Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω για κοσμοτε, ισως να ζητησω κοσμοκαρτα ή WhatsUp και να χρησιμοποιω κι ενα Q για τα τηλεφωνηματα

 

2 red1 εχω και πληρωνω (πληρωνα μεχρι τον προηγουμενο μηνα) περιπου 39€ συνολο

 

 

Οταν θα διανυω τον τελευταιο μηνα του συμβολαιου, περιπου 10 μερες πριν ληξει, θα κανω την αιτηση φορητοτητας.

Θα εχει βγει ηδη ο επομενος λογαριασμος που θα εχει τα (αυξημενα) παγια του 13ου μηνα τον οποιο ομως δεν θα πληρωσω και θα περιμενω τον μεθεπομενο που θα τα αφαιρει ως μη χρησιμοποιημενα.

 

σωστα τα λεω;

 

Διαβασε μια σελιδα πισω το 14125 δικο μου post και ισως σε βοηθησει

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Διαβασε μια σελιδα πισω το 14125 δικο μου post και ισως σε βοηθησει

 

nai, τα εχω διαβασει ολα, οπως και το επομενο δικο σου.

 

Αυτη τη φορα δεν καιγομαι για ανανεωση, το εχω παρει αποφαση για την καρτα, οποτε θα κινηθω αναλογα με τα δεδομενα εκεινης της στιγμης.

 

Οπου κάτσει η μπιλια :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Στην Q μου ειπαν οτι θελουν 3 μερες περιπου (απο τοτε που θα παρουν το "ΟΚ" απο τη Βοντα, + 5€ για την καθε καρτα.

 

αντε να δουμε...

αν πας μετά την 01/09/2014 ισχύει το εξής

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει την από 01 Σεπτεμβρίου 2014 χρέωση κατά την ενεργοποίηση νέας σύνδεσης καρτοκινητής, σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής WIND & Q. Η χρέωση ενεργοποίησης θα ανέρχεται στα 10€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 23%.

Link to comment
Share on other sites

αν πας μετά την 01/09/2014 ισχύει το εξής

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει την από 01 Σεπτεμβρίου 2014 χρέωση κατά την ενεργοποίηση νέας σύνδεσης καρτοκινητής, σε όλα τα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής WIND & Q. Η χρέωση ενεργοποίησης θα ανέρχεται στα 10€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 23%.

 

ΩΠΑ!

 

καλα που το ανεφερες.

 

διπλασιαζουν δηλαδη την τιμη...:down:

 

εχουμε 9 μερες ακομα, θα περασω απο ενα καταστημα να ρωτησω...:thanks:

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο να "παραπονεθω" για την εξτρα χρεωση των 5€ (3 τελικα μαζι με την εκπτωση)

 

-Μα εχετε επιπλεον internet 4sharing και 2GB, μου λεει η ευγενικη φωνη

-Αυτα τα ειχα και πριν, ενω τα 500 GB επιπλεον δεν τα χρειαζομαι, απανταω εγω

 

-Μα εχετε επιπλεον internet 4sharing και 2GB, μου (ξανα)λεει η ευγενικη φωνη...

 

αυτος ο διαλογος συνεχιστηκε 3 ή 4 φορες και οταν καταλαβα οτι "κολησε η κασετα" ρωτησα ποτε ληγει το συμβολαιο μου

 

εκει η κοπελα φανηκε ενημερωμενη και με ρωτησε κατευθειαν αν θελω να διακοψω ή να το γυρισω σε καρτοκινητο :cool:

"θα δουμε οταν ερθει ο καιρος" της απαντησα.

 

οποτε σε 2 εβδομαδες θα παω να κανω κατευθειαν μεταφορα των γραμμων στην Q, δεν θα κανω καν τον κοπο να ζητησω προσφορα απο τη Βοντα αφου την απαντηση την ξερουμε...

 

Στην Q μου ειπαν οτι θελουν 3 μερες περιπου (απο τοτε που θα παρουν το "ΟΚ" απο τη Βοντα, + 5€ για την καθε καρτα.

