Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα ήθελα μια βοήθεια έχω βρει αυτό το ZTE

http://www.antelife.com/original-zte-v970-mtk6577-4-3-inch-qhd-screen-1gb-ram-4gb-rom-with-russia-language-3g-phone.html

τι γνώμη έχετε αξίζει τα λεφτά του

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ιδιο θα παραγγειλω αυριο. Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι τα αξιζει κ με το παραπανω.

Για το site δεν γνωριζω βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Συντομα θα το εχουν κ αλλοι εδω μεσα ( για εντυπωσεις σε πιο συντομο χρονικο διαστημα). Ο χρονος αναμονης ειναι αγνωστος απ'οτι εχω καταλαβει. Για υποστηριξη δεν γνωριζω τπτ. Απο http://www.merimobiles.com θα το παρω.
Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρηγγειλα...μπηκα κ εγω στη λιστα αναμονης...

bilya63, αν ενδιαφερεσαι για το συγκεκριμενο, μπορουμε να ζητησουμε απο καποιον moderator να αλλαξει τον τιτλο του θεματος και να τον κανει για το ZTE V970, ετσι ωστε οσοι εχουν τη συσκευη, να ποσταρουν εδω για αποψεις κ λυσεις αποριων.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά για το νέο τόπικ. Εγώ ψήνομαι πολύ να το παραγγείλω. Θα πρότεινα το merimobiles λόγω καλύτερων κριτικών από άποψη αξιοπιστίας κλπ. Εγώ την πάτησα μια φορά με κινέζικο site και no brand phone.

 

Από την ZTE είμαι ευχαριστημένος απόλυτα και τα θεωρώ value for money αλλά θα περιμένω να δω το nexus 4 αλλιώς θα πάω για το V970. Φαίνεται να τα σπάει πάντως.

 

Εσείς που αποφασίσατε να το παραγγείλετε ενημερώνετε και πιστεύω θα μαζευτεί πολύς κόσμος εδώ καθώς θα παίξει πολύ το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το τελωνειο τι παιζει? Υπαρχει περιπτωση να επιβληθουν επιπλεον δασμοι? Ρωταω γιατι πρωτη φορα σκεφτομαι σοβαρα να τολμησω μια παραγγελια εκτος ΕΕ.. Edited by Mathgiorgos
Link to comment
Share on other sites

Γενικα με το τελωνειο δεν εισαι ποτε σιγουρος ( οπως κ με ολα οσα γινονται πλεον στην Ελλαδα), αλλα απ'οσο ξερω και που γραφονται εδω, με chinapost και γενικα τις δωρεαν αποστολες κατα 99% δεν εχεις τελωνειο. Με EMS ειναι λιγο πιο πιθανο να περασεις τελωνειο αλλα κ παλι σπανιο και με DHL ειναι σχεδον σιγουρο ( μεγαλοι απατεωνες, την πατησα μια φορα...).
Link to comment
Share on other sites

http://www.antelife.com/original-zte-v970-mtk6577-4-3-inch-qhd-screen-1gb-ram-4gb-rom-with-russia-language-3g-phone.html απ οτι είδα στα επιπλέων χαρακτηριστικά έχει και την ελληνική γλώσσα στο μενού του.

Φένεται αξιόλογη πρόταση για τα χαρακτηριστικά του και την τιμή του αλλά δεν εμπιστευομαι το και πολύ το συγκεκριμένο site

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα την ελληνικη γλωσσα, αυτες τις μερες μεταφραζω μια rom απο xda για τη συγκεκριμενη συσκευη και μολις τελειωσω θα την προσθεσουν στην επομενη αναβαθμιση. Απλα ειναι παρα πολλα τα αρχεια κ εχω λιγο χρονο καθε μερα για να ασχοληθω...που θα πανε ομως θα τελειωσουν τα ρημαδια...

 

Γνωριζει κανεις μηπως στο ZTE V970 μπορει να κουμπωσει μεγαλυτερη μπαταρια? Απο καποια αλλη συσκευη ή κ ταμπλετα?Εχω βρει μια 1800MAh της Mugen αλλα ειναι ακριβη ρε γμτ.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

έχει ακουστεί αν το φέρει κανείς Ελλάδα; έστω σκρουντζ;

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον Ελλαδα δεν το βρισκεις πουθενα και δεν νομιζω να το φερουν γιατι βλεπω πως προωθουν το Grand X In.

Μολις μου ηρθε mail οτι το κινητο το στειλανε ....περιμενω...

