Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)


chrisly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή μας βγάλανε από την συσκευασία τα hands free ;

Η ταινία ασφαλείας ήταν απείραχτη και το tablet μου σε άριστη κατάσταση !!!!

Τι γίνετε με τις εταιρίες μας κλέβουν αξεσουάρ ;;;;; :mad:

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το θέμα είναι αν το wifi μοντέλο έχει ακουστικά ή μόνο το 3g; πάντως πρόσφατα πήρα και ένα galaxy tab 2 7.0 wifi και είχε και ακουστικά γιατί στο 3άρι να μην έχει;
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα από το seven spots μέσω ίντερνετ !!! Το βρήκα στην καλύτερη τιμή στο skroutz

(242 με αποστολή και αντικαταβολή μέσα στην τιμή ) . Η ταινία ασφαλείας της συσκευασίας δεν φαινόταν παραβιασμένη,

αλλά μέσα ΔΕΝ υπήρχε hands free !!!! :mad:

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αντι να διαδιδουμε οτι ναναι δεν κανει κακο να ρωτησουμε και τον επισημο αντιπροσωπο.

 

Eγω παντως που μιλησα με την samsung και τους ρωτησα για το θεμα των ακουστικων μου απαντησαν οτι δεν εχει απαραιτητα ακουστικα η συσκευασια.

 

Με αλλα λογια αλλες παρτιδες εχουν και αλλες δεν εχουν.

 

Αν ειναι σφραγισμενη η συσκευασια σας και δεν εχει ακουστικα ειστε λιγοι ατυχοι αλλα ετυχε....

 

Και στην δικη μου δεν υπηρχε.

 

υγ

 

το θεμα που ειχα με την οθονη ηταν λογω ενεργοποιησης κατα την εκκινηση του talkback για οσους βιωσουν παρομοια εμπειρια. Το απενεργοποιεις και ολα ζαχαρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

 

φίλε Vorlon τι είναι το talkback; Και πως το απενεργοποιώ;

 

το θεμα που ειχα με την οθονη ηταν λογω ενεργοποιησης κατα την εκκινηση του talkback για οσους βιωσουν παρομοια εμπειρια. Το απενεργοποιεις και ολα ζαχαρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

 

φίλε Vorlon τι είναι το talkback; Και πως το απενεργοποιώ;

 

 

Ειναι ενα app με σημα μια ανοιχτη παλαμη (σαν μουτζα) που χρησιμοποιειται για ΑΜΕΑ.

 

Αν το ενεργοποιησεις και δεν το παρεις χαμπαρι θα υποφερεις :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μολις αγορα το tab 3 to 7'' αλλα δεν εχει σημασια ειναι πολυ ευκολη ερωτηση. ενω οταν κανω drag n drop απο το pc στο ταμπλετ μουσικη κ εικονα μεταφερονται μια χαρα. αλλα οταν παω να συρω ενα φακελακι που εχει μεσα μια ταινια avi kai srt μου κολλαει και με πεταει εξω.

κανω κατι λαθος? μονο τα avi με αφηνει

και κατι αλλο που ειδα οτι δεν μου φορτιζει οταν το εχω συνδεδεμενο με το usb,ετσι πρεπει να ειναι;

Edited by Zspanos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά !! Edited by makis780

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους.Τι εχουμε ακουσει για καμμια αναβαθμηση 4.3 η ακομα καλυτερα4,4
:)
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μιά ματιά στο forum του S3 και του S4 , όπου θα δεις ότι γίνεται ένας χαμός με την εγκατάσταση της 4.3 .

Πας γυρεύοντας γιά περιπέτειες . Μιά χαρά δεν είναι η 4.2.2 ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, λεω να το παρω αυριο. Εχει δοκιμασει κανεις να συνδεσει εξωτερικο σκληρο να μου πει αν δουλευει?
Link to comment
Share on other sites

Το mypassport που εχω ειναι ntfs. Γυρναει σε fat? Αν ναι, θα χασω δεδομενα, κ δεν θα μπορω να το χρησιμοποιω πια στην τηλεοραση;
Link to comment
Share on other sites

Το mypassport που εχω ειναι ntfs. Γυρναει σε fat? Αν ναι, θα χασω δεδομενα, κ δεν θα μπορω να το χρησιμοποιω πια στην τηλεοραση;

 

Φυσικα και θα τα χασεις

:)
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το Samsung Galaxy Tab 3 8''. Νομιζα οτι οπως στα κινητα, η πρωτη φορτωση πρεπει να ειναι περιπου 6 ωρες.

Αλλα στο Mediamarkt μου ειπαν οτι πρεπει να τελειωσει οση μπαταρια εχει το tablet και μετα να του κανω full φορτωση 3 φορες στη σειρα.

Οποτε ερχομαι σπιτι, αναβω το tablet κλπ και διαβαζω στο βιβλιαρακη οτι

"Πριν χρησιμοποιησετε για πρωτη φορα την συσκευη, πρεπει να φορτισετε την μπαταρια."

 

Δεν λεει αν πρεπει να ειναι ανοιχτη η' κλειστη η συσκευη. Μαλλον εννοει κλειστ

 

Η συσκευη ειναι τωρα ανοιχτη και εχει μπαταρια στο 38% περιπου.

 

Τελος παντων. Ξερει να μου πει κανεις τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

2 αποριες παιδια...δημιουργησα κατα λαθος πολλες αρχικες οθονες κ τωρα δεν ξερω πως να τις διαγραψω..τι κανω?

Επισης ποιον launcher χρησιμοποιει το tablet απο τη μανα του, κ ποιος πιστευετε οτι ειναι ο καλυτερος?

Link to comment
Share on other sites

Με απλά λόγια ....

Ακούμπισε δύο δάχτυλά σου πάνω σε μιά οθόνη και ένωσέ τα σέρνoντάς τα . Θα παρουσιαστεί μιά οθόνη με όλες τις σελίδες και ένας τενεκές

σκουπιδιών στο επάνω μέρος της οθόνης . Σύρε εκείνες που δεν θέλεις στον σκουπιδοτενεκέ και τελείωσες .

Ο μαμά launcher είναι μιά χαρά .

Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα Αγγλικά , κατέβασε το User Manual που έχει τα πάντα γιά χρήση του Tab .

http://www.thegalaxytabforum.com/index.php?/topic/15547-tab-3-80-user-manuals-sm-t310-sm-t311-sm-t315/

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά...

Περιμένω ενα tab απο αμερική. Το αγόρασε ένας ξάδερφος και θα μου το στείλει πακέτο. . Λέτε να χω προβλήματα με τελωνεία και τέτοια. Τι πρέπει να προσέξω;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

στις ρθυμίσεις αν πάω στην κίνηση και ενεργοποιήσω τις κινήσεις με το χέρι δεν δουλεύει. Κάνω κάτι λάθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Είμαι καινούργιο μέλος πριν λίγα λεπτά και θέλω να αγοράσω το Samsung Galaxy Tab III 8" T311 3G. Θα ήθελα να με ενημερώσετε αν μπορώ να βάλω τα microsoft office outlook και αν μπορώ να συγχρονίζω με τον υπολογιστή. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...