Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν κάνω αίτηση φορητότητας και βάλω εταιρικά ευέλικτα για τους δυο αριθμούς που έχω στην Vodafone και συγκεκριμένα το πρόγραμμα BBest Flexy 200, το κόστος τον μήνα θα είναι (30.90+30.90)x1.12 φόρος = 69.216 ευρώ;

 

Ο φόρος κινητής τηλεφωνίας εφαρμόζεται σε κάθε μία σύνδεση ξεχωριστά.

30.9 * 1.12 * 2 συμβόλαια

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο ΣΥΝ φίλε η ενημέρωση χρόνου στα Wind to ALL. 10MB πριν τον όγκο ενημερώνει, βάζεις ανώτατο όριο και αγοράζεις παραπάνω ώρα-ογκο-sms σε πολύ καλή τιμή! (περίπου μισή τιμή)

Αν έχεις iPhone ή αντίστοιχο Smartphone που τρώει τα MB αυτό που δεν θες είναι να ξεπεράσεις τον όγκο σου και να χρεώνει 7€/MB

 

Ήμουν ανάμεσα στο Q συμβόλαιο που είπες και στο Wind to ALL 30 επέλεξα το δεύτερο! Έχει και προσφορά με διπλάσιο όγκο καθόλου άσχημα! Είχα BBEST FLEXY-300 και web n' mail 350 και πλήρωνα κανά 40€

Έχω μια έκπτωση από το σταθερό -5,17€ και πληρώνω 45€ το μήνα για σπίτι και κινητό τώρα. Double Play Small + Wind to All 30

 

PS: Καλό είναι αν μπορούμε να περιορίζουμε κάποια πράματα. Πιστεύω πως έκανα κάποιες άσκοπες κλήσεις παλαιότερα. Τώρα έχω και μια συσκευή με 2 νούμερα (VODAFONE+COSMOTE) να μιλάω με δυο συγκεκριμένα άτομα...

 

Με το wind to all 30,εχουμε 150 λεπτα,60 sms,100Mb=30 ευρω,12μηνη δεσμευση συμβολαιου και 60 δευτερολεπτα ελαχιστη κληση.ΜΕ το συμβολαιο q δεν εχεις καμια δεσμευση εναλλαζεις τα πακετα οπως σε βολευουν και 45 δευτερολεπτα ελαχιστη κληση.Με το q20 εχεις 160 λεπτα και 160Mb=20 ευρω.Αντε να βαλω και 60 smsx0.04/ανα μηνυμα=2.4 ευρω δλδ συνολο 23 ευρω.Συμφωνω οτι η ενημερωση ειναι τεραστιο ατου,αλλα να πληρωνω 7 ευρω τον μηνα παραπανω,δλδ 30% παραπανω(γτ μιλαμε για μικρα ποσα παγιου) για ασφαλεια και με μικροτερες υπηρεσιες δεν νομιζω να αξιζει.Δεκαδες μετρητες 3g(και της wind ενας) υπαρχουν διαθεσιμοι στο market που σε ενημερωνουν πριν ληξουν τα δωρεαν Mb.Για αυτο πιστευω το συμβολαιο q το εχει και η wind παρατημενο και κανει τα παντα να μην στο δωσει.Βασικα γτ φευγεις οποτε γουσταρεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω κανα δυο ερωτησεις επειδη με πηρανε τηλ απο καταστημα wind σχεετικα με την αναβαθμιση της συνδεσης (ειμαι στον 8ο μηνα).

Μεχρι ποτε μπορω να κανω αναβαθμιση.

Εχω προγραμμα το medium το παλιο και λογω σταθερου wind εχω μειον 10,3€ και λογω περσινης επιδοτησης 8,65€ Χ 12= ~ 103 € .Το παγιο με τις παραπανω μειωσεις βγαινει περιπου 33€ . Στο τηλεφωνο μου ειπαν οτι η επιδοτηση ειναι περιπου 60 € . Περσι μου εδιναν περιπου τα ιδια και πηρα τηλεφωνο στο τμημα επιδοτησεων και μου εδωσαν τα 103€. Φετος τι μπορω να παρω και πως μπορω να το παιξω? Συμφερει να ζητησω 18 μηνο συμβολαιο για να πετυχω καλυτερο ποσο?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα....!!!!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω κανα δυο ερωτησεις επειδη με πηρανε τηλ απο καταστημα wind σχεετικα με την αναβαθμιση της συνδεσης (ειμαι στον 8ο μηνα).

Μεχρι ποτε μπορω να κανω αναβαθμιση.

