Jump to content

Καλοκαίρι και...όλα έξω! (Ντύσιμο και νοοτροπία)


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mario_fit

 

Χαιρομαι φιλε μου οτι τουλαχιστον τα γραφομενα μου εκλαμβανονται υποψιν απο μερικους που τα εκτιμουν :)

 

Προς Θεου ποτε δεν τις εβαλα ολες στο ιδιο καζανι,απλα μιλησα για την μεγαλη πλειοψηφια που σκεφτεται με μονο σκοπο τα χρηματα και την "κοινωνικη" καταξιωση.

 

Εξαλλου παντα επικροτουσα καθε κοπελα η οποια αξιζει τον τιτλο γυναικα,γιατι πολυ απλα ειναι σπανιο να βρεις τετοιες ολοκληρωμενες υπαρξεις.Ενας απο τους μονους λογους που μας κανει να ελπιζουμε για κατι καλυτερο ειναι αυτες οι γυναικες,που μας κανουν να ερωτευομαστε μεχρι το κοκκαλο και να βιωνουμε καταστασεις τρελας παλευοντας με τις σκεψεις και τα ονειρα μας.

 

Απλα παντα αντιπαθουσα την κακια πλευρα της γυναικειας φυσης και δεν ηθελα να ασχολουμαι με επιφανειακες κοπελες,περα μιας προσωρινης επαφης και αφου καταλαβαινα οτι δεν αρμοζει στα ζητουμενα μου,τοτε συνεχιζε η αναζητηση για κατι καλυτερο.

 

Οσο για τις φερεμονες και τις αλλες μυρωδιες γνωριζω αρκετα αλλα δεν ειναι του παροντος να αναφερθω και σε αυτο.

 

Σημασια εχει οτι πρεπει να απελευθερωθει η επικοινωνια μεταξυ των 2 φυλων σε μια τοσο απελευθερωμενη κοινωνια που ζουμε,αλλα η επικοινωνια ειναι τοσο ελλιπης και περιορισμενη και δεσποζουν ολα τα αλλα.Χωρις επικοινωνια τιποτα δεν λειτουργει σωστα και δεν μπορουν να ερθουν σε ισορροπια ολα τα αλλα καλα στοιχεια.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειλικρινα φιλε μου δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο. ;)

Ειναι πολυ σωστα κατα την γνωμη μου ολα οσα ειπες.Αναρωτιεμαι αν θα μπορουσα να προσθεσω κατι.(Παντως καλα κανεις κι εγω εν μερη κακως το εκανα- που δεν αναφερεσαι για φερορμονες κτλ γιατι θα ξεφευγαμε πολυ απο το θεμα).

Παντως ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω απο αυτο το thread.Ακουω τις κοπελες του myphone να λενε θελουμε αγαπη στοργη κτλ (και δεν λεω οτι λετε ψεματα προς Θεου :!: ), και λεω απο μεσα μου κοιτα τις "κοριτσαρους" εχουμε γυρψ μας (αναφερομενος στον χαρακτηρα και την προσωπικοτητα τους), και με το που θα κανω μια βολτα εξω , μεσα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα θα πω "Τι γινεται ρε συ;Ποιος δουλευει ποιον;". :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως υπαρχουν πανεμορφες ελληνιδες με τρομερο μυαλο και πνευματικη καλλιεργια,που καμια σχεση δεν εχουν με τις γυναικες που αντιπαθουμε,και δεν μπορουμε να το φανταστουμε με την πρωτη ματια τι μπορει να κρυβει μια τοσο θεικα πλασμενη υπαρξη.

 

Λιγη ωρα συζητηση (αφου ξεφυγουμε απο το αρχικο σοκ και επανελθουμε στα λογικα μας-πραγμα που ισχυει για εμας τους αντρες-και αυτο αποδεδειγμενο) με την αναλογη κοπελα,αρκει για να μπλεχτουμε στα δικτυα του ερωτα καθως οταν βλεπεις οτι ο εσωτερικος της κοσμος ειναι πολυ πιο ομορφος απο την εξωτερικη της εμφανιση αναρωτιεσαι που ηταν τοσο καιρο κρυμμενη.

