Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με έχει προβληματίσει αρκετά η Samsung φέτος, κάθε μέρα μπαίνω στο AmaZon για να το παραγγείλω και την τελευταία στιγμή το μετανιώνω και λέω να περιμένω την έκδοση με τον Exynos. Η λαλακια είναι ότι όχι μόνο δεν το έχουν, αλλά δεν γνωρίζουν και πότε θα το φέρουν.Α ρε Sammy με τις 300 διαφορετικές εκδόσεις σου.Δεν έχουν βγάλει ακόμα και κάποιο vs μεταξύ των 2 εκδόσεων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Andre καλορίζικο!! Το κουτί από κερασιά είναι lol???!!

 

 

 

Χαχαχα Απο Μαονι!! Ευχαριστω!! Ειχα το S2 για 1,5 Χρονο, πριν το S2 Ειχα 2 Χρονια iPhone, Με το που ειδα οτι δεν εχει ραδιο το S4 Πηρα το iPhone5 αλλα τελικα απο Galaxy Σε iPhone μου λειπαν παρα πολλα οποτε S4 δαγκωτο και χωρις ραδιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα Απο Μαονι!! Ευχαριστω!! Ειχα το S2 για 1,5 Χρονο, πριν το S2 Ειχα 2 Χρονια iPhone, Με το που ειδα οτι δεν εχει ραδιο το S4 Πηρα το iPhone5 αλλα τελικα απο Galaxy Σε iPhone μου λειπαν παρα πολλα οποτε S4 δαγκωτο και χωρις ραδιο!!!

 

Για Πες μας αν μπορείς...

Πότε το παρηγγειλες,και πόσες μέρες έκανε να σου έρθει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κλαιρη μου υπαρχουν κι αυτοι που παιρνουν μισθο για να στηριζουν εταιριες (κινητων, τηλεπικοινωνιων κλπ) με posts. Ξερω τουλαχιστον 2 ατομα εδω, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

Εμεις μιλαμε για τα ψυχολογικα του καθενος - προβληματα εχουμε ολοι μας, πολλοι απο εμας και σοβαρα, αλλα φροντιζουμε να εκτονωνουμε την ενταση οπουδηποτε αλλου εκτος απο τους συνανθρωπους μας.

On topic, τωρα, εκοψες οριστικα τα μηλα και εισαι Samsung fan και με τη βουλα? ;)

 

χμμμ...αρα καλα ειπα κατι για ποσοστα,μαλιστα...δεν μου κανει εντυπωση παντως!!!

συμφωνω και επαυξανω...εδω ειμαστε γιατι εχουμε ολοι μοιραζομαστε την αγαπη μας για την τεχνολογια,οχι για να σφαζομαστε...ουφφφ!!!

χαχαχαχα....το μηλο "σαπισε" πλεον,δεν αλλαζω λειτουργικο πλεον,συσκευες πολλες...απλα με τη Samsung πειραματιζομαι πιο ευκολα,ηδη στο siii mini του εχω αλλαξει τα φωτα :p

παντως και το one θα ερθει στα χερια μου σε καποια φαση και βλεπουμε!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Οποιος γνωριζει αν το εχουν φερει σημερα για παρουσιαση σε καποιο καταστημα ας μας πει για να παμε και εμεις μια βολτα...:)
Link to comment
Share on other sites

Οποιος γνωριζει αν το εχουν φερει σημερα για παρουσιαση σε καποιο καταστημα ας μας πει για να παμε και εμεις μια βολτα...:)

 

Κάπου άκουσα για το mall στο Μαρούσι

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους! Απο Ελβετια (Ζυριχη)

729 Φραγκα (594 Euro)

Απο εδω digitec.ch

 

Αυτή πρέπει να είναι η πιο καλή τιμή που έχω δει!

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Οποιος γνωριζει αν το εχουν φερει σημερα για παρουσιαση σε καποιο καταστημα ας μας πει για να παμε και εμεις μια βολτα...:)

Στο mall το έχει η Samsung στο stand της ;)

Link to comment
Share on other sites

Στο Μαρουσι εννοεις ε? ειναι λιγο μακρυα για μενα:rolleyes:

Θα περασω μια βολτα το απογευμα απο το mall στον Αγ.Δημητριο να δω τι παιζει, μηπως το εχουν και εκει

Link to comment
Share on other sites

Στο Μαρουσι εννοεις ε? ειναι λιγο μακρυα για μενα:rolleyes:

Θα περασω μια βολτα το απογευμα απο το mall στον Αγ.Δημητριο να δω τι παιζει, μηπως το εχουν και εκει

Ναι στο Μαρούσι.. Φαντάζομαι από Δευτέρα θα έχει πολλά σημεία να το δει κάποιος.. Κανε εσύ την βόλτα σου πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

Στο mall το έχει η Samsung στο stand της ;)

 

Έτσι είναι Εύθυμη, το έχουν στο 3ο σε stand.

Εκεί τα είδα δίπλα δίπλα και τράβηξα και τη φώτο με το s3, τελικά το 4 έχει πιο ευκρινή οθόνη απ το 3 αλλά και απ το note 2 έστω στα σημεία και αυτό καθαρά λόγο καλύτερης αντίθεσης.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Για Πες μας αν μπορείς...

Πότε το παρηγγειλες,και πόσες μέρες έκανε να σου έρθει...

 

Τιποτα ειδα χτες οτι παρελαβαν (δεν ειχα κανει προπαραγγελια) πηγα σημερα το πρωι απο εκει ουτε ουρα ουτε τπτ το πηρα και εφυγα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν πρέπει να πιέσουμε την samsung για κάποιες αλλαγές που είναι προς το συμφέρον μας.

