Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες.

Δεν ξέρω γιατί, αλλά κόλλησα σε εκείνο με την κοπέλα (με το golf) και τον τυπά που είχε ξεχάσει τα κλειδιά στο σπίτι της.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7

 

Ωραίος!

Μιλάμε την πρώτη φορά που τα είχα διαβάσει στο thread του Insomnia.gr δυκολεύτηκα να κοιμηθώ το βράδυ!!! Χωρίς πλάκα...

 

 

 

Bayern7, δες την ώρα που κάναμε το post. Ταυτόχρονα έγινε :eek:

Ήδη η ατμόσφαιρα έχει αλλάξει μετά τις ιστορίες αυτές :'(

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Na enhmerwsw oti to topic "ISTORIES TROMOY" metafer8hke oloklhro sto www.mplampla.gr kai sugkekrimena sto Istories Tromou . Euxaristw ton Directx gia thn sunergasia!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kavaliotis

 

Na enhmerwsw oti to topic "ISTORIES TROMOY" metafer8hke oloklhro sto www.mplampla.gr kai sugkekrimena sto Istories Tromou . Euxaristw ton Directx gia thn sunergasia!

 

 

Re Kavalioti..... :!:

 

Που εισαι?? Τελιωσες με Αγγλια? Μας ξεχασες! Περνα και απο δω καμοια φορα! :) :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Ela re Kosta, den ksexnaw kanenan, palevo na teleioso to masteraki re sy! Eimai kai sto insomnia kai sto mplampla kai exw mperdepsei ta mpoutia mou! Wraio to kanate to myphone, mpravo, alla pou einai oi palies kales epoxes twn Delphi Forums! :D :D :D :D

 

Kala na pernate edw kai kalh sunexeia! :p :cool:

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεε!θελουμε κιαλλες ιστοριες ρεεε! τωρα που εχω γινει μαλλιοκουβαρα απο αυτα που εχω διαβασει!?παντως θα χω αρκετες να λεω στους φιλους μου
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Bayern7, δες την ώρα που κάναμε το post. Ταυτόχρονα έγινε :eek:

Ήδη η ατμόσφαιρα έχει αλλάξει μετά τις ιστορίες αυτές :'(

 

 

Τίποτα δεν είναι τυχαίο φίλε μου... Τίποτα :confused: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Orees istories... Tis eixa diabasei sto insomnia kai pragmatika me eixan aresei etsi opos itan gramenes. Esto tora se auto to topic tis exoume peripou oles mazemenes... Keep up the good work and keep telling stories...

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Ανατρίχιασα και γω!! Ειδικά με εκείνο το σκηνικό με την κασσέτα και τους ήχους του νεκροταφείου που ανέφερε κάποιο παιδί..

Έχω ακούσει και εγώ μια ιστορία που μου είχε πει κάποιος πριν 4 χρόνια.

Αν θυμάμαι καλά είχε συμβεί σε κάτι γνωστούς του --οπότε μάλλον είναι αληθινή,δε ξέρω πόση δόση σάλτσας έχει.

Ήτανε λέει 3 φίλοι, που ήτανε πάρα πολυ δεμένοι μεταξύ τους, σαν αδέρφια από παιδιά. Κάποια στιγμή σε ένα ατύχημα ο ένας σκοτώνεται...Χάλια οι υπόλοιποι κλπ.. Κάποια στιγμή,λίγο καιρό μετά (δε θυμάμαι πόσο ακριβώς), ένας από τους άλλους 2, βλέπει στον ύπνο του τον πεθαμένο φίλο του να του λέει "ρε συ που είσαι , άντε έλα εδώ, είμαι μόνος και δεν περνάω καλά" .. Την επόμενη μέρα λέει στον άλλο φίλο το όνειρο που είδε και τα παίξανε εντελώς! Τελικά, ή εκείνη τη μέρα ή κάποια άλλη, δε θυμάμαι ακριβώς, το παιδί που είδε το όνειρο, πήρε το τρακτέρ του πατέρα του για να οργώσει το χωράφι. Και συνέβη το ατύχημα, το τρακτέρ τον πλάκωσε, και ο δεύτερος φίλος σκοτώθηκε..

 

Την ιστορία την άκουσα πριν από κάποια χρόνια και με έκανε να ανατριχιάσω, και μάλλον είναι αληθινή !! Φοβερό ε?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες ιστοριουλες ολες.....να πω και γω μια.....

Εχω μια γνωστη της οποιας πεθανε ο παππους...λιγο καιρο μετα το θανατο του εμφανιστηκε στον υπνο της και παραπονιοταν οτι εκει που ηταν εκανε κρυο και ζητουσε κατι να τον ζεστανει.....η φιλη μου ειδε στο ονειρο της οτι μπηκε μεσα στο σπιτι της και πηρα μια κουβερτα και του την εδωσε..την επομενη μερα το πρςι ειπε για το ονειρο τηςε στη γιαγια της και εκεινη της ειπε οτι κακως εδωσε κατι μεσα απο το σπιτι και οτι τωρα ο παππους της θα παρει καποιον κοντα του....μετα απο ενα μηνα πεθανε και η γιαγια της!

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι ιστορίες δεν λέω...

Δεν τις βρίσκετε λιγάκι παράλογες όμως?

Αν και δεν τα πιστεύω κάτι τέτοια (εκτος και αν δεν τα δω ζωντανά μπροστα μου) κατα τα άλλα ομως μου αρέσει να τα διαβάζω.

 

Αντε συνεχίστε να ποστάρετε :D :D

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

Ωραιες ιστοριουλες ολες.....να πω και γω μια.....