 

Εγω λεω οτι πρεπει να συνεχισουμε να ελπιζουμε και να ψαχνουμε το ιδανικο ημισυ για τους ευατους μας και να μην αναλωνομαστε σε ανουσιες σχεσεις.Καλο ειναι να εχεις και πολλες ερωτικες εμπειριες αλλα καποια στιγμη καταλαβαινεις οτι δεν οδηγει πουθενα κατι τετοιο και φθειρεσαι ψυχικα.

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Den theoreitai proklhtiko. Theoreitai gay kai kagouriko :lol:

Eidika an syndyazetai me geniko trendy look. Kordeles sto kefali kai ta synafh. :X

lol ναι...και φυσικά ξυρισμένη γαμπούλα! :p

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

gkr41:

Δεν μίλησα ποτε για απάτη αλλά για ΜΟΥΦΑ και ανακρίβεια!Και εκτός από τον Δ.Μ.Σ. αναφερόμουν στις "ειδικές" ζυγαριές των γυμναστηρίων που και καλά μετράνε το λίπος!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μην το κουράζουμε και παίζουμε με τις λέξεις τώρα. Αφού συμφωνούμε στην τελική... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ζεστη...ζεστη σημερα...οτι πρεπει για ενα δροσερο ποτο καπου εξω και μουσικη και κορμια γυναικια να τα νιωθεις διπλα σου!

Αντε για να μην πω κι'άλλα...

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

κατέβαινα πειραιά σήμερα, και είδα ενα μωρό-σκέτη τρέλα.ήταν δεν ήταν 17.τα είχε πετάξει όμως όλα έξω.κόντεψα να τρακάρω.εέμεινα μ....ας.είχα κολλήσει εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαστε off-topic να πω και εγώ κάτι, έχουν ξεσαλώσει η μεγαλύτερες σε ηλικία γυναίκες (30-40+) η εμένα μου φαίνεται;

αυτό να μη το ξαναπείς....!! :wacko: :lol:

όταν η γυναίκα φτάσει σε αυτή την ηλικία ,δικαιωματικά μπορεί να κάνει ότι θέλει :stupid: (βλέπε στα ΚΤΕΛ Αθηνών 40αρα "αδειάζει" από Alfa 156 τρεις μαντραχαλάδες και τους φιλά στο στόμα και τους τρεις για καλό ταξίδι....)

'70s
Link to comment
Share on other sites

αυτό να μη το ξαναπείς....!! :wacko: :lol:

όταν η γυναίκα φτάσει σε αυτή την ηλικία ,δικαιωματικά μπορεί να κάνει ότι θέλει :stupid: (βλέπε στα ΚΤΕΛ Αθηνών 40αρα "αδειάζει" από Alfa 156 τρεις μαντραχαλάδες και τους φιλά στο στόμα και τους τρεις για καλό ταξίδι....)

 

Μη γίνεστε κακοί. Παιδιά της ήταν και τους έχει αδυναμία :p :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κατέβαινα πειραιά σήμερα, και είδα ενα μωρό-σκέτη τρέλα.ήταν δεν ήταν 17.τα είχε πετάξει όμως όλα έξω.κόντεψα να τρακάρω.εέμεινα μ....ας.είχα κολλήσει εκεί.

