Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω ψηφιζω "Ε.Ε" για θεμα εκθεσης! ευχομαι να πεσει αυτο γιατι ειχα γραψει 46 και μαρεσει πολυ και εχει μπολικο πραγμα για συνδυασμο (π.χ. ΕΕ και παγκοσμιοποιηση, ΕΕ και ανθρωπινα δικαιωματα, ΕΕ και παραδοση, ΕΕ και σοβινισμος/ρατσισμος, ΕΕ και πολιτισμος, ΕΕ και παιδεια.. κ.ο.κ.)

παντος ευχομαι να μην βαλουνε καμια μπουρδα, λ.χ. γελιο, ομαδικά παιχνίδια, αδέσποτα ζώα... (!) και γενικα ΑΣΧΕΤΑ θεματα με αυτα που κανουμε ενα χρονο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σας έχουν προτήνει οι καθηγητές στο σχολείο ή στο φροντιστήριο θέματα ''sos'' για φέτος; [θέματα έκθεσης, πχ παγκοσμιοποίηση; τίποτα που να αφορά το θέμα με το βιβλίο της ιστορίας; θέμα παιδείας; κτλ]..;

 

Για προτήνετε...

 

 

 

-philos

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Παίδια τέλος τα ψέματα σε 2 μέρες αρχίζουμε!

 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους μας!

 

Πιστεύω δε πως όλοι θα την έχουμε προσπαθήσαμε

πάρα πολύ όλο αυτό τον καιρό.

 

Χωρίς άγχος, χωρίς στρες και με ''καθαρό μυαλό''

μπορούμε να πραγματοποιήσουμε τους στόχους

μας.

 

Και να περάσει ο καθένας εκεί που θέλει!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες μπορει να σε πιασουν εκει που πονας.Παντα οσο και να διαβασεις οσο μεγαλη προσπαθεια και εαν κανεις εαν θελουν να σε τσακισουν θα το κανουν αυτο ειναι το μονο σιγουρο , ειδικα σε μαθηματα τεχνολογικης-θετικης και στα μαθηματικα γενικης που αποτελουνε μαθημα αυξημενης στο 5το πεδιο.

 

Μακαρι να πεσει Ε.Ε και για εμενα διοτι οντως εχει πολλα θεματα για να αναφερεις.Εγω παλι 46/50 ειχα γραψει σε θεμα επιστολης που αφορουσε τα γλυπτα του Παρθενωνα , αλλα τετοιο θεμα ειναι σχεδον απιθανο να πεσει..

 

Αυτο που μπορω να καταλαβω παντως ειναι οτι εκθεση ΠΡΕΠΕΙ να γραψει ο καθενας καλα (απο 13 τουλαχιστον και πανω) διοτι ειναι το πρωτο μαθημα και θα δωσει κουραγιο ενα καλο αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια επειδή δε νομίζω να ξαναμπώ τουλάχιστον μέχρι το πέρας των πανελλαδικών,καλή επιτυχία σε όλους μας :) Καλή αρχή το Σάββατο :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις αποδείξεις των Μαθηματικών Κατ. οταν για παραδειγμα λέει η f ειναι γν. αυξουσα οταν η παραγωγος της ειναι >0 και αποδεικνυει μονο το πρώτο λεγοντας πως εργαζόμαστε αναλόγως στην δευτερη περίπτωση, εμεις πρεπει να δείξουμε και το δευτερο?Αν το γραψουμε ακριβως οπως το βιβλιο είμαστε καλυμμενοι?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους παιδια! Σας ευχομαι να περασετε ο καθενας σε οποια σχολη θελετε! :cool: Του χρονου ερχεται και η δικη μου σειρα..

 

EDIT: ο nick_ts157 ειμαι και μολις εστειλα καταλαθος το μηνυμα απο του αδερφου μου το pc :p :stupid:

:D
Link to comment
Share on other sites

kalh epityxia se olous! kala na perasete stin ekthesi kai na gamisoume oloi!

Καλή επιτυχία!! Καλό είναι να προσέχομε όμως πως μιλάμε!!

Φιλικά _Alexandros_

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια παιδια! Και μην αγχωνεστε, δεν χαθηκε κι ο κοσμος αν δεν γραψετε καλα σε καποιο μαθημα, κοιτατε το επομενο.;)

Αχ ωραιες εποχες οι Πανελληνιες, σοβαρα μου λειπουν...:O

 

May The Force Be With You!!!http://209.85.48.10/3627/31/emo/yoda.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα γίνεται επισημασμένο μέχρι να τελειώσουν οι εξετάσεις.Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε μαζί με τις ευχές μας για καλά αποτελέσματα.

Και θυμηθείτε..το (επαγγελματικό σας) μέλλον ξεκινά από τις Πανελλήνιες αλλά δεν τελειώνει εκεί. ;)

Καλή επιτυχία σε όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια παιδια! Και μην αγχωνεστε, δεν χαθηκε κι ο κοσμος αν δεν γραψετε καλα σε καποιο μαθημα, κοιτατε το επομενο.;)

Αχ ωραιες εποχες οι Πανελληνιες, σοβαρα μου λειπουν...:O

 

May The Force Be With You!!!http://209.85.48.10/3627/31/emo/yoda.gif

 

Εμένα γιατί πιστεύω οτι δε θα μου λείψουν ποτέ!! Είναι η χειρότερη φάση της ζωής μου μέχρι τώρα!:( :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην αγχώνεστε.Δείτε το σαν μια ευκαιρεία να τεστάρετε τι γνώσεις πήρατε όλη την χρονιά.

Καθένας μας τώρα σας λέει να μην αγχώνεστε το ξέρω(έξω από το χορό πολλά τραγούδια λες) αλλά είστε τυχεροί γιατί έχετε μόνο 6 μαθηματάκια.Ούτε που θα καταλάβετε πότε θα τελειώσουν οι πανελλαδικές.

Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια κ απο μενα.... ειμαι νεα εδω αλλα δινω κ εγω αυριο εκθεση!!! καλη δυναμη παιδια και ολα θα πανε τελεια!!!;) ;) ;) ;) ;)

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...