 

αντε να δουμε...

 

Έξτρα σε χρεώσανε 3 ευρώ ή 5 ευρώ. Γιατί εμένα με χρεώσανε 5 και μου είπανε ότι σε αυτά δε γίνετε έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Έξτρα σε χρεώσανε 3 ευρώ ή 5 ευρώ. Γιατί εμένα με χρεώσανε 5 και μου είπανε ότι σε αυτά δε γίνετε έκπτωση.

με 3€ χρεωθηκε η καθε γραμμη.

μου εκαναν εκπτωση 40%

Link to comment
Share on other sites

Έχω καρτοπρόγραμμα 18μηνο που λήγει 22/9. Πληρώνω 21 και κάτι αντί για κοντά στα 30 που είναι η κανονική τιμή με κάποια έκπτωση που κάνουν. Δεν το χρησιμοποιώ γιατί έχω κάνει πλέον και φοιτητικό και το είχα δώσει στη μητέρα μου με ένα dual SIM τηλέφωνο. Αλλά ήθελα να το κόψω μιας και με κάρτα πλέον έχεις τα ίδια με πολύ λιγότερα χρήματα.

Εχθές πήρε κάποιος να μου πει για προσφορά για ανανέωση. Κάτσε να ακούσω λέω. Αν μου το χαμηλώσουν αρκετά ίσως συμφέρει. Τελικά ήθελε να μου πει για ένα χρόνο να πληρώνω τα ίδια. Όταν του είπα αυτά περί καρτοκινητού ότι συμφέρει περισσότερο κλπ, μου απαντάει και πολύ καλά θα κάνετε. Εμείς θέλουμε να είστε ευχαριστημένος από την επικοινωνία σας, σε όποια μορφή και αν είναι... οπότε πάω σήμερα για διακοπή να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ 47 το μήνα καλά είμαι;

1500 προς όλους 1500 Sms και 3 Giga Internet;

Παρακαλώ κάποιον mod να σβήσει την εικόνα

Edited by Vasileios
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που έχω φοιτητικό καρτοκινητό, έχω πετύχει κατά περιόδους να έχω ανάλογα νούμερα πληρώνοντας λιγότερα. Αλλά στο τέλος πάντα καταλήγω στο "τι νόημα έχουν τα mb αν δεν πιάνει και τόσο καλά όταν το χρειάζεσαι"...

 

 

Λοιπόν, πήγα εχθές να κάνω διακοπή το συμβόλαιό μου που λήγει(18μηνο) και να το μετατρέψω σε καρτοκινητό. 22/9 η λήξη, 22.8 εχθές λέω θέλει και ένα μήνα για αποσύνδεση ας πάω να ταλειώνουμε. Αφού πλήρωσα ένα λογαριασμό στο κατάστημα, μου είπε η κοπέλα να πάρω το 1227 για αποσύνδεση. Εκεί μου λέει μια άλλη κυρία πως καλύτερα να κάνω την αποσύνδεση αύριο (σήμερα δηλαδή) γιατί αν την έκανα εχθές, λόγω του ότι έχει 31 ημέρες ο Αύγουστος θα έπρεπε να πληρώσω 30€ επιπλέον. Αυτή την εξήγηση μου έδωσε, και μου είπε πως θα δώσει αίτημα για αποσύνδεση αλλά να πάω στο κατάστημα μια ημέρα μετά. Οκ, είπα και ευχαρίστησα και το άφησα για την επόμενη. Σήμερα πάω στο κατάστημα, βλέπει το αίτημα και μου λέει πως πρέπει να πληρώσω 10€ τέλος αποσύνδεσης (όχι 15 τελικά) και 30€ αναπόσβεστο ποσό επιδότησης. Μα λέω μου είπαν πως δεν χρειάζεται, και μου λέει πως αυτό θα γινόταν αν είχα πάει μετά τις 22/9 να ζητήσω διακοπή. Με τα πολλά ξαναπαίρνω το 1227, και καταλήγουμε πως έπρεπε να γίνει σήμερα η αίτηση διακοπής γιατί σήμερα μπήκα στον 18ο μήνα όπου η υποχρέωση επιστροφής επιδότησης πέφτει στο 0%, και επειδή η αίτηση έγινε εχθές έπρεπε να πληρώσω 30€. Το οποίο πάλι κουφό μου φαίνεται, καθώς αν θυμάμαι καλά στον προτελευταίο μήνα το ποσοστό που πρέπει να επιστρέψεις είναι 16% και εγώ είχα πάρει 119€ επιδότηση, άρα θα έπρεπε να ήταν 19€ και κάτι ψιλά. Τελικά ακύρωσε το χθεσινό αίτημα και έκανε καινούριο και πλήρωσα μόνο τα 10€ και όλα καλά.

