Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη αλλά που στο Κερατσίνι έχεις δει ώραίο κόσμο.

 

Εκτός και αν έχεις πετύχει εμένα :-) (χα! χα!)

αμα ζεις την νυχτα γνωριζεις καλο και κακο κοσμο motown και maserati (που δεν παταω) πιστευω οτι εχει τον καλυτερο κοσμο και τον πιο <μαγκικο> σταρατο :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αμα ζεις την νυχτα γνωριζεις καλο και κακο κοσμο motown και maserati (που δεν παταω) πιστευω οτι εχει τον καλυτερο κοσμο και τον πιο <μαγκικο> σταρατο :)

Κοίταξε motown,maserati oπως και parajo που σύχναζα παλιά κάτι έλεγε.Πλέον όμως απο τότε που άνοιξε για 2η φορα (για την maserati μιλαω) μαζεύονται όλα τα πιτσιρίκια που νομίζουν ότι κάτι είναι γιατί σε κοιτάνε μ'ένα ύφος λες και θα σε βαρέσουν (λες και τρομάξαμε!!!)

sorry για το off topic..

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

περάστε και μια βολτίτσα απο παραλιακή να δείτε τι παίζει.που ανέφερες για κολωνάκι.πέρασα απο galea χτές και τι δεν είδα.τρέλααααα. ήμουν και με γκόμενα και έβλεπα συνέχεια δεξιά-αριστερά
Link to comment
Share on other sites

File Dakar auto sumvainei panta sto Kolonaki! Vevaia an den deis omorfes kai sto Kolonaki pou tha deis? Einai i Mekka tou lifestyle ekei! H pio apla ntumeni petakse panw tis ena Cavalli kai vgike! :):):)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

File Dakar auto sumvainei panta sto Kolonaki! Vevaia an den deis omorfes kai sto Kolonaki pou tha deis? Einai i Mekka tou lifestyle ekei! H pio apla ntumeni petakse panw tis ena Cavalli kai vgike! :):):)

Συγνώμη αλλά τι σχέση έχει το Lifestyle με την ομορφιά? :w00t: η κάθε κατίνα και το κάθε ψώνιο με λίγα φράγκα πάει και ντύνεται,όμορφες μπορείς να δείς παντού ψώνια όμως κυρίως στο κολωνάκι :lol: .

Σορυ για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

Den antilegw! Alla olo auto to concept sunadei ligaki kai me to Lifestyle.

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

καμία σχέση.καλοντυμένες και trendy στο κολωνάκι ναι,όμορφες όμως όχι.κυρίως 35αρες+ που νομίζουν οτι είναι όμορφες αλλά δυστυχώς απατώνται οικτρά.είπαμε γκόμενες γ@μ@τες πειραιάς και κεφαλάρι.
Link to comment
Share on other sites

καμία σχέση.καλοντυμένες και trendy στο κολωνάκι ναι,όμορφες όμως όχι.κυρίως 35αρες+ που νομίζουν οτι είναι όμορφες αλλά δυστυχώς απατώνται οικτρά.είπαμε γκόμενες γ@μ@τες πειραιάς και κεφαλάρι.

Epeidi eimai kai egw apo Kifisia, den vlepw diafora anamesa sto Kolwnaki kai to Kefalari oson afora tis gunaikes. Allwste oles "oi dikes" mas den katevenoun kathe Savvato katw?(mi sou pw kai kathe mera)

 

 

Oreksi na exeis kai pantou kala einai. ;)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω πρωι 7:30 για την δουλεια. Εξω κρυο και εγω στο αμαξι. Περναει μια μηχανη και επανω μια γκομενα. Μπλουζακι μονο με την μεση και κοιλια εξω. Εχω την απορια αυτες δεν κρυωνουν; τοσο σκληρόπετσες ειναι. Εγω αν το εκανα αυτο σε 1 λεπτο θα εψαχνα για τουαλέτα!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ξεκιναω πρωι 7:30 για την δουλεια. Εξω κρυο και εγω στο αμαξι. Περναει μια μηχανη και επανω μια γκομενα. Μπλουζακι μονο με την μεση και κοιλια εξω. Εχω την απορια αυτες δεν κρυωνουν; τοσο σκληρόπετσες ειναι. Εγω αν το εκανα αυτο σε 1 λεπτο θα εψαχνα για τουαλέτα!!!
Φυσικά και κρυώνουν,αυτά γίνονται καθαρά για λόγους εντυπωσιασμού! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και κρυώνουν,αυτά γίνονται καθαρά για λόγους εντυπωσιασμού! :rolleyes:

Κι ευτυχώς...Εντυπωσιάστε μας!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι ευτυχώς...Εντυπωσιάστε μας!!!!

