Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον, ηρθε η στιγμη να δωσω κι'εγω κατι. ολο ρωταω και ρωταω :).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Για οποιον θελει να εχει μεσα στο ημερολογιο του galaxy ολες τις εορτες και να ξερει ποιος γιορταζει καθε μερα, μπορει να κανει τα παρακατω :

 

1) ανοιξτε στον υπολογιστη σας εναν internet browser, π.χ google chrome η οποιονδηποτε αλλο.

2) συνδεθειται στον gmail Λογαριασμο σας (http://www.gmail.com).

3) ανοιξτε ενα νεο tab (νεα καρτελα) και καντε επικολληση στην διευθυνση το παρακατω url και πατηστε enter για να το ανοιξει :

http://www.google.com/calendar/embed?src=67qclbjbf206upsjke1a4pca5s@group.calendar.google.com&ctz=Europe/Athens&gsessionid=cg7bIRyArk0p8SqvWDl5Rw

4) μολις σας ανοιξει θα δειτε το Ελληνικο εορτολογιο με ολες τις εορτες :).

5) τερμα κατω δεξια στην οθονη εχει ενα κουμπι που λεει "Google Ημερολογιο" και αριστερα απο την λεξη Google εχει ενα +. πατηστε πανω στο κουμπι αυτο και θα σας ρωτησει αν θελετε να εισαγετε το ημερολογιο αυτο στο ημερολογιο σας στο gmail.

πατηστε Ναι και ειστε ετοιμοι.

6) τωρα πλεον υπαρχει κανονικα το εορτολογιο μεσα στο Gmail σας. πηγαιντε στην καρτελα που εχετε ανοιχτο το gmail (βημα 2) και πατηστε πανω αριστερα στην οθονη που εχει την επιλογη "Ημερολογιο". θα δειτε οτι ειναι πλεον περασμενο και το εορτολογιο μαζι με οτι αλλο ειχατε.

7) ανοιξτε τωρα το galaxy Και συνδεθειτε στο ιντερνετ ειτε με 3g ειτε με wifi.

8) πηγαιντε στις ρυθμισεις --> λογαριασμοι και συγχρονισμος

9) βρειτε τον λογαριασμος σας gmail εκει και πατηστε πανω να σας το ανοιξει.

10) μολις ανοιξει, πατηστε το κατω αριστερα πληκτρο (πληκτρο αφης) και πατηστε "να γινει συγχρονισμος τωρα".

11) οταν τελειωσει ο συγχρονισμος εχετε πλεον στο ημερολογιο σας και στο galaxy το εορτολογιο κανονικα !!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Σωστός ο συνονόματος!!! Τέτοια πραγματάκια μ΄αρέσουν!!! Thanks!!:)

Μία ερωτησούλα...Στο DAILY BRIEFING κάτω κάτω έχει μία γραμμή που λέει "χωρίς προγράμματα"..αν την πατήσεις σε πάει κατευθείαν στο εορτολόγιο και σου λέει πχ σήμερα γιορτάζει ο Σταύρος (χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!)..σε κάποιο παλαιότερο print screen του για άλλο λόγο που είχε ποστάρει ο Κώστας (Te_Salat) φαινόντανε πάνω σε αυτή την γραμμή και το όνομα του εορτάζοντος..αυτό πως γίνεται;

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και της PDAir με δύο αυτοκόλλητα είναι αλλά...ξέρεις τι έγινε...:p

Όταν χρησιμοποίησα την χαρτονένια κάρτα που έχει μαζί για τις φούσκες, το πάνω αυτοκόλλητο άρχισε να ζαρώνει και να δημιουργεί μεγάλες φούσκες με το φιλμ, πριν το βγάλω. Αφού το έβγαλα και το φιλμ είχε φούσκες αλλά λίγες...όμως με τη χρήση της κάρτας απέκτησε γραμμές μετά.

