Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και το τηγανησμα στο κεφαλι που το βαζεις οεο?? αν ειχε δυο πομπους αντιο ζωη... ενω τωρα ολοι ειμαστε οκ... ασε που οι εταιρειες στελνουν μηνυμα οτι ελαβες κληση καθως ηταν κλειστη η σιμ σου;)

 

αυτα τα samsung που το κανουν αυτο που σκεφτομουν εχουν τοσο μεγαλο sar?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτα τα samsung που το κανουν αυτο που σκεφτομουν εχουν τοσο μεγαλο sar?

 

απίστευτα χαμηλό sar έχουν,αν δεν κάνω λάθος περίπου στο 0,35

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με κλειστή συσκευή να κρατήσεις πατημένα το πράσινο και το κόκκινο κουμπί μαζί με το power button για μισό λεπτό περίπου

 

Το εκανα (Δεν θυμαμαι αν ηταν μισο λεπτο,μαλλον λιγοτερο)και γραφει downloading. Θα το κανω κα θα σου πω,αλλα μετα τι?

 

Tελικα μιλησα με τον κινεζο που το αγορασα και μου εστειλε το προγραμμα και τωρα δουλευει κανονικα.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

δουλευουν!!μπορεις να εχεις και 2 καρτες με 2 νουμερα!!

4 νουμερα σε μια συσκευη.

το εχω δοκιμασει!!

 

σε αυτο αναφερεσαι πως εχεις δοκημασει στα κινεζικα? , καιλειτουργει κανονικα? http://cgi.ebay.com/3G-GSM-Double-Mode-Dual-Sim-Magicsim-23-B-Not-Need-Cut_W0QQitemZ270499709102QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item3efb0a00ae

Link to comment
Share on other sites

αυρο ειναι αλλο.

το βαζεις στο κινητο και βαζεις δυο καρτες αλλα δουλευει η μια καθε φορα.

απλος βοηθαει να μην εχεις το βαλε βγαλε καρτας.

εγω αυτο το εχω δοκιμαει αλλα δεν κανει καμια δουλεια.

ασε που δεν τεριαζει στα τηλεφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μου εδωσε λυση ο πωλητης με ενα προγραμμα που μου εστειλε.Οποτε μην τα φοβαστε τα κινεζικα υπαρχουν λυσεις και γι αυτα.Τελος καλο ολα καλα.
Link to comment
Share on other sites

αυρο ειναι αλλο.

το βαζεις στο κινητο και βαζεις δυο καρτες αλλα δουλευει η μια καθε φορα.

απλος βοηθαει να μην εχεις το βαλε βγαλε καρτας.

εγω αυτο το εχω δοκιμαει αλλα δεν κανει καμια δουλεια.

ασε που δεν τεριαζει στα τηλεφωνα.

 

που αναφερωσουνα πριν?

Link to comment
Share on other sites

που αναφερωσουνα πριν?

ειχε απαντησει στην ερωτηση μου για τα dual sim κινητα απο κινα..σε αυτα δηλαδη που εχουν slot για δυο καρτες και οχι στα adaptoρακια που κυκλοφορουν για τα κοινα κινητα..

Link to comment
Share on other sites

ειχε απαντησει στην ερωτηση μου για τα dual sim κινητα απο κινα..σε αυτα δηλαδη που εχουν slot για δυο καρτες και οχι στα adaptoρακια που κυκλοφορουν για τα κοινα κινητα..

 

οχι για αυτο το θεμα. αλλα για αυτο που ειπε ο manwlis77 : δουλευουν!!μπορεις να εχεις και 2 καρτες με 2 νουμερα!!

4 νουμερα σε μια συσκευη.

το εχω δοκιμασει!!

Link to comment
Share on other sites

οχι για αυτο το θεμα. αλλα για αυτο που ειπε ο manwlis77 : δουλευουν!!μπορεις να εχεις και 2 καρτες με 2 νουμερα!!

4 νουμερα σε μια συσκευη.

το εχω δοκιμασει!!

 

για τις καρτες 2in1 ειχα κανει την ερωτηση αν τα κινεζικα κινητα με 2 slot τις υποστηριζουν.. 2 καρτες ( 2in1) = 4 νουμερα σε μια συσκευη

Link to comment
Share on other sites

για τις καρτες 2in1 ειχα κανει την ερωτηση αν τα κινεζικα κινητα με 2 slot τις υποστηριζουν.. 2 καρτες ( 2in1) = 4 νουμερα σε μια συσκευη

 

υπαρχουν σιμ με δυο αριθμους? που μπορουμε να τις βρουμε?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν σιμ με δυο αριθμους? που μπορουμε να τις βρουμε?

εγω προσωπικα εχω 2 σε1 απο την κοσμοτε..

δεν ξερω για τις αλλες εταιριες..ρωτησε στην εταιρια που εισαι ;)

Link to comment
Share on other sites

ποσο πρεπει να ειναι η ram/rom για να τρεχει αξιοπρεπη?

η γνωμη σας για αυτο?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270495021406&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

Link to comment
Share on other sites

εννοειται ρε παιδια οτι δεν παιρνεις κινητο απο φωτογραφια.εγω πηγα και το ειδα απο την wind που το δινει 180 ,το ειδα σε κανονικο μεγεθος ,το φορεσα κανονικα και το αγορασα απο ιντερνετ 120ε
Link to comment
Share on other sites

Για μια οθόνη 2,8'' και τα 128 mb ram ίσως είναι καλά για ένα μέσο χρήστη.Αν του κάνεις πολύ χρήση ως pda και έχει και μεγάλη οθόνη τότε πρέπει να πάς σε μεγαλύτερων επιδόσεων κινητό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε ολους.Εχω αγορασει ενα cesim A007 (iphone clone) και ενω μου συνδεεται το wifi στο router δεν μπορω να μπω στο internet.Γνωριζει καποιος να μου δωσει τα φωτα του γιατι εχω τρελα8ει?

Ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Για την πρώτη φορά πρέπει να τραβήξεις εσύ την μπάρα φόρτωσης του opera ως το τέλος,το έκανες αυτό;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...