Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι για μια εβδομάδα στην Θάσο και δεν έχει 3g η q πουθενά!!!! Μόνο gprs τι μας δίνουν 1GB; Που να το φας; Η cosmote έχει . Αλλά η q έχει καλές τιμές. Και Θεσσαλονίκη που Είμαι έχει καλό σήμα και ειδικά 3g Μόνο σε μερικά μέρη. Στις συκιές που Είμαι δεν έχει καθόλου !
Link to comment
Share on other sites

Είμαι για μια εβδομάδα στην Θάσο και δεν έχει 3g η q πουθενά!!!! Μόνο gprs τι μας δίνουν 1GB; Που να το φας; Η cosmote έχει . Αλλά η q έχει καλές τιμές. Και Θεσσαλονίκη που Είμαι έχει καλό σήμα και ειδικά 3g Μόνο σε μερικά μέρη. Στις συκιές που Είμαι δεν έχει καθόλου !

 

καλό είναι σε όσα σημεία διαπιστώνουμε χάλια σήμα να το ποστάρουμε στο facebook της Q μπας και το βελτιώσουν...

https://www.facebook.com/Qkiniti

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Ο χάρτης 3G της WIND δεν δίνει κάλυψη στην Θάσο Οπότε δεν χρειάζετε να διορθώσουν κάτι .

Απλά δεν έχουν

Χάρτης κάλυψης : http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/kalupsi/diktuo-prosvasis-kinitis/3g/

Link to comment
Share on other sites

Η σελιδα ποι δινεις δεν αναφερει που εχει 3G δικτυο η εταιρεια αλλα που εχει το αναβαθμισμενο. Aυτος ειναι ο χαρτης που δειχνει που υπαρχει 3g http://www.wind.gr/en/wind/support/coverage/mobile-telephony-network/3g/ αλλα οπως βλεπω η Θασος δεν εχει καθολου 3G ουτε απο το "παλιο". Μπραβο wind συνεχιζεις να με εκπλησεις. :lol::lol::lol::ninja: Edited by ohristou
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς από περίχωρα στην Άρτα να μου πει πως πάει το Internet εκεί?

 

Tα ζωα μου αργά. Στο κέντρο του κάμπου 8 χλμ από την πόλη. Και στην πόλη σχεδόν τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Η σελιδα ποι δινεις δεν αναφερει που εχει 3G δικτυο η εταιρεια αλλα που εχει το αναβαθμισμενο. Aυτος ειναι ο χαρτης που δειχνει που υπαρχει 3g http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Fulda/EcoControl-HP.htm αλλα οπως βλεπω η Θασος δεν εχει καθολου 3G ουτε απο το "παλιο". Μπραβο wind συνεχιζεις να με εκπλησεις. :lol::lol::lol::ninja:

 

Η σελίδα που δίνεις δείχνει τα λάστιχα της FULDA.....

Link to comment
Share on other sites

Η σελιδα ποι δινεις δεν αναφερει που εχει 3G δικτυο η εταιρεια αλλα που εχει το αναβαθμισμενο. Aυτος ειναι ο χαρτης που δειχνει που υπαρχει 3g http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Fulda/EcoControl-HP.htm αλλα οπως βλεπω η Θασος δεν εχει καθολου 3G ουτε απο το "παλιο". Μπραβο wind συνεχιζεις να με εκπλησεις. :lol::lol::lol::ninja:

 

Ρε τι γέλιο.....

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

μήπως έπεσες σε κατάστημα που είναι ανοργάνωτο;... Γιατί και από εμένα εδώ Αθήνα 2 καταστήματα (franchise) έχουν Φάει Χ.

Για δες μήπως μπορέσεις να κάνεις online την αίτηση φορητότητας από εδώ: http://www.wind.gr/gr/q/ela-stin-q/online-paraggelia/

 

Ονλαιν τις εκανα ολες. Πανω απο εξι εφτα

Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα που δίνεις δείχνει τα λάστιχα της FULDA.....

Σωστός και διορθώθηκε. Ο δαίμων του firefox. Πως εγινε η μακακια δεν μπορω να καταλαβω αφου εκεινη την ωρα δεν ειχα αλλα tab ανοιχτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Off-topic αλλά τα fulda τα δοκίμασα παλιά σε ένα γκολφ 4 και δε μου άρεσαν ^^

Σε αστρα που τα εχω δει πανε μια χαρα. Στην επομενη αλλαγη που αργει ακομη βεβαια ειναι ενα απο τα υποψηφια.:lol:

Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος μετά από το 1994 να πάω σε κάρτα και έλεγα αφού έχω ακούσει τόσα και τόσα για το σήμα της κοσμοτε να την έκανα για κοσμοκαρτα αλλά αυτό το τρίλεπτο που χρεώνουν στην αρχή με προβληματίζει! γι'αυτό σκέφτηκα την Q.σε αυτήν βέβαια με προβληματίζει το σήμα όπως ξέρω από την wind αλλά και την βοντα που σχετικά χάλια είναι το 3g τους όποτε ακόμα το σκέφτομαι!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω setup ένα Mi-Fi με κάρτα της Q αλλά με παιδεύει.

