Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ, κάθε Παρασκευή στις 21.00

Αγόρια εναντίον κοριτσιών

 

Ο Διονύσης και η Ελένη έζησαν έναν εφηβικό έρωτα και μετά χάθηκαν. Ξαναβρίσκονται μετά από αρκετά χρόνια, αυτός χήρος με τρία αγόρια και αυτή χωρισμένη με δύο κορίτσια. Ο έρωτάς τους ξαναζωντανεύει και παντρεύονται. Ζουν όλοι μαζί στο σπίτι του Διονύση. Οι δυσκολίες της συμβίωσης αρχίζουν από την πρώτη μέρα του γάμου. Τα κορίτσια και τ’ αγόρια είναι τόσο διαφορετικής νοοτροπίας που οι συγκρούσεις είναι αναπόφευκτες. Όπως επίσης και η περιέργεια για το άλλο φύλο που ξαφνικά μετακομίζει στο διπλανό δωμάτιο. Πόλεμος αλληλοεξόντωσης και εφηβικοί έρωτες κάτω από την ίδια στέγη. Η αγάπη του Διονύση και της Ελένης λειτουργεί ως συγκολλητική ουσία σ’ ένα σωρό διαλυτικές καταστάσεις. Γύρω απ’ το ζευγάρι και τα παιδιά, η μητέρα της, ο αδελφός του, οι κουμπάροι τους, ο πρώην αγαπημένος της Ελένης, συμμαθητές, συμμαθήτριες, Έλληνες και αλλοδαποί, όλοι μαζί ζουν κωμικές και μη καταστάσεις που οδηγούν στο συμπέρασμα ότι αυτό που μας χωρίζει είναι αυτό που μας ενώνει.

 

Διασκευή σεναρίου: Ρένα Ρίγγα

Σκηνοθεσία: Ανδρέας Μορφονιός

Πρωταγωνιστούν: Γιάννης Μπέζος, Κατερίνα Λέχου, Δημήτρης Μαυρόπουλος, Αλεξάνδρα Παντελάκη, Γιώργος Δάμπασης, Θανάσης Τσαλταμπάσης, Τάσος Γιαννόπουλος, Βιβή Κόκκα, Πέτρος Μπουσουλόπουλος, Ιωάννα Πηλιχού

 

Ειδατε το 1ο επεισοδιο?Εγω το ειδα και μπορω να πω οτι ειναι μια πολυ καλη σειρα που βγαζει πολυ γελιο!:D γραψτε τις αποψεις σας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εμένα μου άρεσε αλλά δύσκολο θα το ξαναδώ γιατι δν είναι ώρα και ημέρα που το βάλανε αυτή.Θα το γράφω και θα το βλέπω Σάββατο μεσημέρι.
Link to comment
Share on other sites

ωραιο ητανε, μου αρεσε... το μεσαιο και το μικρο αγορακι εχουν πολυ γελιο!!! γιατι το απειλει με το βουρτσακι Παναγια μου!!! εφιαλτης.. :cry::cry::cry:

τα κοριτσια μου τη σπανε λιγο, ειδικα το ξανθο... γιατι μιλαει σαν νταλικερης; ισως τα παιδια επρεπε να τα προσεξουν περισσοτερο αφου ειναι απο τους πρωταγωνιστες... ελπιζω να στρωσει λιγο!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Μια αξιοπρεπης σειρα, με ικανοποιητικες (μεχρι στιγμης ερμηνειες, αρχη ειναι ακομα αλλωστε) και ενδιαφερον για να περνας χαλαρα ενα βραδυ με τηλεοραση... Ο Μπεζος παντα εξαιρετικος και η Λεχου με ομορφη ερμηνεια (διττη σημασια της λεξης)..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Μια αξιοπρεπης σειρα, με ικανοποιητικες (μεχρι στιγμης ερμηνειες, αρχη ειναι ακομα αλλωστε) και ενδιαφερον για να περνας χαλαρα ενα βραδυ με τηλεοραση... Ο Μπεζος παντα εξαιρετικος και η Λεχου με ομορφη ερμηνεια (διττη σημασια της λεξης)..

+1

το πετυχα στην επαναληψη και μου αρεσε αρκετα:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ καλο!!!:):)

 

Το ειδα για πρωτη φορα απο περιεργεια.Βασικα ξερω κι τους 2 ηθοποιους απο προηγουμενες σειρες,κι ο Μπεζος ειναι κορυφη,τωρα οσον αφορα τη σειρα αρκετα καλη,με στιγμες γελιου,κι πιστευω(κι ελπιζω) οτι οσο προχωρα θα γινεται κι καλυτερη.:p

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά , πολυ γέλιο ο Μπεζος και ενδιαφέρουσες καταστάσεις. Είμαι ο μόνος που βρίσκω τη μεγάλη κόρη πολύ hot ??

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά , πολυ γέλιο ο Μπεζος και ενδιαφέρουσες καταστάσεις. Είμαι ο μόνος που βρίσκω τη μεγάλη κόρη πολύ hot ??

Dwse kamia photo na sou poume :p

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά , πολυ γέλιο ο Μπεζος και ενδιαφέρουσες καταστάσεις. Είμαι ο μόνος που βρίσκω τη μεγάλη κόρη πολύ hot ??

 

Πολυ hoνtρη; :lol::rolleyes::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά , πολυ γέλιο ο Μπεζος και ενδιαφέρουσες καταστάσεις. Είμαι ο μόνος που βρίσκω τη μεγάλη κόρη πολύ hot ??
καλουλα ειναι...

 

 

η πιο ωραια και αστεια σκηνη παντως αυτη με το ταμπον!:lol::lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

i seira einai teleia!

 

o mpezos akolouthei tin pepatimeni alla ayto de mas xalaei katholou...

 

emena maresei o MYGAS pou exoun servitoro sti mpyraria kai fysika i megali kori...

 

kai fysika gayroi oloi oi antres......

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

mou fenetai oti to eutixismenoi mazi mazi me to mpampa min trexeis einai apo ta kalitera fetos.
το "μπαμπα μην τρεχεις" το ειδα λιγο χτες για πρωτη φορα στην φαση που καναν υπερηχο σε επιπεδη κοιλια και βλεπανε χερια,ποδια και κεφαλια του μωρου...δε με ενθουσιασε ..

 

το νεο σποτακι για το "ευτυχισμενοι μαζι" το ειδατε??ο πιτσιρικος ολα τα λεφτα με τις αποριες του!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Θα σου λεγαοτι η μικρη κορη ειναι πολυ μικρη.. αλλα κι εσυ εισαι 15 χρονων ετσι παω πασο :D:lol::p

Μηπως γνωριζετε το κανονικό ονομα της μεγαλης (hot) κορης? :-)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζετε το κανονικό ονομα της μεγαλης (hot) κορης? :-)

 

Ιωάννα Πηλιχου λέγεταιο είναι 27 χρονών και είναι από το Αλιβέρι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία σειρά!!Στ επόμενο επεισόδιο ο ΄Μπέζος γίνεται τύφλα ΄σε ένα καινούργιο κλαμπ στο οποίο θα πιάσει δουλεία η εύα και ο μήτσος ως χορευτές.....θα έχει πολύ γέλιο!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανένας πως λέγεται ο Μάρκος ο μεγάλος γιος του Μπέζου??

 

Πέτρος Μπουσουλόπουλος λέγεται...πολύ καλός!όπως και όλη η σειρά άλλωστε!άλλη μια οικογενειακή σειρά με τον Μπέζο που έχει πολύ πολύ γέλιο :p

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...