 

Bye bye λοιπόν από εμένα στη δέσμευση με τη Vodafone. Προσωπικά από αυτό το συμβόλαιο ψιλοαπογοητεύτηκα. Μου έγινε πρόταση πριν από 1 1/12 χρόνο να κάνω το καρτοκινητό μου καρτοπρόγραμμα δίνοντας μου μια συσκευή και 500 λεπτά, 100sms και 100MB και 10€ στην "κάρτα" με πάγιο 20€, και καλά μόνο για μένα. Έβαζα περίπου 2 κάρτες τότε των 10€ καμιά φορά, οπότε λέω ας το κάνω. Με το καλημέρα ο πρώτος λογαριασμός ήρθε 28,5. Λέω ο πρώτος είναι συνήθως παραπάνω, να δω τον 2ο. 28,5 και ο άλλος. Πήρα τηλέφωνο και μου λένε μα τόσο είναι το πάγιο στο πρόγραμμά σας, δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Και αν δεν έβρισκα μια γνωστή που δούλευε στην εξυπηρέτηση να μου το φτιάξει, ακόμα δεν θα είχα βγάλει άκρη. Μετά, τα 10€ που βάζανε κάθε μήνα τα κάνανε 11,5 και αυξήσανε το πάγιο στα 21.5€. Λες και το ζήτησα, ή τα χρησιμοποιούσα. Συνήθως τα τρώω όλα σε μηνύματα στο χαμόγελο του παιδιού μιας και 2 μήνες μετά χάνονται. Αργότερα έτυχε να μπορώ να βγάλω φοιτητικό CU, και δεν το χρειαζόμουν καθόλου. Το έδωσα λοιπόν το καρτοπρόγραμμα στη μάνα μου με ένα dual sim τηλέφωνο και το είχε εκείνη μέχρι τώρα (6-8 μήνες) Και δεν το έκοψα νωρίτερα για να μην δώσω πίσω την επιδότηση και επειδή είχα μια συνδυαστική έκπτωση με HOL στο εξοχικό. Αν μου κάνανε καμια προσφορά και το ρίχνανε λιγάκι το πάγιο, ίσως το ανανέωνα. Αλλά η προσφορά τους ήταν να παραμείνει το ίδιο (21,5€) για έναν ακόμη χρόνο, πράγμα που δε συμφέρει μιας και στο CU έχεις τις ίδιες παροχές σχεδόν με μόλις 7€. Οπότε τέλος.

Edited by Mark_K
προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Ειχα 8 χρονια συνδεση στη vodafone.. Τωρα εληξε το red 1 που το ειχα στα 32 ευρώ ή 37 μετά την αυξηση 5 ευρώ.. Με την νεα επιδοτηση θα πηγαινε στα 42 ευρώ. Κάλεσα την κοσμοτε για φορητοτητα και μου ειπαν για 36 ευρώ το απεριοριστα 65 plus. Δεχτηκα.. Εκανα φορητοτητα και η voda με κάλεσε για να μπυ κανει την ιδια προσφορα ακριβως.. Και μου τονισαν οτι δεν γινεται τιποτα καλυτερο.. Δεχτηκα οποτε ξεκινησε ξανά φορητοτητα πίσω στη vodafone.. Και εκει με ξαναπαιρνει η cosmote και μου έδωσε το απεριοριστα 65 plus στα 29 ευρώ.. Αναγκάστηκα και ακυρωσα τη φορητοτητα προς vpdafone η οποια και τελικα με αφησε να φυγω χωρος να μου κανει καποια καλυτερη προσφορά.

