Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάλι μου κάνανε δωρο 60Mb,μάλλον γιατί δεν έκανα ανανέωση αυτον το μήνα..οτι να ναι.Παντως μήπως συνεβει αυτο που είπε ο φίλος pavlitakis...ισως απο κάποια σελίδα η κάτι παρόμοιο.Αλλιως σίγουρα στην έκανε η Wind.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανε την πρωτη κουτσουκελα η wind.Μου εφαγε απο το υπολοιπο μου 7,21 ευρω χωρις να ξερω το λογο.Ουτε internet μπηκα , ουτε καποιο πακετο αγορασα , κι αυτο φαινεται απο τα υπολοιπα μου.Στο μεταξυ οπου και να παρω τηλεφωνο ειναι με χρεωση.Για δωστε καμια λυση παιδες.....

 

Ήμουν πολλά χρόνια συνδρομητής στην wind παρα πολλές φορές μου είχανε φάει τα χρήματα μου , εφανιζονταν χωρις λογο απο το υπολοιπο μου .. Τις περισσοτερες φορές στο 90% μου τα πιστωναν αλλαποτε δεν μου ειχαν πει το λόγο που εξαφανιζονταν! εαν μπεις και στο προφιλ τους στο φισμπουκ θα δεις πολλα παραπανω γ αυτο το πραγμα! ζητησε τους να στα πιστωσουν!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχες γραφτεί σε κανενα περίεργο σαιτ (ψαχτο ομως μήπως έδωσες το τηλ κάπου)......τότε στα έφαγε η wind σίγουρα.

Εμένα η q μουχε φάει το υπόλοιπο μου 2 φορές.(1,5) Ενημέρωσε τους.

Υπάρχει στο σαιτ τους ένα σταθερο.

2119993000 ?

Δεν χρησιμοποιω το κινητο για να μπαινω στο internet παιδια.Το 2119993000 ισχυει αλλα σε παραπεμπει στο κλασικο 1260 με χρεωση.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανε την πρωτη κουτσουκελα η wind.Μου εφαγε απο το υπολοιπο μου 7,21 ευρω χωρις να ξερω το λογο.Ουτε internet μπηκα , ουτε καποιο πακετο αγορασα , κι αυτο φαινεται απο τα υπολοιπα μου.Στο μεταξυ οπου και να παρω τηλεφωνο ειναι με χρεωση.Για δωστε καμια λυση παιδες.....

 

Ωχ δεν είμαστε για τέτοια:confused: :(

 

Ελπίζω να μην έχω τα ίδια-μέχρι τώρα πάντως, δεν είχα κανένα τέτοιο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιω το κινητο για να μπαινω στο internet παιδια.Το 2119993000 ισχυει αλλα σε παραπεμπει στο κλασικο 1260 με χρεωση.

 

μπες απο το φεισμπουκ ή ζητησε να επικοινωνησουν αυτοι μαζι σου,.Εχει μια φορμα επικοινωνιας στο σαιτ τους

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η τελευταία μέρα ενεργοποίησης των παλιών πακέτων... Για να δούμε από αύριο....
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η τελευταία μέρα ενεργοποίησης των παλιών πακέτων... Για να δούμε από αύριο....

 

Πάντως δεν φοβάμαι η ιστορία έχει δείξει πως τα πακέτα και οι προσφορές γίνονται όλο και καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να γίνουν καλύτερα..

Λογικά αύριο πρέπει να ανακοινωθούν!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η τελευταία μέρα ενεργοποίησης των παλιών πακέτων... Για να δούμε από αύριο....

Υπαρχει κανενα λινκ που να το λεει οτι σημερα ειναι η τελευταια μερα ;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενα λινκ που να το λεει οτι σημερα ειναι η τελευταια μερα ;

 

Εδώ το γραφει....http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=293 Αλλα και σήμερα υπάρχουν τα πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ το γραφει....http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=293 Αλλα και σήμερα υπάρχουν τα πακέτα.

 

'Οτι να ναι όπως πάντα η Wind.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα αυτα δεν αφορουν τα πακετα προς ολους , παρα μονο προς wind και q.Δεν νομιζω οτι τα χρησιμοποιει πολυς κοσμος.Προς στιγμη νομιζα οτι σταματουν τα 300' προς ολους και τρελλαθηκα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

"500 λεπτά και 30 sms προς όλους, 100MB και 10€ στην κάρτα μόνο με 20€/μήνα..." Μήνυμα που μου ήρθε σήμερα από WIND. Αν δεν κάνω λάθος αναφέρεται στην καρτοσύνδεση 28; Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, έχει πάγιο 20€ και μου δίνει επιπλέον 10€, τα οποία πώς καταναλώνονται;
Link to comment
Share on other sites

Τα πακετα αυτα δεν αφορουν τα πακετα προς ολους , παρα μονο προς wind και q.Δεν νομιζω οτι τα χρησιμοποιει πολυς κοσμος.Προς στιγμη νομιζα οτι σταματουν τα 300' προς ολους και τρελλαθηκα.

