Jump to content

WIND Mobile Broadband / Web&Mail


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας και χρόνια σας πολλά.

Σκέφτηκα σήμερα να χαλάσω ένα 10€ να περάσω το διήμερο χωρίς οτέ.

Βέβαια υπολόγισα χωρίς τον ξενοδόχο. Γιατί συνδέοτας το κινητό μετά από τέσσερις περίπου ώρες μένει από μπαταρία. :(:(:( :wacko:

Και φυσικά θα πρέπει να σταματήσω να το φορτίσω και φτού και απ'την αρχή. :blink:

Αν κάνω σύνδεση και πάρω το USB Modem Huawei E220 αυτό πως δουλεύει; Τροφοδοτείται από την θύρα usb ή έχει μπαταρία και θα έχω το ίδιο πρόβλημα; Να σταματάω δηλαδή για φόρτιση και ξανά απ'την αρχή. :mad:

Συνδέομαι μέσω gprs και η ταχύτητα είναι χαμηλή βέβαια και ασταθής αλλά προκειμένου να πληρώνω με τις ώρες τον οτε καλύτερα τον κόβο κιόλας και μένω με το κινητό...

Και όταν και αν φέρει κάνα dsl από εδώ τότε ίσως , ίσως , μπορεί δηλαδή, να τον ξαναεπισκεφθώ. :lol:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γειά σας και χρόνια σας πολλά.

Σκέφτηκα σήμερα να χαλάσω ένα 10€ να περάσω το διήμερο χωρίς οτέ.

Βέβαια υπολόγισα χωρίς τον ξενοδόχο. Γιατί συνδέοτας το κινητό μετά από τέσσερις περίπου ώρες μένει από μπαταρία. :(:(:( :wacko:

Και φυσικά θα πρέπει να σταματήσω να το φορτίσω και φτού και απ'την αρχή. :blink:

Αν κάνω σύνδεση και πάρω το USB Modem Huawei E220 αυτό πως δουλεύει; Τροφοδοτείται από την θύρα usb ή έχει μπαταρία και θα έχω το ίδιο πρόβλημα; Να σταματάω δηλαδή για φόρτιση και ξανά απ'την αρχή. :mad:

Συνδέομαι μέσω gprs και η ταχύτητα είναι χαμηλή βέβαια και ασταθής αλλά προκειμένου να πληρώνω με τις ώρες τον οτε καλύτερα τον κόβο κιόλας και μένω με το κινητό...

Και όταν και αν φέρει κάνα dsl από εδώ τότε ίσως , ίσως , μπορεί δηλαδή, να τον ξαναεπισκεφθώ. :lol:

Mέσω USB.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή γίνετε να συνδιάσεις το adsm με κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου; Τότε γιατι να κανείς σύνδεση στο απλό adsm κ να μην κανείς στο wind1 μαζί με adsm που με τα ίδια λεφτά προσφέρει κ φθηνότερο μήνυμα κ ομιλία κ επιδότηση στο τέλος του έτους...

 

επιδότηση μονο με αλλαγή προγράμματος.......

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και χρόνια σας πολλά.

Σκέφτηκα σήμερα να χαλάσω ένα 10€ να περάσω το διήμερο χωρίς οτέ.

Βέβαια υπολόγισα χωρίς τον ξενοδόχο. Γιατί συνδέοτας το κινητό μετά από τέσσερις περίπου ώρες μένει από μπαταρία. :(:(:( :wacko:

Και φυσικά θα πρέπει να σταματήσω να το φορτίσω και φτού και απ'την αρχή. :blink:

Αν κάνω σύνδεση και πάρω το USB Modem Huawei E220 αυτό πως δουλεύει; Τροφοδοτείται από την θύρα usb ή έχει μπαταρία και θα έχω το ίδιο πρόβλημα; Να σταματάω δηλαδή για φόρτιση και ξανά απ'την αρχή. :mad:

Συνδέομαι μέσω gprs και η ταχύτητα είναι χαμηλή βέβαια και ασταθής αλλά προκειμένου να πληρώνω με τις ώρες τον οτε καλύτερα τον κόβο κιόλας και μένω με το κινητό...