 

Μου κακοφανηκε πολύ που στην εταιρια που ημουν τοσα χρονια δεν μπορεσαν να μου κανουν έστω την ιδια προσφορα ξανά με κοσμοτε και δεν εκαναν καν καποια 2η προσφορά σε αντιθεση με την κοσμοτε που μου εκανε 2 προσφορες για να με κρατησει

 

Πώς γίνεται αυτό;; Και εγώ κάλεσα cosmote για φορητότητα (για να καταφέρω αντιπροσφορά από vodafone) και μου έδωσε το 65 plus με τιμή όσο τη βρίσκω και στο Online κατάστημά τους δηλ. 65Ε, με επιδότηση συσκευής 190Ε νομίζω δηλ. τρίχες. Πώς γίνεται να κάνουν διαφορετικές προσφορές, ξέρει κάποιος να μου εξηγήσει; Τσατίστηκα και δεν έκανα το αίτημα τελικά, παρόλο που σκοπός μου είναι να πετύχω αντιπροσφορά από vodafone.. Τώρα είπα να περιμένω να πάει 1/09 μπας και αλλάξει τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν απο vodafone για το red 1 στα 29 και από cosmote για το plus 65 στα 36 και τα δύο σε οικογενειακό. Τώρα είμαι vodafone με τη προσφορά από πέρυσι και δίνω στο red 1 22. Θα γίνει καμιά καλύτερη προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Οταν θα διανυω τον τελευταιο μηνα του συμβολαιου, περιπου 10 μερες πριν ληξει, θα κανω την αιτηση φορητοτητας.

Θα εχει βγει ηδη ο επομενος λογαριασμος που θα εχει τα (αυξημενα) παγια του 13ου μηνα τον οποιο ομως δεν θα πληρωσω και θα περιμενω τον μεθεπομενο που θα τα αφαιρει ως μη χρησιμοποιημενα.

 

σωστα τα λεω;

 

επαναφερω το προηγουμενο ερωτημα μου για να μου πει καποιος αν ειχε παρομοια εμπειρια.

 

Μου εστειλαν μαιιλ απο τη Βοντα (κατοπιν δικης μου ερωτησης αν θα συνεχισουμε τη "συνεργασια" μας) και μου απαντησαν οτι κουβεντα για το ενδεχομενο νεο συμβολαιο μορουμε να κανουμε κατα τη διαρκεια του τελευταιου μηνα συμβολαιου.

 

Οποτε κανω μια κουβεντα και αν δεν συμφωνησουμε μεταφερομαι το τελευταιο 10ημερο σε καποια καρτοκινητη.

 

Σωστα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

επαναφερω το προηγουμενο ερωτημα μου για να μου πει καποιος αν ειχε παρομοια εμπειρια.

 

Μου εστειλαν μαιιλ απο τη Βοντα (κατοπιν δικης μου ερωτησης αν θα συνεχισουμε τη "συνεργασια" μας) και μου απαντησαν οτι κουβεντα για το ενδεχομενο νεο συμβολαιο μορουμε να κανουμε κατα τη διαρκεια του τελευταιου μηνα συμβολαιου.

 

Οποτε κανω μια κουβεντα και αν δεν συμφωνησουμε μεταφερομαι το τελευταιο 10ημερο σε καποια καρτοκινητη.

