Jump to content

Cosmote Calling Tunes


filippos
 Κοινοποίηση

Πόσο χρήσιμη/ωραία είναι αυτή η υπηρεσία;  

271 members have voted

  1. 1. Πόσο χρήσιμη/ωραία είναι αυτή η υπηρεσία;

    • Μου αρέσει. Πρωτότυπη
      149
    • Δεν μου αρέσει. Άλλος ένας τρόπος να κερδίσουν €
      66
    • Με αφήνει αδιάφορο!
      56


Recommended Posts

παιδια οταν λεει μπορεις να επιλεξεις αναλογα με την ωρα της ημερας το τραγουδι τι επιλογες εχεις για να μην παιρνω και χρεωνομαι..σου λεει ξερω γω, πρωι μεσημερι,βραδυ κλπ η συγκεκριμενες ωρες?

 

και αν το κανω αυτο, το τραγουδι που εχω τωρα για ολη μερα τι θα γινει?

My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 149
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οταν λεει μπορεις να επιλεξεις αναλογα με την ωρα της ημερας το τραγουδι τι επιλογες εχεις για να μην παιρνω και χρεωνομαι..σου λεει ξερω γω, πρωι μεσημερι,βραδυ κλπ η συγκεκριμενες ωρες?

 

και αν το κανω αυτο, το τραγουδι που εχω τωρα για ολη μερα τι θα γινει?

Ένα τραγούδι μπορείς να το έχεις ή για όλη την ημέρα ή για κάποιες ώρες τις ημέρας.:)

Link to comment
Share on other sites

Ένα τραγούδι μπορείς να το έχεις ή για όλη την ημέρα ή για κάποιες ώρες τις ημέρας.:)

 

thx για την απαντηση αλλα η επιλογη πως γινεται..σε ρωταει αν θες απογευμα βραδυ κλπ ή επιλεγεις συγκεκριμενα την ωρα..ξερω γω ο ταδε ηχος για μετα τις 10 το βραδυ..

My dream is to fly Over the rainbow so high!:music:
Link to comment
Share on other sites

thx για την απαντηση αλλα η επιλογη πως γινεται..σε ρωταει αν θες απογευμα βραδυ κλπ ή επιλεγεις συγκεκριμενα την ωρα..ξερω γω ο ταδε ηχος για μετα τις 10 το βραδυ..

Νομίζω ισχύει το πρώτο αν και δεν είμαι πολύ σίγουρος.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ calling tunes στο κινητό και θέλω να το βγάλω γίνεται;Θέλω να ακούγεται το τούτ....τούτ!!!!Έχω cosmote
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με αυτό που ακούγετε όταν σε πέρνουν τηλ...

 

Ένας φίλος που είχε vodafone όταν τον παίρνω τηλ για παράδειγμα δεν παίζει τραγούδι αλλά ένα sketch να το πούμε δεν ξέρω...ακούγετε ένας τύπος που λέει τώρα περίμενε πάω να φωνάξω το αφεντικό μου πάω πάω περίμενε και συνεχίζει τέλσπ...

 

Αυτό δεν θυμάτε λέει ότι το είχε βάλει παλιά...

 

Ξέρει κανείς για COSMOTE αν έχει κάτι παρόμιο????...Δηλαδή να μην παίζει τραγούδι όταν με παίρνουν αλλά τίποτα τέτιο...?????

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και η Cosmote έχει τέτοια ηχητικά αποσπάσματα.Απλώς κάλεσε στο 14014 και περίμενε να σου πει τις επιλογές μην πας στο "Calling Tunes".:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μέσω του Cosmote MyView μπορώ να ενεργοποιήσω το "Calling Tunes" ή να επιλέξω κάποιο άλλο τραγούδι;:worry:Όπως και να το κάνουμε το 14014 είναι πανάκριβο!!.:down:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μέσω του Cosmote MyView μπορώ να ενεργοποιήσω το "Calling Tunes" ή να επιλέξω κάποιο άλλο τραγούδι;:worry:Όπως και να το κάνουμε το 14014 είναι πανάκριβο!!.:down:

 

Αρνητικό. Υποχρεωτικά απο 14014. Κάπου στο site όμως μπορείς να δεις ποια calling tunes είναι διαθέσιμα και έτσι να γλυτώσεις χρόνο παίρνοντας αυτό ακριβώς που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρνητικό. Υποχρεωτικά απο 14014. Κάπου στο site όμως μπορείς να δεις ποια calling tunes είναι διαθέσιμα και έτσι να γλυτώσεις χρόνο παίρνοντας αυτό ακριβώς που θέλεις.