Και όταν και αν φέρει κάνα dsl από εδώ τότε ίσως , ίσως , μπορεί δηλαδή, να τον ξαναεπισκεφθώ. :lol:

 

όπως σου είπε και ο bored τροφοδοτείται από USB ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Γιατί να πάρεις το συγκεκριμένο αφού συνδέεσαι με GPRS. βάλε το κινητό στη βάση του και χρησιμοποιησε το ως modem. το HUAWEI είναι καλή λύση αν έχεις 3G. και εγώ που χρησιμοποίησα το κινητό ως modem μεσω bluetooth τη γονάτισε την μπαταρία αφενός και αφετέρου τη μέγστη ταχύτητα την πέτυχα μέσω σύνδεσης του κινητού με το laptop μεσω USB. Βεβαια το HUAEWi σου προσφέρει πλήρη ανεξαρτησία (μεγαλο πράγμα) αλλα το εκμεταλεύεσαι ΠΛΗΡΩΣ σε 3G λήψη. αλλιώς................. είναι σαν PSTN στα 56kbps :(

Link to comment
Share on other sites

Μα όπως είπα ήδη είμαι με pstn για αυτό και δοκίμασα την σύνδεση με το κινητό.

Είναι σχεδόν ισάξιες οι συνδέσεις με την διαφορά ότι στο pstn σε κοπανάει ο οτε με τις ώρες κάτι που δεν γίνεται στο adsm. Αυτό θέλω να εκμεταλευτώ. Την πολύωρη χρήση χωρίς να κοιτάω το ρολόι μου :cry:

edit:

 

Τελικά δεν ξέρω τι παίζει αλλά συμβαίνει το εξής. Τις πρώτες ώρες που είχα συνδεθεί χτές η σύνδεση πήγαινε μια χαρά και σερφάριζα κανονικά σαν pstn.

Από εκεί και πέρα τα πράγματα είναι τελείος χάλια. Μιλάμε για download 0.5-1.5 kb/sec. :(:cry:

Αμα είναι έτσι δεν παίζω.. :wacko:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και η cosmote και η vodafone έχουν ρίξει το φοιτητικό στα 25€ και μάλιστα με απεριόριστη χρήση μέχρι 30/9 και 31/10 αντίστοιχα!

Η wind το έριξε και αυτή στα 25€, ενώ αρχικά το είχε κατεβάσει στα 28€.... αλλά μόνο για τους νέους χρήστες και όχι για τους παλιούς.... επίσης δεν προχώρησε και στην παροχή απεριόριστης χρήσης για έξι μήνες όπως οι δύο προαναφερόμενες εταιρείες...

 

Διαμαρτυρηθείτε στην wind για την αντιμετώπιση αυτή προς τους φοιτητές - χρήστες του δικτύου της.

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Μα όπως είπα ήδη είμαι με pstn για αυτό και δοκίμασα την σύνδεση με το κινητό.

Είναι σχεδόν ισάξιες οι συνδέσεις με την διαφορά ότι στο pstn σε κοπανάει ο οτε με τις ώρες κάτι που δεν γίνεται στο adsm. Αυτό θέλω να εκμεταλευτώ. Την πολύωρη χρήση χωρίς να κοιτάω το ρολόι μου :cry:

edit:

 

Τελικά δεν ξέρω τι παίζει αλλά συμβαίνει το εξής. Τις πρώτες ώρες που είχα συνδεθεί χτές η σύνδεση πήγαινε μια χαρά και σερφάριζα κανονικά σαν pstn.

