Jump to content

Ζητάτε συγνώμη;


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν φταιω σε κατι ναι και φυσικα ζηταω συγνωμη αν οχι ομως δεν προκειται να υποκυψω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φυσικά και ζητάω συγγνώμη...Το θέμα είναι οτι φοβάμαι από τα πολλά λάθη μήπως χάσει την αξία του......Πάντα όμως, όταν ζητάω το εννοώ αληθινά. . .
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο αν τη νοιώθω όμως. Αλλιώς, όσο χοντρό και να ναι αυτό που έχω κάνει, αν δεν τη νιώθω τη συγγνώμη, δεν θα την πω ποτέ. :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ναι, μόνο αν τη νοιώθω όμως. Αλλιώς, όσο χοντρό και να ναι αυτό που έχω κάνει, αν δεν τη νιώθω τη συγγνώμη, δεν θα την πω ποτέ. :)
σε βρισκω σωστο :) :) ,στην ομαδα μου την εκανες λιγο αλλα χαλαλι σου,και το περιεργο ειναι οτι μικρος χωρις να υπαρχει λογος ημουνα αρης μεχρι τα 12 :confused: συγνωμη σε ολους για το τελευταιο οφ τοπικ ;)
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως τα μέλη του myphone που απαντήσανε ειναι μια κοινωνία αγγέλων. Διοτι έξω στην πραγματικότητα, δεν βλέπω να ζητάνε συγγνώμη. Εγωισμός ειναι αυτό που υπερτερεί.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως τα μέλη του myphone που απαντήσανε ειναι μια κοινωνία αγγέλων. Διοτι έξω στην πραγματικότητα, δεν βλέπω να ζητάνε συγγνώμη. Εγωισμός ειναι αυτό που υπερτερεί.

 

Και εγω αυτο διαπιστωσα και προβληματιστηκα... :confused:

Εγω παντως, το παραδεχομαι, ζηταω πολυ σπανια συγγνωμη, σχεδον ποτε...Κατανοω οτι ειναι μεγαλο μου ελαττωμα αλλα... :O

Ειναι τετοια η ιδιοσυγκρασια μου που προσπαθω παντα να ειμαι οσο το δυνατον πιο σωστος απεναντι στα ατομα που με περιβαλλουν, με αποτελεσμα ακομα και οταν (σπανιως! :cool: :p ) τους αδικω/στεναχωρω να μην το αντιλαμβανομαι ή να με δικαιολογω. :(

Το θετικο τουλαχιστον ειναι οτι δεν κραταω ποτε κακια, σχεδον ποτε δεν μαλωνω με καποιον, και οτι οταν ζηταω συγγνωμη ειμαι 100% ειλικρινης και το εννοω απολυτα :D :up:

(Φανταστειτε οτι μεχρι πριν λιγες μερες ειχα 5 χρονια να μαλωσω με οποιονδηποτε, εκτος απο τις εκαστοτε κοπελες μου... :whistle: )

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο διαπιστωσα και προβληματιστηκα... :confused:

Εγω παντως, το παραδεχομαι, ζηταω πολυ σπανια συγγνωμη, σχεδον ποτε...Κατανοω οτι ειναι μεγαλο μου ελαττωμα αλλα... :O

Ειναι τετοια η ιδιοσυγκρασια μου που προσπαθω παντα να ειμαι οσο το δυνατον πιο σωστος απεναντι στα ατομα που με περιβαλλουν, με αποτελεσμα ακομα και οταν (σπανιως! :cool: :p ) τους αδικω/στεναχωρω να μην το αντιλαμβανομαι ή να με δικαιολογω. :(

Το θετικο τουλαχιστον ειναι οτι δεν κραταω ποτε κακια, σχεδον ποτε δεν μαλωνω με καποιον, και οτι οταν ζηταω συγγνωμη ειμαι 100% ειλικρινης και το εννοω απολυτα :D :up:

(Φανταστειτε οτι μεχρι πριν λιγες μερες ειχα 5 χρονια να μαλωσω με οποιονδηποτε, εκτος απο τις εκαστοτε κοπελες μου... :whistle: )

μου θυμίζεις τον εαυτό μου!!!! ακριβώς τα ίδια!! :O :O

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Όταν φταίω σε κάτι ε τότε φυσικά και θα ζητήσω συγνώμη. Είμαι ικανός να σκέφτομαι συνέχεια το λάθος που έκανα και να μη μπορώ να ησυχάσω. Καλό είναι επίσης ,όπως είπε και ο Mario, να συζητάς με τον άλλο αυτό που έγινε και τους λόγους που έγινε έτσι ώστε να φεύγει τελείως από το μυαλό η παρεξήγηση(γιατί καμιά φορά μερικοί το θυμούνται για χρόνια και στο χτυπάνε πολύ αργότερα)...

Αν δω πως κάποιος φίλος κάνει τον "Κινέζο" και τον εγωϊσταρο(ευτυχώς πολύ σπάνια :D ) τότε είμαι ικανός να πάρω πρωτοβουλία και να του αναφέρω εγώ το γεγονός γιατί δεν θέλω να είμαι τσακωμένος με κανέναν και για βλακώδεις (αρκετές φορές) λόγους. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει και υποχώρηση... ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Πως μπορεις να ζητησεις συγνωμη οταν τα εχεις κανει πολλακης σαλατα?

Αληθεια θυματε κανενας απο εσας μια φορα που να βρεθηκε σε αυτη την τοσο προνομιακη θεση που να μην ξερει πως να μαζεψει τα αμαζευτα???:cry: :cry:

Τι κανατε σε αυτην την περιπτωση..?το αφησατε να παει ?το ρισκαρατε?

Και τελος παντων υπαρχει κανεις με περιστατικο που μια συγνωμη να εκανε το θαυμα της ???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Aν αξιζει, τοτε ναι γινε τελειως ρομπα κ ζητα ειλικρινη συγγνωμη. Μια φορα το εκανα κ το εκανε το θαυμα της.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aν αξιζει, τοτε ναι γινε τελειως ρομπα κ ζητα ειλικρινη συγγνωμη. Μια φορα το εκανα κ το εκανε το θαυμα της.

 

 

 

γιατι μωρε ?:( εσυ εγινες ρομπα??

το να λες συγνωμη ειναι κατι που σε κανει ρομπα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ναι, δυσκολα παραδεχομαι τα λαθη μου.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για μενα ναι, δυσκολα παραδεχομαι τα λαθη μου.

 

 

Αυτο που ειπες τα αλλαζει ολα...αν και δεν ανεφερες την ιστορια εγω σε παραδεχομαι! Ειναι πολυ δυσκολο να αλλαζεις τον εαυτο σου ..:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι Ελληνες δυσκολα ζητανε συγνωμη, γιατι ειμαστε Ελληνες απλα, εγω αντιθετως ζηταω πολυ ευκολα και ειλικρινα αν εχω κανει λαθος
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι Ελληνες δυσκολα ζητανε συγνωμη, γιατι ειμαστε Ελληνες απλα, εγω αντιθετως ζηταω πολυ ευκολα και ειλικρινα αν εχω κανει λαθος

 

αυτο με τους Ελληνες δεν το καταλαβα..

αλλα δεν νομιζω να παιζει ρολο η εθνικοτητα οταν ερχεται η ωρα να παραδεχτεις κατι ασχημο..αυτη ειναι η ταπεινη αποψη μου!

Κανενας ποτε δεν χρειαστηκε ή δεν θελησε να πει ενα συγνωμη για κατι που εκανε??:sorry: :sorry: :sorry: :sorry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Το να ζηταμε συγνωμη για καποιο λαθος μας, δεν ειναι ντροπη!;)

Ντροπη ειναι να επαναλαμβανουμε συνεχεια το ιδιο λαθος:( και να ζηταμε και ξανα-ζηταμε συγνωμη.