*99# είναι αυτό που χρειάζεται για κλήση;

Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος μετά από το 1994 να πάω σε κάρτα και έλεγα αφού έχω ακούσει τόσα και τόσα για το σήμα της κοσμοτε να την έκανα για κοσμοκαρτα αλλά αυτό το τρίλεπτο που χρεώνουν στην αρχή με προβληματίζει! γι'αυτό σκέφτηκα την Q.σε αυτήν βέβαια με προβληματίζει το σήμα όπως ξέρω από την wind αλλά και την βοντα που σχετικά χάλια είναι το 3g τους όποτε ακόμα το σκέφτομαι!

 

Και εγώ από το 1997 σε συμβόλαιο ήμουν αλλά το άλλαξα πριν 45 μέρες και είδα μεγάλη διαφορά στην τσέπη μου.

Πλήρωνα περίπου 27€ + 15€ η γυναίκα μου (με τις επιδοτήσεις πάντα) και τώρα έχω βάλει 5*3€ για ομιλία προς όλους + 2*3€ το άλλο και είμαι σε ενάμιση μήνα χρήσης με 21€, νομίζω ότι είναι αρκετά καλά και μιλάω πολύ.

Ασε που στην επόμενη ανανέωση θα πάρω τον διπλασιασμό του Πρώτου Θέμα, εάν ισχύει ακόμα...

 

Όσον αφορά το 3g στα Γιάννενα κανένα πρόβλημα αλλά πχ στην Σάμο που είμαι τώρα δεν έχει. Δεν είμαι μέσα στην Σάμο αλλά στο Πυθαγόρειο δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος μετά από το 1994 να πάω σε κάρτα και έλεγα αφού έχω ακούσει τόσα και τόσα για το σήμα της κοσμοτε να την έκανα για κοσμοκαρτα αλλά αυτό το τρίλεπτο που χρεώνουν στην αρχή με προβληματίζει! γι'αυτό σκέφτηκα την Q.σε αυτήν βέβαια με προβληματίζει το σήμα όπως ξέρω από την wind αλλά και την βοντα που σχετικά χάλια είναι το 3g τους όποτε ακόμα το σκέφτομαι!

 

Με τη χρέωση της Q κάνεις όντως τρελή οικονομία-και από σήμα γενικώς δεν έχω ιδιαιτερο παράπονο. Στη Σεριφο που ήμουν το ΣΚ έπιανε H+ και σε απομακρυσμένες παραλίες!

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται στο δικαρτο κινητό μου θα βάλω μια Q και μια κοσμοκαρτα για κάποιο διάστημα να δω στα σημεία που πάω ποια εταιρία έχει το καλύτερο σήμα πέραν βέβαια της καλύτερης ανά δευτερόλεπτο χρέωσης της q! Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Και Λευκαδα, σε πολλες περιοχες η wind ειναι ανυπαρκτη. Καθολου σημα. Δεν μιλαω για την πολη αλλα για τα γυρω γυρω. H cosmote εκει ειχε σημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γίνεται να μεταφέρουμε χρηματικό υπόλοιπο από έναν αριθμό Q σε έναν άλλο;

 

Όχι ποτέ δεν υπήρχε τέτοια δυνατότητα στην Q

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την προσφορά του θέματος ουσιαστικά παίρνουμε με 12€ μια κάρτα ανανέωσης 20€ και βάζοντάς την παίρνουμε extra 500ΜΒ +1000' για Q

 

Αν κάναμε 10€ online ανανέωση ή από κατάστημα WIND θα παίρναμε 1000ΜΒ + 1000' προς Q +120' προς WIND

 

Το extra bonus +120' προς WIND μπορούμε να τα πάρουμε κάπως μέσω της προσφοράς του θέματος; Ή τα +500ΜΒ επιπλέον που δίνει η ανανέωση Online ή από κατάστημα WIND;

Φαντάζομαι όχι, αλλά είπα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς κάτι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση και κατά λάθος ενεργοποίησα το πακέτο των 14 ευρω:(:(:(:(..μπορώ να κάνω κάτι για το λάθος μου;πατησα κατά λάθος το 5...
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση και κατά λάθος ενεργοποίησα το πακέτο των 14 ευρω:(:(:(:(..μπορώ να κάνω κάτι για το λάθος μου;πατησα κατά λάθος το 5...

Πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών και ζήτα να στο ακυρώσουν, εφόσον δεν έχεις κάνει καμία χρήση , μου το έχουν κάνει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...