Δηλαδή σας αρέσει που από το Galaxy Y μέχρι το S4 υπάρχει το ίδιο design και χρησιμοποιούνται τα ίδια πλαστικά?

 

Έτσι έκαναν και Apple fan boys και 2 χρόνια τώρα δεν έχει αλλάξει τίποτα.

Εγώ τα κορόιδευα αυτά δεν πρόκειται να τα λουστώ. Μετά θα μιλάμε για προβατοποίηση :)

 

Τι θα πει είναι γρήγορη η παραγωγή τους. Μήπως θέλουν να πουν γρήγορη και φθηνή?

Τόσο δύσκολο θα ήταν ενα unibody με άνοιγμα πίσω ίσα για να αφαιρείται η μπαταρία?

Τόσο δύσκολο είναι να κολλήσουν ενα μεταλλικό bezel στο πλαστικό σασί της συσκευής?

 

Αν συνεχίσουμε να αγοράζουμε δεν θα αλλάξει τίποτα και με το δίκιο της.

Αγόρασα ενα κινέζικο tablet και δείχνει πολυ πιο ποιοτικό απο το galaxy tab2 και έχει πιο δυνατά specs.

 

Εγώ θα μείνω με το note2 μεχρι λιώσει αν δεν αλλάξει κάτι η samsung.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν πρέπει να πιέσουμε την samsung για κάποιες αλλαγές που είναι προς το συμφέρον μας.

Δηλαδή σας αρέσει που από το Galaxy Y μέχρι το S4 υπάρχει το ίδιο design και χρησιμοποιούνται τα ίδια πλαστικά?

 

Έτσι έκαναν και Apple fan boys και 2 χρόνια τώρα δεν έχει αλλάξει τίποτα.

Εγώ τα κορόιδευα αυτά δεν πρόκειται να τα λουστώ. Μετά θα μιλάμε για προβατοποίηση :)

 

Τι θα πει είναι γρήγορη η παραγωγή τους. Μήπως θέλουν να πουν γρήγορη και φθηνή?

Τόσο δύσκολο θα ήταν ενα unibody με άνοιγμα πίσω ίσα για να αφαιρείται η μπαταρία?

Τόσο δύσκολο είναι να κολλήσουν ενα μεταλλικό bezel στο πλαστικό σασί της συσκευής?

 

Αν συνεχίσουμε να αγοράζουμε δεν θα αλλάξει τίποτα και με το δίκιο της.

Αγόρασα ενα κινέζικο tablet και δείχνει πολυ πιο ποιοτικό απο το galaxy tab2 και έχει πιο δυνατά specs.

 

Εγώ θα μείνω με το note2 μεχρι λιώσει αν δεν αλλάξει κάτι η samsung.

 

Κώστα τα ίδια γράφαμε για την apple και σήμερα στα μάτια μου φαντάζει ξεπεσμενη. Τα ίδια βλέπω και με τη σαμμυ. Προβατοποιηση παντού, δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Αψογο... Παρελαβα εδω και 2 ωρες και το επεξεργαζομαι!!!

Να ρωτήσω 2 πράγματα πριν το χτυπήσω κι εγώ, υπάρχει κανένα θέμα τελωνείου από Ελβετία; και 2ον, η συσκευή είναι ξεκλείδωτη και συμβατή με ελληνικά σιμ;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω 2 πράγματα πριν το χτυπήσω κι εγώ, υπάρχει κανένα θέμα τελωνείου από Ελβετία; και 2ον, η συσκευή είναι ξεκλείδωτη και συμβατή με ελληνικά σιμ;

 

Για τελωνειο δεν ξερω ειλικρινα! Ελληνικα εχει κανονικα και απο SIM ειναι ξεκλειδωτη. Εγω έβαλα Cosmote κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω, το παρήγγειλες από Ελλάδα και σου ήρθε χωρίς καμοία επιπλέον επιβάρυνση έτσι;

 

Αφου λεει ξεκαθαρα το παιδι οτι πηγε απο κει και το πηρε...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω, το παρήγγειλες από Ελλάδα και σου ήρθε χωρίς καμοία επιπλέον επιβάρυνση έτσι;

 

Μένω Ζυριχη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά! Στη Vodafone στο mall στο Μαρούσι το έχουν ήδη... Εγώ το πήρα χτες με επιδότηση και ήδη το χαιρονται τα χεράκια μου...:D
Link to comment
Share on other sites

Άρα Δευτέρα άντε τρίτη θα υπάρχει διαθέσιμο σχεδόν παντού...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο επισης και στο Πλαισιο Καλαμαριας...

Το επιασα επιτέλους στα χερια μου ...

Ειναι πολυ πιο όμορφο απο το s3 ...

Το αλουμινένιο πλαισιο ( αν ειναι η δεν ειναι τελικα αλουμίνιο δεν εχει σημασία) το ομορφαίνει πολυ οπως επίσης και οι μικρότερες καμπυλες σε σχεση με το s3...

Κατα τα αλλα καλη η αναβάθμιση συμφωνα με αυτα που είδαμε και διαβάσαμε στις παρουσιάσεις ανα τον κόσμο αλλα εφόσον υποβαθμισε το s4 αφαιρώντας του τον ραδιοφωνικό δεκτη το ενδιαφέρον μου για αυτό σταματα εδω...

Να φυγει και να μην ξανάρθει και ελπιζω του χρονου να αλλαξει τακτική ( που δεν το βλεπω)

Αφου η samsung θελει να το παιξει apple καιρος να κοιτάξουμε αλλες πορτοκαλιές...

Μια που βλεπω την LG να υιοθετεί τις smart λειτουργίες του S3 και S4 δεν το βλεπω απίθανο του χρονου να τους προτιμήσω.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...