Εχω μια γνωστη της οποιας πεθανε ο παππους...λιγο καιρο μετα το θανατο του εμφανιστηκε στον υπνο της και παραπονιοταν οτι εκει που ηταν εκανε κρυο και ζητουσε κατι να τον ζεστανει.....η φιλη μου ειδε στο ονειρο της οτι μπηκε μεσα στο σπιτι της και πηρα μια κουβερτα και του την εδωσε..την επομενη μερα το πρςι ειπε για το ονειρο τηςε στη γιαγια της και εκεινη της ειπε οτι κακως εδωσε κατι μεσα απο το σπιτι και οτι τωρα ο παππους της θα παρει καποιον κοντα του....μετα απο ενα μηνα πεθανε και η γιαγια της!

 

 

ευτυχώς δεν πέθανε η κοπέλα.. :o

λες να το έκανε επίτηδες ο παππούς για να πάρει την γιαγιά..?? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την ιστορία με την κοπέλλα και το παλτό την έχω ακούσει στην Αυλώνα οπου και κατατάκτηκα να υπηρετήσω τη μαμα πατρίδα. Είχα βγεί για έφοδο με τον επιλοχία της ύλης μου και εκείνος για να με ψαρώσει μου έλεγε ιστορίες για αγρίους:D

Αλήθεια ιστορίες με φαντάρους που αυτοκτόνησαν στην Αυλώνα ξέρετε;

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

Ωραιες ιστοριουλες ολες.....να πω και γω μια.....

Εχω μια γνωστη της οποιας πεθανε ο παππους...λιγο καιρο μετα το θανατο του εμφανιστηκε στον υπνο της και παραπονιοταν οτι εκει που ηταν εκανε κρυο και ζητουσε κατι να τον ζεστανει.....η φιλη μου ειδε στο ονειρο της οτι μπηκε μεσα στο σπιτι της και πηρα μια κουβερτα και του την εδωσε..την επομενη μερα το πρςι ειπε για το ονειρο τηςε στη γιαγια της και εκεινη της ειπε οτι κακως εδωσε κατι μεσα απο το σπιτι και οτι τωρα ο παππους της θα παρει καποιον κοντα του....μετα απο ενα μηνα πεθανε και η γιαγια της!

 

 

Παρόμοια ιστορία έχω ΖΗΣΕΙ και εγώ στο χωριό της μάνας μου!

Παππούς πεθαίνει , εμφανίζεται στο όνειρο της γιαγιάς και μετά από μέρικες μέρες πεθαίνει και η γιαγιά...

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω και μια άλλη! Πεθαίνει η γιαγιά, και πεθαίνει χαμογελαστή!(μπρρρ!) Ξέρετε τι λένε σε αυτές τις περιπτώσεις, ότι άμα πεθάνει κάποιος με χαμόγελο σημαίνει ότι θα πάρει κάποιον μαζί του. Λίγες μέρες μετά πεθαίνει και ο παππούς! :confused:
Link to comment
Share on other sites

εγώ παντός με 150ευρο αν μου δόση κοιμάμαι σε φέρετρο και με 1000ευρο πάω στο νεκροταφείο και κάνω ότι μου ζητήσει

πως βλέπετε τις τιμές μου ?

:D

:P

Link to comment
Share on other sites

Παναγίτσα μου ! δεν θα κοιμηθώ αποψε ρε παιδια.. έχω και γώ ίστοριες.. αλλα άυριο το μεσημέρι.. όχι τώρα ! μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ! αμαν :p
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Exposed_Bone

 

εγώ παντός με 150ευρο αν μου δόση κοιμάμαι σε φέρετρο και με 1000ευρο πάω στο νεκροταφείο και κάνω ότι μου ζητήσει

πως βλέπετε τις τιμές μου ?

:D

:P

 

 

:p Παρακαλώ ο Exposed_Bone να τοποθετηθεί στο "myPhone Staff" του Τρομακτικές Ιστορίες , για τις δοκιμές και την απόδειξη της εγκυρότητας :D , των επόμενων ιστοριών :devil:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Ohm nama shivaya...

 

Γιατί σαν μαλάκας κάθομαι νυχτιάτικα και στο ένα window διαβάζω τέτοιες ιστορίες, και στο άλλο reports από αεροπορικά ατυχήματα??

 

Μπρρρ ανατρίχιασα....

 

Πάντως αυτό που μου άρεσε με τις τρομαχτικές ιστορίες είναι ότι όλοι λένε ότι είναι 100% aαληθινές :p

Brave new worlds...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

:p Παρακαλώ ο Exposed_Bone να τοποθετηθεί στο "myPhone Staff" του Τρομακτικές Ιστορίες , για τις δοκιμές και την απόδειξη της εγκυρότητας :D , των επόμενων ιστοριών :devil:

 

 

Χεχε όμως το myPhone θα με πληρώνει μετρητής ? :p

 

Η θα μου δίνει διάφορα κινητά ή pda ? :)

 

:alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Avior

 

Ohm nama shivaya...

 

Γιατί σαν μαλάκας κάθομαι νυχτιάτικα και στο ένα window διαβάζω τέτοιες ιστορίες, και στο άλλο reports από αεροπορικά ατυχήματα??

 

Μπρρρ ανατρίχιασα....

 

Πάντως αυτό που μου άρεσε με τις τρομαχτικές ιστορίες είναι ότι όλοι λένε ότι είναι 100% aαληθινές :p

 

 

Και αυτό είναι 100% αλήθεια! :p Πάντως πέρα από την πλάκα, όταν γράφει ή λέει κανείς ότι οι ιστορίες είναι αληθινές, ανατριχιάζεις πιο πολύ!Και εξάλλου αυτός είναι ο σκοπός τους και όχι απλά να σε πληροφορήσουνε!!Χεχε! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...