Jump to content

Lenovo K900


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορουμε να αναβαθμισουμε το λογισμικο και να εχει ελληνικα;

 

μπα η lenovo το εχει αφησει στην τυχη του...και πλεον δεν ασχολειται κανενας...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Γεια σας παρελαβα σημερα ενα κινητο (lenovo k900) και εχει ενα προβλημα στην καμερα ενω η μπροστινη λειτουργει μια χαρα η πισω εχει το εξεις προβλημα, οταν ενα αντικημενο ειναι κοντα στον φακο η φωτογραφια ειναι καλη αντιθετα οταν παω να βγαλω κατι μακρια ολλα θολωνουν δλδ οτι δεν ειναι κοντα στον φακο ειναι θολο (κατεβασα apps για καμερα αλλα και παλι τιποτα εκανα και update την συσκευη τι μου προτεινεται να κανω?).
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παρελαβα σημερα ενα κινητο (lenovo k900) και εχει ενα προβλημα στην καμερα ενω η μπροστινη λειτουργει μια χαρα η πισω εχει το εξεις προβλημα, οταν ενα αντικημενο ειναι κοντα στον φακο η φωτογραφια ειναι καλη αντιθετα οταν παω να βγαλω κατι μακρια ολλα θολωνουν δλδ οτι δεν ειναι κοντα στον φακο ειναι θολο (κατεβασα apps για καμερα αλλα και παλι τιποτα εκανα και update την συσκευη τι μου προτεινεται να κανω?).

Δε δουλεύει η εστίαση του φακού της κάμερας. Επικοινώνησε με το κατάστημα όπου τ αγόρασες για να το πας για αντικατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Δε δουλεύει η εστίαση του φακού της κάμερας. Επικοινώνησε με το κατάστημα όπου τ αγόρασες για να το πας για αντικατάσταση

 

Την μεταφορα προς κινα εγω την πληρωνω και αν ναι που θα την στειλω θα μου πει ο πωλητης ?

Link to comment
Share on other sites

Την μεταφορα προς κινα εγω την πληρωνω και αν ναι που θα την στειλω θα μου πει ο πωλητης ?

Φυσικά εσύ την πληρώνεις, είναι δικής σου ευθύνης. Θα σου στείλει ο πωλητής διεύθυνση κλπ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ειχε κανεις αλλος το ιδιο προβλημα με εμενα δλδ να τραβαει η καμερα απο κοντα και να μην τραβαει απο μακρια.
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά εσύ την πληρώνεις, είναι δικής σου ευθύνης. Θα σου στείλει ο πωλητής διεύθυνση κλπ

 

Καλησπερα σε βλεοω καπως εμπειρο πανω στο θεμα θα ηθελα να σε ρωτησω κατι πανω στο θεμα .

Βρηκα εναν τεχνικο που μπορει να μου το φτιεξει με 30 ευρο θα αλλαξει καμερα θα μου προτεινες να το κανω .

Το να το ξαναστειλω πισω και να ξαναπαρειμενω καινουριο πολυς χρονος ετσι κι αλλιως ενα δεκαρικο στην ελτα θα το δωσω για μεταφορικα .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα παιδιά.

Ένας φίλος έχει το κ900 και μετά από αποτυχημένο φλασάρισμα τώρα δεν μπορεί να ανοίξει το κινητό...

Το είχε ξανά πάθει και κατάφερε με το Manufacturing Tool να το σώσει αλλά τώρα δεν μπορεί.

Του βγάζει ένα μήνυμα (04/06/15 21:32:35.606 ERROR : Port 0/0/3 #0: IFW flash failed - SN) και δεν προχωράει.

Τότε που το είχε το ίδιο πρόβλημα είχε χρησιμοποιήσει το ίδιο πρόγραμμα και δούλεψε μια χαρά...

Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...