Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά τα πακέτα των 80 λεπτών με 7€ δεν ντρέπονται που τα έχουν; Και μιλώ και για την cosmote...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πακέτα των 80 λεπτών με 7€ δεν ντρέπονται που τα έχουν; Και μιλώ και για την cosmote...

 

Δεν ειναι θεμα ντροπης.

Αφου υπαρχουν αγοραστες και τα αγοραζουν, γιατι να ντραπουνε;

Δλδ η Q που πουλαει 3€/60' θα πρεπει να νοιωθει υπερηφανεια;

Οχι βεβαια. Κερδος εχουν κι οι δυο τους.

Και να κατεβασουν τις τιμες ιδια πακετα θα πουλανε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαιρώ ούτε την Q. Θεωρώ τα πακέτα αυτά κοροϊδία.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πακέτα των 80 λεπτών με 7€ δεν ντρέπονται που τα έχουν; Και μιλώ και για την cosmote...

 

Υποτίθεται ότι κάααποτε συνέφεραν. Γιατί υπάρχει από παλιά που έβαζες 10 ευρη κάρτα και έπαιρνες μόνο 60 λεπτά δώρο. Δυστυχώς όμως αυτά ποτέ δεν προσαρμόστηκαν προς τα πάνω! Εγώ ακομα έχω στόχο ένα Χ υπόλοιπο στην κάρτα μου, αλλά κ πάλι δεν με βλέπω να το αγοράζω προσωπικά αυτό το πακέτο. Λυπάμαι τα λεπτά που έχω μαζέψει από μπόνους! :confused: Δεν νομίζω ότι θα μου είναι εύκολο μία μέρα να τα "τινάξω" και να βάζω μία κάρτα και μία να αγοράζω από το υπόλοιπο...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα πακέτα των 60' έχουν ελάχιστο χρόνο ομιλίας το 1' αντί τα 3';

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

για να μπορείς να πάρεις το πακέτο 200' με 5ευρω πρέπει να απενεργοποιήσεις το bonus all που σου δίνει 300' με κάθε ανανέωση των 10ε. Προσοχή όμως μετά το πακέτο bonus all δεν μπορεί να ξαναενεργοποιηθεί γιατί η voda το έχει καταργήσει. Μπορείς να το πάρεις χωρίς αυτόματη ανανέωση - θα το ενεργοποιείς όποτε θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως τα πακέτα των 60' έχουν ελάχιστο χρόνο ομιλίας το 1' αντί τα 3';

 

έχει η βοντα πακέτο εξήντα λεπτών ;! Το πακέτο της κιου που δίνει εξήντα λεπτά με 3ευρώ έχει ελάχιστο χρέωσης το 1λεπτο !

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι την άποψη σας.

Πριν λιγες μέρες ενεργοποίησα το cu και με 12 ευρώ -2 ευρώ που κρατάει έχω το μήνα με 5 ευρώ 200+200 με αλλά 5 130 μνμ προς ολους και περνω δώρο με την ανανέωση τα 250 mb internet.

Τώρα μου έκαναν μια προσφορά με 19.6 το μήνα καρτοσυνδεση με 8.5 ώρες προς ολους 30 μνμ το μήνα και 100 mb internet.

Αλλά μου βάζει κάθε μήνα και 10 ευρώ στο λογαριασμό μου να τα κανω οτι θέλω. Πχ με 5 ευρώ 500 mb μιας και αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο.

Λέτε να συμφέρει η να κάτσω με το cu να έχω το κεφάλι μου ήσυχο που στη χειρότερη άντε να χαλασω αλλά 5 ευρώ δηλαδή σύνολο 15 ευρώ το μήνα;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι την άποψη σας.

Πριν λιγες μέρες ενεργοποίησα το cu και με 12 ευρώ -2 ευρώ που κρατάει έχω το μήνα με 5 ευρώ 200+200 με αλλά 5 130 μνμ προς ολους και περνω δώρο με την ανανέωση τα 250 mb internet.

Τώρα μου έκαναν μια προσφορά με 19.6 το μήνα καρτοσυνδεση με 8.5 ώρες προς ολους 30 μνμ το μήνα και 100 mb internet.

Αλλά μου βάζει κάθε μήνα και 10 ευρώ στο λογαριασμό μου να τα κανω οτι θέλω. Πχ με 5 ευρώ 500 mb μιας και αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο.

Λέτε να συμφέρει η να κάτσω με το cu να έχω το κεφάλι μου ήσυχο που στη χειρότερη άντε να χαλασω αλλά 5 ευρώ δηλαδή σύνολο 15 ευρώ το μήνα;

 

Ναι μεινε καρτοκινητο ωστε οταν βγουν καλυτερες προσφορες να τις αρπαξεις αμα θελεις.