Φυσικα ο αλλος-η, δεν εχει υποχρεωση να μας συγχωρει επανειλημμενα, οποτε ..."παρ' τον δρομο που σου πρεπει τον αγυριστο..." :X

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Το να ζηταμε συγνωμη για καποιο λαθος μας, δεν ειναι ντροπη!;)

Ντροπη ειναι να επαναλαμβανουμε συνεχεια το ιδιο λαθος:( και να ζηταμε και ξανα-ζηταμε συγνωμη.

Φυσικα ο αλλος-η, δεν εχει υποχρεωση να μας συγχωρει επανειλημμενα, οποτε ..."παρ' τον δρομο που σου πρεπει τον αγυριστο..." :X

 

σωστο ... αλλα δεν μπορεις να στειλεις στο δ...λο ουτε τον αδερφο σου ουτε το γονιο σου...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Το να ζηταμε συγνωμη για καποιο λαθος μας, δεν ειναι ντροπη!;)

Ντροπη ειναι να επαναλαμβανουμε συνεχεια το ιδιο λαθος:( και να ζηταμε και ξανα-ζηταμε συγνωμη.

Φυσικα ο αλλος-η, δεν εχει υποχρεωση να μας συγχωρει επανειλημμενα, οποτε ..."παρ' τον δρομο που σου πρεπει τον αγυριστο..." :X

 

+1 και απο μενα!!!

 

 

υγ.ας διορθω8ει ο τιτλος του 8εματος--> πΟΙα ηταν η μεγαλΥτερη συγνωμη:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα!!!

 

 

υγ.ας διορθω8ει ο τιτλος του 8εματος--> πΟΙα ηταν η μεγαλΥτερη συγνωμη:O

 

να υποθεσω πως δεν εχεις ζητησει ποτε συγνωμη??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω πως δεν εχεις ζητησει ποτε συγνωμη??

πιστευω δεν ειναι καλο στον ανθρωπο να μη ξερει να ζηταει συγνωμη.

εγω το θεωρω πολυ μειον.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω πως δεν εχεις ζητησει ποτε συγνωμη??

 

αυτο το συμπερασμα πως το εβγαλες τωρα?:blink:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4062/1316; en; U; ssr))

 

Πως μπορεις να ζητησεις συγνωμη οταν τα εχεις κανει πολλακης σαλατα?

Αληθεια θυματε κανενας απο εσας μια φορα που να βρεθηκε σε αυτη την τοσο προνομιακη θεση που να μην ξερει πως να μαζεψει τα αμαζευτα???:cry: :cry:

Τι κανατε σε αυτην την περιπτωση..?το αφησατε να παει ?το ρισκαρατε?

Και τελος παντων υπαρχει κανεις με περιστατικο που μια συγνωμη να εκανε το θαυμα της ???

 

Έκανα ότι κάνει κάθε άντρας, δάγκωσα τη γλώσσα μου, είπα μια σκοτωμένη συγγνώμη που τη πίστευα αλλά δεν είχα το κουράγιο να τη πω όπως έπρεπε και το έβαλα στα πόδια υποσχόμενος πως δε θα κάνω πότε την ίδια βλακεία... Τελικά την έκανα και μάλιστα πολλάκις.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω δεν ειναι καλο στον ανθρωπο να μη ξερει να ζηταει συγνωμη.

εγω το θεωρω πολυ μειον.

 

:confused: Κι εγω ετσι πιστευω αλλα μαλλον κανουμε λαθος..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το συμπερασμα πως το εβγαλες τωρα?:blink:

 

το υπεθεσα ...δεν ειναι συμπερασμα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

το υπεθεσα ...δεν ειναι συμπερασμα ;)
λα8ος υπο8εσατε....

 

:cool: :D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...