Jump to content

Κινέζικο κινητό


Tolis_1987
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείτε παρακαλώ να μου προτείνετε κάποιες αξιόπιστες κινέζικες μάρκες κινητών και site για παραγγελία ;;
Tolis:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Μάρκες... Xiaomi, Lenovo, Oneplus One είναι οι καλύτερες. Καταστήματα υπάρχουν 2-3 αξιόπιστο, εγώ εμπιστεύομαι το Coolicool γιατί ποτέ δεν είχα πρόβλημα από εκεί και έχει πολύ καλές τιμές. Το θέμα είναι τι ψάχνεις, με τι χαρακτηριστικά και μέχρι πόσο!?
Link to comment
Share on other sites

Μάρκες... Xiaomi, Lenovo, Oneplus One είναι οι καλύτερες. Καταστήματα υπάρχουν 2-3 αξιόπιστο, εγώ εμπιστεύομαι το Coolicool γιατί ποτέ δεν είχα πρόβλημα από εκεί και έχει πολύ καλές τιμές. Το θέμα είναι τι ψάχνεις, με τι χαρακτηριστικά και μέχρι πόσο!?

Για huawei και oppo ποιά η άποψή σου;; Βασικά ψάχνω μέχρι 200 ευρώ. Για χαρακτηριστικά τι μου προτείνεις;; Σ' ευχαριστώ !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για huawei και oppo ποιά η άποψή σου;; Βασικά ψάχνω μέχρι 200 ευρώ. Για χαρακτηριστικά τι μου προτείνεις;; Σ' ευχαριστώ !!

Το fastcardtech ποιά η γνώμη σας;;

Tolis:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Για huawei και oppo ποιά η άποψή σου;; Βασικά ψάχνω μέχρι 200 ευρώ. Για χαρακτηριστικά τι μου προτείνεις;; Σ' ευχαριστώ !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το fastcardtech ποιά η γνώμη σας;;

Με 215€ τελική παίρνεις από τα καλύτερα κινητά, σίγουρα vfm - Xiaomi Mi3 16GB. Εάν δεν έχεις πρόβλημα με τα 16GB, σου το προτείνω ανεπιφύλακτα και ξέχνα όλα τ' άλλα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με 215€ τελική παίρνεις από τα καλύτερα κινητά, σίγουρα vfm - Xiaomi Mi3 16GB. Εάν δεν έχεις πρόβλημα με τα 16GB, σου το προτείνω ανεπιφύλακτα και ξέχνα όλα τ' άλλα! ;)

Λες ε;; Θα το κοιτάξω ναι... Σ' ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ...

Tolis:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Λες ε;; Θα το κοιτάξω ναι... Σ' ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ...

Εγώ έχω την 64GB έκδοση και είμαι ενθουσιασμένος. Ξεκίνα το διάβασμα.... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372330

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε παρακαλώ να μου προτείνετε κάποιες αξιόπιστες κινέζικες μάρκες κινητών και site για παραγγελία ;;

 

xiaomi/huawei/lenovo/zte/asus/one plus one/oppo

sites to2c, minideal

Link to comment
Share on other sites

Το mi3 είναι όντως κορυφή. Αν ήμουν εσύ θα το προτιμούσα :D

Το μόνο που δε μου αρέσει πολύ είναι ο σχεδιασμός του... Μου φαίνεται πολύ απλός...

Tolis:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δε μου αρέσει πολύ είναι ο σχεδιασμός του... Μου φαίνεται πολύ απλός...

Πάρτο και φόρτωσέ το μπιχλιμπίδια !!!!!!

Απλό είναι...... :D

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δε μου αρέσει πολύ είναι ο σχεδιασμός του... Μου φαίνεται πολύ απλός...

Ίσα ίσα που θα εκτιμήσεις τις θήκες... Συν ότι το μαγνήσιο του είναι πολύ όμορφο στο χέρι και ελαφρύ σχετικά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα που θα εκτιμήσεις τις θήκες... Συν ότι το μαγνήσιο του είναι πολύ όμορφο στο χέρι και ελαφρύ σχετικά.

από μαγνήσιο είναι ο σκελετός, εξωτερικά είναι πλαστικό (καπάκι δλδ), εκτός και αν έχεις δυνατότητα να περνάς μέσα από αντικείμενα δεν το φτάνεις :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...