Jump to content

Εφαρμογή My Vodafone - Κριτικές και απορίες


stelios_85_07
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πόσο χάλια είναι αυτή η εφαρμογή?

Προσπαθώ να κάνω refresh το widget μεσω wifi και μου λέει ότι δεν γίνεται.

Κάνω κάτι λάθος ή όντως δεν γίνεται?

 

Επίσης λέει κάπου πότε λήγει ο χρόνος του κάθε πακέτου που έχω? (έχω καρτοκινητό cu)

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά πόσο χάλια είναι αυτή η εφαρμογή?

Προσπαθώ να κάνω refresh το widget μεσω wifi και μου λέει ότι δεν γίνεται.

Κάνω κάτι λάθος ή όντως δεν γίνεται?

 

Επίσης λέει κάπου πότε λήγει ο χρόνος του κάθε πακέτου που έχω? (έχω καρτοκινητό cu)

 

Μέσω wifi δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Για να μπορεσεις να δουλεψεις την εφαρμογη μεσω wifi πρεπει να εχεις δημιουργησει λογαριασμο στο myaccount και απο εκει και περα μπορεις να ανανεωσεις πακετα, να ελεξεις το υπολοιπο σου, και διαφορα αλλα.
Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Για να μπορεσεις να δουλεψεις την εφαρμογη μεσω wifi πρεπει να εχεις δημιουργησει λογαριασμο στο myaccount και απο εκει και περα μπορεις να ανανεωσεις πακετα, να ελεξεις το υπολοιπο σου, και διαφορα αλλα.

 

Δεν ήξερα πως λειτουργεί και χωρίς λογαριασμό αν συνδεθείς μέσω 3G, εντυπωσιακό.

 

Αυτό που λέω όμως εγώ είναι πως θα έπρεπε απ την στιγμή που έχεις κάνει λογαριασμό, το widget να ανανεώνεται και μέσω του wifi.

Όταν είμαι συνδεδεμένος σε wifi για να δω τα υπόλοιπά μου θα πρέπει είτε να μπω στην εφαρμογή και να μην τα δω απ το widget είτε να αποσυνδεθώ απ το wifi και να συνδεθώ σε 3G. Είναι γελοίο.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια εφαρμογη και πρακτικη.Εγω εχω καρτοκινητο και φυσικα καθε ενεργοποιηση πακετου την κανω μεσο της εφαρμογης
Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπουμε ποτε ληγουν τα πακετα που εχουμε ρε παιδες ?
Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπουμε ποτε ληγουν τα πακετα που εχουμε ρε παιδες ?

 

 

Δεν έχεις αυτή την επιλογή ούτε απο το widget ούτε απο την εφαρμογή αν μιλάς για την σύνδεση σου.

 

Αν μιλάς για το ποια ημέρα του μήνα θα αναεωθεί ο χρόνος σου , απο το widget δεν γίνεται , αλλά στην εφαρμογή "my vodafone" κάνεις login πας "χρήση" και το λέει πάνω πάνω

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις αυτή την επιλογή ούτε απο το widget ούτε απο την εφαρμογή αν μιλάς για την σύνδεση σου.

 

Αν μιλάς για το ποια ημέρα του μήνα θα αναεωθεί ο χρόνος σου , απο το widget δεν γίνεται , αλλά στην εφαρμογή "my vodafone" κάνεις login πας "χρήση" και το λέει πάνω πάνω

εχω CU βασικα και δε μου λεει ποτε ληγουν τα λεπτα...μαπα εφαρμογη.της Cosmote ειναι καλυτερη
Link to comment
Share on other sites

Ωραια εφαρμογη και πρακτικη.Εγω εχω καρτοκινητο και φυσικα καθε ενεργοποιηση πακετου την κανω μεσο της εφαρμογης

 

Απορώ που την είδες την ωραία και πρακτική εφαρμογή.

 

Δεν μπορείς να δεις το υπόλοιπό σου στο widget αν είσαι συνδεδεμένος σε wifi.

Δεν μπορείς να δεις μέχρι πότε ισχύουν τα πακέτα σου ούτε στην εφαρμογή ούτε στο wifi.

Δεν έχει πλήκτρο refresh στο widget.

Το widget είναι άσχημο και χωρίς θέματα.