Κατά τα άλλα, τα χρώματα φαινόντουσαν όντως εξαιρετικά με το φιλμ, όπως γράφουν και σε reviews, αλλάτο πρόβλημα ήταν στην τοποθέτηση...ένα λαθάκι κοστίζει 12 δολλάρια...και δεν έχει και ανταλλακτικό, αυτό είναι το μεγαλύτερο λάθος νομίζω...:cool:

 

Τουλάχιστον το δερμάτινο μπρελόκ δώρο ήταν καλό...:p

 

Ελα ρε είχε και μπρελόκ; Χλιδή...

Κοίτα εδώ... αυτός βασικά το κάνει πολύ γρήγορα, εμένα μου παιρνει παραπάνω, αλλα το θέμα ειναι να το βάλεις από κάτω προς τα πάνω... Δεν εχω ποτέ πρόβλημα με τις φουσκάλες με αυτές με τα 2 στρώματα, το κύριο πρόβλημα είναι η σκόνη. Πρέπει να είναι τελείως καθαρό, και να μην έχει μικρά κομματάκια σκόνης... (που κάνουν φουσκάλες κι αυτά), ξέρεις, τριχούλες.. υπάρχουν παντού και αν καθυστερήσεις θα σου κολλησουν στο φιλμ. Θες ΠΟΛΥ φως για να τα βλέπεις αυτά τα τριχάκια και να τα σκουπίσεις, καθαρό πανί (αυτό που βάζουν μέσα είναι οκ συνήθως), και καθόλου σκόνη. Μερικοί διάβασα πάνε και το κάνουν στο μπάνιο μετά από ντους, γιατί η υγρασία κρατάει κάτω τα σκονάκια... Εγώ φοβήθηκα για το κινητό και δεν το έκανα, αλλά θέλει πολύ προσοχή.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο συνονόματος!!! Τέτοια πραγματάκια μ΄αρέσουν!!! Thanks!!:)

Μία ερωτησούλα...Στο DAILY BRIEFING κάτω κάτω έχει μία γραμμή που λέει "χωρίς προγράμματα"..αν την πατήσεις σε πάει κατευθείαν στο εορτολόγιο και σου λέει πχ σήμερα γιορτάζει ο Σταύρος (χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν!!)..σε κάποιο παλαιότερο print screen του για άλλο λόγο που είχε ποστάρει ο Κώστας (Te_Salat) φαινόντανε πάνω σε αυτή την γραμμή και το όνομα του εορτάζοντος..αυτό πως γίνεται;

Αντωνακη (αν μου επιτρεπεις να σε λεω ετσι μετα απο τοσα Posts που ανταλλασουμε εδω) υπαρχει μια εφαρμογη eortologio στο market απ'οσο γνωριζω, η οποια διαβαζει τις επαφες σου και σου εμφανιζει αυτους που γιορταζουν.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει ασ πει καποιος καμια ιδεα που δεν μπορω να μπω στο market μεχρι καινουριο λογαριασμο εκανα αλλα δεν μπαινει με τιποτα ρε παιδια πειτε καμια ιδεα ευχαριστω και παλι

 

α οταν πλεον τελειωνει η προσπαθεια μου γραφει (δεν ειναι δυνατη η δημιουργια αξιοπιστης συνδεσης δεδομενων σε αυτον τον διακομιστη

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε είχε και μπρελόκ; Χλιδή...

 

Ναι, το μπρελόκ θα το δείς στην παρουσίαση που θα ανεβάσω...:p

 

μονο σε μαυρο background και να χτυπαει πανω ο ηλιος...

δεν ειναι τοσο ενοχλητικο,αλλα κριμα ειναι καινουργιο κινητο :(

 

Όπως είχα πει και σε προηγούμενο μήνυμα και στο δικό μου έχει μια μικρή γραμμούλα που δεν φαίνεται εύκολα, αλλά δεν καταλαβαίνω πώς έγινε. Δεν πειράζει, εφόσον δεν φαίνεται μια χαρά είναι. Βάλε και μια θήκη που να το κλείνει από μπροστά για να είσαι σίγουρος. Θα ανεβάσω αργότερα Link με την παρουσίαση μιας θήκης PDAir να την δεις...