Γιατι δεσμευση για 18 μηνες ειναι πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι την άποψη σας.

Πριν λιγες μέρες ενεργοποίησα το cu και με 12 ευρώ -2 ευρώ που κρατάει έχω το μήνα με 5 ευρώ 200+200 με αλλά 5 130 μνμ προς ολους και περνω δώρο με την ανανέωση τα 250 mb internet.

Τώρα μου έκαναν μια προσφορά με 19.6 το μήνα καρτοσυνδεση με 8.5 ώρες προς ολους 30 μνμ το μήνα και 100 mb internet.

Αλλά μου βάζει κάθε μήνα και 10 ευρώ στο λογαριασμό μου να τα κανω οτι θέλω. Πχ με 5 ευρώ 500 mb μιας και αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο.

Λέτε να συμφέρει η να κάτσω με το cu να έχω το κεφάλι μου ήσυχο που στη χειρότερη άντε να χαλασω αλλά 5 ευρώ δηλαδή σύνολο 15 ευρώ το μήνα;

 

Το 200+200 που το βρήκες??

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Το 200+200 που το βρήκες??

 

Το 200+100 που πήρα μου έδωσε αλλά 100 λεπτα προς ολους δώρο... Το γράφει μέσα στα πακέτα μου.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή? Στο site? Το δείχνει κάπου σαν bonus ή απλά το έβαλες και σου ήρθε δώρο έκπληξη?

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα τεσσερα πακετα vodafone καρτοκινητο απο το site,τους ειπα να μου στειλουν και μια καρτα των 5€,πηγα σημερα στην courrier και ειδα οτι μου στειλανε 2 δεματα απο 5€ το καθενα,μου αρεσει που μου δωσαν και το δικαιωμα της επιλογης,με τη μια του λεω γυρισε τα πισω,ειχα ακουσει πολλα για τη vodafone αλλα τωρα παραεγινε η κατασταση,τελος απο μενα!!!! Edited by Picard
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή? Στο site? Το δείχνει κάπου σαν bonus ή απλά το έβαλες και σου ήρθε δώρο έκπληξη?

 

Και στο site και στην εφαρμογή με το που κανω log in το 200+100 γίνεται 200..

200 λεπτά ομιλίας προς όλη τη Vodafone + 100 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, με 5€ για 30 ημέρες! Και τώρα super προσφορά!! Επιπλέον 100' προς όλα τα δίκτυα για 30 μέρες!

Αυτό το μνμ μου βγάζει...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Και στο site και στην εφαρμογή με το που κανω log in το 200+100 γίνεται 200..

200 λεπτά ομιλίας προς όλη τη Vodafone + 100 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, με 5€ για 30 ημέρες! Και τώρα super προσφορά!! Επιπλέον 100' προς όλα τα δίκτυα για 30 μέρες!

Αυτό το μνμ μου βγάζει...

 

Ουτε εγω το βρισκω, που ειναι!!!

 

ΥΓ: Στο fb που τους ρωτησα μου ειπαν οτι δεν εχει αλλαξει κατι στο συγκεκριμενο πακετο!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οποίος έχει Vodafone και smartphone, ας μας πει αν γίνεται μπλε το σηματάκι επάνω.. YouTube μου βγάζει σφάλμα.. Σε οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία μπαίνει
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

η χρήση του δώρου των 3GB φαίνεται κάπου στην εφαρμογή my vodafone ή θα υπάρχει ενημέρωση μόνο όταν φτάσουμε στο 80% της χρήσης;

Δεν φαίνεται πουθενά, ενημερώνεσαι μόνο στο 80% της χρήσης κι όταν τελειώσουν

Link to comment
Share on other sites

Οποίος έχει Vodafone και smartphone, ας μας πει αν γίνεται μπλε το σηματάκι επάνω.. YouTube μου βγάζει σφάλμα.. Σε οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία μπαίνει

 

Τι εννοείς; Εμένα μέσω data μια χαρά λειτουργεί το YouTube. Μόλις το δοκίμασα...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια υπηρεσία αντίστοιχη με το calling tunes της cosmote παιδιά?!

 

ναι http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1861

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω το βρισκω, που ειναι!!!

 

ΥΓ: Στο fb που τους ρωτησα μου ειπαν οτι δεν εχει αλλαξει κατι στο συγκεκριμενο πακετο!

 

Ορίστε μέσα στα πακέτα μου...

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως...οχι...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

εσβησα την εικονα μου γιατι ειχα αφησει το τηλ μου και φαινοταν. αλλα σημασια εχει οτι το ειδατε...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

εσβησα την εικονα μου γιατι ειχα αφησει το τηλ μου και φαινοταν. αλλα σημασια εχει οτι το ειδατε...

 

Την εκοψα λίγο...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...