Jump to content

Τι σιχαίνεστε περισσότερο;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To psema ke tin axaristia:confused:

 

Kai ego akribos to idio, to PSEMA kai thn AXARISTIA!!!

Merika atoma to pezoun filarakia kai stin teliki ine i xiroteri apo tous ex8rous soy....

 

Eixa ena filo poy 8eorousa oti itan pragmatikos filos kai oxi mono na se kita gia diaskedasi.

Ala stin poria apodixtike enas axaristos kai entelos pseytis.

Imoun fantaros ixa pari adia apoliseos 15meres kai tis 5meres i8ela na tis afieroso mazi toy..etsi anebika eki pou spoydazi,ipopsiastike oti 8a pigena kai otan eftasa spiti toy ekane pos elipe.. etsi i ekpliksi poy 8a pigena bre8ika na perimeno ores sta xiona mpas kai girisi kai sto telos katantisa na kimi8o se hotel....

http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχει αρχίσει να με τρελλαίνει αφάνταστα η καχηποψία!!

παιδιά δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά τις μύγες...

Και εγώ τις σιχαίνομαι. Όμως δεν έχω πολλές ούτε στην Αθήνα, ούτε στην Ηγουμενίτσα λόγω των γατιών που έχω. Μάλιστα η μία γάτα μου (αυτή που έχω στην Ηγουμενίτσα) όποτε δει οποιοδήποτε έντομο τρελαίνεται και θα κάνει τα πάντα για να το σκοτώσει. Αν δεν το φτάνει έτσι και την πιάσω στα χέρια μου και την σηκώσω ως εκεί που είναι το έντομο αρχίζει να το χτυπάει!! Κάποια φορά την είδα που κυνηγούσε κάτι και πήγα να δω τι είναι. Με κοίταγε και φαινόταν ότι είχε κάτι στο στόμα της. Το ανοίγει και είδα μια μύγα στα δόντια της. Μετά την κατάπιε. Κάποια φορά έπιασε μέσα στο δωμάτιό μου στην Αθήνα ένα μολυντήρι (αλλιώς σαμιαμίδια) και το ξέσκισε. Ποντίκι δεν έχει πιάσει αλλά φαντάζομαι τι θα γίνει. Ευτυχώς που στην Ηγουμενίτσα δεν έχουμε πρόβλημα. Ποντίκι δεν έχω δει ποτέ. Μύγες έχουμε πολλές όταν πιάσουν οι ζέστες. Τώρα τον χειμώνα δεν έχει καμία.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Ε;:confused:

Επεξηγώ. Δεν είπα τις γυναίκες αλλα τα κορίτσια. Πράγματι, όταν βρίσκωνται στην εφηβία δεν ξέρουν να πλένωνται, βρωμάνε μασχαλίλα και άσε μην πω και άλλα σημεία που δεν γνωρίζουν το πως θα ειναι καθαρές.:X

Εγώ πάλι δεν σιχαίνομαι τίποτα!!!

Είμαι :pig:

Ε;:confused:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε;:confused:

 

Γιατί "Ε;" φιλαράκο μου;

Το : :p που έχω βάλει στο τέλος του μηνύματός μου , κάτω από το :pig: , δεν το είδες;

 

Αστειάκι ήταν!!!

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Επεξηγώ. Δεν είπα τις γυναίκες αλλα τα κορίτσια. Πράγματι, όταν βρίσκωνται στην εφηβία δεν ξέρουν να πλένωνται, βρωμάνε μασχαλίλα και άσε μην πω και άλλα σημεία που δεν γνωρίζουν το πως θα ειναι καθαρές.:X

 

:blink: :mad: Ενω τα αγορια ε???Μοσχοβολανε...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάω με αγόρια ξέρεις και έτσι δεν γνωρίζω. Αν και απο την απλή επαφή που πλησιάζεις κάποιον να μιλήσεις, τα κορίτσια έχουν περισσότερο πρόβλημα. Χώρια που όταν έχουν πρόβλημα με τις μασχάλες, ρίχνουν και ενα κιλό βρωμοκολώνιες και γίνεται το έλα να δείς.
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν πάω με αγόρια ξέρεις και έτσι δεν γνωρίζω. Αν και απο την απλή επαφή που πλησιάζεις κάποιον να μιλήσεις, τα κορίτσια έχουν περισσότερο πρόβλημα. Χώρια που όταν έχουν πρόβλημα με τις μασχάλες, ρίχνουν και ενα κιλό βρωμοκολώνιες και γίνεται το έλα να δείς.

