Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Γινετε να μου πειτε μαρκες τσιγαρων με γευση βανιλια????

 

η καποια με ωραια γευση και μαλακά??

 

και που μπορω να τα βρω?

Edited by Rog
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

από χαρτάκια τι προτείνετε: έστριβα με τα πορτοκαλί τα rizla αλλά λόγω πάχους τώρα είμαι με τα γαλάζια.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

από χαρτάκια τι προτείνετε: έστριβα με τα πορτοκαλί τα rizla αλλά λόγω πάχους τώρα είμαι με τα γαλάζια.

 

Εξαρταται απο το τι χαρτακια θελεις (οσον αφορα το παχος)!! Αν θες προς το χοντρο παρε πρασινο ή τα rizla με την γλυκοριζα. Αν θες λεπτα πάρε ή τα γαλαζια που ηδη χρησιμοποιεις ή τα ασημι!!!! :alien: :alien: :alien:

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο το τι χαρτακια θελεις (οσον αφορα το παχος)!! Αν θες προς το χοντρο παρε πρασινο ή τα rizla με την γλυκοριζα. Αν θες λεπτα πάρε ή τα γαλαζια που ηδη χρησιμοποιεις ή τα ασημι!!!! :alien: :alien: :alien:

 

τα ασημί τι διαφορά έχουν; είναι ακόμα ποιο λεπτά; όσον αφορά τα πράσινα μου φάνηκαν σαν τα πορτοκαλί και τα λευκά.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

ο καπνος οντως εχει παει 3.80, εγω χρονια πανω απο 6-7 κανω καπνο craven με χαρτακια τα gizeh ( τα εχω βολευτει κανα χρονο τωρα, ειναι πιο κοντα σε πλατος και δεν το στριβεις δευτερη φορα ) οτιδηποτε αλλο δοκιμασω εκτος απο winston μπλε με πιανει ο λαιμος μου κατευθειαν.
Link to comment
Share on other sites

\

 

Ερώτηση: Με ρωτάει ο πατέρας μου αν τα πούρα cohiba είναι ωραία σε γεύση και πόσο κάνουν!! Ευχαριστω!!

 

τα cohiba θεωρουνται εκ των κορυφαιων στην αγορα πουρων...

τα πιο φτηνα μπορεις να τα βρεις πανω κατω στα 10 ευρω/πουρο και μπορεις να βρεις ακομα και με 30+

Link to comment
Share on other sites

τα ασημί τι διαφορά έχουν; είναι ακόμα ποιο λεπτά; όσον αφορά τα πράσινα μου φάνηκαν σαν τα πορτοκαλί και τα λευκά.

 

Τα ασημι ειναι τα πιο λεπτα χαρτακια της rizla που μπορεις να βρεις!!! Τα πρασινα μοιαζουν αρκετα με τα πορτοκαλι!!! Εγω τα πρασινα τα χρησιμοποιω κατα κορον κι ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!! Τα πορτοκαλι εμενα δεν μου αρεσαν!!! Τα ασπρα δεν τα εχω δοκιμασει αλλα πιστευω οτι πρεπει να ειναι πολυ καλα!!!! Αν θες την γνωμη μου δοκιμασε τα ασημι και τα πρασινα!!! :) :ninja:

ΑΓΓΕΛΟΣ

 

BIG MINDS ARE FOR ALL!!!!! :superman:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Υπάρχει καποιος εδω μεσα που να κανει τα lucky strike τα ασπρα, να μου πει τι πισσα κι νικοτίνη έχουν;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Τα ασημι ειναι τα πιο λεπτα χαρτακια της rizla που μπορεις να βρεις!!! Τα πρασινα μοιαζουν αρκετα με τα πορτοκαλι!!! Εγω τα πρασινα τα χρησιμοποιω κατα κορον κι ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!! Τα πορτοκαλι εμενα δεν μου αρεσαν!!! Τα ασπρα δεν τα εχω δοκιμασει αλλα πιστευω οτι πρεπει να ειναι πολυ καλα!!!! Αν θες την γνωμη μου δοκιμασε τα ασημι και τα πρασινα!!! :) :ninja:

 

thanks,θα δοκιμάσω και τα ασημί και βλέπουμε.:)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Τα ασημι ειναι οντως τα πιο λεπτα, σαν ριζοχαρτο ενα πραγμα :p

Αυτα κανω τωρα, αλλα δεν ειναι και οτι καλυτερο..Μαλλον ειναι οτι χειροτερο εχω δοκιμασει :wacko:

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση...

 

τα karelia excellence κυκλοφορουν κανονικα σε ολα τα περιπτερα ή σε επιλεγμένα...?

 

αυτα λεγονται και μπλε κασετινα ή ειναι αλλα...?

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση...

 

τα karelia excellence κυκλοφορουν κανονικα σε ολα τα περιπτερα ή σε επιλεγμένα...?

 

αυτα λεγονται και μπλε κασετινα ή ειναι αλλα...?

Τα Καρελια Εxcellence κυκλοφορουν μονο σε πολυ επιλεγμενα μερη. Μπορεις να τα πεις και μπλε κασετινα.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση...

