Jump to content

Lenovo S850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό μου έχει ενα θεματακι... Σπαστικό! Οταν σβήνει η οθόνη μετά απο λιγάκι απενεργοππιειται το wifi παω επιλογές βάζω τν επιλογή να μν τ κάνει τπτ τα ίδια... Το άλλο θεματακι είναι ότι τα ελληνικά είναι λίγο τραγικά και ανύπαρκτα..... Και ρωτάω μήπως έχει κανένας καμιά άκρη να πάρουμε τν ελληνική ρομ τν επίσημη να στρώσει το εργαλείο;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το δικό μου έχει ενα θεματακι... Σπαστικό! Οταν σβήνει η οθόνη μετά απο λιγάκι απενεργοππιειται το wifi παω επιλογές βάζω τν επιλογή να μν τ κάνει τπτ τα ίδια... Το άλλο θεματακι είναι ότι τα ελληνικά είναι λίγο τραγικά και ανύπαρκτα..... Και ρωτάω μήπως έχει κανένας καμιά άκρη να πάρουμε τν ελληνική ρομ τν επίσημη να στρώσει το εργαλείο;;;;;;

 

δες εδω, η επίσημη με ελληνικά http://www.needrom.com/download/lenovo-s850-row/

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει καποιος θεμα με τα μηνυματα? στα εισερχομενα συγκεκριμενα.?? μου στελνουν μηνυμα και μου τα βγαζει κινεζικα. δεν εμφανιζει ελληνικα..!! ξερει κανεις κατι/καμια λυση..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα παιδια... κατεβασα την ρομ που δινει ο φιλος πιο πανω και ολα κομπλε..!!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω σε μπλε το λογότυπο πίσω τελικά φωται η μόνο στο λευκό φωται;

Ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Στα παιδια που το εχουν στα χερια τους.

εχει καποιο προβλημα με το δικτυο (wifi ή 3G)??

επισης το notification light στο πισω μερος με το λογοτυπο δουλευει σωστα?

ευχαριστω

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μαζι με το S860 ειδα και το s850.

Εντυπωσιακο τηλ. κυριως για γυναικες (το ροζ ακομα και το ασπρο ειναι αριστη επιλογη για δωρο). Δεν μου φαινεται οτι το περιβοητο καλλυμα ειναι γυαλι αλλα καλης ποιοτητας πλαστικο.

Αυτο που με εντυπωσιασε ιδιατερα ειναι οτι οταν το πιασεις στα χερια σου νομιζεις οτι ειναι dammy. Παναλαφρο οσο κανενα που εχω πιασει τελευταια, με ωραιο φινιρισματα και πολυ ωραια οθονη. Επεξεργαστικα κανενα προβλημα οσο μπορεσα να το χειριστω καθως και η καμερα φανηκε πολυ καλη. Ηχειο στο πλαι εξυπνη λυση.

Τωρα απο μπαταρια οι Κινεζοι λενε 2000 η εδω lenovο 2100 κατι. Δεν ξερουμε την αληθεια ουτε μπορουμε να την μαθουμε γιατι το κινητο δεν ανοιγει.

Επισης ωραιο κινητο απο την Lenovo για τα λεφτα του.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα μοντέλα-χρωματα ανάβει το λογότυπο πίσω τελικα
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Lenovo S850 EU SAR [Europe 10g SAR Limit (2.0W/kg)]

Head: 0,262

Body: 0,459

 

Manual: http://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/lenovo_s850_ipig_cs_en_v1.0_20140815.pdf

Nokia 6150 => Alcatel One Touch 701 => Motorola V66 => Motorola U6 Pebble => Samsung G810 => Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το περιμενω επειτα απο τις πολυ θετικες εντυπωσεις που μου αφησε οταν το ειδα στον Κωτσο .Θα εχω νεα σε καμια 10ρια μερες
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που ήδη το έχει, μπορεί να μου πει αν υποστηρίζει otg? Δλδ να συνδεθεί με pc για αντιγραφή αρχείων/φωτογραφιών? ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Off topic αλλά για τη συγκεκριμένη δουλειά, μεταφορά φωτογραφιών, μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή lenovo shareit χωρίς σύνδεση σε δίκτυο wifi ή 3g.
Link to comment
Share on other sites

οχι δυστυχως δεν παιρνει sd, επισης για το otg αλλου εχω δει οτι υποστηριζει και αλλου οχι. Ας περιμενουμε καποιον κατοχο να το επιβεβαιωσει για το otg
Link to comment
Share on other sites

Γίνε πιο αναλυτικός...