 

Και εγω κατεβηκα Πειραια σημερα, ενα θα πω και μονο - Ε Λ Ε Ο Σ ! ! ! θα τρκαρουμε με αυτα που βλεπουμε, ηρεμια λεμε

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω κατεβηκα Πειραια σημερα, ενα θα πω και μονο - Ε Λ Ε Ο Σ ! ! ! θα τρκαρουμε με αυτα που βλεπουμε, ηρεμια λεμε

 

Χεχε, εγώ σήμερα παραλίγο να το καταφέρω κι αυτό με κάτι πιπίνια στην Κατεχάκη! :p Και μάλιστα δεν ήταν και δικό μου το αυτοκίνητο... :knife:

Link to comment
Share on other sites

σημερα κι ενω ημου πανω στο μηχανακι περναει μια κοπελα που φορουσε μια φουστα η μαλλον ενα δειγμα φουστας μιλαμε ηταν ο πισινος της εξω δεν υπηρξε ενας που δεν την φωτογραφησε,αχ πιασανε οι ζεστες κι αν βλεπουμε και τετοια τι να κανουμε κολαση θα γινουμε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ελατε κερατσινι κανενα σαββατο βραδακι να δειτε κατι πιπινια...

Ε καλά εντάξει... Πιστεύω ότι τα παραλές... :w00t: :rolleyes: :shifty:

Σε όλες τις περιοχές παίζει όμορφος κόσμος. :)

 

Κι εγώ κοντά σου μένω. :D

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

σημερα κι ενω ημου πανω στο μηχανακι περναει μια κοπελα που φορουσε μια φουστα η μαλλον ενα δειγμα φουστας μιλαμε ηταν ο πισινος της εξω δεν υπηρξε ενας που δεν την φωτογραφησε,αχ πιασανε οι ζεστες κι αν βλεπουμε και τετοια τι να κανουμε κολαση θα γινουμε

Η πλάκα είναι ότι άμα πας να «πειράξεις» κάποιες από αυτές που φοράνε δείγματα ρούχων μπορεί να γυρίσουν και να σε βρίσουν! Καλά κοπέλα μου με αυτά που φοράς η μάλλον δεν φοράς υπάρχει περίπτωση να μην σου την πέσουν στο δρόμο!

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι άμα πας να «πειράξεις» κάποιες από αυτές που φοράνε δείγματα ρούχων μπορεί να γυρίσουν και να σε βρίσουν! Καλά κοπέλα μου με αυτά που φοράς η μάλλον δεν φοράς υπάρχει περίπτωση να μην σου την πέσουν στο δρόμο!

Ναι, ναι και μάλιστα με υφάκι 10 Καρδιναλλίων η καθεμία! Να ναι καλά πάντως τα κορίτσια ... είναι απόλαυση. Βούλωσα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ελατε κερατσινι κανενα σαββατο βραδακι να δειτε κατι πιπινια...

Συγνώμη αλλά που στο Κερατσίνι έχεις δει ώραίο κόσμο.

 

Εκτός και αν έχεις πετύχει εμένα :-) (χα! χα!)

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

πειραια πραγματικα εχει <<καλο κοσμο>>

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

emena pali kolonaki exei peksei polli asxima to mati mou kai den milao gia asximes gkomenes pou bgazoun oti exoun kai den exoun mpas kai tis paratirisei kanenas (eidika tora pou einai kalokairi giati ton xeimona den mporoun na kanoun ksekola ntisimata :p ) alla gia pragmatika oraies ginaikes pou ntinontai ok alla exoun tetoio soma kai tetoio prosopo pou pragmatika les kala den iparxoun asximes ginaikes edo (milame gia ginaikes pou aneta tha itan fotomontela oles psiles ksanthies kai mi kai paei legontas).

 

xaraktiristiko einai oti eixe paei bolta me tin tote kopela mou kai tin ataka tou stil "kala den iparxoun asximes ginaikes den iparxoun edo??" tin eixe pei auti kai ego apla xazeua ton dromo.

 

to mono kako einai oti gia na rikseis gkomena sto kolonaki (kala den isxiei mono kolonaki alla se oli tin ellada) prepei na kabalas porsiko i anotero mias kai oses eixa dei itan me kati ntisimata pragmatika panakriba kai ebgainan apo clk cabrio ( to pio potapo amaksi pou eida se ekeini tin perioxi na kikloforei).

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...