Δεν λεω καλα ειναι...κανει και την φαντασια μας να πετα, αλλα εξεταζω (μεγαλε ποιος εισαι!!!! :shifty: ) το "φαινομενο" να ειναι πιο σκλοπετσες απο εμας. Χειμωνα καλοκαιρι ΟΛΑ ΕΞΩ!! :w00t:

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Δεν λεω καλα ειναι...κανει και την φαντασια μας να πετα, αλλα εξεταζω (μεγαλε ποιος εισαι!!!! :shifty: ) το "φαινομενο" να ειναι πιο σκλοπετσες απο εμας. Χειμωνα καλοκαιρι ΟΛΑ ΕΞΩ!! :w00t:
Καλά μην νομίζεις υπάρχουν και οι άντρες που κάνουν τα ίδια.Μιλάω γι'αυτούς που επιδεικνύουν το γυμνασμένο σώμα τους μέσα στη βαρυχειμωνιά φορώντας μόνο ένα στενό κοντομάνικο μπλουζάκι... :p
Link to comment
Share on other sites

Καλά μην νομίζεις υπάρχουν και οι άντρες που κάνουν τα ίδια.Μιλάω γι'αυτούς που επιδεικνύουν το γυμνασμένο σώμα τους μέσα στη βαρυχειμωνιά φορώντας μόνο ένα στενό κοντομάνικο μπλουζάκι... :p

Πες το ψεματα... :wacko:

Εχω δει κατι τετοιους τυπους, οι οποιοι δεν λεω εχουν μαματο σωμα, αλλα ενταξει χειμωνιατικα με τους -2, που πας με ενα μπουφανακι δερματινο και ενα κολλητο κοντομανικο απο μεσα;;;;;;;;; :w00t: :blink: :wacko:

Παντως κι εγω με την σειρα μου εχω παρατηρησει οτι οι γυναικες στο κρυο ειναι πιο σκληροπετσες. :!:

(Ασχετως αν θελουν να δειξουν και κατι για να εντυπωσιασουν. ;) )

Link to comment
Share on other sites

Πες το ψεματα... :wacko:

Εχω δει κατι τετοιους τυπους, οι οποιοι δεν λεω εχουν μαματο σωμα, αλλα ενταξει χειμωνιατικα με τους -2, που πας με ενα μπουφανακι δερματινο και ενα κολλητο κοντομανικο απο μεσα;;;;;;;;; :w00t: :blink: :wacko:

Παντως κι εγω με την σειρα μου εχω παρατηρησει οτι οι γυναικες στο κρυο ειναι πιο σκληροπετσες. :!:

(Ασχετως αν θελουν να δειξουν και κατι για να εντυπωσιασουν. ;) )

 

 

Δεν ξερω γενικοτερα αλλα απο εμενα σιγουρα οι γυνεκες ειναι πιο σκληροπετσες στο θεμα κρυο. Ολο το πρωιγουμενο καλοκαιρι ποτε δεν φορεσε σορτσακι. Παντα με το τζιν μου και πολυ συχνα με μπουφαν.

Link to comment
Share on other sites

Πες το ψεματα... :wacko:

Εχω δει κατι τετοιους τυπους, οι οποιοι δεν λεω εχουν μαματο σωμα, αλλα ενταξει χειμωνιατικα με τους -2, που πας με ενα μπουφανακι δερματινο και ενα κολλητο κοντομανικο απο μεσα;;;;;;;;; :w00t: :blink: :wacko:

Παντως κι εγω με την σειρα μου εχω παρατηρησει οτι οι γυναικες στο κρυο ειναι πιο σκληροπετσες. :!:

(Ασχετως αν θελουν να δειξουν και κατι για να εντυπωσιασουν. ;) )

Ειναι μαλλον επειδη εχουν αναλογικα περισσοτερο λιπος απο τους αντρες...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μαλλον επειδη εχουν αναλογικα περισσοτερο λιπος απο τους αντρες...
Eιναι μια πολυ λογικη εξηγηση,το ποσοστιαιο λιπος.

 

Εδω αυτο το φαινομενο να κυκλοφορουν με κοντομανικες,κοιλια απ`εξω και γενικα οτι πιο εξαλλο το εχω δει μεσα στο βαρυ καταχειμωνα εδω στην Αγγλια,Ιανουαρη μηνα με κοντομανικο το πρωι ειτε ακομα χειροτερα το βραδι στην εξοδο.

 

Ιδιως τα παραδειγματα της γυναικειας ενδυσης ειναι ακραια,αναρωτιεμαι πως δεν επιρρεαζεται η υγεια τους με αυτα που κανουν.

 

Δεν μπορω να καταλαβω πως το κανουν οταν ενας ελληνας περιφερεται εδω περα με πολυ χοντρο ρουχισμο,ενω οι ιδιοι οι αγγλοι δεν φαινεται να υπολογιζουν το κρυο.

 

Μια λογικη εξηγηση ειναι οτι εχουμε τουριστικα κυματα των αγγλων τελη της ανοιξης η αρχες φθινοπωρου,καθως η αγγλοι βρισκουν πολυ ζεστη την χωρα μας-οπως μου εχουν πει,και μεσηλικες ακομα- και ετσι για αυτους ειναι παραδεισος οταν εμεις ηδη εχουμε αρχισει να φοραμε τα πρωτα φθινοπωρινα μπουφανακια και να αλλαζουμε την γκαρνταρομπα μας για τα πρωτα κρυα :)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό το θέμα με κάποιους άντρες μέσα στο καταχείμωνο να φοράνε τα κοντομάνικα είναι κάπως!