Από εκεί και πέρα τα πράγματα είναι τελείος χάλια. Μιλάμε για download 0.5-1.5 kb/sec. :(:cry:

Αμα είναι έτσι δεν παίζω.. :wacko:

 

 

αλλο σερφαρισμα αλλο downloading:shifty:

δικιμασε για το δευτερο το fdm

Link to comment
Share on other sites

Και η cosmote και η vodafone έχουν ρίξει το φοιτητικό στα 25€ και μάλιστα με απεριόριστη χρήση μέχρι 30/9 και 31/10 αντίστοιχα!

Η wind το έριξε και αυτή στα 25€, ενώ αρχικά το είχε κατεβάσει στα 28€.... αλλά μόνο για τους νέους χρήστες και όχι για τους παλιούς.... επίσης δεν προχώρησε και στην παροχή απεριόριστης χρήσης για έξι μήνες όπως οι δύο προαναφερόμενες εταιρείες...

 

Διαμαρτυρηθείτε στην wind για την αντιμετώπιση αυτή προς τους φοιτητές - χρήστες του δικτύου της.

 

γιατί να διαμαρτυρηθούμε? απλα παμε και κανουμε συνδεση εκει που μας συμφερει! διαμαρτυριες κανουμε στα μονοπωλια (πχ συνταξη ΙΚΑ:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το usb Huawei E220 και πρόσφατα έκανα την αναβάθμιση του λογισμικού μέσω του site της wind.... που να μην την είχα κάνει!!! Μέχρι τότε δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα πέρα απο κάποια κολλήματα και αποσυνδέσεις που τα θεωρούσα φυσιολογικά αφού δεν συνέβαιναν αρκετά συχνά.

 

Είπα να κάνω την αναβάθμιση του λογισμικού για καλό... Αμ δε!

 

Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε είναι το έξης: απο την στιγμή που θα συνδεθώ στο internet η σύνδεση σταματά και αρχίζει ανα τακτά διαστήματα χωρίς να αποσυνδέεται ποτέ τελείως. Το led είναι μπλέ σκούρο (δεν υπάρχει σύνδεση) και μετά γαλάζιο (υπάρχει σύνδεση). Αυτή η εναλλαγή γίνεται σχεδόν κάθε δέκα-είκοσι δευτερόλεπτα. Το αποτέλεσμα να πρέπει να κάνω συνεχώς refresh για να δω μια ιστοσελίδα και φυσικά να μην μπορώ να κατεβάσω αρχεία. To led δεν γίνεται πράσινο (gprs) αλλά παραμένει σε 3G με εναλλαγή μπλέ/γαλαζί. Δεν γίνεται ποτέ αποσύνδεση αλλά όταν το led είναι μπλέ σκούρο δεν έχει στην ουσία σύνδεση.

 

Παρουσιάζεται και σε κανέναν άλλον το πρόβλημα αυτό;;;

 

Ωστόσο όταν έχω ράδιο on line και υπάρχει συνεχής ροή δεδομένων το πρόβλημα αυτό δεν εμφανίζεται....

 

Φοβάμαι οτι με την αναβάθμιση η wind αλλάζει τον τρόπο σύνδεσης στο internet και όποτε δεν κατεβάζει δεδομένα το Ε220 παραμένει αδρανές αναμένοντας εντολή για άνοιγμα ιστοσελίδας και ροή δεδομένων για να ξεκινήσει την λειτουργία του... όμως κολάει και δεν λειτουργεί σωστά. Δεν ξέρω αν είναι αυτή η ερμηνεία σωστή αλλά το πρόβλημα παρουσίαστηκε μετά την αναβάθμιση λογισμικού.

 

Εστειλα email, πήρα τηλέφωνο αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πεί κάτι....

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το usb Huawei E220 και πρόσφατα έκανα την αναβάθμιση του λογισμικού μέσω του site της wind.... που να μην την είχα κάνει!!! Μέχρι τότε δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα πέρα απο κάποια κολλήματα και αποσυνδέσεις που τα θεωρούσα φυσιολογικά αφού δεν συνέβαιναν αρκετά συχνά.