 

Σωστα; :worry:

 

Η μεταφορά σε καρτοκινητό της ίδιας εταιρείας διαρκεί 30 μέρες. Δηλαδή θα πληρώσεις το κανονικό πάγιο αν δεν συμφωνήσετε. Προς το παρόν wind(+vodafone) χρεώνoυν 10 ευρώ τέλος ενεργοποιησης καρτοκινητού.

Edited by LG1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπεις στον τελευταίο μήνα κάνε αίτηση να γίνει καρτοκινητό και 1-2 μέρες μετά θα σε καλέσουν να σου κάνουν προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Με το "κόλπο" της φορητότητας κατάφερα τελικά μόλις χθες, να μου προσφέρει η vodafone

το ελεύθερα 60 (που είχα ήδη) στα 18,6Ε τελική (συνδιαστικά με HOL)!! Το RED1 μου το έδινε στα 32Ε.

Καλά δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Με το "κόλπο" της φορητότητας κατάφερα τελικά μόλις χθες, να μου προσφέρει η vodafone

το ελεύθερα 60 (που είχα ήδη) στα 18,6Ε τελική (συνδιαστικά με HOL)!! Το RED1 μου το έδινε στα 32Ε.

Καλά δεν είναι;

 

τι δινει το "ελευθερα 60";

ειναι παλιο προγραμμα;

δεν το βρηκα καπου...:confused:

Link to comment
Share on other sites

τι δινει το "ελευθερα 60";

ειναι παλιο προγραμμα;

δεν το βρηκα καπου...:confused:

Παλιό ναι:

http://www.vodafone.gr/portal/vodafone-free

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μου εδωσε η vf το red 1 στα 29,10 ευρω μαζι με internet 4sharing 750mb extra για μονη συνδεση χωρις hol.. Νομιζω καλα ειναι. Μου ειπαν για 12 μηνο αλλα τους ειπα για 18μηνο για να μην τρεχουμε παλι σε 1 χρονο με φορητοτητες αφου ειναι και καλη η τιμη
Link to comment
Share on other sites

εχω το red 1 και εχω παγιο 45 το μηνα λογο πολλων χρονων στη vodafone και το συμβολαιο μου ληγει τον επομενο μηνα και μου παν να περασω απο καταστημα να δω αν θα μου κανουν καμια προσφορα στο παγιο...λετε να καταφερω καμια καλη προσφορα?ειμαι συνδρομητης της vodafone πανω απο 20 χρονια.

επισης απο επιδοτηση τι λετε να παρω ?πληρωνω το μηνα 80-90-100 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Με το "κόλπο" της φορητότητας κατάφερα τελικά μόλις χθες, να μου προσφέρει η vodafone

το ελεύθερα 60 (που είχα ήδη) στα 18,6Ε τελική (συνδιαστικά με HOL)!! Το RED1 μου το έδινε στα 32Ε.

Καλά δεν είναι;

 

Λογικη τιμη.Εφοσον ειχες και την hol μεσα θα ηταν χαζομαρα τους να σε χασουν απο πελατη.

Link to comment
Share on other sites

εχω το red 1 και εχω παγιο 45 το μηνα λογο πολλων χρονων στη vodafone και το συμβολαιο μου ληγει τον επομενο μηνα και μου παν να περασω απο καταστημα να δω αν θα μου κανουν καμια προσφορα στο παγιο...λετε να καταφερω καμια καλη προσφορα?ειμαι συνδρομητης της vodafone πανω απο 20 χρονια.

επισης απο επιδοτηση τι λετε να παρω ?πληρωνω το μηνα 80-90-100 ευρω

 

Εννοείς ότι ξεπερνάς τα 1500 λεπτά/sms/ΜΒ του Red 1 και από 45€ ανεβαίνει στα 80+? Πάντως από προσφορά μην περιμένεις κάτι συνταρακτικό χωρίς να προηγηθεί φορητότητα. Το σίγουρο είναι (όπως βλέπεις και από άλλους) ότι τα 30€ για το Red 1 είναι πολύ εύκολα, αν θέλεις να πέσεις στο εύρος 20-30€ είναι πιο δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Θα κάνω νέο συμβόλαιο στην Vodafone, το 2all 700' 45ευρώ/μήνα. Με τον συνδυασμό σταθερής τηλεφωνίας από τη HOL το πάγιό μου θα γίνει 40,5ευρώ το μήνα. Να πω επίσης ότι θα κάνω 24μηνη παραμονή στην υπηρεσία.

