Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση.αν χάσω τις επαφές μου και τις έχω στο gmail κ θέλω να τις επαναφέρω τι πρέπει να κάνω;αν πάω λογαριασμοί και συγχρονισμός και πατήσω στον λογαργιασμό gmail κ πατήσω συγχρονισμός επαφών θα είναι όλα οκ;;απαντήστε γτ είναι ανάγκη!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώωω!!

 

Μπορείς επίσης πολύ πιο εύκολα να πας στον τηλεφωνικό σου κατάλογο και να πατήσεις δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας στην κάρτα μνήμης.θα δημιουργήσει ένα αρχείο στην κάρτα σου και οπότε θέλεις πας στην επιλογή εεισαγωγή αρχείου καταλόγου και θα βρει αυτόματα το αρχείο σου. Να ξέρεις πως θα στα επαναφέρει όπως ακριβώς τα είχες.με τις φωτογραφίες καΐκια όλα τα έξτρα που είχες στις επαφές σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς επίσης πολύ πιο εύκολα να πας στον τηλεφωνικό σου κατάλογο και να πατήσεις δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας στην κάρτα μνήμης.θα δημιουργήσει ένα αρχείο στην κάρτα σου και οπότε θέλεις πας στην επιλογή εεισαγωγή αρχείου καταλόγου και θα βρει αυτόματα το αρχείο σου. Να ξέρεις πως θα στα επαναφέρει όπως ακριβώς τα είχες.με τις φωτογραφίες καΐκια όλα τα έξτρα που είχες στις επαφές σου.

 

Όσες φορές το έκανα αυτό, οι φωτογραφίες είχαν "μικρότερη" αναλυση. Π.χ. αν μία φωτό έπιανε όλη την οθόνη, μετά το restore έπιανε ένα μικρό μέρος της και κατά την διάρκεια της κλήσης εμφανιζόταν σε χάλια ανάλυση. Μπορείς όμως να την ξαναπεράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές το έκανα αυτό, οι φωτογραφίες είχαν "μικρότερη" αναλυση. Π.χ. αν μία φωτό έπιανε όλη την οθόνη, μετά το restore έπιανε ένα μικρό μέρος της και κατά την διάρκεια της κλήσης εμφανιζόταν σε χάλια ανάλυση. Μπορείς όμως να την ξαναπεράσεις.

 

Ναι είναι αλήθεια αυτό μιας και το αποθηκεύει την ώρα του backup με την όσο πιο μικρή ανάλυση γίνεται για να έχει μικρό μέγεθος το backup.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...