 

ΥΓ. Για την παρουσίαση που θα ανεβάσω σας είπα?...:p

Edited by DirectorCK
Link to comment
Share on other sites

αν μπορει ασ πει καποιος καμια ιδεα που δεν μπορω να μπω στο market μεχρι καινουριο λογαριασμο εκανα αλλα δεν μπαινει με τιποτα ρε παιδια πειτε καμια ιδεα ευχαριστω και παλι

 

βγαλε και ξαναβαλε μπαταρια κι αν δε γινει τιποτα κανε reset factory settings,ετσι κι αλλιως με το wipe που εκανες εσβησες τα παντα,δεν εχεις να χασεις τιποτα πλεον.

αν δεις οτι και παλι δεν γινεται,δυστυχως πρεπει να κανεις επανεγκατασταση της rom γιατι πιθανοτατα εχει κρασαρει (γινονται κατι τετοια κουλα στο android)

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε είχε και μπρελόκ; Χλιδή...

Κοίτα εδώ... αυτός βασικά το κάνει πολύ γρήγορα, εμένα μου παιρνει παραπάνω, αλλα το θέμα ειναι να το βάλεις από κάτω προς τα πάνω... Δεν εχω ποτέ πρόβλημα με τις φουσκάλες με αυτές με τα 2 στρώματα, το κύριο πρόβλημα είναι η σκόνη. Πρέπει να είναι τελείως καθαρό, και να μην έχει μικρά κομματάκια σκόνης... (που κάνουν φουσκάλες κι αυτά), ξέρεις, τριχούλες.. υπάρχουν παντού και αν καθυστερήσεις θα σου κολλησουν στο φιλμ. Θες ΠΟΛΥ φως για να τα βλέπεις αυτά τα τριχάκια και να τα σκουπίσεις, καθαρό πανί (αυτό που βάζουν μέσα είναι οκ συνήθως), και καθόλου σκόνη. Μερικοί διάβασα πάνε και το κάνουν στο μπάνιο μετά από ντους, γιατί η υγρασία κρατάει κάτω τα σκονάκια... Εγώ φοβήθηκα για το κινητό και δεν το έκανα, αλλά θέλει πολύ προσοχή.

 

Ναι, στο βίντεο αυτό δεν χρησιμοποιεί καν κάρτα για τις φουσκάλες, μάλλον με το πανάκι τις απομακρύνει κάπως όσες λίγες μπορεί να υπάρχουν. Φταίω κι εγώ στην τοποθέτηση μάλλον, αν και έτσι ην έκανα...ίσως δεν έπρεπε να χρησιμοποιήσω καθόλου την κάρτα και να το πατήσω όπως και αυτός στο βίντεο.

Όσο για το σκούπισμα παράλληλα σκουπίζω με το πανάκι και φυσάω να φεύγει η σκόνη και πετυχαίνει.

Link to comment
Share on other sites

α οταν πλεον τελειωνει η προσπαθεια μου γραφει (δεν ειναι δυνατη η δημιουργια αξιοπιστης συνδεσης δεδομενων σε αυτον τον διακομιστη

 

Δοκίμασε να μπεις στο google talk, μπαίνει; Επίσης δοκίμασε να κάνεις μια εναλλαγή wifi - 3g για να συνδεθείς.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αντωνακη (αν μου επιτρεπεις να σε λεω ετσι μετα απο τοσα Posts που ανταλλασουμε εδω) υπαρχει μια εφαρμογη eortologio στο market απ'οσο γνωριζω, η οποια διαβαζει τις επαφες σου και σου εμφανιζει αυτους που γιορταζουν.

