Jump to content

HTM M1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως το βλεπεις;

Eiδα επισης οτι μονο το κοκκινο ειναι στα 53,99 ενω τα αλλα στα 57,23

γιατι αραγε ενω ειναι ομοια τηλεφωνα;

Το κιτρινο ειναι ολα τα λεφτα. Στην κυριολεξια, ολα τα λεφτα, ειδικα αν δεις αρχικη τιμη!!!

http://www.geekbuying.com/item/HTM-M1-4-7-Inch-Capacitive-Screen-MTK6572-Dual-Core-1-3GHz-Smart-Phone-Android-4-2-OS-3G-GPS---Yellow-321682.html

Edited by Barlost
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι τα 2mpx είναι υπερβολικά λίγα και προφανώς σε ποιότητα θα ειναι ότι να`ναι.Το θέμα ειναι σε αυτή την τιμή πρώτον δεν μπορείς να τα έχεις όλα τέλεια και δεύτερον και σημαντικότερο είναι να μην έχει τα προβλήματα που διαβάζω στο θέμα του dg100
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι τα 2mpx είναι υπερβολικά λίγα και προφανώς σε ποιότητα θα ειναι ότι να`ναι.Το θέμα ειναι σε αυτή την τιμή πρώτον δεν μπορείς να τα έχεις όλα τέλεια και δεύτερον και σημαντικότερο είναι να μην έχει τα προβλήματα που διαβάζω στο θέμα του dg100

 

συμφωνω,εδωσα κι εγω δωρο το dg100 και αρχισε τα κολπα την τριτη μερα,ευτυχως μου εδωσε 45 δολλαρια πιστωση πισω το κατμα και το κρατησε η φιλη μεχρι να σαλταρει,αν το παρει αυτο καποιος περιμενουμε μια αξιολογηση

Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν παιζονται οι Κινεζοι.Δεν εχουν ιερο και οσιο.Ενταξυ να αντιγραφουν Κορεατικα κτλ κινητα.Αλλα και μεταξυ τους?Χαχαχαχαχαχαχαχ.Κορυφαια η HTM!:lol:
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση ότι η ΗΤΜ είναι η προηγούμενη ΗDC που αντέγραφε τα πάντα και από όλους
Link to comment
Share on other sites

To θέμα ειναι αν πραγματικά αξίζει κάποιος να πάρει αυτό ή να δώσει 25$-30$ παραπάνω και να πάει π.χ. στο w450 http://www.geekbuying.com/item/W450-4-5inch-FWVGA-Capacitive-Screen-MTK6582-Quad-Core-Smartphone-1G-4G-8-0MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS---Yellow-321184.html που σε χαρακτηριστικά ειναι σαφώς ανώτερο και η διαφορά τιμής είναι περίπου 20€ παραπάνω
Link to comment
Share on other sites

TFT ΟΘΟΝΗ,λιγο στριβει το κινητο στο βιντεο και δεν βλεπεις τιποτα,για τα λεφτα του φυσικα τι συζηταμε

 

Προσωπικα προτιμω την TFT για να μην βλεπει ο διπλα τι κανω.Για ολα εχουν προνοησει οι Κινεζοι...:lol:

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτό.Αν μετακινείσαι συχνά με ΜΜΕ γλιτώνεις απο τους περίεργους συνεπιβάτες :lol: Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Για την κάμερα πάντως να αναφέρω ότι αυτό που βλέπουμε στα χαρτιά τα 2mp δεν λένε τίποτα από μόνα τους. Έχουμε δει και 5άρες κάμερες σε κινέζικα κινητά με χάλια απόδοση.

Βέβαια ως συνήθως αυτής της κατηγορίας τα κινέζικα κινητά έχουν κάμερα κάτω του μετρίου.

Link to comment
Share on other sites

Οταν κινητά με διπλάσια τιμή απο το Μ1 έχουν 5αρες κάμερες και είναι χάλια,η λογική λέει ότι η 2αρα υπάρχει γιατί ειναι καλύτερα απο το να μην υπήρχε καθόλου κάμερα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τσιμπησα ενα γκρι απο geek.Ηταν εξαλλου τρελη προσφορα.Απο 700$ αρχικη με 90% εκπτωση στα 70$ (οπως λεει και ο φιλος παραπανω).Μας κοροιδεψε για τα καλα το geek τη φετινη Black Friday.Ουτε μια εκπτωση 1% δεν εκανε.Αλλα εχε χαρη που ειναι εξαιρετικα αξιοπιστο.Η καμερα του ειναι σιγουρα τραγικη αλλα δεν μ ενδιαφερει καθολου.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τσιμπησα ενα γκρι απο geek.Ηταν εξαλλου τρελη προσφορα.Απο 700$ αρχικη με 90% εκπτωση στα 70$ (οπως λεει και ο φιλος παραπανω).Μας κοροιδεψε για τα καλα το geek τη φετινη Black Friday.Ουτε μια εκπτωση 1% δεν εκανε.Αλλα εχε χαρη που ειναι εξαιρετικα αξιοπιστο.Η καμερα του ειναι σιγουρα τραγικη αλλα δεν μ ενδιαφερει καθολου.

