Jump to content

Θέλω να βάλω στο Vodafone 555 Blue Android ή Wi - Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε όλους!

 

Έπεσε στα χέρια μου το Vodafone 555 Blue, ένα κινητό άκρως άχρηστο και ανούσιο. Έσπασα το άκρως "τέλειο" Turbo - X G310 που είχα και συνεπώς γύρισα στα παλιά εφεδρικά μου κινητά... Τώρα έχω την εξής θεματάρα... Ένα κινητό χωρίς Wi - Fi ή Αndroid και μόνο Facebook και χρεώσεις δεδομένων κάρτας, όσο να'ναι δεν είναι και ο,τι καλύτερο... Είμαι σίγουρος πως υπάρχει τρόπος να περαστεί Anrdoid και Wi - Fi... Αλλά ακόμα δεν έχω βρει τον τρόπο... Υπάρχει κάποιος να μου δώσει λίγο τα φώτα του ;

 

Ευχαριστώ

 

Υ/Σ: Εδώ είναι οι πληροφορίες του κινητού

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Έπεσε στα χέρια μου το Vodafone 555 Blue, ένα κινητό άκρως άχρηστο και ανούσιο. Έσπασα το άκρως "τέλειο" Turbo - X G310 που είχα και συνεπώς γύρισα στα παλιά εφεδρικά μου κινητά... Τώρα έχω την εξής θεματάρα... Ένα κινητό χωρίς Wi - Fi ή Αndroid και μόνο Facebook και χρεώσεις δεδομένων κάρτας, όσο να'ναι δεν είναι και ο,τι καλύτερο... Είμαι σίγουρος πως υπάρχει τρόπος να περαστεί Anrdoid και Wi - Fi... Αλλά ακόμα δεν έχω βρει τον τρόπο... Υπάρχει κάποιος να μου δώσει λίγο τα φώτα του ;

 

Ευχαριστώ

 

Υ/Σ: Εδώ είναι οι πληροφορίες του κινητού

 

με 40ΜΒ τι θες να κάνεις ακριβώς;Να βάλεις ανδροιντ και wifi;Πως;Κεραία για το wifi;

Μην ασχολείσαι καθόλου.Βρες ενα μεταχειρισμένο μεχρι 50€ να κανεις την δουλειά σου.

 

 

Δεν πιστευω να βρήκες το http://android-geek.org/how-to/vodafone-555-blue/ ?

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το άρθρο είναι σκέτη φάρσα. Ναι, το βρήκα κατά τη διάρκεια της αναζήτησής μου, αλλά τα ξέρω τα κόλπα τους οπότε δεν χρειάστηκε να κοιτάξω τίποτε άλλο μετά από την πρώτη ROM που άνοιξα να κατεβάσω... Δεν πρόκειται να ξαναδώσω ούτε ένα 20άρικο για κινητό! Όλα είναι ψεύτικα, εύθραυστα, ελαττωματικά, ελλιπή και πολυέξοδα... Προτιμώ να κάτσω με δύο παλιά κινητά που τουλάχιστον κρατάνε, παρά με του νέου τύπου Dual Sim κινητά όπως το Turbo-X που το κράτησα με το ζόρι 2 χρόνια και μάλιστα το χρυσοπλήρωσα όταν βγήκε... Νισάφι πια...
Link to comment
Share on other sites

E καλά τώρα ,τα τουβλοΧ δεν τα λες και τα κάλυτερα δειγματα.Μάλλον προς αποφυγή είναι.Τοσα καταστηματα υπάρχουν που πουλάνε μεταχειρισμενα κινητά.Κάποιο θα ειναι στα χρηματά σου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...