 

Lol και βέβαια να με λες όπως θες...αυτη η εφαρμογή που λες όμως φαίνεται στο συγκεκριμένο σημείο του daily briefing; Εκεί θέλω να φαίνεται...

Edit

Στο μάρκετ βλέπω δύο εορτολογια που τα έχω και τα δύο αλλά δεν κάνουν αυτό που λες...η εφαρμογή που αναφέρεις πως λέγεται;

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Ευτυχης κατοχος του γαλαξεια και εγω,αλλα και πολυ μπερδεμενος.

Λοιπον αρχηζω.

1)Εκανα κανονηκα εγκατασταση το destinator που ειχε δωρω η συσκευασια,δουλεψε κανονηκα σε μια δοκιμαστικη διαδρομη γυρο στα 20χιλ,και μετα το εκλησα.

Σημερα ομως που το χρειαζομουν επιγοντως(και το επεζα και λιγο μαγκας στο φιλο μου)οταν πηγα να τοανοιξω μου εβγαλε το εξης μυνημα,

 

 

λυπουμαστε

 

Η εφαρμογη MLS destinator

(σε εξελιξη com.intrinsyc.sparrowgui.nopay)

τερματιστηκα απροσδοκητα.

δοκιμαστε ξανα

 

αναγκαστικο κλεισιμο

 

Εχω προσπαθησει απο το πρωι πολες φορες αλλα τιποτε το ιδιο μυνημα σηνεχεια

μετα εκανα απεγκατασταση και παλυ εγκατασταση αλλα παλη τιποτε

Το κινητο ειναι μαμα οπως τοπηρα.

2)εχει επιλογη να την τικαρω και να ειμαι σηγουρος οτι οταν συνδεομε στο ιντερνετ ειναι μονο μεσω του wi-fi και οχι μεσο του δικτειου κινητης.

3)μεσα στης εφαρμογες εχει μια πολυ καλη και απλυ αριθμομιχανη στην οποια ομως δεν εχει την επιλογη επη της εκατο (%) και να κανει συν εισον(+=) που μου χρειαζεται πολυ.Αν ξερετε ειναι κατι που γινεται απο της ριθμησεις(εγω παντος δε βρικα)η αν ξερεται καμια καλη και απλη εφαρμογη απο το μαρκετ.

 

ευχαρηστο

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες μερες παρελαβε η γυναικα μου απο ebay το τηλεφωνο (orange). το ξεκλειδωσα αμεσως και σημερα το εκανα ρουτ μεσω LAGFIX. σκεφτομε να του φλασσαρω την oficial rom που εχουν οι εληνικεσ συσκευες για αρχη !!!!

καμοια ιδεα που μπορω νατην βρω-κατεβασω???????????

 

Orange UK? Ποιά orange? Είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο στην orage? Eχει προγράμματα από branding της Orange? Η συγκεκριμένη εταιρεία το ξεσκίζει το θέμα. Αν ναι, θέλει μεγάλη προσοχή το flash κάποιoυ unbranded firmware, με κάποιες εταιρείες μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

3)μεσα στης εφαρμογες εχει μια πολυ καλη και απλυ αριθμομιχανη στην οποια ομως δεν εχει την επιλογη επη της εκατο (%) και να κανει συν εισον(+=) που μου χρειαζεται πολυ.Αν ξερετε ειναι κατι που γινεται απο της ριθμησεις(εγω παντος δε βρικα)η αν ξερεται καμια καλη και απλη εφαρμογη απο το μαρκετ.

 

ευχαρηστο

 

για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα για την αριθμομηχανη απλα γυριζεις το κινητο οριζοντια και απο μονο του αλλαζει και γινεται επιστημονικο κομπιουτερακι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Ευτυχης κατοχος του γαλαξεια και εγω,αλλα και πολυ μπερδεμενος.

Λοιπον αρχηζω.

