Jump to content

myWIND - Διαχειρίσου τις συνδέσεις & λογαριασμούς σου Online


IOCTL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η WIND φαίνεται οτι έχει μπει δυναμικά στο χώρο του Online.

Nice work!

 

https://www.wind.gr/gr/mywind/

 

Παραθέτω απο το site τους:

 

Γιατί να εγγραφείς;

 

  • Τώρα μπορείς να ενημερώνεσαι άμεσα για το υπόλοιπο χρήσης του χρόνου ομιλίας, των SMS και των MBs, για τις συνδέσεις σου, καθώς και για την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου σου.
  • Με τη νέα πλατφόρμα myWIND, έχεις επιπλέον, συγκεντρωμένη και ολοκληρωμένη εικόνα όλων των συνδέσεών σου. Μέσα από την ενότητα “Συνδέσεις” μπορείς να έχεις άμεση πρόσβαση σε όλες τις ενεργές συνδέσεις σου, καθώς και σε χρήσιμα εργαλεία και υπηρεσίες.
  • Επιπλέον, έχεις τη δυνατότητα να ανανεώσεις το συμβόλαιο σου εύκολα και γρήγορα επιλέγοντας, είτε έκπτωση στο μηνιαίο σου πάγιο, είτε επιδότηση συσκευής για να διαλέξεις το αγαπημένο σου Smartphone!
  • Ακόμα, έχεις τη δυνατότητα να αλλάζεις το πρόγραμμά συμβολαίου σου και να μεταβείς στο πρόγραμμα που επιθυμείς.
    Μέσα από την νέα πλατφόρμα myWIND διαχειρίζεσαι και πληρώνεις τους λογαριασμούς σου online, εύκολα, γρήγορα και με απόλυτη ασφάλεια!
  • Με ένα μόνο κλικ, μπορείς να ενημερώνεσαι όπου και αν είσαι, για τους τρέχοντες λογαριασμούς σου, καθώς και να πραγματοποιείς τις πληρωμές σου.
  • Αφού συνδεθείς στο myWIND, μπορείς να μεταβείς στην ενότητα «Λογαριασμοί» για να ενημερωθείς για τους πρόσφατους λογαριασμούς σου. Πατώντας το κουμπί «Πληρωμή» μεταφέρεσαι αυτόματα στην υπηρεσία e-Bill για να πραγματοποιήσεις τη συναλλαγή σου
  • Επιπλέον, μέσα από το myWIND έχεις τη δυνατότητα να ενημερώνεσαι πλήρως για όλους τους λογαριασμούς σου ακόμα και αν διαθέτεις διαφορετικές συνδέσεις.
  • Για να δεις πότε πραγματοποιήθηκε η τελευταία πληρωμή του λογαριασμού σου δεν έχεις παρά να μπεις, είτε στην ενότητα «Σύνοψη», είτε στην ενότητα «Λογαριασμοί»
  • Απώλεια / Φραγή κάρτας SIM
    Μέσα από τη νέα πλατφόρμα myWIND, σε περίπτωση που έχεις χάσει την κάρτα SIM σου ή έχει κλαπεί μπορείς να προχωρήσεις σε online φραγή της κάρτας σου. Προσοχή δεν μπορείς να προχωρήσεις σε online άρση της φραγής.
  • Κωδικός PUK
    Αν πληκτρολογήσεις 3 φορές λάθος κωδικό PIN και έχεις κλειδώσει την κάρτα σου, μπορείς να την ξεκλειδώσεις μόνο με τη χρήση του κωδικού PUK. Τώρα, λοιπόν, μέσα από το myWIND, μπορείς να αποκτήσεις πρόσβαση στον κωδικό PUK σου και να απλουστεύεις τις διαδικασίες ανάκτησης του PIN σου.
  • Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση περιαγωγής (Roaming)
    Με την υπηρεσία Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση περιαγωγής, επιλέγεις αν θα χρησιμοποιείς ή όχι το κινητό σου τηλέφωνο, σε χώρες εκτός Ελλάδας, μέσω σύνδεσης με τοπικά συνεργαζόμενα δίκτυα.
    Επιπλέον, μπορείς να επιλέξεις το ποσό το οποίο θέλεις να είναι το όριο ενημέρωσης και φραγής GPRS Roaming.

Link to comment
Share on other sites

ειναι τοσο άχρηστοι που δεν εχουν βγαλει ακομα εφαρμογη για smartphones για οσους εχουν συμβολαιο, τοσα λεφτα που εχουν ξοδέψει για ηλίθιες διαφημίσεις θα ειχαν φτιαξει το δικτυο τους και θα ειχαν και 4G
Link to comment
Share on other sites

ισχυει για ολα τα προγραμματα συμβολαιου wind ή θα πρεπει να εχεις ενεργοποιησει την συγκεκριμενη υπηρεσια με επιπλεον κοστος κλπ κλπ?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ρε παιδιά που φαίνεται το υπόλοιπο των mb; Μόνο το υπόλοιπο προς κινητά μου δείχνει! Έχω ONE M.
Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ειναι τοσο άχρηστοι που δεν εχουν βγαλει ακομα εφαρμογη για smartphones για οσους εχουν συμβολαιο, τοσα λεφτα που εχουν ξοδέψει για ηλίθιες διαφημίσεις θα ειχαν φτιαξει το δικτυο τους και θα ειχαν και 4G

 

Θα το φτιάξουν και αυτό, πάντως η υπηρεσία είναι αρκετά καλή. Έχει ανοίξει κανείς την σελίδα από κινητό, νομίζω είναι responsive για να τρέχει σωστά και σε μικρές οθόνες.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλό το mywind, αλλά συμφωνώ ότι θα έπρεπε να ενοποιήσουν τις υπηρεσίες τους.

 

Π.χ. εγώ έχω account σε f2go και σε mywind με διαφορετικά usernames (δεν επιτρέπεται το ίδιο), απλώς επειδή έχω ένα συμβόλαιο κι ένα καρτοκινητό. Τρελό...

 

Επίσης, υπάρχει τρόπος να μαθαίνω το υπόλοιπο χρήσης του συμβολαίου μου από 4ψήφιο αριθμό;

 

Τουλάχιστον μέχρι να βγάλουνε το mywind σε app..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...