 

Και μου έκανε εντύπωση που οτι πακέτο καταργούν εχει μέσα μηνύματα προς Wind.Γιατι μέχρι χθες(το εβγαλαν σημερα)υπήρχε ένα "νέο" πακέτο με 7,5€ 600' προς Wind και 150' προς σταθερά,στο οποίο ουσιαστικά είχαν φυγει τα 600 sms και είχε μειωθεί κατά 1€ σε σχέση με το πακέτο των 8,5€.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο απλως μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

"500 λεπτά και 30 sms προς όλους, 100MB και 10€ στην κάρτα μόνο με 20€/μήνα..." Μήνυμα που μου ήρθε σήμερα από WIND. Αν δεν κάνω λάθος αναφέρεται στην καρτοσύνδεση 28; Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, έχει πάγιο 20€ και μου δίνει επιπλέον 10€, τα οποία πώς καταναλώνονται;

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/programma-sumvolaiou/?planID=1244

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το κατάλαβα ότι πρόκειται για την καρτοσύνδεση 28 και ότι μου το δίνουν σε προσφορά με πάγιο 20€. Να υποθέσω ότι το πάγιο αυτό θα είναι για ένα χρόνο; Εκείνο που έχω απορία, είναι τα 10€ που μου λένε ότι μένουν στην κάρτα, τι είναι; Αφού καταναλώσω τα ενσωματωμένα λεπτά, sms, MBs μετά θα έχω κάθε μήνα και 10€; Βέβαια και να έπαιρνα την προσφορά (δεν αφήνω προς το παρόν το f2g με τίποτα) δεν υπήρχε περίπτωση να καταναλώσω 500’ και 30sms μέσα σε ένα μήνα ώστε να έκανα και χρήση των 10€.

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα μου εκαναν προταση γι' αυτο το πακετο καρτοσυνδεσης. Η απαντηση ηταν "μπορειτε να χρησιμοποιησετε τα 5 ευρω για ιντερνετ και τα υπολοιπα για χρονο ομιλιας, με χρεωση ανα λεπτο". Το τελευταιο μερος ειναι το "κλειδι", δεν ξερω αν τελειωσεις τα 500 λεπτα σε ενα μηνα, αλλα σιγουρα με χρεωση 3' στις κλησεις ειναι σχετικα ευκολο να το ξεπερασεις. Εγω παντως με ευκολια θα το εκανα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έλαβα αυτό το μήνυμα και πραγματικά έχει αρχίζει να με εκνευρίζει αυτή η πολιτική της WIND. Να με στείλουν κάποιο μήνυμα για κάτι καλύτερο από αυτό που έχω το καταλαβαίνω αλλά εδώ ξεκάθαρα προσπαθούν να με κοροϊδέψουν. Όταν με 10 ευρώ θα πάρω τα 300 λεπτά προς όλους καθώς το έχω αυτό το bonus και με τα 10 ευρώ (που είναι λίγο λιγότερα βέβαια λόγω φόρων) που έχω στην κάρτα μπορώ να πάρω άλλα 200 λεπτά και 1GB internet έχω ακριβώς τα ίδια λεπτά ομιλίας που μου προσφέρουν, 10πλάσιο internet και δεν έχω τα 30 sms που όμως δεν στέλνω σχεδόν καθόλου. Επιπλέον τα 10 ευρώ που θα μέναν στην κάρτα μου μένουν στην τσέπη και αν δεν μου φτάσουν όλα τα παραπάνω τότε τα χρησιμοποιώ και δεν τα χάνω με την λήξη του μήνα ενώ θα έχω και άλλα 300 λεπτά bonus. Έχω βαρεθεί να λαμβάνω τέτοια παραπλανητικά μηνύματα από WIND αλλά και τηλεφωνήματα από τους συνεργάτες τους.
Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί να λαμβάνω τέτοια παραπλανητικά μηνύματα από WIND αλλά και τηλεφωνήματα από τους συνεργάτες τους.

 

Τα μηνύματα αυτά στέλνονται μαζικά σε όλους τους πελάτες.

Όλες οι εταιρείες το κάνουν αυτό.

Απλώς το διαγραφεις αν δεν συμφαιρει.

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα αυτά στέλνονται μαζικά σε όλους τους πελάτες.

Όλες οι εταιρείες το κάνουν αυτό.

Απλώς το διαγραφεις αν δεν συμφαιρει.

 

CU what's up δεν έχω λάβει ΠΟΤΕ μήνυμα διαφημιστικό. Πότε όμως!

Link to comment
Share on other sites

CU what's up δεν έχω λάβει ΠΟΤΕ μήνυμα διαφημιστικό. Πότε όμως!

Καλά και εγώ στο F2G μου δεν έχω λάβει ποτέ διαφημιστικό παρά μόνο 2-3πλασιασμούς κάρτας και δωράκια(60mb,60' προς όλους) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν στέλνουν. Έχω πολλούς γνωστούς με F2G που έχουν λάβει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...