Jump to content

Κλησεις απο αρι8μο 00359χχχχχχχχ1


sotiros65
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα !

Τις τελευταιες μερες δεχομαι συνεχεια κλησεις απο τον παραπανω αριθμο σε απιθανες ωρες και κυριως μετα τις 4 το πρωι ........Τι διαολο νουμερο ειναι αυτο ; Βουλγαρια ;

Το περιεργο ειναι οτι ο ιδιος αριθμος φαινεται να με καλει και σε Κοσμοκαρτα που δεν την εχω δωσει σε κανεναν εκτος απο την μητερα μου για ωρα αναγκης .

Καμμια ιδεα τι συμβαινει ;

ΤΙΑ

Σ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και γω είδα μια κλήση από παρόμοιο αριθμό αλλα δεν έδωσα σημασία. πριν 5 μέρες και μόνο μια κλήση (από βουλγαρία ειναι)
Link to comment
Share on other sites

πολυ περιεργο που σε καλει σε νουμερο που το εχει μονο η μανα σου.

βρηκες ακρη?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Για να φρεσκαρω λιγο το θεμα, σημερα δεχτηκα 2 φορες κληση απο το +359877499421

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καμια σχέση με αυτο??http://www.adslgr.com/forum/threads/714410-%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1 Το έχετε σηκώσει??
Link to comment
Share on other sites

Για να φρεσκαρω λιγο το θεμα, σημερα δεχτηκα 2 φορες κληση απο το +359877499421

 

και εμένα με έχουν πάρει πολλές φόρες τηλεφωνώ από Βουλγαρία , Γεωργία , Πακιστάν άλλα σε κινητό vodafone

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
4.09 το πρωι αναπαντητη απο 00359892032207 εχετε βρει ακρη τι παιζει. πιστευω αν κανω κληση παει το μηνιατικο
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πριν 2 μερες απο το 00 359 87 678 5630 δεχτηκα κληση..σαν αναπαντητη νομιζω ηρθε γιατι δεν ακουσα να χτυπαει το κινητο, εχω Cosmokarta :O

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχει βρει κανεις γιατι γινονται αυτες οι κλησεις.

αλλα για να ειναι αναπαντητες περιμενουν να τους παρεις πισω.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Με είχαν πάρει και μένα τηλ πριν κάνα 20 μέρες. Στην αρχή απάντησα και έλεγε μόνο "hallo" μετά το έκλεισα. Πήρε 3 - 4 φορές και δεν απάντησα και καλούσε πάλι. Μετά για περίπου 4 -5 φορές απαντούσα αλλά δεν μιλούσα μόνο τους χρέωνα.

Δεν πήρε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηραν τη γυναικα μου οταν ηταν στη δουλεια.ευτυχως δεν απαντησε.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά κυκλοφορούσε φήμη ότι με τέτοιες κλήσεις απλά σου κλέβουν λεφτά (εαν το σηκώσεις)...

και δεύτερον, μήπως έχετε συμμετάσχει σε κάποιο παιχνίδι online (τύπου quiz, παλιά παιχνίδια του PC: για ανανέωση χρόνου ομιλίας κ.ά.) και στο τέλος έχετε γράψει το τηλ. σας???

Link to comment
Share on other sites

Ναι κλέβουν λεφτά? Μέχρι στιγμής δεν νομίζω να γίνεται..γιατί δεν καλείς την εταιρία να το αναφέρεις και να δεις τι θα σου πουν?
xiaomi note 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια κλήση είχα κι εγώ από 00359... μπορούμε με κάποιο app να τα κόψουμε;

δηλαδή να μην δεχόμαστε κλήσεις από αριθμούς οι οποίοι δεν ανήκουν στην λίστα επαφών μας;

ή μέσω παρόχου;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια κλήση είχα κι εγώ από 00359... μπορούμε με κάποιο app να τα κόψουμε;

δηλαδή να μην δεχόμαστε κλήσεις από αριθμούς οι οποίοι δεν ανήκουν στην λίστα επαφών μας;

ή μέσω παρόχου;:worry:

 

Εαν εχεις συσκευή Android (καποιες εταιρείες εχουν επιλογή απο την ιδια τη συσκευή να το κανουν αυτό) υπάρχουν πληθώρα εφαρμογές στο play store που κάνουν αυτή τη δουλειά.