Αυτά που λέει στο site του MyCosmos δεν ισχύει γιατί στο site υπάρχουν κατηγορίες με ελληνικές και ξένες επιτυχίες ενώ στο 14014 τα έχει όλα μαζί και όχι σε κατηγορίες.:(

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία αυτή πριν χρόνια σε ένα νούμερό μου. Υπάρχει τρόπος να την απενεργοποιήσω???

Αυτό το τραγούδι που παίζει τώρα δεν θέλω να το ακούω καθόλου και δεν θέλω να βάλω και κάποιο άλλο!!! Γνωρίζει κανείς??

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την υπηρεσία αυτή πριν χρόνια σε ένα νούμερό μου. Υπάρχει τρόπος να την απενεργοποιήσω???

Αυτό το τραγούδι που παίζει τώρα δεν θέλω να το ακούω καθόλου και δεν θέλω να βάλω και κάποιο άλλο!!! Γνωρίζει κανείς??

Καλείς στο 14014 και ακούς τις ηχογραφημένες οδηγίες.Νομίζω πατάς το "7" για να δια γράψεις κάποιο τραγούδι αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος.:(

Link to comment
Share on other sites

Καλείς στο 14014 και ακούς τις ηχογραφημένες οδηγίες.Νομίζω πατάς το "7" για να δια γράψεις κάποιο τραγούδι αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος.:(

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!:)

Θα το δοκιμάσω μόλις μπορέσω να πιάσω γραμμή γιατί προς το παρών μου λέει συνεχώς ότι είναι απασχολημένο το δίκτυο.:ninja:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επαναφέρεις τον ήχο του δικτύου οταν σε καλούν(μιλάω για την περίπτωση που εχει κάποιος ενεργοποιήσει την υπηρεσία της cosmote calling tunes)πατώντας τα πλήκτρα 1-5-1 και 1
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρεις τον ήχο του δικτύου οταν σε καλούν(μιλάω για την περίπτωση που εχει κάποιος ενεργοποιήσει την υπηρεσία της cosmote calling tunes)πατώντας τα πλήκτρα 1-5-1 και 1

 

τελικά αυτό ήταν.. Ευχαριστώ πολύ!!!:D

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kαλημέρα,

 

Είμαι στην Cosmote με εταιρικό πρόγραμμα.

 

Το κομμάτι που θέλω να έχω είναι η μελωδία που υπάρχει στην ταινία "The Godfather".

 

http://callingtunes.mycosmos.gr/inde...catid=12165390

 

Έψαξα στον παραπάνω σύνδεσμο, αλλά δεν υπάρχει.

 

Σε αυτές τις περιπτώσεις τι γίνεται?

Νους Υγιής εν Σώματι Υγιεί
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ουυυ απατεώνες τελείως....στο site της cosmote έλεγε το τραγούδι what i've done/linkin park ότι υπάρχει http://callingtunes.mycosmos.gr/index.asp?catid=5984583 ,και όταν πήρα τηλέφωνο άκουσα όλα τα rock και δεν το είχε....τζάμπα τα λεφτά τρώει η υπηρεσία....άλλα ντάλον τυχαίο είναι ότι δεν ανανεώνει την λίστα? προτιμώ να δίνω 50 λεπτά το μήνα για να έχω από το ίντερνετ κάποιο ringtone όπως με την wind παρά αυτή η κατάσταση! έλεος ΜΑΚΡΙΑ!!
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα, πως μπορω να απενεργοποιηση το calling tune που εχω βαλει ωστε οσοι με περνουνε να ακουν το παραδοσιακο μπιμ μπιπ;

 

 

Καλεις 14014 πατας το 1 για να μπεις στο βασικο μεννου και μετα υπαρχουν ηχογραφημενςς οδηγιες για να ακουσεις το τραγουδι που εχεις επιλεξει και να πατησεις επαναφορα ηχου δικτυου

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
αν και εχω βάλει,είμαι δυσαρεστημένος από τον τρόπο ενεργοποίησης γιατί γίνεται μόνο μέσω τηλεφώνου και σε συνάρτηση με την αγορά του κομματιού σου στοιχίζει πάρα πολλά χρηματα από ότι αξίζει,το πιο ωραίο το έχουν vodafone και wind που μπαίνεις μέσω κινητού στην σελίδα τους διαλέγεις μέσα από εκατοντάδες και το ενεργοποιείς,το μόνο καλό που έχει η cοsmοte είναι ότι το αγοράζεις μια και έξω,στις άλλες πληρώνεις μηνιαίο πάγιο,πάντως πρέπει να μπει στο ΜY VΙΕW Για να επιλέγουμε πιο οικονομικά
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...