Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ ευχαριστώ γιατι δεν έχει ενημερωθεί ακομα η σελίδα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω ένα θέμα εδώ και μέρες. Εξαφανίστηκε το Mail μου και το tile και από τις ρυθμίσεις χωρίς κανένα λόγο. Από τότε δε μπορώ να προσθέσω κανένα Live account. ΑΥτό που χάθηκε είναι αυτό που ενεργοποιήθηκε το κινητό. Όλα δουλεύουν κανονικά αλλά δε μπορώ να προσθέσω το account ξανά. Για την ακρίβεια δε μπορώ πλέον να προσθέσω κανένα Live account, ms email. Μετά από αλεπάλληλα soft reset δεν επανέρχεται. To account από το pc δουλεύει κανονικά.

 

Ένα alias που έχω στήμένο δουλεύει κανοινικά και φυσικά δε το σβήνω γιατί φοβάμαι δε θα μπορώ να το ξαναβάλω. Alias είχα στήσει ξανά γιατί δεν υπάρχει η δυνατότητα να κάνεις reply από alias account (Έλεος!!)

 

Ρίχτε καμιά ιδέα.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα εδώ και μέρες. Εξαφανίστηκε το Mail μου και το tile και από τις ρυθμίσεις χωρίς κανένα λόγο. Από τότε δε μπορώ να προσθέσω κανένα Live account. ΑΥτό που χάθηκε είναι αυτό που ενεργοποιήθηκε το κινητό. Όλα δουλεύουν κανονικά αλλά δε μπορώ να προσθέσω το account ξανά. Για την ακρίβεια δε μπορώ πλέον να προσθέσω κανένα Live account, ms email. Μετά από αλεπάλληλα soft reset δεν επανέρχεται. To account από το pc δουλεύει κανονικά.

 

Ένα alias που έχω στήμένο δουλεύει κανοινικά και φυσικά δε το σβήνω γιατί φοβάμαι δε θα μπορώ να το ξαναβάλω. Alias είχα στήσει ξανά γιατί δεν υπάρχει η δυνατότητα να κάνεις reply από alias account (Έλεος!!)

 

Ρίχτε καμιά ιδέα.

 

Στο μενού τα "Εισερχόμενα" υπάρχουν;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Στο μενού τα "Εισερχόμενα" υπάρχουν;

 

Μολις είδα οτι έχουν εξαφανιστεί τα Εισερχόμενα και αυτά...

Όπως είπα το alias outlook mail υπαρχει κανονικά. Το account όμως που ενεργοποιήθηκε το κινητό έχει εξαφανιστεί.

Δε μπορώ να προσθέσω ξανά λογαριασμό ms.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μολις είδα οτι έχουν εξαφανιστεί τα Εισερχόμενα και αυτά...

Όπως είπα το alias outlook mail υπαρχει κανονικά. Το account όμως που ενεργοποιήθηκε το κινητό έχει εξαφανιστεί.

Δε μπορώ να προσθέσω ξανά λογαριασμό ms.

 

Δηλαδή, στη λίστα των εφαρμογών δεν υπάρχει καν το εικονίδιο του account σου;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, στη λίστα των εφαρμογών δεν υπάρχει καν το εικονίδιο του account σου;

 

Όχι δεν υπάρχει. Έχει εξαφανιστεί...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει. Έχει εξαφανιστεί...

 

Τι να πω... Αν ξανάκανες soft reset λες να επανερχόταν; Σαν την αμνησία είναι πράγμα. :p

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... Αν ξανάκανες soft reset λες να επανερχόταν; Σαν την αμνησία είναι πράγμα. :p

 

Έχω κάνει 5...

 

Το θέμα είναι οτι αν κάνω hard reset θα γυρίσει στα 8 και ποιος κάθεται να κάνει πόσες ώρες update σε 8.1 πάλι...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει 5...

 

Το θέμα είναι οτι αν κάνω hard reset θα γυρίσει στα 8 και ποιος κάθεται να κάνει πόσες ώρες update σε 8.1 πάλι...

 

κανονικη cyan εχεις ή DP ?

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει 5...

 

Το θέμα είναι οτι αν κάνω hard reset θα γυρίσει στα 8 και ποιος κάθεται να κάνει πόσες ώρες update σε 8.1 πάλι...

 

Δεν γυρνάς στα 8 με το hard reset! Στα 8 γυρνάς μόνο αν το επαναφέρεις με το Recovery Τool!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γυρνάς στα 8 με το hard reset! Στα 8 γυρνάς μόνο αν το επαναφέρεις με το Recovery Τool!

 

Πως είχα την εντύπωση..... Βλακεία είπα.

 

Έλεγα να περιμένω την Cyan αλλα κουράστηκα στο περίμενε......

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Καλό hard reset όπως δείχνουν τα πράγματα. Ελπίζω να έχεις backup και να μην φας ώρες να το ξαναστήσεις.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλό hard reset όπως δείχνουν τα πράγματα. Ελπίζω να έχεις backup και να μην φας ώρες να το ξαναστήσεις.

 

Το έκανα τελικά όλα καλά.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

βοήθεια!!!