 

Είπα να κάνω την αναβάθμιση του λογισμικού για καλό... Αμ δε!

 

Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε είναι το έξης: απο την στιγμή που θα συνδεθώ στο internet η σύνδεση σταματά και αρχίζει ανα τακτά διαστήματα χωρίς να αποσυνδέεται ποτέ τελείως. Το led είναι μπλέ σκούρο (δεν υπάρχει σύνδεση) και μετά γαλάζιο (υπάρχει σύνδεση). Αυτή η εναλλαγή γίνεται σχεδόν κάθε δέκα-είκοσι δευτερόλεπτα. Το αποτέλεσμα να πρέπει να κάνω συνεχώς refresh για να δω μια ιστοσελίδα και φυσικά να μην μπορώ να κατεβάσω αρχεία. To led δεν γίνεται πράσινο (gprs) αλλά παραμένει σε 3G με εναλλαγή μπλέ/γαλαζί. Δεν γίνεται ποτέ αποσύνδεση αλλά όταν το led είναι μπλέ σκούρο δεν έχει στην ουσία σύνδεση.

 

Παρουσιάζεται και σε κανέναν άλλον το πρόβλημα αυτό;;;

 

Ωστόσο όταν έχω ράδιο on line και υπάρχει συνεχής ροή δεδομένων το πρόβλημα αυτό δεν εμφανίζεται....

 

Φοβάμαι οτι με την αναβάθμιση η wind αλλάζει τον τρόπο σύνδεσης στο internet και όποτε δεν κατεβάζει δεδομένα το Ε220 παραμένει αδρανές αναμένοντας εντολή για άνοιγμα ιστοσελίδας και ροή δεδομένων για να ξεκινήσει την λειτουργία του... όμως κολάει και δεν λειτουργεί σωστά. Δεν ξέρω αν είναι αυτή η ερμηνεία σωστή αλλά το πρόβλημα παρουσίαστηκε μετά την αναβάθμιση λογισμικού.

 

Εστειλα email, πήρα τηλέφωνο αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πεί κάτι....

 

δες εδώ http://www.huawei.com/mobileweb/en/doc/list.do?type=-1&id=736

Link to comment
Share on other sites

Εχω το usb Huawei E220 και πρόσφατα έκανα την αναβάθμιση του λογισμικού μέσω του site της wind.... που να μην την είχα κάνει!!! Μέχρι τότε δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα πέρα απο κάποια κολλήματα και αποσυνδέσεις που τα θεωρούσα φυσιολογικά αφού δεν συνέβαιναν αρκετά συχνά.

 

Είπα να κάνω την αναβάθμιση του λογισμικού για καλό... Αμ δε!

 

Το πρόβλημα που παρουσιάστηκε είναι το έξης: απο την στιγμή που θα συνδεθώ στο internet η σύνδεση σταματά και αρχίζει ανα τακτά διαστήματα χωρίς να αποσυνδέεται ποτέ τελείως. Το led είναι μπλέ σκούρο (δεν υπάρχει σύνδεση) και μετά γαλάζιο (υπάρχει σύνδεση). Αυτή η εναλλαγή γίνεται σχεδόν κάθε δέκα-είκοσι δευτερόλεπτα. Το αποτέλεσμα να πρέπει να κάνω συνεχώς refresh για να δω μια ιστοσελίδα και φυσικά να μην μπορώ να κατεβάσω αρχεία. To led δεν γίνεται πράσινο (gprs) αλλά παραμένει σε 3G με εναλλαγή μπλέ/γαλαζί. Δεν γίνεται ποτέ αποσύνδεση αλλά όταν το led είναι μπλέ σκούρο δεν έχει στην ουσία σύνδεση.