Αν παλι εχεις καποια symbian s60 παλι υπάρχει black list εφαρμογή.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ξεκολλήστε.Ψάχνουν θύματα για "γνωριμίες". Απλως απαντηστε την κληση και μην πάρετε ποτέ πίσω. Απλό.

1 στους 100 να τσιμπήσει φτάνει. Θύματα ψάχνουν για τον "ερωτα" της ζωής τους.

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχεις συσκευή Android (καποιες εταιρείες εχουν επιλογή απο την ιδια τη συσκευή να το κανουν αυτό) υπάρχουν πληθώρα εφαρμογές στο play store που κάνουν αυτή τη δουλειά.

Αν παλι εχεις καποια symbian s60 παλι υπάρχει black list εφαρμογή.

 

Ευχαριστώ την βρήκα την επιλογή,και στο android market δείχνει να έχει πολλές εφαρμογές με καλύτερα χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα

Δέχθηκα κι εγώ μια τέτοια κλήση απο το 00359892039638 στις 04:55 ...

Ξέρετε άν υπάρχει εφαρμογή για windows phone ?

Ευχαριστώ

Μάκης

"ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΒΟΥΛΕΤΑΙ"

"ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙΝ "

Όταν εμείς τα λέγαμε αυτά οι "άλλοι" απλώς δεν υπήρχαν ...

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητό βόνταφον μόλις είχα και εγώ αντίστοιχη κλήση +35988χχχχχχχ. Μόοολις που πρόλαβε να χτυπήσει.... Φαίνεται έχει πέσει επιδημία! :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάντως αυτά τα τηλεφωνήματα από Βουλγαρία έχουν γίνει μάστιγα…

Πριν 20 μέρες φυσικά πήραν και μένα αλλά και τον κολλητό μου που εργάζεται σε μεγάλη εταιρία με πολλά εταιρικά τηλ τους πήραν όλους σε 2 βράδια….

Link to comment
Share on other sites

Παιδια +1!

Μόλις μου έκαναν αναπάντητη απο αυτον εδω τον αριθμο 003598920**131 και καθώς δεν έχω κάποιον γνωστο στην συγκεκριμένη χωρα το γκουγκλαρα λιγο γιατι υποψιάστηκα πως κατι περιεργο παιζει και βρέθηκα εδω..

 

Απ'οτι διάβασα και σε ένα αλλο φόρουμ είναι Βουλγάρες οι οποίες κάνουν αναπάντητες σε ελληνικους αριθμούς κατα τυχη και αν τις πάρεις πισω σου ζητανε δουλεια στην Ελλαδα!!ναι!!κιομως!!!Διαβάστε :http://www.adslgr.com/forum/threads/714410-%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια +1!

Μόλις μου έκαναν αναπάντητη απο αυτον εδω τον αριθμο 003598920**131 και καθώς δεν έχω κάποιον γνωστο στην συγκεκριμένη χωρα το γκουγκλαρα λιγο γιατι υποψιάστηκα πως κατι περιεργο παιζει και βρέθηκα εδω..

 

Απ'οτι διάβασα και σε ένα αλλο φόρουμ είναι Βουλγάρες οι οποίες κάνουν αναπάντητες σε ελληνικους αριθμούς κατα τυχη και αν τις πάρεις πισω σου ζητανε δουλεια στην Ελλαδα!!ναι!!κιομως!!!Διαβάστε :http://www.adslgr.com/forum/threads/714410-%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B7-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1

:lol::lol::lol:

 

Mόνο εμένα κάνουν την τιμή εκτός από Βουλγαρία να με καλούν από Γεωργία, Πακιστάν;;:p Τόοσο δημοφιλής είμαι πια;;;:p

Edited by NickTheGreek99

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...