 3 είναι ένα μάνα εξ ουρανού. Ένα παιχνίδι απλό, με καταπληκτικά γραφικά, άψογο simulation οδήγησης που θα σας κάνει να κολλήσετε ώρες. Και με αυτές τις οδηγίες σας υποσχόμαστε ότι δεν θα χρειαστεί να αναστενάξει η κάρτα σας. Φορέστε λοιπόν το κράνος σας, ακουστικά και ξεκινήστε να προσπερνάτε όποιον βρείτε μπροστά σας (μόνο κατά την διάρκεια του παιχνιδιού, όχι στους δρόμους).

 

Σας περιμένουμε εδώ να συζητήσουμε ποια είναι τα αγαπημένα σας αυτοκίνητα, ποια η αγαπημένη σας πίστα, αλλά και δικές σας συμβουλές, οι οποίες θα προστεθούν σε αυτό το άρθρο. Καλή διασκέδαση!!!

 

Τip: Σύμφωνα με tip του χρήστη topet[/member], ένας εύκολος και νόμιμος τρόπος να παίρνει κανείς χρυσό είναι ο εξής: Κάνετε logout από τον λογαριασμό που έχετε συνδεθεί στο παιχνίδι (π.χ. Facebook). Αυτόματα γυρνάτε σε κατάσταση guest. Βγαίνετε από το παιχνίδι, ξαναμπαίνετε και πηγαίνετε να τρέξετε ένα trial από μια κατηγορία που έχετε προηγουμένως φτάσει στο 100%. Όταν πατήσετε για να τρέξετε, η κατηγορία πέφτει στο 97%. Έτσι τελειώνοντας το trial θα επιβραβευτείτε όχι μόνο με το χρηματικό έπαθλο αλλά και με 2 χρυσά επειδή φτάσατε στο 100% ξανά. Μάλιστα το παιχνίδι ενώ δίνει τα 2 χρυσά, δεν τερματίζει ποτέ στο 100% αλλά παραμένει στο 97%, έτσι μπορείτε να τρέξετε ξανά για να συνεχίσετε να παίρνετε χρυσά. Εγώ δοκίμασα το trial της BMW Series 1 η οποία τρέχει στην πίστα του Indianapolis, με διάρκεια του ενός λεπτού, και χρηματικό έπαθλο 6410.

Edited by vlachaquito
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπραβο φιλε vlachaquito,αψογος ο οδηγος!!:respect:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ένα διαφορετικό άρθρο, και πολύ καλογραμμένο. Συγχαρητήρια!

 

Ως φαν των racing simulators στο PC, έχω ψιλοκαεί κι εγώ με το RR3. Βέβαια μόλις τέλειωσα στο 100% το πρώτο event, έχοντας αγοράσει τα 4 πρώτα αυτοκίνητα, και το παιχνίδι έχει πολύ ψωμί ακόμη. Ακόμη δεν έχω χαλάσει καθόλου χρυσό, και χαίρομαι γιατί δεν ήξερα ότι αργότερα χρειάζεται για να αγοράσεις αυτοκίνητα. Απορώ πως θα καταφέρω να μαζέψω 400 και 800 χρυσό...

 

Το παιχνίδι είναι τρο-με-ρό. Θα το χαρακτήριζα ως το Gran Turismo του Android. Έχει ανεβάσει το mobile gaming σε άλλο επίπεδο. Πολλές πραγματικές πίστες και αυτοκίνητα, αρκετά ρεαλιστικό (σε καμία παρίπτωση δεν είναι sim racer όπως γράφτηκε) και γραφικά επιπέδου PSX, που ακούγεται αρχαίο αλλά είναι κατόρθωμα. Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ που έχει on board camera, οποιοσδήποτε σοβαρός sim racer θα το εκτιμήσει δεόντως και προσωπικά μόνο αυτή χρησιμοποιώ. Κι όλα αυτά δωρεάν. Και δεν νομίζω ότι η ΕΑ βγήκε χαμένη, καθώς αν συγκρίνουμε τα downloads του RR3 με του RR2 η διαφορά είναι χαώδης. Ίσως το freemium μοντέλο διανομής δείχνει το μέλλον.

 

Το RR3 είναι άλλο ένα πολύ καλό παιχνίδι από την ΕΑ μετά το NFSMW, που ναι μεν είχε εντυπωσιακότερα γραφικά αλλά η εντελώς arcade φιλοσοφία του δεν με ενθουσίαζε.

Edited by johnnytifosi
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη δεν έχω χαλάσει καθόλου χρυσό, και χαίρομαι γιατί δεν ήξερα ότι αργότερα χρειάζεται για να αγοράσεις αυτοκίνητα. Απορώ πως θα καταφέρω να μαζέψω 400 και 800 χρυσό...

 

Τα screenshots ειναι δικα μου, οπως βλεπεις εχω φτασει αισιως τα 700 χωρις να αγορασω ουτε ενα. Υπομονη και θα τα μαζεψεις.