 

Μπορεί να μην φαίνονται πολλά ελαττώματα αλλά είναι πολύ βασικά κάποια αυτό για τον σκοπο για τον οποίο προορίζεται η εφαρμογή και απορώ γιατί δεν τα έφτιαξαν όπως πρέπει.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Απορώ που την είδες την ωραία και πρακτική εφαρμογή.

 

Δεν μπορείς να δεις το υπόλοιπό σου στο widget αν είσαι συνδεδεμένος σε wifi.

Δεν μπορείς να δεις μέχρι πότε ισχύουν τα πακέτα σου ούτε στην εφαρμογή ούτε στο wifi.

Δεν έχει πλήκτρο refresh στο widget.

Το widget είναι άσχημο και χωρίς θέματα.

 

Μπορεί να μην φαίνονται πολλά ελαττώματα αλλά είναι πολύ βασικά κάποια αυτό για τον σκοπο για τον οποίο προορίζεται η εφαρμογή και απορώ γιατί δεν τα έφτιαξαν όπως πρέπει.

 

Πρόσθεσε ότι έχουμε ζητήσει χιλιάδες φορές να την αναβαθμίσουν αλλά καμία σοβαρή απάντηση μέχρι τώρα. Ειδικά το widget της είναι από τα πιο άχρηστα (και δύσχρηστα) ever.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ που την είδες την ωραία και πρακτική εφαρμογή.

 

Δεν μπορείς να δεις το υπόλοιπό σου στο widget αν είσαι συνδεδεμένος σε wifi.

Δεν μπορείς να δεις μέχρι πότε ισχύουν τα πακέτα σου ούτε στην εφαρμογή ούτε στο wifi.

Δεν έχει πλήκτρο refresh στο widget.

Το widget είναι άσχημο και χωρίς θέματα.

 

Μπορεί να μην φαίνονται πολλά ελαττώματα αλλά είναι πολύ βασικά κάποια αυτό για τον σκοπο για τον οποίο προορίζεται η εφαρμογή και απορώ γιατί δεν τα έφτιαξαν όπως πρέπει.

 

Επίσης σε gingerbread το widget μου κάνει ένα ωραιότατο μόνιμο wakelock αν είμαι σε wifi με κλειστά data.. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

εχω CU βασικα και δε μου λεει ποτε ληγουν τα λεπτα...μαπα εφαρμογη.της Cosmote ειναι καλυτερη

 

Σου το λεει όταν θα μπεις μέσα στα ενεργά σου πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτο το ρημαδι τους θα το φτιαξουν ποτε που μονο με 3g μπορεις να βλεπεις υπολοιπο κτλ ?

Και επειδη ειπε ενα φιλαρακι οτι γινετε με wifi αν εχεις account στη vodafone....ουτε ετσι γινετε φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Όταν είσαι σε wi-fi , από την ίδια την αρχή λειτουργείας του , δεν είναι δυνατόν να δει η Vodafone την SIM σου , Οπότε δεν πρόκειται να φτιάξουν ποτέ αυτό που ζητάς. Απλά δεν γίνεται . (ούτε σε whats up γίνεται )

Ο μόνος τρόπος λοιπόν να δεις το υπόλοιπο σου σε WI-FI , είναι να πληκτρολογίσεις το username και το password.

Σε μένα και σε πολλούς άλλους δουλεύει , Και σε android , και σε ios, γιατί έχω και τα δύο .

Άρα αν δεν δουλεύει σε εσένα , ψάξε για πρόβλημα της συσκευής , και όχι της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το vodafone discover αλλα κι αυτο χαλια ειναι.Θελει και συνδεση για να δεις υπολοιπο.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Όταν είσαι σε wi-fi , από την ίδια την αρχή λειτουργείας του , δεν είναι δυνατόν να δει η Vodafone την SIM σου , Οπότε δεν πρόκειται να φτιάξουν ποτέ αυτό που ζητάς. Απλά δεν γίνεται . (ούτε σε whats up γίνεται )

Ο μόνος τρόπος λοιπόν να δεις το υπόλοιπο σου σε WI-FI , είναι να πληκτρολογίσεις το username και το password.

Σε μένα και σε πολλούς άλλους δουλεύει , Και σε android , και σε ios, γιατί έχω και τα δύο .

Άρα αν δεν δουλεύει σε εσένα , ψάξε για πρόβλημα της συσκευής , και όχι της εφαρμογής.