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον Ελλαδα δεν το βρισκεις πουθενα και δεν νομιζω να το φερουν γιατι βλεπω πως προωθουν το Grand X In.

Μολις μου ηρθε mail οτι το κινητο το στειλανε ....περιμενω...

 

απο πού το πήρες?

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το σκέφτομαι το συγκεκριμένο για αγορά. Επειδή δεν θέλω να μπλεξω με κάρτες και paypal μάλλον θα το πάρω απο έναν συμφορουμιτη που το πουλάει εδω με ελάχιστα υψηλότερη τιμή.
In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Καλη περιπτωση εφοσον ειναι καινουριο. Θα εχεις κ εγγυηση ( αν και δυσκολα βγαζεις ακρη με αγορες κ προιοντα απο Κινα).
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το σκέφτομαι το συγκεκριμένο για αγορά. Επειδή δεν θέλω να μπλεξω με κάρτες και paypal μάλλον θα το πάρω απο έναν συμφορουμιτη που το πουλάει εδω με ελάχιστα υψηλότερη τιμή.

 

Εγώ τσίμπισα ενα!Αναμένω..!

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση android "φοραει" το κινητο παιδια ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Android V 4.0.3

 

Ευχαριστω! Ποσσες οθονες εχει δεξια και αριστερα απο την κεντρικη ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω! Ποσσες οθονες εχει δεξια και αριστερα απο την κεντρικη ?

Αυτο δεν το γνωριζω. Εχω δει ενα σωρο βιντεο για τη συσκευη και η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω προσεξει. :O

Φιλε vagosofron σου ειρθε το κινητο πες μας εντυπωσεις.Ευχαριστω

Φιλε μου ακομη δεν μου ηρθε. Μεσα Δεκεμβρη το περιμενω, αν ολα πανε καλα...

Link to comment
Share on other sites

Το etotalk βάζει στις συσκευες custom rom επί πληρωμή και εγκαθιστά και γλώσσα. Αυτό σημαίνει ελληνικό μενού ή ελληνικό πληκτρολόγιο ρε παιδιά; Γιατί αν είναι απλά ελληνικό πληκτρολόγιο δε λέει απολύτως τίποτα. Κατεβάζεις ένα από το google play και ξεμπερδεύεις. Το μενού είναι πρόβλημα όμως. Τα φώτα σας please.
Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις και από μένα

1ον γνωρίζετε τι παίζει με την εγγύηση; Η ΖΤΕ Ελλάδας μας καλύπτει,έχει ρωτήσει κανείς;

2ον σχετικά με τα τελωνεία κτλ απ οτι διαβασα μακρυά απο DHL. Με ΕΜS ξέρετε τι παίζει;Γενικά μόνο με ταχυδρομείο είναι σίγουρο (σχεδόν) ότι δεν θα περάσει απο τελωνείο;

3ον προτείνετε αγορά απο κατάστημα πχ το etotalk ή και από alliexpress πχ καλά είναι;

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις και από μένα

1ον γνωρίζετε τι παίζει με την εγγύηση; Η ΖΤΕ Ελλάδας μας καλύπτει,έχει ρωτήσει κανείς;

2ον σχετικά με τα τελωνεία κτλ απ οτι διαβασα μακρυά απο DHL. Με ΕΜS ξέρετε τι παίζει;Γενικά μόνο με ταχυδρομείο είναι σίγουρο (σχεδόν) ότι δεν θα περάσει απο τελωνείο;

3ον προτείνετε αγορά απο κατάστημα πχ το etotalk ή και από alliexpress πχ καλά είναι;

 

 

1. Εγγύηση για συσκευή που δεν εισάγει η ΖΤΕ στην Ελλάδα δεν παίζει να πάρεις. Στο κάτω κάτω η συσκευή δεν προορίζεται για εδώ. Εδώ η γούνα μας βλέπεις δεν κάνει για καλές και φτηνές συσκευές... προτιμούν να μας γδέρνουν για μπρίκια.

2. DHL, FEDEX, UPS σταματάνε όλες. EMS μάλλον όχι. Εμένα δε μου σταμάτησε αλλά 1 παραλαβή έχω κάνει όλη κι όλη. Προσοχή όμως, ανάλογα με την αξία παίζει να σταματήσει ακόμα και απλό ταχυδρομείο! Την πάτησε καλός φίλος πριν λίγο καιρό.

3. :worry: δεν ξέρω, αλλά προσωπικά σκέφτομαι να ακολουθήσω τα βήματα των παιδιών σε πρώτη φάση και να ψωνίσω κάτι για τις γιορτές από το etotalk που περνάει και custom rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...