1)Εκανα κανονηκα εγκατασταση το destinator που ειχε δωρω η συσκευασια,δουλεψε κανονηκα σε μια δοκιμαστικη διαδρομη γυρο στα 20χιλ,και μετα το εκλησα.

Σημερα ομως που το χρειαζομουν επιγοντως(και το επεζα και λιγο μαγκας στο φιλο μου)οταν πηγα να τοανοιξω μου εβγαλε το εξης μυνημα,

 

2)εχει επιλογη να την τικαρω και να ειμαι σηγουρος οτι οταν συνδεομε στο ιντερνετ ειναι μονο μεσω του wi-fi και οχι μεσο του δικτειου κινητης.

3)μεσα στης εφαρμογες εχει μια πολυ καλη και απλυ αριθμομιχανη στην οποια ομως δεν εχει την επιλογη επη της εκατο (%) και να κανει συν εισον(+=) που μου χρειαζεται πολυ.Αν ξερετε ειναι κατι που γινεται απο της ριθμησεις(εγω παντος δε βρικα)η αν ξερεται καμια καλη και απλη εφαρμογη απο το μαρκετ.

 

ευχαρηστο

 

1) Πάρε τηλέφωνο την MLS, είναι τραγικοί αλλά μπορεί να σου δώσουν κάποια απάντηση.

2) Αν συνδεθείς μέσω wifi, υπερκαλύπτει και κόβει το άλλο δίκτυο.

3) Γύρνα το τηλέφωνο στο πλάι

- Alex
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!! :p

 

Δείτε την παρουσίαση που έφτιαξα για την PDAir Θήκη και όχι μόνο, για τους φίλους εδώ του myphone.gr. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XWmbtvrHfJs

 

Περιμένω σχόλια...:p

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!! :p

 

Δείτε την παρουσίαση που έφτιαξα για την PDAir Θήκη και όχι μόνο, για τους φίλους εδώ του myphone.gr. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XWmbtvrHfJs

 

Περιμένω σχόλια...:p

 

Wow, KAMIA σχέση η συσκευασία σου με τη δικιά μου...

 

[ATTACH]17098[/ATTACH] [ATTACH]17097[/ATTACH]

 

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!!!!!! :p

 

Δείτε την παρουσίαση που έφτιαξα για την PDAir Θήκη και όχι μόνο, για τους φίλους εδώ του myphone.gr. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XWmbtvrHfJs

 

Περιμένω σχόλια...:p

 

Αχ, δε μίλησες για το Screen Protector :D

 

Σε ευχαριστούμε! :)

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα και απο το music player οταν δεις τα διαθεσιμα κομματια μπορεις να settareis ringtone. αλλιως κανεις ενα folder sto root, το ονομαζεις ringtones, βαζεις τα κομματια που θες απο τον υπολογιστη και μετα στα εμφανιζει στα ringtones ολα οσα εβαλες.
Link to comment
Share on other sites

Για το Screen Protector μου έστειλε mail η PDAir ότι θα μου στείλει καινούργιο δωρεάν...αν αυτήν την φορά δεν υπάρξει πρόβλημα στην τοποθέτηση θα σας ενημερώσω αν είναι καλό κλπ. :cool:
Link to comment
Share on other sites

τελικά όντως... από το mp3 player γιννεται η δουλειά... Σας ευχαριστω πάντως και τους 2...

Γενικα πάντως (ασχετο με το απο πάνω θέμα) πως βρισκουμε διαφορα apps για το android για το galaxy...(Οπως προειπα δεν είμαι καθόλου σχετικός με αυτο το τηλ. και αυτή ολή την νέα tech :)))

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα για την αριθμομηχανη απλα γυριζεις το κινητο οριζοντια και απο μονο του αλλαζει και γινεται επιστημονικο κομπιουτερακι!