 

Διάβασα στο gsm arena ότι πολλοί έχουν θέμα με την κεραία χάνει τελείως Το δίκτυο

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω ή το lenovo ή το zenfone 5. Λογω επιδοσεων προτιμω το zenfone απλα με χαλανε καπως οιναυξημενες διαστασεις του. Αν υπαρχει καποιος κατοχος του lenovo ας μας διαφωτισει για τα παραπανω ερωτηματα και γενικα να εκφρασει μια γενικη εντυπωση...

Αυτο που μου αρεσει πιο πολυ στο lenovo ειναι οι διαστασεις και το flat σχημα του, καθως και το πολυ μικρο βαρος του.

Link to comment
Share on other sites

το πέριμενω και θα εχω νεα για να σας πω
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω ή το lenovo ή το zenfone 5. Λογω επιδοσεων προτιμω το zenfone απλα με χαλανε καπως οιναυξημενες διαστασεις του. Αν υπαρχει καποιος κατοχος του lenovo ας μας διαφωτισει για τα παραπανω ερωτηματα και γενικα να εκφρασει μια γενικη εντυπωση...

Αυτο που μου αρεσει πιο πολυ στο lenovo ειναι οι διαστασεις και το flat σχημα του, καθως και το πολυ μικρο βαρος του.

 

Εξαιρετικά ελαφρύ και πολύ όμορφο

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Ειμαι καινουργια στο site το οποιο με βοηθησε πολυ καθ'οτι ασχετη. Κατεληξα σε αυτο το κινητα για την καλη καμερα που την χρειαζομαι για να δειχνω την δουλεια μου.(αναλογικα με τα χρηματα που μπορω να δωσω). Εσεις που το εχετε ειστε ευχαριστημενοι; Και μια βοηθεια παρακαλω για το πως θα το παργγειλω. απλα μπαινω minideal ή πρεπει να μιλησω με πωλητη; Κατι τετοιο εχω διαβασει.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Ειμαι καινουργια στο site το οποιο με βοηθησε πολυ καθ'οτι ασχετη. Κατεληξα σε αυτο το κινητα για την καλη καμερα που την χρειαζομαι για να δειχνω την δουλεια μου.(αναλογικα με τα χρηματα που μπορω να δωσω). Εσεις που το εχετε ειστε ευχαριστημενοι; Και μια βοηθεια παρακαλω για το πως θα το παργγειλω. απλα μπαινω minideal ή πρεπει να μιλησω με πωλητη; Κατι τετοιο εχω διαβασει.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Καλως ηρθες. Ενας δυο πρεπει να εχουν το κινητο και δεν πολυμπαινουν για να μας πουν εντυπωσεις. εγω το περιμενω και θα εχω νεα εφοσον μου ερθει. Οτι εχω δει μεχρι τωρα μονο απο Κωτσοβολο και ομολογώ ειναι πολυ αξιολογη και ομορφη συσκευη.

Το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι να δεις αν υπαρχει σε stock (αν δεν θα γραφει απο κατω out of stock) να δημιουργήσεις ενα account (πολυ ευκολο ενα mail και ενα κωδικο) και μετα να προχωρησεις σε παραγγελιά. Μεσα σε 2 μερες θα σου εχουν δωσει το tracking number που θα ακολουθει την συσκευη σου μεχρι να ερθει. Περιμενεις 15 μερες και ειναι στην πορτα σου. Συναλλαγή μεσω Paypal μόνο. Μην ξεχασεις να επιλεξεις χρωμα...

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...