Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να πάρεις μια γνήσια από την procordia νομίζω 15€ έχει

 

Ωραιος γειτονα(Χαιδαρι)!

Να ρωτησω και κατι αλλο.Σας εχει τυχει με tempered glass να μην ειναι μερικες φορες αμεσα αποκρισιμη η οθονη;Εστω και οχι καλης ποιοτητας ή επωνυμη γιατι να πω την αληθεια ειχα παει σε ενα μαγαζι να μου βαλουν και δεν εχω ιδεα τι μαρκα μου βαλανε.

Και δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι η οθονη ή το tempered glass.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ωραιος γειτονα(Χαιδαρι)!

Να ρωτησω και κατι αλλο.Σας εχει τυχει με tempered glass να μην ειναι μερικες φορες αμεσα αποκρισιμη η οθονη;Εστω και οχι καλης ποιοτητας ή επωνυμη γιατι να πω την αληθεια ειχα παει σε ενα μαγαζι να μου βαλουν και δεν εχω ιδεα τι μαρκα μου βαλανε.

Και δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι η οθονη ή το tempered glass.

Είχε αναφέρει πιο παλιά ένα παιδί ότι είχε θέμα από όταν έβαλε το tempered glass κυρίως με τα πλήκτρα κάτω (home Button, επιστροφής κτλ) εγώ έχω παρατηρήσει μερικές φορές να μην πατιεται καλά το πλήκτρο επιστροφής κάτω δεξιά αλλά νομίζω ότι οφείλεται σε λάθος χειρισμό δικό μου. Πχ πατάω πιο έξω από το κουμπί. Εσύ έχεις θέμα και σε άλλα μέρη της οθόνης? Πάντως γενικά αν η οθόνη ήταν οκ πριν το glass δεν νομίζω να έχει κάποιο θέμα με την οθόνη που να πρέπει να ψάξεις παραπάνω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχε αναφέρει πιο παλιά ένα παιδί ότι είχε θέμα από όταν έβαλε το tempered glass κυρίως με τα πλήκτρα κάτω (home Button, επιστροφής κτλ) εγώ έχω παρατηρήσει μερικές φορές να μην πατιεται καλά το πλήκτρο επιστροφής κάτω δεξιά αλλά νομίζω ότι οφείλεται σε λάθος χειρισμό δικό μου. Πχ πατάω πιο έξω από το κουμπί. Εσύ έχεις θέμα και σε άλλα μέρη της οθόνης? Πάντως γενικά αν η οθόνη ήταν οκ πριν το glass δεν νομίζω να έχει κάποιο θέμα με την οθόνη που να πρέπει να ψάξεις παραπάνω

 

Κι εγω κατω δεξια εχω το θεμα.Οχι με το πληκτρο επιστροφης τοσο,οσο κυριως με την συντομευση στην οθονη κλειδωματος κατω δεξια.

Μπορει να κανω και 10 προσπαθειες για να νιωσει η οθονη.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω κατω δεξια εχω το θεμα.Οχι με το πληκτρο επιστροφης τοσο,οσο κυριως με την συντομευση στην οθονη κλειδωματος κατω δεξια.

Μπορει να κανω και 10 προσπαθειες για να νιωσει η οθονη.

 

Οντως υπάρχει ένα θεματάκι, με τα soft keys όταν μπει glass....

Και εγώ είχα θέμα, άλλαξα το glass με ένα λεπτότερο 0.26 και τα χαμένα πατήματα μειώθηκαν στο ελάχιστο...

 

Μπορεί πάντως καμιά φορά να το πιάσει και να μουλαρώσει το back....

Δεν νομίζω ότι φταίει το glass σε αυτήν την περιπτωση...

 

Πατάω κάποιο άλλο πλήκτρο, κάνω ένα Lock unlock και επανέρχεται....

Link to comment
Share on other sites

Εχω να αναφερω οτι το Bluetooth Wireless Remote Shutter δουλευει μια χαρα με την Xcam, το δοκιμασα εχτες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντως υπάρχει ένα θεματάκι, με τα soft keys όταν μπει glass....

Και εγώ είχα θέμα, άλλαξα το glass με ένα λεπτότερο 0.26 και τα χαμένα πατήματα μειώθηκαν στο ελάχιστο...

 

Μπορεί πάντως καμιά φορά να το πιάσει και να μουλαρώσει το back....

Δεν νομίζω ότι φταίει το glass σε αυτήν την περιπτωση...

 

Πατάω κάποιο άλλο πλήκτρο, κάνω ένα Lock unlock και επανέρχεται....

 

όντως μπορεί να μην φταίει το glass.. γενικά μετά το update που έγιναν αλά playstation και έχουν μικρύνει και λίγο έχει μικρότερη απόκριση.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μολις παρελαβα και εβαλα το nillkin tempered glass... Καμια σχεση με την απλη μεμβρανη... Ουτε στην ποιοτητα της οθονης ουτε και στη αφη...
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια θηκη quick sircle με μαγνητακι για να μην ανοιγει απο μονη της?Σκεφτομαι να αγορασω αυτη αλλα μου φαινεται λιγο ογκωδης
Link to comment
Share on other sites

Εσπασε το tempered glass που φοραγα. Για δωστε κανενα λινκ απο δικα σας δοκιμασμενα tempered.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εσπασε το tempered glass που φοραγα. Για δωστε κανενα λινκ απο δικα σας δοκιμασμενα tempered.

