Jump to content

Vodafone Welcome Tones!


gmmour
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 1444 είναι νούμερο υψηλής χρέωσης..........δηλαδή θα στοιχίζει 0.9211 ευρώ/λεπτό........άρα δεν κερδίζεις τίποτα με το να το καλείς από σταθερό......τώρα όσον αφορά τον αριθμό νομίζω οτι είναι 901 694 1444........δεν ξέρω εαν βγαίνει......

 

Το δοκιμασα αλλα τιποτα.

Τεσπα.Ευχαριστω παντως για την βοηθεια ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 302
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θεμα ειναι οτι απο το Live δεν εχεις την δυνατοτητα να τα ακουσεις πριν τα βαλεις :(

ΟΧΙ!!!

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ! Εμφανίζεται link 'Ακούστε το (δωρεάν)'. Καλεί ένα αριθμό (χωρίς χρέωση) και το ακούς κανονικά:D

Link to comment
Share on other sites

Το 1444 είναι νούμερο υψηλής χρέωσης..........δηλαδή θα στοιχίζει 0.9211 ευρώ/λεπτό........άρα δεν κερδίζεις τίποτα με το να το καλείς από σταθερό......τώρα όσον αφορά τον αριθμό νομίζω οτι είναι 901 694 1444........δεν ξέρω εαν βγαίνει......

Yπάρχει επιλογή ακούστε το δωρεάν στο Vodafone Live στα Welcome tones.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ!!!

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ! Εμφανίζεται link 'Ακούστε το (δωρεάν)'. Καλεί ένα αριθμό (χωρίς χρέωση) και το ακούς κανονικά:D

 

Πλακα κανεις.Παω να το δω κιολας :D

 

Δεν εχει κανα Link !!!

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
thelw na valw san welc tone to paidi ths nuxtas tou mazonaki kserei kaneis an uparxei h ton kodiko tou gia na to valw;;;;;;:rolleyes:

http://www.dizpins.com/pinventory/images/dlalphabetpics/wdw_vondrake.jpg

GREEK TORRENTS-http://www.greek-tracker.com/

Link to comment
Share on other sites

thelw na valw san welc tone to paidi ths nuxtas tou mazonaki kserei kaneis an uparxei h ton kodiko tou gia na to valw;;;;;;:rolleyes:

 

Riξε ενα ματι εδω

 

Welcome Tones

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πω ότι τα Welcome Tones της Vodafone είναι η πλουσιότερη υπηρεσία σε σχέση με τις άλλες δύο... Έχει τόοοοσα πολλά τραγούδια... Βέβαια μια επιλογή για διαφορετικά Welcome Tones ανά συγκεκριμένες ώρες να υπήρχε θα ήταν ακόμη καλύτερη...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω να πω ότι τα Welcome Tones της Vodafone είναι η πλουσιότερη υπηρεσία σε σχέση με τις άλλες δύο... Έχει τόοοοσα πολλά τραγούδια... Βέβαια μια επιλογή για διαφορετικά Welcome Tones ανά συγκεκριμένες ώρες να υπήρχε θα ήταν ακόμη καλύτερη...

 

Υποθέτω οτι μιλάς ειρώνικα. Στο web βλέπω 9 κομμάτια * 8 κατηγορίες. Αρκετά λιγότερα συγκριτικά με τις άλλες δυο...

You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω οτι μιλάς ειρώνικα. Στο web βλέπω 9 κομμάτια * 8 κατηγορίες. Αρκετά λιγότερα συγκριτικά με τις άλλες δυο...

Κάνει μεγάλο λάθος. Αυτό γίνεται στο site της Vodafone ( http://www.vodafone.gr ).

