Jump to content

Παγκόσμια Καρτοκινητή Τηλεφωνία


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι για Έλληνικούς αριθμούς , οπότε άστο καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ερωτηση. Κλησεις απο πλανετ σιμ σε πλανετ σιμ τι λενε απο.χρεωση?δλδ αν.εχω εγω.πλανετσιμ κ ο αλλος στο εξωτερικό, η χρεωση ειναι μικροτερη?αξιζει?
Link to comment
Share on other sites

Για Εσένα θα κοστίζει 0,23 το λεπτό

Για κάποιον που είναι στο εξωτερικό θα του στοιχίζει το ίδιο

Για τον τιμοκατάλογο δες εδώ http://roaming.gr/rates/planetsim_rates.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα για ταξιδάκι στις ΗΠΑ συμφέρει περισσότερο η υπηρεσία της κοσμοτέ για 11ευρώ την ημέρα για τη χρήση του πακέτου του συμβολαίου ή

 

κάποια παγκόσμια σιμ mysims2go travelsim Κλπ?

 

θα την παίρνω κάνα τηλ την ημέρα θα την παίρνουν και από τη δουλειά κανά δυό.κ θα τους παίρνει κ αυτή.:rolleyes:

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για ταξιδάκι στις ΗΠΑ συμφέρει περισσότερο η υπηρεσία της κοσμοτέ για 11ευρώ την ημέρα για τη χρήση του πακέτου του συμβολαίου ή

 

κάποια παγκόσμια σιμ mysims2go travelsim Κλπ?

 

θα την παίρνω κάνα τηλ την ημέρα θα την παίρνουν και από τη δουλειά κανά δυό.κ θα τους παίρνει κ αυτή.:rolleyes:

 

Αυτο εξαρταται από το πόσες μέρες θα μείνει. Θα χρειαστει ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά θα πάω Ρωσία Αγία Πετρούπολη για μερικές μέρες ,έχω Wind F2G ,κάποια πρόταση ,συμβουλή ? θέλω και ίντερνετ

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Το F2G Θα σε χρεώνει 4,92 το λεπτό προς Ελλάδα και 2,066 για την εισερχόμενη. Αν Θέλεις, δες τη Mobilka της Inter Telecom. Οι χρεώσεις είναι 0,29 εξερχόμενη και 0,22 εισερχόμενη.
Panasonic GD93 => Nokia 6610 => Nokia 6230 => Nokia N70 => Nokia N82, HTC Diamond => Apple iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Το F2G Θα σε χρεώνει 4,92 το λεπτό προς Ελλάδα και 2,066 για την εισερχόμενη. Αν Θέλεις, δες τη Mobilka της Inter Telecom. Οι χρεώσεις είναι 0,29 εξερχόμενη και 0,22 εισερχόμενη.

 

Ευχαριστώ ,από που μπορώ να την προμηθευτώ ? έχει και ίντερνετ μαζί ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα παιδιά!

 

Έχει κανείς εμπειρία για ταξίδι Νορβηγία? Θα πάω για μια εβδομάδα και έχω μία κάρτα cosmote και μία wind (καρτοκινητά και τα δύο)...

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...