 

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα ποιο πολυ νε ενδιαφερει το += δηλαδη οταν κοβω ενα χειρογραφο τημολογιο. πχ(856*23%=196,88+=1052,88)

δε ξερω αν το εδωσα σωστα να το καταλαβετε

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ηρθε η στιγμη να δωσω κι'εγω κατι. ολο ρωταω και ρωταω :).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Για οποιον θελει να εχει μεσα στο ημερολογιο του galaxy ολες τις εορτες και να ξερει ποιος γιορταζει καθε μερα, μπορει να κανει τα παρακατω :

 

1) ανοιξτε στον υπολογιστη σας εναν internet browser, π.χ google chrome η οποιονδηποτε αλλο.

2) συνδεθειται στον gmail Λογαριασμο σας (http://www.gmail.com).

3) ανοιξτε ενα νεο tab (νεα καρτελα) και καντε επικολληση στην διευθυνση το παρακατω url και πατηστε enter για να το ανοιξει :

http://www.google.com/calendar/embed?src=67qclbjbf206upsjke1a4pca5s@group.calendar.google.com&ctz=Europe/Athens&gsessionid=cg7bIRyArk0p8SqvWDl5Rw

4) μολις σας ανοιξει θα δειτε το Ελληνικο εορτολογιο με ολες τις εορτες :).

5) τερμα κατω δεξια στην οθονη εχει ενα κουμπι που λεει "Google Ημερολογιο" και αριστερα απο την λεξη Google εχει ενα +. πατηστε πανω στο κουμπι αυτο και θα σας ρωτησει αν θελετε να εισαγετε το ημερολογιο αυτο στο ημερολογιο σας στο gmail.

πατηστε Ναι και ειστε ετοιμοι.

6) τωρα πλεον υπαρχει κανονικα το εορτολογιο μεσα στο Gmail σας. πηγαιντε στην καρτελα που εχετε ανοιχτο το gmail (βημα 2) και πατηστε πανω αριστερα στην οθονη που εχει την επιλογη "Ημερολογιο". θα δειτε οτι ειναι πλεον περασμενο και το εορτολογιο μαζι με οτι αλλο ειχατε.

7) ανοιξτε τωρα το galaxy Και συνδεθειτε στο ιντερνετ ειτε με 3g ειτε με wifi.

8) πηγαιντε στις ρυθμισεις --> λογαριασμοι και συγχρονισμος

9) βρειτε τον λογαριασμος σας gmail εκει και πατηστε πανω να σας το ανοιξει.

10) μολις ανοιξει, πατηστε το κατω αριστερα πληκτρο (πληκτρο αφης) και πατηστε "να γινει συγχρονισμος τωρα".

11) οταν τελειωσει ο συγχρονισμος εχετε πλεον στο ημερολογιο σας και στο galaxy το εορτολογιο κανονικα !!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Πάρα πολύ καλό αυτό, μπράβο. Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ να κάνω να φαίνονται στο ημερολόγιο και τα γενέθλια των επαφών μου? Το ρώτησε και κάποιος άλλος αλλά δεν είδα να απάντησε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε αν η προσφορα της Cosmote με τα 99€ ισχυει μονο για νεα ενεργοποιηση;

 

Δυστυχώς ναι. Ήθελα να το πάρω και εγώ με αυτή την προσφορά ενώ τώρα είμαι σε εταιρικό πρόγραμμα της Cosmote και έχω συμπληρώσει ένα χρόνο. Μου είπαν ότι δεν μπορώ να κάνω νέα σύνδεση με την προσφορά αυτή και να διατηρήσω τον αριθμό μου. Μόνο νέα σύνδεση με νέο αριθμό.

 

Ο μοναδικός τρόπος μου είπαν είναι να κάνω τη σύνδεσή μου κοσμοκάρτα (κάτι που απαιτεί 1 μήνα) και μετά αφού παραμείνω με κάρτα 1 μήνα που είναι το ελάχιστο όριο παραμονής να κάνω νέα σύνδεση... Δηλαδή θα μπορώ να κάνω νέα σύνδεση μετά από 2 μήνες :wacko:

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...