 

Και οπως ειπαμε, μην σπαταλας αδικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και ο Johnnytifosi απο πανω, το παιχνιδι ειναι το Grand turismo του Android..Το τελευταίο διμηνο απλα δεν παίζω τιποτε αλλο ειτε στο κινητό, ειτε στο tablet (συγχρονίζουν και πολύ ευκολα μεταξυ τους μέσω cloud saving)

Συγχαρητήρια στον vlachaquito για την διαφορετικοτητα του άρθρου!

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο λινκ κατεβαζουμε το rr3? εχω μπει στο play store αλλα δεν το βρισκω. βρισκω μονο για τα γραφικα του παιχνιδιου. καποιος βοηθεια?ευχαριστω εκ των προτετων, Δημητρης.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου, αλλα στην σελιδα που την ανοιξα με play store απο το tad μου samsung gt p 7500, δεν μου δινει το κουμπι της εγκαταστασης. τι να κανω? ευχαριστω κ παλι.

 

μου γραφει οτι η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη. τωρα το ειδα. εχω το samsung tab 10.1 gt p 7500. διπυρηνο.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

ειναι ιδιαιτερα βαρυ παιχνιδια δυστυχως :(

 

κριμα, btw σας ευχαριστω.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείς ότι το έχω τρέξει σε μονοπύρηνο ideos x5 υπερ χρονισμένο στα 1,2 /1,4 ghz ...

Καλό το άρθρο

υπέροχο το παιχνίδι

καμένη η πρακτική της εταιρίας.

 

Παρότι τρελαίνομαι για ραλλοπαίχνιδα, το πέταξα μόνο και μόνο για την π%@^$% με τα microtransactions.-

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

μου γραφει οτι η συσκευη μου δεν ειναι συμβατη. τωρα το ειδα. εχω το samsung tab 10.1 gt p 7500. διπυρηνο.

 

Σε μένα πάλι δεν το δέχεται επειδή δεν έχω αρκετό χώρο στην μνήμη.Αν και έχω 32gb κάρτα δεν πάει να κάτσει εκεί :mad:

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να το τρέξει το s advance..; μην αρχίσω να κατεβάζω άδικα αν ειναι..:rolleyes:

 

αν δεν απατωμαι, αμεσως σου γραφει αν ειναι συμβατο με την συσκευη σου, πριν το κατεβασεις

Link to comment
Share on other sites

Ποσο συχαινομαι αυτο το παιχνιδι και ποσο υπερλατρευω το RealRacing 2HD...

 

Στο 2 απλα δινεις ενα 5ευρω στην αρχη και ξεμπλεξες! Στο 3 απλα περιμενεις... Περιμενεις... Περιμ.... Και σ σπαει τα νευρα!

 

Διαφερει λιγο στο gameplay, αλλα στα γραφικα ειναι ιδια! Τουλαχιστον στο iPad retina...

 

Κατα τ αλλα, παρα πολυ καλο αρθρο!!

Link to comment
Share on other sites

αν δεν απατωμαι, αμεσως σου γραφει αν ειναι συμβατο με την συσκευη σου, πριν το κατεβασεις

 

πατάω στην αναζήτηση real racing 3 και δεν μου το βγάζει..βγάζει κατι άσχετα (real racing 3 graphics,guides,cheats) και άλλα παιχνίδια racing αλλά οχι αυτό..γιατί;

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο παιχνιδι για κινητο αλλα χωρις χρυσο ειναι της υπομονης

 

Ρε παιδια μην τρελενεστε με τους χρονους αναμονης και φυσικα μην ξοδευετε τον χρυσο σας ασκοπα. Απενεργοποιηστε wi fi και 3g πατε ρυθμισεις αλλαξτε την ωρα-μερικες ωρες μπροστα- η την ημερομηνια-μερικες μερες μπροστα- και ξαναεπιστρεψτε στο παιχνιδι. Ολα επιδιορθωνονται αμεσα και κρατατε τον υπερπολυτιμο χρυσο σας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φιλε vlachaquito, ο οδηγος είναι πραγματικά άψογος !!

JIAYU S3 Advanced

LG Optimus G E975

Samsung GT-I9000 Galaxy S

"ΓΙΩΡΓΟΣ"

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός ο οδηγός!

Το μεγάλο μου παράπονο από το παιχνίδι είναι πάντως η ψευδαίσθηση του Time Shifted Multiplayer, το σύστημα δεν φαίνεται να δουλεύει ούτε σωστά, ούτε σε σχέση με την πραγματικότητα, οι χρόνοι των φίλων μου που τους βλέπω εγώ συνήθως είναι ό,τι να'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός ο οδηγός!

Το μεγάλο μου παράπονο από το παιχνίδι είναι πάντως η ψευδαίσθηση του Time Shifted Multiplayer, το σύστημα δεν φαίνεται να δουλεύει ούτε σωστά, ούτε σε σχέση με την πραγματικότητα, οι χρόνοι των φίλων μου που τους βλέπω εγώ συνήθως είναι ό,τι να'ναι.

 

Το tsm ειναι απατη. Ειπαν οτι στην επομενη αναβαθμιση θα το διορθωσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...