Εχω προγραμμα το medium το παλιο και λογω σταθερου wind εχω μειον 10,3€ και λογω περσινης επιδοτησης 8,65€ Χ 12= ~ 103 € .Το παγιο με τις παραπανω μειωσεις βγαινει περιπου 33€ . Στο τηλεφωνο μου ειπαν οτι η επιδοτηση ειναι περιπου 60 € . Περσι μου εδιναν περιπου τα ιδια και πηρα τηλεφωνο στο τμημα επιδοτησεων και μου εδωσαν τα 103€. Φετος τι μπορω να παρω και πως μπορω να το παιξω? Συμφερει να ζητησω 18 μηνο συμβολαιο για να πετυχω καλυτερο ποσο?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα....!!!!!!

 

Η έκπτωση λόγω σταθερού συνεχίζει κανονικά. Για 18μηνο μόνο αν σε ενδιαφέρει καλύτερο ποσό για συσκευή διότι για πίστωση δεν γίνεται. Ουσιαστικά με την αναβάθμιση που σου είπαν από τώρα είναι 60/12=5€ έκπτωση το μήνα, ενώ είχες 8,65€. Οπότε θα αυξηθεί ο λογαριασμός σου 3-4€

Αν επιλέξεις από τώρα την πίστωση θα συνεχίσει κανονικά η παλιά μέχρι να κλείσει χρόνο, η καινούρια θα μπει Ιούνιο και για ένα χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν υπαρχει περιπτωση ανανεωσης συμβολαιο με μικροτερο ποσο επιδοτησης απο 103€ που ήταν περσι........:mad: Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1)υπαρχει αριθμος sms που να σε ενημερωνει για υπολοιπομενο data usage?

2)μεταφορα στον επομενο μηνα υπολοιπομενου χρονου και sms

3)εγγυηση λογαριασμου data και ομιλιας.παιζει μονο στο νεο πακετο?wind to all?!!!

Link to comment
Share on other sites

1)υπαρχει αριθμος sms που να σε ενημερωνει για υπολοιπομενο data usage?

2)μεταφορα στον επομενο μηνα υπολοιπομενου χρονου και sms

3)εγγυηση λογαριασμου data και ομιλιας.παιζει μονο στο νεο πακετο?wind to all?!!!

 

1. Μόνο στα Wind to All (κλήση 1270)

2. Μόνο στα παλιά μη εμπορικά Wind-100,200 κτλ

3. Μόνο στα Wind to All και ενημέρωση με sms πριν τον όγκο, χρόνο

 

Σκέφτομαι να αλλάξω σε Wind to All 40 και εγώ, έχουν προσφορά και διπλάσιο όγκο δεδομένων για ένα χρόνο 700 MB (δεν είναι και άσχημα)

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχω αναφερει σε παλαιοτερα ποστ μου, ενα μελος της οικογενειας μου εχει Wind L το παλιο. Εχει μπει δευτερο χρονο με εκπτωση 50%! Προχθες του εκδοθηκε λογαριασμος με 11ευρω κ κατι ψηλα!!!!!!!!! Αν ειναι δυνατον?! Εχει συμβει σε κανεναν αλλον εδω?? Εχω αρχισει κ ζηλευω!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οπως εχω αναφερει σε παλαιοτερα ποστ μου, ενα μελος της οικογενειας μου εχει Wind L το παλιο. Εχει μπει δευτερο χρονο με εκπτωση 50%! Προχθες του εκδοθηκε λογαριασμος με 11ευρω κ κατι ψηλα!!!!!!!!! Αν ειναι δυνατον?! Εχει συμβει σε κανεναν αλλον εδω?? Εχω αρχισει κ ζηλευω!

Το πάγιο έχει αρχικά 67€. Με το 50% χρεώνεται τα 33,50€. Αν έχει και ένα double play σταθερή γραμμή μείων τα 10,33€ πάει στα 23,17€. Βάλε και τα 2τόσο ευρώ φόρο κινητής πάει στα 25€. Έχει κάτι άλλο κατι του πήγε τόσο χαμηλά :lol:

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Το πάγιο έχει αρχικά 67€. Με το 50% χρεώνεται τα 33,50€. Αν έχει και ένα double play σταθερή γραμμή μείων τα 10,33€ πάει στα 23,17€. Βάλε και τα 2τόσο ευρώ φόρο κινητής πάει στα 25€. Έχει κάτι άλλο κατι του πήγε τόσο χαμηλά :lol:

 

τιποτα απο ολα αυτα δεν εχει! απλη συνδεση! βρηκαμε ακρη, του εκαναν ολο το παγιο δωρο αυτον το μηνα, και τα 11 ευρω και κατι ειναι αυτα που εκαψε extra! βρε μπραβο η wind!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιον τετραψήφιο στέλνω sms και ενημερώνομαι για το οφειλόμενο ποσό προς την Wind κάθε μήνα, καθώς επίσης και για τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας, sms και MMS; Στην Vodafone ήταν 1284 και 1289. Το πρόγραμμα είναι το BBest Flexy 200.
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

στα εταιρικα προγραμματα της wind,δεν υπαρχει υπηρεσια ενημερωσης υπολοιπου χρονου ή sms.

