Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas paides tha ithela na mathw plirofories gia to octoberfest pou ginete sto monaxo kapoios pou exei ksanapaei isws ti leei i oli katastasi? pws mporw na kleisw ? i dn xreiazete gt se kati site oti dn eine aparetito. genikos oti plirofories exete graftetes edw na enimerwthoume
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται που μενεις. Αν εισαι Θεσσαλονικη μπορεις να πεταξεις και με Tui που εχει καλες τιμες, ή και με GermanWings (νομιζω πεταει απευθειας Μοναχο) :)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να βρεθεί ο άνθρωπος!

(Αλλά ας διορθώσει κάποιος το 29 Αυγούστου.)

House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα θέλει πολύ προσοχή η επιλογή που θα κάνει κάποιος αποτρίχωση με LASER .. Εγώ αποφεύγω τα γνωστά κέντρα ομορφιάς που διαφημίζονται γιατί απο φίλες κ γνωστές έχω ακούσει τα χειρότερα.. Καλό ειναι να συμβουλεύεσαι κάποιον δερματολόγο που γνωρίζεις και ασχολείται κ με το Laser..
Link to comment
Share on other sites

Έχω παει σε γνωστό κέντρο και έχω καεί και εγώ. Περνάει μετά απο κάποιες μέρες. Όσο για το αποτέλεσμα, καλό.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μακριά από κέντρα ομορφιάς και ινστιτούτα, συνήθως χειρίζεται το laser κάποια άσχετη κοπελίτσα. Υπάρχουν ιδιωτικά νοσοκομεία με τμήμα laser που κάνουν πολύ καλή δουλειά και το laser το χειρίζονται δερματολόγοι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικά δεν έχω καεί ποτέ στα 2 χρόνια που επισκέπτομαι το κέντρο για διάφορα και αυτή που το κάνει είναι η δερματολόγος μου...
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia,

 

etoimazomai gia foititis stin agglia kai exw ena provlima

opote sumplirwnw kapoia online aitisi me vasi to postal code panta antimetwpizw to provlima oti den mporei na me entopisei kai vgazei sfalma!!!

uparxei kati pou den kserw anaforika me ta ellinika postal code gia to pws prepei na grafontai sto ekswteriko??

giati simvainei auto??

 

thanx in advance

nick

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

...μπορει να το ειδα λιγο αργα το ποστ αλλα ηθελα να απαντησω για να κατατοπισω λιγο οσους εχουν σκοπο να μπουν ετσι σε μια σχολη καθως περασα και εγω απο αυτο το σταδιο....

 

Λοιπον..οι αιτησεις γινονται μεχρι τελη σεπτεμβρη κατ'αρχην.Το ποτε θα αποφασιστει αν περασατε ομως,αυτο ειναι μια πικρη ιστορια(τουλαχιστον οσον αφορα τις σχολες στην Αθηνα) Στη δικη μου περιπτωση,οι περισσοτερες σχολες εβγαλαν αποφαση το νοεμβρη,οποτε εφοδιαστειτε με κουραγιο και μην απογοητευτειτε!Αν σας πουν οτι σας δεχονται καπου,ρωτηστε ποσο μπορειτε να περιμενετε για να παρετε απαντηση απο καποια αλλη σχολη!!

Ο αλλος μυθος ειναι το οτι "μπαινεις σε οποια σχολη θες".Στις περισσοτερες σχολες μπαινουν παιδια με 20!!Με 18+ εμενα με απορριψαν απο 5 σχολες στην Αθηνα.(σε 6 ειχα κανει αιτηση)οποτε,καντε οσο περισσοτερες αιτησεις μπορειτε!!

 

Τα δικαιολογητικα δεν γνωριζω αν γινεται να τα στειλεις...πρεπει να ρωτησεις στη σχολη που θες....μπορει ομως να παει καποιος αλλος να τα καταθεσει αρκει να εχεις κανει εξουσιοδοτηση...

 

Δε μου ερχεται κατι αλλο να πω τωρα,παντως μην απογοητευτειτε...καντε πολλες αιτησεις!!!

Τηλεφωνα δεν ειναι αναγκη να παιρνετε συνεχεια για να δειτε αν σας δεχτηκαν (θα σας αγχωσει περισσοτερο αυτο) σας παιρνουν αυτοι οταν θα αποφασιστει οτι σας δεχτηκαν.

...Επειδη τα μαθηματα θα εχουν ξεκινησει ισως προ πολλου οταν θα γραφτειτε εσεις στη σχολη,μπορειτε-αν δειτε οτι εχετε πιθανοτητες να περασετε να παρακολουθειτε κανενα για να μπαινετε στο κλιμα....αυτα!!!

 

Οποιος θελησει ο,τιδηποτε ας ξαναρωτησει.....ciao!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ξεκινησω ιππασια.. ξερει κανεις απο δω μεσα καπου που πρεπει να απευθηνθω? καποιον ομιλο ισως η καποιον φιλο που να ασχολειτε με το συγκεκριμενο αθλημα? ειναι ακριβα?:)
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε ρωτάς την PowerZ;

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/225horse11.gif

Link to comment
Share on other sites

http://apps.new.facebook.com/superwall/view.php?id=3056214381&owner_id=573745097

 

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο Κος ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ, 80 ΧΡΟΝΩΝ,ΥΨΟΣ 1,80,ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ,ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΚΙ

ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΠΛΕ ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ 2105744510

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή είχα μια διαφωνία με κάποιον υπάρχει νόμος που να δίνει το δικαίωμα της επιστροφής χρημάτων εντός κάποιου διαστήματος από την αγορά ενός προϊόντος μέσω ίντερνετ. Όποιος έχει το συγκεκριμένο νόμο ας μου τον στείλει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...