 

τα karelia excellence κυκλοφορουν κανονικα σε ολα τα περιπτερα ή σε επιλεγμένα...?

 

αυτα λεγονται και μπλε κασετινα ή ειναι αλλα...?

 

αν δεν τα εχουν ζητησε να τα παραγγειλουν, θα το κανουν. και εγω ετσι τα αγορασα οταν ηθελα να τα δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν τα εχουν ζητησε να τα παραγγειλουν, θα το κανουν. και εγω ετσι τα αγορασα οταν ηθελα να τα δοκιμασω.
Κανενα μαγαζι που να τα εχει κοντα σε ιλισια και ζωγραφου, ξερετε; Δε μπορω να τα βρω πουθενα.
Link to comment
Share on other sites

στειλτε mail στην Καρελια και πειτε τους να σας πουν τα σημεια που μπορειτε να το βρειτε στην περιοχη που θελετε...

 

απαντουν σχεδον σε ολα απ οτι εχω μαθει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι, ειπε ενας φιλος του πατερα μου πως καταργησαν τον old holborn, γιατι λενε πως βρηκα κατι ακαταλληλες ουσιες μεσα..Αληθευει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι, ειπε ενας φιλος του πατερα μου πως καταργησαν τον old holborn, γιατι λενε πως βρηκα κατι ακαταλληλες ουσιες μεσα..Αληθευει?

Αυτη η σαχλαμαρα ακουγεται εδω και αιωνες. Οχι φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι 1 στα 300 τσιγαρα που καπνιζονται στον κοσμο, ειναι κατασκευασμενο απο την Καρελια...

 

απιστευο νουμερο για ελληνικη επιχειρηση....

Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι 1 στα 300 τσιγαρα που καπνιζονται στον κοσμο, ειναι κατασκευασμενο απο την Καρελια...

 

απιστευο νουμερο για ελληνικη επιχειρηση....

Ναι,νομιζω το γραφει και στο σαιτ τους. Η Καρελια απο οσο γνωριζω εξαγει σε...65 χωρες, το 75% της παραγωγης της παει για εξαγωγη. Αν εξαιρεσεις τις 4 πολυεθνικες καπνοβιομηχανιες(Φιλιπ Μορρις,ΒΑΤ,Τζι-Τι,Ιμπεριαλ) που εξαγωρασαν ολες τις αλλες την τελευταια δεκαπενταετια,η Καρελια ειναι η μονη μη πολυεθνικη διεθνη καπνοβιομηχανια. Αν θα μεινει και στο μελλον σε Ελληνικα χερια,θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα πιο ευκολα χαρτακια για να στριβεις; Μου ειπαν οτι ειναι τα rizla τα ασπρα, που ειναι και τα πιο χοντρα. Αληθευει;

 

Στην αρχη εκανα πρασινα, τωρα εχω τα μπλε, αλλα δε μπορω να στριψω καλα..

 

Τα smooth τα εχει δοκιμασει κανεις; Καλα ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα πιο ευκολα χαρτακια για να στριβεις; Μου ειπαν οτι ειναι τα rizla τα ασπρα, που ειναι και τα πιο χοντρα. Αληθευει;

 

Στην αρχη εκανα πρασινα, τωρα εχω τα μπλε, αλλα δε μπορω να στριψω καλα..

 

Τα smooth τα εχει δοκιμασει κανεις; Καλα ειναι;

 

Τα πράσινα είναι τα πιο εύκολα για στριψιμο γιατι έχουν κομμένες τις γωνίες τους..

επισης και τα άσπρα και τα κόκκινα εμένα μαρέσουν.

δοκίμασε τα όλα και θα βρεις το καλύτερο για εσένα, άλλωστε στο στρίψιμο πιο πολύ μετράει η "εξάσκηση":)

 

σιγουρα μην πάρεις τα γαλάζια και τα γκρι γιατί είναι πάρα πολύ λεπτά και θα σου σπάσουν τα νεύρα

Link to comment
Share on other sites

Τα πράσινα είναι τα πιο εύκολα για στριψιμο γιατι έχουν κομμένες τις γωνίες τους..

επισης και τα άσπρα και τα κόκκινα εμένα μαρέσουν.

δοκίμασε τα όλα και θα βρεις το καλύτερο για εσένα, άλλωστε στο στρίψιμο πιο πολύ μετράει η "εξάσκηση":)

 

σιγουρα μην πάρεις τα γαλάζια και τα γκρι γιατί είναι πάρα πολύ λεπτά και θα σου σπάσουν τα νεύρα

 

 

Ξεκίνησα να στριβω εδω και μια εβδομάδα και έκανα την αρχή με γαλάζια χαρτάκια ρίζλα ,είναι όντως σπαστικά αλλά τα συνήθισα..

Τελικά ποιά είναι όμως τα προτιμότερα για στρίψιμο?

Σήμερα θα πάρω πράσινα να δω αν έχετε δικιο:happy:

Link to comment
Share on other sites

Οντως τα πρασινα ειναι τα πιο ευκολα. Με τις κομμενες γωνιες, μπορεις να κρατησεις καλυτερα το φιλτρακι και να το στριψεις πιο σφιχτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...