 

Το έχεις παραλάβει το τηλέφωνο; Πως σου φαίνεται σε γενικές γραμμές;

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις παραλάβει το τηλέφωνο; Πως σου φαίνεται σε γενικές γραμμές;

 

Αυριο πρωι πιθανοτατα θα ειναι στα ΕΛΤΑ της περιοχης μου.Αλλιως μεθαυριο.Μολις το παρω θα γραψω εντυπωσεις.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα arisg90 τελικα το παρελαβες?εντυπωσεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα!Καλη χρονια να εχουμε.

Το παρελαβα σημερα το πρωι το κινητο (γκρι χρωμα απο Geek).Οι πρωτες εντυπωσεις χωρις να εχω δει ποτε απο κοντα το οριτζιναλ Hogmi ειναι πολυ καλες.Γερη και συμπαγης κατασκευη καθεται καλα στο χερι και σου βγαζει μια αισθηση καλης ποιοτητας.Η οθονη (TFT) του ειναι αρκετα καλη.Εχει ανεκτες γωνιες θεασης (καλυτερη απο του Doogee DG300 μου φαινεται) ωραια χρωματα και πολυ καλο touch.Δεν εχει αυτοματη φωτεινοτητα.Στον ηλιο δεν μπορεσα να δοκιμασω πως φαινεται γιατι σημερα δεν ειχε.Ο launcher του (Android 4.2.2 φοραει) εχει MIUI look (λογικο θα μου πειτε) και μου φανηκε ομορφος,smooth και γρηγορος.Δεν εχω βρει ακομα τροπο να βαλω widget στις αρχικες οθονες καθως μπαινοντας στο μενου εχει μονο τα εικονιδια των εφαρμογων και πουθενα τα widget.Wifi εντος του σπιτιου πολυ καλο.GPS δεν δοκιμασα.Το ηχειο του στις κλησεις ειναι ικανοποιητικα δυνατο και καθαρο.Η καμερα ειναι 2ΜΡ.Χωρις καποιο σχολιο.Η μπαταρια μεχρι στιγμης κατεβαινει με λογικους ρυθμους αναλογα και την χρηση.Δεν εχει led για ειδοποιηση χαμενων κλησεων κ μηνυματων.Επισης τα 3 πληκτρα (ανταποκριθηκαν εξαιρετικα) δεν φωτιζονται αλλα δεν με πειραξε καθολου.Ισα ισα το προτιμω.Μεσα στο πακετο εχει και μια αρκετα καλης ποιοτητας flip cover θηκη.Δεν ειναι Samsung αλλα το προστατευει το κινητο και ειναι αρκετα ομορφη.Αυτα για πρωτη μερα.

Σαν συμπερασμα μεχρι στιγμης για τα χρηματα του φαινεται μια παρα πολυ καλη περιπτωση.Μενει να δω τη συνεχεια.Θα σας ενημερωσω σε λιγες μερες.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Αρη το παραγγειλα κι εγω πριν 5 λεπτα σε μπλε φουστερλε χρωμα και το περιμενω!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Αρη το παραγγειλα κι εγω πριν 5 λεπτα σε μπλε φουστερλε χρωμα και το περιμενω!

 

Φιλε μου δες και το θεμα που ανοιγω για το KingSing K2.http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=K2&c=315&utm_source=inpromo&utm_medium=hbigbanner&utm_campaign=K21231

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δες και το θεμα που ανοιγω για το KingSing K2.http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=K2&c=315&utm_source=inpromo&utm_medium=hbigbanner&utm_campaign=K21231

 

αυτο?
Link to comment
Share on other sites

ari σου ηρθε με 2 μπαταριες?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ari σου ηρθε με 2 μπαταριες?

 

Ναι με 2 ηρθε και μαλιστα με Singapore Post.Και οι δυο χυμα στο κουτι.Η μια 2000 και η αλλη 2800 mAh,γνωστη τακτικη της HTM.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα πως το βλεπεις τελικα το τηλεφωνο μπαταρια ακουστικο?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα πως το βλεπεις τελικα το τηλεφωνο μπαταρια ακουστικο?

 

Το δωσα σημερα το κινητο σε γνωστο και του αρεσε πολυ.Οσο το κρατησα ημουν πολυ ικανοποιημενος.Καθαρο ακουστικο (αν θες το ανεβαζεις μεσω ΜΤΚ μενου),οθονη πολυ καλη αποκριση.Γρηγορο στο Ιντερνετ και απο μπαταρια καλη διαρκεια.Τη μια εβαλα που εγραφε 2000mAh.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...