απλα εχε υποψην σου οτι και εδω ο ελαχιστος χρονος χρεωσης μιας κλησης ειναι το 1 λεπτο.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω, άρα μόνο με το e-bill μπορώ να το παρακολουθώ; Ούτε καν SMS όταν φτάνω στην κατανάλωση του 80% του χρόνου δεν στέλνουν;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια βδομάδα πριν ολοκληρωθεί η μετάβασή μου στην καρτοκινητή μου έκαναν πρόταση από την Wind για μείωση 50% στο πάγιο.

Επίσης ανέβηκα πρόγραμμα στο Μ με πολύ συμφέροντες όρους.

Κάτι καινούριο που άκουσα είναι ότι πλέον τα 1500λεπτά προς κινητά WIND περιλαμβάνουν και όλα τα σταθερά.Αυτό ισχύει για το Μ ή και για το S?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια βδομάδα πριν ολοκληρωθεί η μετάβασή μου στην καρτοκινητή μου έκαναν πρόταση από την Wind για μείωση 50% στο πάγιο.

Επίσης ανέβηκα πρόγραμμα στο Μ με πολύ συμφέροντες όρους.

Κάτι καινούριο που άκουσα είναι ότι πλέον τα 1500λεπτά προς κινητά WIND περιλαμβάνουν και όλα τα σταθερά.Αυτό ισχύει για το Μ ή και για το S?

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/programmata-wind-xs-3xl/

Link to comment
Share on other sites

Έγινε, ευχαριστώ.

Πραγματικά πολύ καλή φάση με τα σταθερά!! :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Μου τηλεφωνησαν απο την wind και μου ειπαν οτι εφοσον αποφασισω να διακοψω το συμβολαιο κινητης που εχω,(wind to all 35) επειδη πριν απο κανα 6μηνο ειχα κανει χρηση της επιδοτισης που διναν, (εφοσον ειχε περασει ενας χρονος) οτι θα επιβαρυνομουν με καποιο ''προστιμο'' επειδη υπαρχει μια χρονικη δεσμευση αμα κανεις χρηση της επιδοτησης,ξερει κανεις κατι γι αυτο και ποιο ειναι αυτο προστιμο??Η ιδια δεν ηξερε γιατι ηταν απο αλλο τμημα,επισης για το σταθερο μου καναν μια προσφορα στα 24,70 το double play επειδη τους ειπα οτι με nova η forthnet μου βγαινει 20 φθηνοτερα (μαζι).Για ποσο καιρο ομως ειναι αυτη η προσφορα?μηπως μετα απο ενα χρονο την κοψουν και με ξαναγυρισουν στα 40αρια.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Μου τηλεφωνησαν απο την wind και μου ειπαν οτι εφοσον αποφασισω να διακοψω το συμβολαιο κινητης που εχω,(wind to all 35) επειδη πριν απο κανα 6μηνο ειχα κανει χρηση της επιδοτισης που διναν, (εφοσον ειχε περασει ενας χρονος) οτι θα επιβαρυνομουν με καποιο ''προστιμο'' επειδη υπαρχει μια χρονικη δεσμευση αμα κανεις χρηση της επιδοτησης,ξερει κανεις κατι γι αυτο και ποιο ειναι αυτο προστιμο??

ριξε μια ματια στο συμβολαιο που υπεγραψες πριν περιπου 6 μηνες και θα καταλαβεις τα παντα

συγκεκριμενα στον πινακα αποσβεσης επιδοτητσης ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ειχα καρτοσυνδεση 25 και μαζευτηκαν καποιοι λογαριασμοι συνολου 57€, οπου στον τελευταιο ελεγε οτι θα υποστω τις ταδε νομικες συνεπεις μπλα μπλα μπλα και την υποθεση μου την χειριζεται η εταιρια ''STATUS''.Η συνδεση μου ειναι κομενη εδω και καιρο.Για να μην πολυλογω, πριν απο 2-3 μηνες πηγα και το πληρωσα.Απο τοτε δεν μου εχει ερθει κανενας λογαριασμος για να πληρωσω το υπολοιπο ποσο που εμεινε ! (120€) γιατι ειμαι δεσμευμενος για 12 μηνες.Με ξεχασαν ? Αυτη την εταιρια δεν μπορω να την καταλαβω.Στους 3 μηνες μου αποδεσμευσαν τον αριθμο, και τωρα ουτε λογαριασμος ερχεται πλεον, ουτε η συνδεση δουλευει.Πως υποτιθεται οτι πρεπει να επικοινωνουν μαζι μου ? Καμια ιδεα για το τι γινεται :wacko: ?