έβαλα χθες σ'ένα ativ s που έχω την dp, έκανα όλες τις ενημερώσεις μέχρι την τελική κι όλα καλά. σήμερα, κι αφού διάβασα εδώ μέσα για το νέο (τώρα έγινε παλιό) facebook beta πήγα να το κατεβάσω, κατέβασα και κάποιες ρυθμίσεις της samsung και από τότε το κινητό κάνει συνέχεια επανεκκίνηση! δεν κρατάει 1 λεπτό, κλείνει και ξανανοίγει! τι να κάνω; τα χω παίξει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βοήθεια!!!

έβαλα χθες σ'ένα ativ s που έχω την dp, έκανα όλες τις ενημερώσεις μέχρι την τελική κι όλα καλά. σήμερα, κι αφού διάβασα εδώ μέσα για το νέο (τώρα έγινε παλιό) facebook beta πήγα να το κατεβάσω, κατέβασα και κάποιες ρυθμίσεις της samsung και από τότε το κινητό κάνει συνέχεια επανεκκίνηση! δεν κρατάει 1 λεπτό, κλείνει και ξανανοίγει! τι να κάνω; τα χω παίξει!

 

Μάλλον λες κάποιες εφαρμογές της samsung. Δεν τι έβαλες και ξήλωσέ το.

Μην ανησυχείς κάποια εφαρμογή στη κάνει τη δουλειά.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Στην χειρότερη hard reset.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τι στο π*&%ο γινετε ρε μαγκες με τα ativ **** τη samsung μου μεσα ****, κοντευουμε αυγουστο και ακομα η αναβαθμιση, εχετε ακουσει κατι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βοήθεια!!!

έβαλα χθες σ'ένα ativ s που έχω την dp, έκανα όλες τις ενημερώσεις μέχρι την τελική κι όλα καλά. σήμερα, κι αφού διάβασα εδώ μέσα για το νέο (τώρα έγινε παλιό) facebook beta πήγα να το κατεβάσω, κατέβασα και κάποιες ρυθμίσεις της samsung και από τότε το κινητό κάνει συνέχεια επανεκκίνηση! δεν κρατάει 1 λεπτό, κλείνει και ξανανοίγει! τι να κάνω; τα χω παίξει!

 

Φιλε μου γενικα ειναι ελατωματικα τα windows σε θεματα επανεκινησεων απλα στα samsung ειναι τερμα εμφανες ενω στα νοκια μπορει να κανει 1 φορα τα 2 χρονια, καρατσεκαρισμενο, ειναι και η dev απο πανω και το ξεκολιαζει, θα το συνηθησεις δεν ειναι κατι, οταν μπει η επισημη ελπιζω να στρωσει οριστικα το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Τι στο π*&%ο γινετε ρε μαγκες με τα ativ **** τη samsung μου μεσα ****, κοντευουμε αυγουστο και ακομα η αναβαθμιση, εχετε ακουσει κατι?

 

 

 

Έχουν βάλει στοίχημα με την HTC ποια θα δώσει λιγότερες πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

Τι στο π*&%ο γινετε ρε μαγκες με τα ativ **** τη samsung μου μεσα ****, κοντευουμε αυγουστο και ακομα η αναβαθμιση, εχετε ακουσει κατι?

 

 

Γιατί την πήραν όλα τα Nokia και δεν ξεκίνησε η αναβάθμιση για τις υπόλοιπες εταιρείες??

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βάλει στοίχημα με την HTC ποια θα δώσει λιγότερες πληροφορίες

 

Αρχιζω να το πιστευω αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Τι στο π*&%ο γινετε ρε μαγκες με τα ativ **** τη samsung μου μεσα ****, κοντευουμε αυγουστο και ακομα η αναβαθμιση, εχετε ακουσει κατι?

 

Γιατί; Πήραν την αναβάθμιση όλα τα Nokia; Με Γαλλικό 820 κι ακόμα δεν έχω Cyan.

 

P.S.: Αφού σε κουράζει τόσο το Ativ και τα WP, γιατί δεν το πουλάς; Να πάρεις ένα android να ηρεμήσεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γιατί την πήραν όλα τα Nokia και δεν ξεκίνησε η αναβάθμιση για τις υπόλοιπες εταιρείες??

 

Γιατι νοκια=windows ή windows=nokia πες το οπως θες το ιδιο κανει.

Αν και αυτο δεν σημαινει οτι θα πρεπει να βγουν μετα απο 28 χρονια και στις υπολοιπες συσκευες οι αναβαθμισεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί; Πήραν την αναβάθμιση όλα τα Nokia; Με Γαλλικό 820 κι ακόμα δεν έχω Cyan.

 

P.S.: Αφού σε κουράζει τόσο το Ativ και τα WP, γιατί δεν το πουλάς; Να πάρεις ένα android να ηρεμήσεις.

 

Κοιτα το επομενο κινητο μου θα ειναι σιγουρα android (KING OS) αλλα μιας και το αγορασα ας το χαρω λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; Πήραν την αναβάθμιση όλα τα Nokia; Με Γαλλικό 820 κι ακόμα δεν έχω Cyan.

 

 

 

 

 

P.S.: Αφού σε κουράζει τόσο το Ativ και τα WP, γιατί δεν το πουλάς; Να πάρεις ένα android να ηρεμήσεις.

 

 

 

Μα το πρόβλημα δεν είναι τα WP αλλά οι εταιρείες που μας έχουν γραμμένους και δεν δίνουν κάποια πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...