 

Παρουσιάζεται και σε κανέναν άλλον το πρόβλημα αυτό;;;

 

Ωστόσο όταν έχω ράδιο on line και υπάρχει συνεχής ροή δεδομένων το πρόβλημα αυτό δεν εμφανίζεται....

 

Φοβάμαι οτι με την αναβάθμιση η wind αλλάζει τον τρόπο σύνδεσης στο internet και όποτε δεν κατεβάζει δεδομένα το Ε220 παραμένει αδρανές αναμένοντας εντολή για άνοιγμα ιστοσελίδας και ροή δεδομένων για να ξεκινήσει την λειτουργία του... όμως κολάει και δεν λειτουργεί σωστά. Δεν ξέρω αν είναι αυτή η ερμηνεία σωστή αλλά το πρόβλημα παρουσίαστηκε μετά την αναβάθμιση λογισμικού.

 

Εστειλα email, πήρα τηλέφωνο αλλά κανείς δεν ξέρει να μου πεί κάτι....

Φιλε δεν φταιει η αναβαθμιση του λογισμικου για την αδρανεια της συνδεσης.Ετσι λειτουργει γενικα το ADSM.Βαλε και το γεγονος οτι εχει πολυ μεγαλα pings οποτε καταλαβαινεις την καθυστερηση.Εγω το ιδιο φαινομενο το εχω παρατηρησει σε δυο data cards που εχω δουλεψει EricssonW21,HuaweiE630 και εχω καταληξει οτι δεν φταινε οι καρτες.Το κολπακι με το online radio το εφαρμοζω κι εγω για να μην νεκρωνει η γραμμη.Θα σου προτεινα να χρησιμοποιεις το λογισμικο της καρτας και οχι το Wind Connection Manager.Καλο θα ηταν να κλειδωσεις την καρτα σε 3G mode μονο για να μην εχεις μεταπτωσεις.Βεβαια αυτο να το κανεις εφοσον εχεις καλη καλυψη 3G.

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω την εξης DATACARD

http://www.option.com/products/globesurfer_icon_72.shtml

 

Δεν εχει καποιο συγκεκριμενο προγραμμα απο καποια εταιρεια αλλα εχει το Globe Trotter Connect

το οποιο πεζει κανονικα με την Cosmote βαζοντας απλα το APN:internet και συνδεεται χωρις καμια αλλη ρυθμιση,

Εχω και μια Adsm sim την οποια θελω να την βαλω στην παραπανω συσκευη αλλα δεν ξερω τις ρυθμησεις που πρεπει να κανω!

Soul_giannis!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω την εξης DATACARD

http://www.option.com/products/globesurfer_icon_72.shtml

 

Δεν εχει καποιο συγκεκριμενο προγραμμα απο καποια εταιρεια αλλα εχει το Globe Trotter Connect

το οποιο πεζει κανονικα με την Cosmote βαζοντας απλα το APN:internet και συνδεεται χωρις καμια αλλη ρυθμιση,

Εχω και μια Adsm sim την οποια θελω να την βαλω στην παραπανω συσκευη αλλα δεν ξερω τις ρυθμησεις που πρεπει να κανω!

Δεν χρειαζεται καμια ιδιαιτερη ρυθμιση απλα βαζεις το APN gint.b-online.gr

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται καμια ιδιαιτερη ρυθμιση απλα βαζεις το APN gint.b-online.gr

 

Στεφανε μακαρι να ηταν ετσι!

Το κανω και δεν μπαινει!

Soul_giannis!!!
Link to comment
Share on other sites

Στεφανε μακαρι να ηταν ετσι!

Το κανω και δεν μπαινει!

Αν χρειαζεται βαλε αριθμο κλησης *99#, Mode : PPP , Authentication Protocol:CHAP
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Το κολπακι με το online radio το εφαρμοζω κι εγω για να μην νεκρωνει η γραμμη.

