Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Puzzle σε πιστευω.γιατι δεν ηρθε στους υπολοιπους ειναι το θεμα...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Puzzle σε πιστευω.γιατι δεν ηρθε στους υπολοιπους ειναι το θεμα...

 

Μήπως είναι καμία προσφορά για νέους πελάτες; Πριν ειχα Vodafone συμβόλαιο 13 χρόνια και αποφάσισα να το κανω cu το οποίο και ενεργοποιήθηκε στις 30/7. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι καμία προσφορά για νέους πελάτες; Πριν ειχα Vodafone συμβόλαιο 13 χρόνια και αποφάσισα να το κανω cu το οποίο και ενεργοποιήθηκε στις 30/7. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...

 

Μαλλον αυτο θαναι.ειναι ουσιαστικα η πρωτη σου cu ενεργοποιηση οποτε σε κερασανε μερικα λεπτα παραπανω.

Cheers!

:)

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο κερασμα οτι πρεπει !!!

 

Πάντως το δείχνει ακόμα...δεν ξέρω αν ισχύσει αν το αγορασω παλι. Μακάρι αλλά δεν το βλέπω..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο νούμερο για να ακούσω τα μηνύματα του τηλεφωνιτη απο σταθερο αντι να καλέσω το 121;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

εμενα με πηρε πριν μια κυρια απο βονταφον τηλεφωνο και μουπε για μια προσφορα 17,90 το μηνα για 8,5 ωρες ομιλια.θα τραβα το ποσο καθε μηνα απο τις καρτες που θα βαζω(δηλαδη τι διαφορα εχει απο τη συνδεση ηθελα ναξερα).ωραιο ακουγεται (στην αρχη δεν καταλαβα) της λεω.και ποσο μπορω να κανω ανανεωση το μηνα της λεω,5 ευρω;οχι μου λεει 17,90.μα βαζω 5-10 ευρω μηνιαιως σε τι με συμφερει αφου δεν μιλαω παραπανω.

Οχι δε σας συμφερει,μου λεει!!!!

Υπαρχει καποιο μελος της οικογενειας που να ενδιαφερεται;;;(ουδεν σχολιο)

Ντε και καλα να τους δινω παγιο ποσο το μηνα.μεχουν παρει απειρες φορες για συνδεση,καρτοσυμβολαιο κτλ

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια προσφορά είχαν κάνει και σε μένα. Μάλιστα μου είχαν πει ότι καλούν από κατάστημα της περιοχής που μένω! Ούτε εγώ δέχτηκα την προσφορά και με ρώτησαν τον ίδιο πράγμα, αν θα ενδιαφερόταν κάποιο μέλος της οικογένειας.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εκανα σημερα μια ενεργοποιηση του πακετου με 5 ευρω 500 προς cu +100 προς ολουσ και μου εβγαλε μυνημα οτι μπορω να το ενεργοποιησω και καθε φορα που βαζω καρτα 10 ευρω να ενεργοποιιειται μονο του με αυτοματη χρεωση οπως γινεται στο νεο καρτοκινητο με το πακετο τον 5 ευρω με τα 200 ' προς ολους. αλλα το κακο ειναι οτι επειδη δινει online 300 sms προς cu δεν με συμφερει να το βαλω αλλα μακαρι να τα εδινε αυτοματα με την ανανεωση των 10 ευρω και τα 300 sms προσ και θα το εβαζα αυτοματα στην μανα μου . επισης κατι αλλο με καθε ανανεωση 10 ευρω ενεργοποειται αυτοματα; επισης μπορω να μεταφερω τα λεπτα μου στον επομενο μηνα βαζωντας και αλλη καρτα και αφου ενεργοπειται αυτοματα να αθροιζονται τα λεπτα ; ή επειδη γινετια ανανεωση του πακετου καθε 1η του μηνα;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το vodafone double έχει και μηνιαίο πάγιο εκτός απο το κόστος ενεργοποίησης?

ήξερα οτι δεν έχει αλλά μου είπαν άλλα πράγματα όταν ρώτησα...