 

Αν μπεις στο Vodafone live! από συμβατό κινητό ( http://live.vodafone.com ) θα βρεις πάνω από 600 κομμάτια!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Αλλαξα καρτα sim (οχι αριθμο) και το τραγουδι που ειχα δεν ακουγεται οταν με καλουν, μπηκα στο vodafone live στην διαχειριση των welcome tones παταω στο τραγουδι που ειχα, ορισμος ως προεπιλεγμενο, μπαινει αλλα οταν με καλουν παλι δεν ακουγεται το τραγουδι, και οταν ξαναμπαινω στο vodafone live μου λεει, welcome tones που δεν χρησιμοποιουνται (1). ξερεις κανεις τι παιζει? γιατι δεν αποθηκευει το τραγουδι?
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα καρτα sim (οχι αριθμο) και το τραγουδι που ειχα δεν ακουγεται οταν με καλουν, μπηκα στο vodafone live στην διαχειριση των welcome tones παταω στο τραγουδι που ειχα, ορισμος ως προεπιλεγμενο, μπαινει αλλα οταν με καλουν παλι δεν ακουγεται το τραγουδι, και οταν ξαναμπαινω στο vodafone live μου λεει, welcome tones που δεν χρησιμοποιουνται (1). ξερεις κανεις τι παιζει? γιατι δεν αποθηκευει το τραγουδι?

 

Κάλεσε το τεχνικό τμήμα και πές τους το προβλημά σου. Δεν πρέπει να μεταφέρθηκαν όλες οι ρυθμίσεις απο την παλιά στην καινούργια sim.

VODAFONE THE LIVE NETWORK
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

xronia polla kai kali xronia!!! mia erwtisi...isxyei oti sto vodafone live ta welcome tones einai perissotera apo afta pou dinei stin selida tis i vodafone???

Epeidi den eimai sth vodafone:cry: mporei kapoios, an gnwrizei, na mou pei an yparxei se welcome tone to tragoudi tou Giasemi ''gia sena na pethanw''?? kai an einai efkolo na mou dwsei ton kwdiko tou tragoudiou....:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γιατί στην ιστοσελίδα της voda εμφανίζεται μόνο ενα τμήμα απο τα διαθέσιμα welcome tones?

Της wind το site τα εμφανίζει όλα...

(Το άσχημο βεβαια με την wind ειναι οτι τα welcome tones της έχουν πολύ θορυβο/δεν ακούγονται δυνατά και καθαρά)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Υπαρχει ο υμνος του Ολυμπιακου σε Welcome Tones ?

Ξερετε τον κωδικο? Εχω iphone και δε μπορω να μπω στο vodafone live ...

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Έχει τόοοοσα πολλά τραγούδια... Βέβαια μια επιλογή για διαφορετικά Welcome Tones ανά συγκεκριμένες ώρες να υπήρχε θα ήταν ακόμη καλύτερη...

 

Υπήρχε παλαιά, αλλά καταργήθηκε.

 

Υπαρχει ο υμνος του Ολυμπιακου σε Welcome Tones ?

Ξερετε τον κωδικο? Εχω iphone και δε μπορω να μπω στο vodafone live ...

 

Υπάρχει, αλλά κωδικό δεν θυμάμαι. Αν θες, βάλε τη sim σου, σε ένα άλλο κινητό που να υποστηρίζει το vodafone live, για να το βρεις πιο εύκολα και να γλυτώσεις την υψηλή χρέωση της φωνητικής κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εβαλα ενα τραγουδακι μεσω GPRS αλλα δεν γινεται κατι.Μηπως πρεπει να περιμενω λιγο?Η χρεωση εγινε κανονικα.Εχει χρονικο διαστημα ενεργοποιησης?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα ενα τραγουδακι μεσω GPRS αλλα δεν γινεται κατι.Μηπως πρεπει να περιμενω λιγο?Η χρεωση εγινε κανονικα.Εχει χρονικο διαστημα ενεργοποιησης?

 

Εγώ που είχα βάλει ένα παλιά μέσω του Vodafone Live! μετά απο 5 λεπτά είχε ενεργοποιηθεί.:)

Link to comment
Share on other sites

Ξαναμπηκα και μου λεει πως ηδη εχω αγορασει αυτο το τραγουδι αλλα και παλι δεν το ακουν αυτοι που με καλουν.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...