Link to comment
Share on other sites

Είχα μειωμένο πάγιο 50% στο wind M και πλήρωνα 21,60 ευρώ. Μου είπαν ότι μόλις τελειώσει το 12μήνο θα πάψει το μειωμένο πάγιο. Έτσι έκανα αίτηση φορητότητας στην cosmote. Με παίρνουν τηλ. για ποιο λόγο θέλω να φύγω και κλπ.

Τους λέω πως αν συνεχίσω με το ίδιο πρόγραμμα μειωμένο 50% θα παραμείνω αλλιώς θα φύγω. Μου λένε εντάξει και συμφωνώ να παραμείνω. Έλα όμως που στο λογαριασμό έρχονται 50,39 αντί για 21,60.

 

Τους παίρνω τηλ. και μου λένε ότι δεν βλέπουν καμία προσφορά και το ποσό είναι σωστό. Μετά από μερικά τηλεφωνήματα και αφού τους έχω πει ότι οι συνομιλίες καταγράφονται και να ψάξουν να την βρουν με παραμύθιαζαν ότι δεν βρίσκουν τίποτα. Αφού τους εξήγησα ότι δεν πρόκειται να πληρώσω και θα αλλάξω εταιρία ξαφνικά το βρήκαν.

 

Έπειτα τους ζήτησα να διορθώσουν το λογαριασμό και να μου στείλουν άλλο ή να το διορθώσουν ηλεκτρονικά και να πληρώσω σε κατάστημα το ποσό των 21,60. Μου είπαν ότι αυτό δε γίνεται και θα μου αφαιρέσουν στους επόμενους λογαριασμούς.

 

Τελικά αφού το συζήτησα με ένα φίλο μου που ξέρει πλήρωσα μόνο τα 21,60 ευρώ από τα 50,39 του λογαριασμού, δηλαδή σαν έναντι γιατί δεν τους εμπιστεύομαι και περιμένω να τι θα γίνει στον επόμενο λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Είχα μειωμένο πάγιο 50% στο wind M και πλήρωνα 21,60 ευρώ. Μου είπαν ότι μόλις τελειώσει το 12μήνο θα πάψει το μειωμένο πάγιο. Έτσι έκανα αίτηση φορητότητας στην cosmote. Με παίρνουν τηλ. για ποιο λόγο θέλω να φύγω και κλπ.

Τους λέω πως αν συνεχίσω με το ίδιο πρόγραμμα μειωμένο 50% θα παραμείνω αλλιώς θα φύγω. Μου λένε εντάξει και συμφωνώ να παραμείνω. Έλα όμως που στο λογαριασμό έρχονται 50,39 αντί για 21,60.

 

Τους παίρνω τηλ. και μου λένε ότι δεν βλέπουν καμία προσφορά και το ποσό είναι σωστό. Μετά από μερικά τηλεφωνήματα και αφού τους έχω πει ότι οι συνομιλίες καταγράφονται και να ψάξουν να την βρουν με παραμύθιαζαν ότι δεν βρίσκουν τίποτα. Αφού τους εξήγησα ότι δεν πρόκειται να πληρώσω και θα αλλάξω εταιρία ξαφνικά το βρήκαν.

 

Έπειτα τους ζήτησα να διορθώσουν το λογαριασμό και να μου στείλουν άλλο ή να το διορθώσουν ηλεκτρονικά και να πληρώσω σε κατάστημα το ποσό των 21,60. Μου είπαν ότι αυτό δε γίνεται και θα μου αφαιρέσουν στους επόμενους λογαριασμούς.

 

Τελικά αφού το συζήτησα με ένα φίλο μου που ξέρει πλήρωσα μόνο τα 21,60 ευρώ από τα 50,39 του λογαριασμού, δηλαδή σαν έναντι γιατί δεν τους εμπιστεύομαι και περιμένω να τι θα γίνει στον επόμενο λογαριασμό.

Ελπίζω να μην γίνει κάτι αντίστοιχο και με μένα, που ενεργοποιήθηκα στο Μ χτες και με 50% έκπτωση.

