Jump to content

Κλησεις απο αρι8μο 00359χχχχχχχχ1


sotiros65
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις με κάλεσαν και εμένα. Τους έσβησα και από το αρχείο κλήσεων, δε τους χάλασε μία. Απλά τώρα πρέπει να ενημερώσω όλους τους γνωστούς μη τυχόν και την πατήσει κανείς.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες ο πατέρας μου δέχθηκε δύο αναπάντητες κλήσεις από τα εξής νούμερα: 00375254112103 και 00375253454364.

Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα να ανήκει σε κάποια χώρα αυτός ο κωδικός. Ακόμα και ο dialer δεν μου έβγαλε από ποια χώρα προέρχεται. Σας λένε κάτι αυτά τα νούμερα?

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ δέχτηκα από τον δεύτερο αριθμό 23.48 (κινητό cosmote). Βέβαια ποτέ δεν απαντώ σε τέτοιες κλήσεις
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,το εργο συνεχιζετε τις 3 τελευταιες μερες αργα το βραδυ μου κανουν αναπαντητη, οι εξης αριθμοι

00242800112115 & 00375254112115 , απλα για ενημερωση .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εκανα το λαθος να καλεσω απ το σταθερο ενα παρομοιο αριθμο, νομιζοντας πως ειναι η θεια μου απ τη Μαλτα.

δεν απαντησε κανεις, καθως εκανε τουτ τουτ τουτ, σα κατηλειμενο δηλαδη.

υπαρχει περιπτωση να πληρωσω κατι;

Link to comment
Share on other sites

εκανα το λαθος να καλεσω απ το σταθερο ενα παρομοιο αριθμο, νομιζοντας πως ειναι η θεια μου απ τη Μαλτα.

δεν απαντησε κανεις, καθως εκανε τουτ τουτ τουτ, σα κατηλειμενο δηλαδη.

υπαρχει περιπτωση να πληρωσω κατι;

 

Δεν νομίζω αφού δεν απάντησε κανείς..αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

εκανα το λαθος να καλεσω απ το σταθερο ενα παρομοιο αριθμο, νομιζοντας πως ειναι η θεια μου απ τη Μαλτα.

δεν απαντησε κανεις, καθως εκανε τουτ τουτ τουτ, σα κατηλειμενο δηλαδη.

υπαρχει περιπτωση να πληρωσω κατι;

 

Ποιον αριθμό κάλεσες και απο ποια εταιρία να δούμε πόσο θα πληρωσεις

Link to comment
Share on other sites

Wind εχω. Ενα 00357κατι νομιζω ητανε

 

 

Κυπρος. Δεν είναι ακριβά. Αν μας δωσεις τα υπόλοιπα 2 ψηφία θα δούμε αν είναι σταθερό ή κινητό. Τα Κυπριακά νούμερα δε χρησιμοποιούνται για απάτες τέτοιου είδους γιατί είναι γενικά φτηνά να τα καλέσεις

Link to comment
Share on other sites

http://www.astrology.gr/epikairotita/O-KOSMOS-MILAEI-GIA/item/50558-aytoi-einai-oi-arithmoi-pagides-min-apantisete#ixzz2jiF9qxUG

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει το ότι μπορεί να διαβάσει τις επαφές ή να κλέψουν άλλα προσωπικά δεδομένα από το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

http://www.astrology.gr/epikairotita/O-KOSMOS-MILAEI-GIA/item/50558-aytoi-einai-oi-arithmoi-pagides-min-apantisete#ixzz2jiF9qxUG

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει το ότι μπορεί να διαβάσει τις επαφές ή να κλέψουν άλλα προσωπικά δεδομένα από το κινητό.

 

Μουφα. Απλά είναι πανάκριβα να τα καλέσεις από κινητό. Οχι τόσο όσο γραφει αλλά ακριβά σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδιά σήμερα δέχθηκαν δυο διαφορετικά τηλεφωνήματα ο ενας αριθμός ηταν με απόκρυψη στο λαρτοτηλεφονο μου και μιλούσε μια ακαταλαβιστηκη βραχνή γυναικεία φωνη και περιπου μετα απο λίγο στο άλλο μου κινητό με σύνδεση ο οποίος ξεκινουσε με 00359....

 

Έχω ενα φιλο ο οποίος με τρόμαξε λέγοντας μου οτι μπορεί να είναι και δολοφωνοι όπως σε μερικά θρίλερ αλλά δεν τον πίστεψα λέτε να υπάρχει τέτοια περιπτωση η είναι απλα μια χρεωτκη κλήση εσεις έιχατε κανένα περιεργο συμβάν μετα απο αυτο ;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δολοφονοι ειναι

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

 

Έχω ενα φιλο ο οποίος με τρόμαξε λέγοντας μου οτι μπορεί να είναι και δολοφωνοι όπως σε μερικά θρίλερ αλλά δεν τον πίστεψα λέτε να υπάρχει τέτοια περιπτωση η είναι απλα μια χρεωτκη κλήση εσεις έιχατε κανένα περιεργο συμβάν μετα απο αυτο ;

 

Ευχαριστώ.

 

 

Δολοφονοι ειναι

Μάλλον, γιατί η πεθερά μου που δέχτηκε τέτοια κλήση, έχει εξαφανιστεί, αλλά δεν πάω να το δηλώσω, μπας και δεν προλάβουν να τη εξαφανίσουν. Κάποιος μου είπε ότι πάρεις πίσω είναι αριθμός υψηλής χρέωσης, αλλά δεν το πιστεύω.

Θα πάω τον άλλο μήνα όταν θα έχουν τελειώσει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Να πεις τον φίλο σου stavroschi ότι βλέπει πολύ mentalist και csi και να το κόψει...

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

00359885783749 σημερα πρωι, ευτυχως δεν το ειχα ανοιξει ακομη γιατι συνηθως απαντω χωρις να δω το νουμερο!

 

pavlitakis1 τι εννοεις με το "Θα πάω τον άλλο μήνα όταν θα έχουν τελειώσει όλα."; Οτι θα σιγουρευθεις σχετικα με την πεθερα σου;:lol:

Link to comment
Share on other sites

pavlitakis1 τι εννοεις με το "Θα πάω τον άλλο μήνα όταν θα έχουν τελειώσει όλα."; Οτι θα σιγουρευθεις σχετικα με την πεθερα σου;:lol:

Εννοείται....

Λοιπόν παίζει κι άλλο νούμερο

+923424209263

2 χτυπήματα και κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...