ΟΜΩΣ κάποιοι ΌΝΤΩΣ δεν κρυώνουν!Εμένα για παράδειγμα με λένε ψυχάκια γιατί όταν χιόνιζε και πηγαίναμε για προπόνηση ήμουν με ένα κοντομάνικο και ένα κόντο κολάν!!!!Δεν το συνιστώ όμως σε κάποιον που δεν είναι μαθημένος στο κρύο και γενικώς σε τέτοιες συνθήκες!Ακόμα και όταν βγαίναμε και είχε αρκετό κρύο φόραγα μακρυμάνικα μεν αλλά τα λεπτά!

Κάτι ακόμα για να το ξέρετε......τον χειμώνα καλύτερο πράγμα από το κρύο δεν υπάρχει!Αν μάθετε από μικροι να είστε στο κρύο τότε πολύ δύσκολα θα αρρωστήσετε!Έχω να αρρωστήσω εδώ και πολλά χρόνια!Ούτε καν θυμάμαι!Δεν μιλάμε για κάποια "ελαφριά" όπως κάνα βήχακι για λίγο ή να πονέσει το κεφάλι μου για καμιά μέρα,αλλά για τα πιο σοβαρά(όπως πυρετό κ.α.)!

 

Για τον αν οι γυναίκες είναι πιο ανεκτικές στο κρύο......φταίει σε πολύ μικιρό ποσοστό το λίπος ΑΛΛΑ το βασικό είναι το πώς είναι μαθημένος ο άλλος!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που σημερα (χτες) εβρεχε. Εβαλαν κατι απο πανω τους...περιπου. Ειδικα όταν επιασε μπορα αποτομη και δεν την περιμεναμε να δεις πως ήταν τα μπλουζακι πανω τους αυτοκολλητα!!!! Κολαση!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες μερες εχει πολυ ξεστη εδω πανω...(30+ στο κεντρο της πολης)

Ενταξει, τι να πω......; :w00t:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τον Θεο που εφτιαξε τις γυναικες.... :D http://www.langkawi.dk/smileys/b36.gif

Μιλαμε ΤΟ θεαμα!!!!http://www.langkawi.dk/smileys/a1248.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειτε ζέστη...ολα εξω, ειτε βροχη....αλλα διάφανα!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ποιοτικες και οι ιταλιδες :love:

 

Χιχι!;)

Το εχουμε συζητησει φιλε μου αυτο το θεμα και συμπιπτουν οι αποψεις μας!

το καλο με τις Ιταλιδες ειναι οτι δεν σνομπαρουν ευκολα τον αλλο!

Αλλα προσωπικα παιδια το ταπεραμεντο και αυτο το "κατι" των Ισπανιδων....δεν το πιανει καμια! :D

Ειχαν ερθει ενα group εδω τις προαλλες απο με πολλους Ισπανους και πραγματικα, ειναι πολυ "caliente" σαν λαος... ;)

Φιλτατε Varx να υποθεσω οτι συμφωνεις; :p ;)

Link to comment
Share on other sites

Χιχι!;)

Το εχουμε συζητησει φιλε μου αυτο το θεμα και συμπιπτουν οι αποψεις μας!

το καλο με τις Ιταλιδες ειναι οτι δεν σνομπαρουν ευκολα τον αλλο!

Αλλα προσωπικα παιδια το ταπεραμεντο και αυτο το "κατι" των Ισπανιδων....δεν το πιανει καμια! :D

Ειχαν ερθει ενα group εδω τις προαλλες απο με πολλους Ισπανους και πραγματικα, ειναι πολυ "caliente" σαν λαος... ;)

Φιλτατε Varx να υποθεσω οτι συμφωνεις; :p ;)

Συμφωνω με ολη μου την ψυχη,σωμα και πνευμα φιλε μου mario_fit....αχ τι να κανουμε

που μας τραβουν οι καμπυλες και η μεσογειακη γοητεια σαν μαγνητης;!;

Οταν κυκλοφορουν κατι :baby: :baby: που με την πρωτη ματια...:love:

 

Προσωπικα τις προτιμω περισσοτερο αλλα τις ελληνιδες αλλα ξερεις.... :secret:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω πολυ καλες η Ιταλιδες αλλα ασ κοιταξουμε και τις δικές μας που εχουν γίνει αστερια!!!

Χτες περναει μια απο μπροστα μου εκει που επινα καφε και κοντεψα να πνιγω. Ηταν με την μανα της και φορουσε ενα παντελονι τζιν οπου μπροστα εκει που ειναι το πρωτο κουμπι ηταν χαμηλομενο...λιγο ακομα και .......

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...