 

Από τα παραπάνω προκύπτει ότι με έκπτωση στο πάγιό μου αντί επιδότησης, η τιμή στο πάγιο θα διαμορφωθεί στα 36,45ευρώ/μήνα κάτι το οποίο αντιστοιχεί σε 97,2ευρώ κέρδος στους 24μήνες.

 

Πιστεύω ότι τα 97ευρώ για όλο αυτό το διάστημα διαμονής μου στο συμβόλαιο είναι ελάχιστα, οπότε θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια συσκευή να επιλέξω.

 

 

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_635-6254.php

Λέει τίποτα;

 

 

Το Nokia Lumia 635 μπορώ να το πάρω 13ευρώ με το Vodafone 2all 700'. Νομίζω αξίζει να το πάρω (θέλω ένα 4G κινητό) και να μην κάνω την έκπτωση στο συμβόλαιο. Τα υπόλοιπα κινητά που έχει η Vodafone αυτή τη στιγμή στο site μου είναι αδιάφορα και είναι και πανάκριβα...

 

 

Ξέρετε αν θα φέρει κανένα καινούργιο αξιόλογο σε αυτήν την κατηγορία τιμής (150ευρώ-200ευρώ) η Vodafone μέσα στο Σεπτέμβρη;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είσαι σίγουρος ότι σε συμφέρει να πληρώνεις 40€ το μήνα για να έχεις 700' προς όλους και 300mb; Πιστεύω πως με κάρτα μπορείς να έχεις τα ίδια με λιγότερα από τα μισά (και πολλά περισσότερα mb) και με τα χρήματα που εξοικονομείς για 2 χρόνια παίρνεις ότι συσκευή θες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είσαι σίγουρος ότι σε συμφέρει να πληρώνεις 40€ το μήνα για να έχεις 700' προς όλους και 300mb; Πιστεύω πως με κάρτα μπορείς να έχεις τα ίδια με λιγότερα από τα μισά (και πολλά περισσότερα mb) και με τα χρήματα που εξοικονομείς για 2 χρόνια παίρνεις ότι συσκευή θες.

 

Την σύνδεση την θέλει ο πατέρας μου που είναι επαγγελματίας και τα χρειάζεται αυτά τα λεπτά.

Αυτή τη στιγμή έχει συμβόλαιο στην Cosmote που λήγει σύντομα και επειδή θα βάλουμε όπως και να χει την HOL θέλουμε να αλλάξουμε και πάροχο από Cosmote σε Vodafone.

Με καρτοκινητο δεν θέλει να ασχολείται. Θέλει να έχει ένα πάγιο το μήνα και να ξεμπερδεύει.

Η Vodafone υπάρχει περίπτωση να μας κάνει καμία καλύτερη προσφορά όσον αφορά τα συμβόλαιά της μιας και φεύγουμε από Cosmote;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι ξεπερνάς τα 1500 λεπτά/sms/ΜΒ του Red 1 και από 45€ ανεβαίνει στα 80+? Πάντως από προσφορά μην περιμένεις κάτι συνταρακτικό χωρίς να προηγηθεί φορητότητα. Το σίγουρο είναι (όπως βλέπεις και από άλλους) ότι τα 30€ για το Red 1 είναι πολύ εύκολα, αν θέλεις να πέσεις στο εύρος 20-30€ είναι πιο δύσκολο.
Δε τα ξεπερναω απλα με κατι φορους που βαζουν και κατι αλλα φτανει 80 και θελω να το μειωσω οσο μπορω.το θεμα ειναι πως να το κανω αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...