Αν μπω απο το προγραμμα μεσα χαιρω πολυ

εγω λεω αποκλειστικα απο το widget

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το widget μπορεί να μπει από το δίκτυο τι στιγμή που είσαι σε wi-fi ;

στο χαίρω πολύ η απάντηση μου είναι καλώς το το παιδί το χαρά γεμάτο....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το widget μπορεί να μπει από το δίκτυο τι στιγμή που είσαι σε wi-fi ;

στο χαίρω πολύ η απάντηση μου είναι καλώς το το παιδί το χαρά γεμάτο....

Φιλαρακο δε δουλευει με wifi.ψαξε να δεις

εμενα μου λεει να το κανω refresh η να κλεισω το wifi και να ανοιξω data

Στο whats up με wifi σου λεει οτι θελει να στειλει ενα σμς και μετα σου δειχνει τα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites

Όταν είσαι σε wi-fi , από την ίδια την αρχή λειτουργείας του , δεν είναι δυνατόν να δει η Vodafone την SIM σου , Οπότε δεν πρόκειται να φτιάξουν ποτέ αυτό που ζητάς. Απλά δεν γίνεται . (ούτε σε whats up γίνεται )

Ο μόνος τρόπος λοιπόν να δεις το υπόλοιπο σου σε WI-FI , είναι να πληκτρολογίσεις το username και το password.

Σε μένα και σε πολλούς άλλους δουλεύει , Και σε android , και σε ios, γιατί έχω και τα δύο .

Άρα αν δεν δουλεύει σε εσένα , ψάξε για πρόβλημα της συσκευής , και όχι της εφαρμογής.

 

Φιλαρακο δε δουλευει με wifi.ψαξε να δεις

εμενα μου λεει να το κανω refresh η να κλεισω το wifi και να ανοιξω data

Στο whats up με wifi σου λεει οτι θελει να στειλει ενα σμς και μετα σου δειχνει τα υπολοιπα

Από αυτά δηλαδή που εγώ σου είπα και φαίνονται με τονισμένα γράμματα , εσύ κατάλαβες ότι δουλευει σε WI-FI ;

Άδικα συζητάω μαζί σου . Η συζήτηση σταματάει εδώ , και δεν θα επανέρθω.

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά δηλαδή που εγώ σου είπα και φαίνονται με τονισμένα γράμματα , εσύ κατάλαβες ότι δουλευει σε WI-FI ;

Άδικα συζητάω μαζί σου . Η συζήτηση σταματάει εδώ , και δεν θα επανέρθω.

Καλα καληνυχτα σου.

το να μπω απο το προγραμμα να δω τα υπολοιπα μου το ξερω και γω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καμία εξέλιξη ακόμα.

Αναρωτιέμαι τι σκεφτόταν αυτός που έφτιαξε την εφαρμογή και την έκανε να μπορείς να δεις το υπόλοιπο στο widget μόνο μέσω 3G.

Έχω παρόμοια εφαρμογή από wind και είναι γαμάτη.

 

Τί να πω, μου φαίνεται γελοίο. Επίσης μου φαίνεται παράξενο που υπάρχουν καλές κριτικές στο play. Η εφαρμογή είναι ΓΤΠ από πολλές απόψεις.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε να δεις τι κάνεις λάθος.

Η εφαρμογή δουλευει και σε 2G και σε 4G , και σε wi-fi . Και σε ios και σε android.

τώρα αν εσένα δουλευει μόνο σε 3G , κάποιο λάθος κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γελοια η εφαρμογη της βονταφον οπως ειναι γενικοτερα το επιπεδο της εταιρειας. Εχει πολλα στραβα
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι γελοια η εφαρμογη της βονταφον οπως ειναι γενικοτερα το επιπεδο της εταιρειας. Εχει πολλα στραβα

 

Δυστυχώς μιλάμε για. ην εφαρμογή εδώ. Αν η εφαρμογή ήταν όπως το επίπεδο της εταιρίας, θα ήταν έτη φωτός μπροστά από της Wind

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη δουλευει μια χαρα παντως σε ios και κανεις τα παντα και με wifi η απο το ιντερνετ του κινητου ακομα και το υπολοιπο λεπτων και ιντερνετ και φυσικα ανανεωνεται σε real time.Δεν ξερω πως δουλευει σε αλλες πλατφορμες η εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...