 

Μόνο που όταν έχεις ογκοχρέωση απο 08:00 έως 20:00, όπως εγώ, αυτό το κολπάκι δεν μπορεί να βοηθήσει τόσο...

Ευχαριστώ πολύ πάντως για τις πληροφορίες και ελπίζω να αλλάξει κάτι με το αρχείο που με παρέμπεψες να κατεβάσω.

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Θέλω να κατεβάσω ένα αρχείο με mtorrent, μέσω του huaweii. Ωστόσο για να ανοίξω την port πρέπει να διαλέξω από μια λίστα modem. Το huaweii σαν ονομασία υπάρχει, αλλά όχι το συγκεκριμένο μοντέλο e220. Έχει κανείς να προτείνει κάτι; Είναι κρίμα να πιάνω με rapidshare 300 kb/sec και τώρα να χαραμίζεται στα 50-60..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Θέλω να κατεβάσω ένα αρχείο με mtorrent, μέσω του huaweii. Ωστόσο για να ανοίξω την port πρέπει να διαλέξω από μια λίστα modem. Το huaweii σαν ονομασία υπάρχει, αλλά όχι το συγκεκριμένο μοντέλο e220. Έχει κανείς να προτείνει κάτι; Είναι κρίμα να πιάνω με rapidshare 300 kb/sec και τώρα να χαραμίζεται στα 50-60..

Δεν νομιζω να εχουν οι data cards επιλογη port forward .Αυτο συνηθως το εχουν τα routers

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να εχουν οι data cards επιλογη port forward .Αυτο συνηθως το εχουν τα routers

 

:( σνιφ..

 

πάντως συγκριτικά με το adsl που έχω σπίτι μου, έστω και με port forwarding να δουλεύει, με τη data card, κατέβηκε πολύ πιο γρήγορα.. :X

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μήπως ξέρετε εάν το

HUAWEI COSMOTE E220 USB MODEM 3.6 Mbps δουλεύει στο δικτυο της wind με free2go ή είναι κλειδωμένο μόνο για cosmote?

 

Αν μπορείς να αλλάξεις το apn ναί. Αν δεν μπορείς να το αλλάξεις τότε θα πρέπει να μπείς στη σελίδα της Huawei και να κάνεις αναβάθμιση του modem

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; Θέλω να κατεβάσω ένα αρχείο με mtorrent, μέσω του huaweii. Ωστόσο για να ανοίξω την port πρέπει να διαλέξω από μια λίστα modem. Το huaweii σαν ονομασία υπάρχει, αλλά όχι το συγκεκριμένο μοντέλο e220. Έχει κανείς να προτείνει κάτι; Είναι κρίμα να πιάνω με rapidshare 300 kb/sec και τώρα να χαραμίζεται στα 50-60..

 

με αφορμη τα παραπάνω να καταγράψω τις εντυπώσεις μου

με το modem του SONY P1i και προπληρωμενο πακέτο 7 ημερών σε 3G δικτυο

σταθερη ταχυητητα με download manager 45 kilobyte το δευτερόλεπτο (για να μην μπερδευόμαστε)

με το HUAWEI ως modem δεν είδα παραπάνω από 35 kilobyte το δευτερολεπτο στο ιδιο αρχειο

δοκιμασα και το wind manager και το mobile partner και mobile connect (to wind είναι το πιο :mad: :X συγκριτικα μετα άλλα δυο)

καμία εξήξηγηση υπάρχει????

δεν θα περίμενε κανείς και μάλιστα με το αναβαθμισμένο στα 7.2 modem η ταχυτητα να είναι τουλάχιστον καλύτερη να μην πω πολλαπλάσια!!!!!!

εφόσον συμφωνούμε ότι το P1i μπορεί μέχρι 384 Kbps (έπιασε σχεδόν το αναμενόμενο 1/8=45 Kb/sec) και το Huawei μέχρι τουλάχιστον στην WIND 3.6 Mbps (ας πούμε 1,6 που λένε και άπο CC):!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...