Βασικά αυτό που με ενόχλησε είναι ότι ενώ είχαν πει ότι θα μου στείλουν SMS για την ενεργοποίηση του νέου προγράμματος (πριν ήμουν στο S), δεν ήρθε τίποτα και κατάλαβα ότι έγινε η αναβάθμιση από τον έλεγχο υπολοίπου.

Τα 21,6 είναι μετά από το 50% + κάποια άλλη έκπτωση?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , μηπως γνωριζεται εαν γινεται οταν ξεπερναω τα λεπτα που εχω στο συμβολαιο να γινεται φραγη και να μην μπορω να παρω αλλα τηλεφωνα????
Link to comment
Share on other sites

έκανα αίτηση για 2 νέες συνδέσεις και συνδέθηκα πριν μια βδομάδα. Η αίτηση έγινε τηλεφωνικά από εξωτερικό συνεργάτη της wind, εγώ πήρα στο 1260 και μου είπαν ότι θα με πάρουν, καλά τμήμα πωλήσεων δικό τους δεν έχουν; Μου είπαν ότι θα μου στείλουν σήμερα την συσκευή, ένα xperia arc s παρήγγειλα, και σήμερα μου είπαν ότι δεν την έχουν ακόμα και είπαν για τετάρτη-πέμπτη. Τις συνδέσεις δεν τις έχω χρησιμοποιήσει, αν δεν τη στείλουν πάλι, έχω βάσει του συμβολαίου κάποιο δικαίωμα υπαναχώρησης;; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

έκανα αίτηση για 2 νέες συνδέσεις και συνδέθηκα πριν μια βδομάδα. Η αίτηση έγινε τηλεφωνικά από εξωτερικό συνεργάτη της wind, εγώ πήρα στο 1260 και μου είπαν ότι θα με πάρουν, καλά τμήμα πωλήσεων δικό τους δεν έχουν; Μου είπαν ότι θα μου στείλουν σήμερα την συσκευή, ένα xperia arc s παρήγγειλα, και σήμερα μου είπαν ότι δεν την έχουν ακόμα και είπαν για τετάρτη-πέμπτη. Τις συνδέσεις δεν τις έχω χρησιμοποιήσει, αν δεν τη στείλουν πάλι, έχω βάσει του συμβολαίου κάποιο δικαίωμα υπαναχώρησης;; Ευχαριστώ

 

Μα καλά πως έγινε να σου ενργοποιήσουν τις συνδέσεις χωρίς να πάρεις συσκευή;;; Λογικά υπερεπιδότηση θα σου έβαλαν, σου έχουν δώσει μηδενική απόδειξη της συσκευής;;;

Τί προγράμματα, διάρκεια, ποιες συσκευές σου έδωσαν, πλήρωσες κάποιο ποσό διαφοράς;;;;

 

Δεν νομίζω καμιά εταιρία να περνάει αυτή τις αιτήσεις... Ακόμα και online έχει αναφερθεί από άλλα άτομα πως τις παίρνει εξωτερικός συνεργάτης. Θυμάμαι μια κοπέλα από εδώ μέσα είχε κάνει online αίτηση, υπήρξε κάποιο πρόβλημα και τις έδωσαν ένα τηλέφωνο στην Κρήτη να μιλήσει με κάποιους (δεν ξέρω αν ήταν κατάστημα ή γραφείο)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα 2 24μηνα συμβόλαια το ένα wind l και το άλλο wind to all 45 για τη μάνα μου. Είναι από εξωτερικό συνεργάτη. Μου βγαίνει μια διαφορά 40 ευρώ περίπου να πληρώσω, αλλά δεν 'εχω ακόμα την συσκευή, αν θέλω τις συνδέσεις τις χρησιμοποιώ αλλά δεν το κάνω επίτηδες. Βασίστηκα στην καλή πίστη ότι σήμερα θα είχα τη συσκευή και δέχτηκα να ενεργοποιηθούν για να πιαστεί σαν μπόνους για τον πωλητή εντός Φεβρουαρίου, λέω για 5 μέρες δεν βαριέσαι, αλλά βλέπω ότι κάπου το πράγμα έχει αρχίσει να μπάζει νερά. Απόδειξη ότι παρέλαβα συσκευή δεν υπάρχει βέβαια, υπέγραψα μόνο σε παραστατικό για τις κάρτες sim. Δεν έχω πληρώσει κάτι για τη συσκευή βέβαια αφού δεν την παρέλαβα. Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να υπαναχωρήσω αν δεν φέρουν την συσκευή; Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα συμβεί και απλά είμαι καχύποπτος αλλά καλό είναι να είμαι προετοιμασμένος για όλα τα ενδεχόμενα. :( Edited by alexgiak
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...