Απο πτώση έσπασε ή έπεσε κάτι επάνω στο τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Απο πτώση έσπασε ή έπεσε κάτι επάνω στο τηλέφωνο;

Επεσε το τηλεκοντρολ της τηλεορασης επάνω του:eek::eek:

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εσπασε το tempered glass που φοραγα. Για δωστε κανενα λινκ απο δικα σας δοκιμασμενα tempered.

 

Εγώ είχα στο G2 mini και τώρα στο G3 τα Nilkin 9H+.Είναι πάρα πολύ καλά,στα προτείνω ανεπιφύλακτα ;)

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,αποφάσισα να δώσω την θήκη quick circle,γιατι δεν με βολεύει στις υπαίθριες δραστηριότητες,με το να κρέμεται το πορτακι,όταν θελω να τραβήξω βιντεο ή φωτογραφία.Την πηρα πριν 3 μήνες 35€ και τη δίνω 25€,σε άψογη κατάσταση.

Ή την κάνω ανταλλαγή με αυτή: http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=104806

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Αν την διπλωσεις μεχρι πισω, δεν κρεμεται και δεν ενοχλεις καθολου τον φακο ...

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις μια γνήσια από την procordia νομίζω 15€ έχει

 

Η procordia δεν έχει λέει λόγω της κατάστασης και δεν ξέρουν πότε θα έχουν..

 

Πήγα το κινητό γιατί κάνει επανεκκινήσεις συνέχεια και μου είπαν ότι είναι η μπαταρία αλλά δεν έχουν.

 

Πως μπορώ να είμαι σίγουρος από το skroutz ποιο μαγαζί δίνει αυθεντική??

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια θηκη quick sircle με μαγνητακι για να μην ανοιγει απο μονη της?Σκεφτομαι να αγορασω αυτη αλλα μου φαινεται λιγο ογκωδης

Η Quick circle της spigen έχει μαγνητακι και είναι μακράν πιο ποιοτική από της LG.

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις αυτο το screen protector? http://www.extreme-mobile.gr/p.LG-G3-D855-X-one-Premium-tempered-Glass-9H-Oleophobic-Ver-2-Screen-Protector.1031872.html σε συγκριση με το nilkin τι λεει? Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Η procordia δεν έχει λέει λόγω της κατάστασης και δεν ξέρουν πότε θα έχουν..

 

Πήγα το κινητό γιατί κάνει επανεκκινήσεις συνέχεια και μου είπαν ότι είναι η μπαταρία αλλά δεν έχουν.

 

Πως μπορώ να είμαι σίγουρος από το skroutz ποιο μαγαζί δίνει αυθεντική??

 

Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται ότι το κυνήγησα μέσω LG μιας και θα αργήσουν οι εισαγωγές μπαταριών κτλ, και παρότι η procordia έβγαλε ότι είναι θέμα της μπαταρίας (έχει λήξει η εγγύησή της), θα μου αλλάξουν την συσκευή ολόκληρη..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε περίπτωση αλλαγής συσκευής, δίνουν ολοκαίνουρια σφραγισμένη συσκευή ή bulk (και άρα πιθανότατα refurbished)??

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται ότι το κυνήγησα μέσω LG μιας και θα αργήσουν οι εισαγωγές μπαταριών κτλ, και παρότι η procordia έβγαλε ότι είναι θέμα της μπαταρίας (έχει λήξει η εγγύησή της), θα μου αλλάξουν την συσκευή ολόκληρη..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε περίπτωση αλλαγής συσκευής, δίνουν ολοκαίνουρια σφραγισμένη συσκευή ή bulk (και άρα πιθανότατα refurbished)??

 

Ολοκαίνουργια θα είναι εκτός κι αν αλητεύουν εκεί στη LG που δεν το πιστεύω.

Τρόπο ανταλλαγής σου ανέφεραν.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται ότι το κυνήγησα μέσω LG μιας και θα αργήσουν οι εισαγωγές μπαταριών κτλ, και παρότι η procordia έβγαλε ότι είναι θέμα της μπαταρίας (έχει λήξει η εγγύησή της), θα μου αλλάξουν την συσκευή ολόκληρη..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε περίπτωση αλλαγής συσκευής, δίνουν ολοκαίνουρια σφραγισμένη συσκευή ή bulk (και άρα πιθανότατα refurbished)??

 

 

θύμισε μου φίλε μου ελληνικό ήταν το τηλέφωνο?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

θύμισε μου φίλε μου ελληνικό ήταν το τηλέφωνο?

 

Ελληνικό είναι το κινητό.. Μου είπαν ότι θα καλέσουν από το service να με ενημερώσουν για την διαδικασία

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό είναι το κινητό.. Μου είπαν ότι θα καλέσουν από το service να με ενημερώσουν για την διαδικασία

Μια χαρά. Νομίζω ολοκαίνουριο θα σου δώσουν δεν νομίζω να είναι τόσο........

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται τι ψαχνεις.

εγω εχω αυτη και τη θεωρω πανεμορφη :)

 

αν υπηρχε και σε χρυσο θα την έπαιρνα αλλα δεν την βρισκω πουθενα το παράγγειλα πριν απο λιγο το εργαλειο και ερχεται αυριο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περιμενοντας το νεο μου LG G3 ειδα μια θηκη (http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=104271 και μια προστασια οθονης ( http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=104583.Τη γνωμη σας εαν τα ξερετε.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...