Link to comment
Share on other sites

Oι χρεώσεις της υπηρεσίας Vodafone Double για τα προγράμματα συμβολαίου και καρτοκινητής είναι οι ακόλουθες:

 

Vodafone Double χρεώσεις για συνδρομητές συμβολαίου

 

Μηνιαίο πάγιο υπηρεσίας 2,46 €

Αντικατάσταση κάρτας με χρέωση 5 € για αντικατάσταση κάρτας Vodafone Double με νέα Vodafone Double (π.χ λόγω απώλειας)

Αντικατάσταση κάρτας χωρίς χρέωση Ισχύει για απενεργοποίηση της υπηρεσίας και επιστροφή στην απλή κάρτα SIM

 

 

Vodafone Double χρεώσεις για συνδρομητές καρτοκινητής

(Διαθέσιμο σε: Καρτοκινητό Vodafone, VodafoneCU)

Πάγιο υπηρεσίας 10 €

Αντικατάσταση κάρτας με χρέωση 5 € για αντικατάσταση κάρτας Vodafone Double με νέα Vodafone Double (π.χ λόγω απώλειας)

Αντικατάσταση κάρτας χωρίς χρέωση Ισχύει για απενεργοποίηση της υπηρεσίας και επιστροφή στην απλή κάρτα SIM

 

 

Διευκρινίσεις

 

Η χρέωση αντικατάστασης είναι 5 € για κάθε ζευγάρι καρτών κι όχι για κάθε κάρτα ξεχωριστά.

Για τους συνδρομητές καρτοκινητής το πάγιο τέλος θα δίνεται στο κατάστημα.

Σε όλες τις αναφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 23%

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1160

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα το πακέτο Student Xclusive 7 και στα ψιλά γράμματα λέει:

 

Το πακέτο δεν ισχύει όταν βρίσκεσαι εκτός Ελλάδας, καθώς και για κλήσεις προς χώρες του εξωτερικού.

 

Αυτό σημαίνει ότι όταν βρίσκεσαι στο εξωτερικό ισχύει ο standard τιμοκατάλογος με όσα λεφτά έχεις στην κάρτα? Ή ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις καθόλου τον συγκεκριμένο αριθμό?

Link to comment
Share on other sites

Oι χρεώσεις της υπηρεσίας Vodafone Double για τα προγράμματα συμβολαίου και καρτοκινητής είναι οι ακόλουθες:

 

.......http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1160

ευχαριστώ.

απο οτι φαίνεται ρωτούσα για cu και μου απαντούσαν για συμβόλαιο. κοιτούσα και στο site του cu που δεν τα έχει τόσο αναλυτικά.

στο λινκ που έχεις είναι απολύτως ξεκάθαρο.

Link to comment
Share on other sites

έχασα την sim cu, βασικά με κλέψανε. :mad:

τι γίνεται τώρα; πάω Δευτέρα σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα και μου δίνουν μια άλλη;

ξέρετε το κόστος;

Link to comment
Share on other sites

έχασα την sim cu, βασικά με κλέψανε. :mad:

τι γίνεται τώρα; πάω Δευτέρα σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα και μου δίνουν μια άλλη;

ξέρετε το κόστος;

 

5ευρω αδερφε

Link to comment
Share on other sites

έχασα την sim cu, βασικά με κλέψανε. :mad:

τι γίνεται τώρα; πάω Δευτέρα σε ένα οποιοδήποτε κατάστημα και μου δίνουν μια άλλη;

ξέρετε το κόστος;

 

Πρωτα ζητα φραγη εξερχομενων (για να μη το χρησιμοποιησουν κ χασεις το υπολοιπο σου. Για αντικατασταση καρτας σιμ, εαν δεν αλλαξε κατι, ειναι 5ε. Εαν δε θελεις να πληρωσεις τα 5ε, και δεν ειχες ιδιαιτερα χρηματα μεσα, κανε φορητοτητα σε αλλη εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

το υπόλοιπο μου δε το έχασα. το βλέπω στο account. αυτός που με έκλεψε ίσως να πέταξε την κάρτα.

καλώ και είναι κλειστό. δε πήρα καν τηλέφωνο στη vodafone να το δηλώσω.

16€ έχω μέσα αλλά δεν είναι τόσο τα λεφτά όσο το ότι ήταν το φοιτητικό cu κι εγώ δεν είμαι φοιτητής. οπότε δε θέλω να το χάσω.

Link to comment
Share on other sites

το υπόλοιπο μου δε το έχασα. το βλέπω στο account. αυτός που με έκλεψε ίσως να πέταξε την κάρτα.

καλώ και είναι κλειστό. δε πήρα καν τηλέφωνο στη vodafone να το δηλώσω.

16€ έχω μέσα αλλά δεν είναι τόσο τα λεφτά όσο το ότι ήταν το φοιτητικό cu κι εγώ δεν είμαι φοιτητής. οπότε δε θέλω να το χάσω.

 

αν δεν ειναι στο ονομα σου θα πρεπει να προσκομισεις το ατομο το ιδιο ή εξουσιοδοτηση...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

στο όνομα μου είναι.

είμαι εδώ και μερικές μέρες χωρίς το νούμερο μου και ήταν το βασικό μου.

και δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιες υπηρεσίες e-banking που θέλω λόγω του ότι έχει δηλωθεί αυτό το νούμερο

Link to comment
Share on other sites

στο όνομα μου είναι.

είμαι εδώ και μερικές μέρες χωρίς το νούμερο μου και ήταν το βασικό μου.

και δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιες υπηρεσίες e-banking που θέλω λόγω του ότι έχει δηλωθεί αυτό το νούμερο

 

ωραια τοτε πηγαινεις σε ενα καταστημα vodafone με την ταυτοτητα σου και βγαζεις καινουργια sim. Θα σου παρει 5 λεπτα και 5€..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το vodafone double έχει και μηνιαίο πάγιο εκτός απο το κόστος ενεργοποίησης?

ήξερα οτι δεν έχει αλλά μου είπαν άλλα πράγματα όταν ρώτησα...

 

εγω το εχω κανει..δινεις 15 ευρω συνολο και καθαρισες...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειχα παρει ενα νουμερο απο το τρενο στην ομονοια που μοιραζουνε δωρεαν αλλα συνεχεια δεχομαι κλησεις απο ακυρα νουμερα αλλα και call me back γιατι ετσι; το νουμερο ητανε ταυτοποιημενο σε αλλον συνδρομητη και εγω υπογγραψα ταυτοποιηση και μεταφορα γραμμης σε εμενα απενεργοποιησα το call me back αλλα σκεφτομαι να την πεταξω την σημ να παρω τηλεφωνο την βονταφον και να τους πω οτι εχασα το νουμερο και να μου βαλουνε φραγη; ή να βαλω εγω φραγη εισερχομενων κλησεων και να μπλοκαρω την σημ και να την πεταξω; . γενικα οταν χανουμε ενα νουμερο και το λεμε στο 13830 μας βαζουνε φραγη εισερχομενων και εξερχομενων κλήσεων; ή κατι αλλο;

 

κατι ακυρο πως μπορω να βαλω αναφορα παραδοσης στα μυνηματα στην android ; διοτι στο κινητο του πατερα μου lg x2 δεν εχει και δεν ξερω εαν εχει παραδοθει ; ελεγα να χρησιμοποιησω την χειροκινητη αναφορα μυνηματων στην βονταφον βαζουμε πριν το μυνημα μας *# ; ισχυει; και μετα το κειμενο μας; ή εχει καταργηθεί; διοτι το εκανα και δεν μου ηρθε τιποτα

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειχα παρει ενα νουμερο απο το τρενο στην ομονοια που μοιραζουνε δωρεαν αλλα συνεχεια δεχομαι κλησεις απο ακυρα νουμερα αλλα και call me back γιατι ετσι; το νουμερο ητανε ταυτοποιημενο σε αλλον συνδρομητη και εγω υπογγραψα ταυτοποιηση και μεταφορα γραμμης σε εμενα απενεργοποιησα το call me back αλλα σκεφτομαι να την πεταξω την σημ να παρω τηλεφωνο την βονταφον και να τους πω οτι εχασα το νουμερο και να μου βαλουνε φραγη; ή να βαλω εγω φραγη εισερχομενων κλησεων και να μπλοκαρω την σημ και να την πεταξω; . γενικα οταν χανουμε ενα νουμερο και το λεμε στο 13830 μας βαζουνε φραγη εισερχομενων και εξερχομενων κλήσεων; ή κατι αλλο;

 

κατι ακυρο πως μπορω να βαλω αναφορα παραδοσης στα μυνηματα στην android ; διοτι στο κινητο του πατερα μου lg x2 δεν εχει και δεν ξερω εαν εχει παραδοθει ; ελεγα να χρησιμοποιησω την χειροκινητη αναφορα μυνηματων στην βονταφον βαζουμε πριν το μυνημα μας *# ; ισχυει; και μετα το κειμενο μας; ή εχει καταργηθεί; διοτι το εκανα και δεν μου ηρθε τιποτα

Πάρε ένα ψαλιδάκι και κόψε την SIM στην μέση πριν την πετάξεις .

Δεν χρειάζετε να κάνεις τίποτα άλλο , σε 12 μήνες θα ακυρωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα ψαλιδάκι και κόψε την SIM στην μέση πριν την πετάξεις .

Δεν χρειάζετε να κάνεις τίποτα άλλο , σε 12 μήνες θα ακυρωθεί.

 

σε ενα αλλο παλια σημ που ειχα τις εβαλα κωδικο πακ 10 φορες και η σημ καταστραφηκε απο μονη της και οταν την εβαζα στο κινητο μου ελεγε ακυρη σημ .. αυτο πιστευω οτι ειναι το καλυτερο οταν θελεις να πεταξεις σημ...

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...