 

 

:blink: Ουτε φιλους δεν εχεις????Τι να σου πω...Με οσα μου λες μαλλον με ολες τις βρωμουσες πηγαινες...:lol: :p Δεν ειναι ολα τα κοριτσια ετσι...:)

Link to comment
Share on other sites

Δενξέρωκατά πόσο είναι θέμα καθαριότητας ή θέμα αδένων. Εγώ για παράδειγμα πλενομαι τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα αλλά και πάλι βρομάω μασχαλίλα. Μην ξεχνάτε ότι μεγάλο ρόλο παίζει η διατροφή (οι πολλές πρωτεϊνες έχουν αρνητική επίδραση) καθώς και το αντιδρωτικό/αποσμητικόπου χρησιμοποιείτε. Καλό να επισκευθείτε έναν καλό δερματολόγο. Εγώ προτίνω το protesud, από την στιγμή που το δοκίμασα σταμάτησαν οι δυσοσμίες.

Μην ξεχνάτε ότι οι έφηβοι έχουν ισχυρότερους αδένες από τους ενήλικους, οπότε δεν θεωρώ ότι είναι τόσο θέμα βρομιάρας/καθαρής.

Link to comment
Share on other sites

ψέμα,αχαριστία,διπροσωπία,ευτελισμός των αξιών , έπαρση, τις γυναίκες που αλλάζουν τους άντρες σαν τα πουκάμισα και δεν έχουν άλλα ενδιαφέροντα

κλπ κλπ κλπ (θα γράψω κείμενο αν συνεχίσω :lol: )

Link to comment
Share on other sites

:blink: Ουτε φιλους δεν εχεις????Τι να σου πω...Με οσα μου λες μαλλον με ολες τις βρωμουσες πηγαινες...:lol: :p Δεν ειναι ολα τα κοριτσια ετσι...:)

Είπαμε κορίτσια,οχι γυναικες, έτσι;

Εσυ απ'ότι βλέπω εισαι γυναίκα.;)

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tην κατινιά και το χώσιμο της μύτης σε προσωπικές μας υποθέσεις σε συνδυασμό με την υποκρισία.

Τις ηλίθιες ερωτήσεις των αφεντικών μου όπως πως θα στείλω μια φωτογραφία απο τον έναν φάκελο στον άλλο ενώ μου το παίζουν και hacker.

Την αγένεια και την έλλειψη τρόπων.

Το τουπέ και το δήθεν μερικών ανθρώπων που επειδή έχουν λεφτά, νομίζουν πως έχουν αγοράσει τους πάντες.

Την μανία για επίδειξη.

Το να φορτώνεις το φταίξιμο σε κάποιον άλλον ενώ φταις εσύ ο ίδιος.

Το να λες ψέμματα οτι δεν σου έχω πει να κάνεις κάτι ενώ στο έχω πει μέσα σε μία μέρα 5 φορές.

Οκ ξαλάφρωσα...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εγω σιχαινωμαι τις τριχες που βαζει η γιαγια μου στο φαι :X :drool:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

τα εντομα(κατσαριδες,ακριδες+:spider: για την ακριβεια)στο προηγουμενο σπιτι που ειχαμε κατσαριδες+ημουνα και πιο μικρος δεν πηγαινα στην κουζινα το βραδυ(εκει ηταν οι πιο πολλες:cry:

ηθελα να παω για νερο και δεν μπορουσα..ευτυχως τωρα δεν υπαρχει κατσαριδα ουτε για δειγμα:D

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω σιχαινωμαι τις τριχες που βαζει η γιαγια μου στο φαι :X :drool:

 

 

Μεγαλέ, τεράστιε, παγκόσμιε!!!!

 

Να 'σαι καλά βρε φιλαράκι..... τόσο γέλιο έιχα καιρό να ρίξω!!!!!!

 

Με ξάφνιασες και με έκανες να γελάσω πολύ!!!!!!!

Όταν η κούραση και το άγχος με καταβάλλουν,

τότε, πιότερο, χρειάζομαι το χαμόγελό σου.

Link to comment
Share on other sites

...να τρωω καρπουζι με τυρι... μπλιαχχχχχχ βλεπω κανα 2 γνωστους που απορουνε κιολας επειδη τους κοροιδευω... ακου καρπουζι με τυρι.... απο την αλλη ομως μου αρεσει το τσουρεκι με σαλαμι!!!
:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

...να τρωω καρπουζι με τυρι... μπλιαχχχχχχ βλεπω κανα 2 γνωστους που απορουνε κιολας επειδη τους κοροιδευω... ακου καρπουζι με τυρι.... απο την αλλη ομως μου αρεσει το τσουρεκι με σαλαμι!!!

Καλα, παει το τσουρεκι με σαλαμι και δεν παει το καρπουζι με τυρι?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

an kai off topic na sas po oti ego koroideua mia filh mou pou etroge pastouma me tourta...pasta me fistikia ktl

dokimaste sunduasmo gluko-almuro kai peite mou ki eseis!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχ εγώ σιχαίνομαι συκωταριέσ έντερα μύδια στρίδια και λοιπά..

επίσης τους άπλυτους στο λεωφορίο... καλοκαίρι μήνα ... :X

πείσμα εσείς, ΠΕΙΣΜΑ κι εγώ...
Link to comment
Share on other sites

h nona mou (apo dania) etroge frygania me boutyro,marmelada,kai apo pano kaseri kai salami(zampon an exei shmasia)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...