Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω στείλει ήδη φάξ για διακοπή... δεν παλεύεται άλλο η κατάσταση με αυτούς... Έχω να ξεπεράσω το 1Mbps ένα μήνα!!!

 

Τι λες αγαπητέ, εγώ το 1mbit δεν το ξεπέρασα ποτέ!! Και αυτή την στιγμή που γράφω σέρνεται ασύστολα πάλι (dial up και βγάλε)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Τα δικά μου πάθη:

μέχρι και πριν 4-5 μήνες (λίγο δλδ πριν η Wind αγοράσει την Tellas) και ενώ είχα τηλέφωνο κ Ιντερνετ μόνο από Tellas και ταχύτητα 12Μbps (πραγματικά, κατέβαζα με 1+ΜΒ) όλα πήγαιναν ρολόϊ. Ρεσετ ήθελα μια φορά το μήνα κι αν. Από τότε όμως που έμαθα πως η Tellas εξαγοράστηκε, ή ότι άλλο έπαθε τέλος πάντων, η γραμμή μου σταδιακά έπεφτε από τα 12, στα 6, στα 4, στα 2 και τελικά στο 1Μbps. Ενημέρωσα για το πρόβλημα και μέχρι σήμερα (5 μήνες αργότερα;;;; ) οι μόνες απαντήσεις ήταν:

"Θα στείλουμε το πρόβλημα στον ΟΤΕ, γιατί δε μπορούμε να διαπιστώσουμε τι φταίει"

"Θα κλειδώσουμε τη γραμμή σας στα 6Μb"

"Θα περάσει τεχνικός να δει το πρόβλημα"

κλπ.

Όπως καταλαβαίνετε, θα αλλάξω πάροχο, όμως πως μπορώ να βεβαιωθώ για μια καλύτερη ταχύτητα πχ. με Forthnet? Μένω Κορυδαλλό. Έχει κάποιος κάτι να με συμβουλέψει;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Τα δικά μου πάθη:

μέχρι και πριν 4-5 μήνες (λίγο δλδ πριν η Wind αγοράσει την Tellas) και ενώ είχα τηλέφωνο κ Ιντερνετ μόνο από Tellas και ταχύτητα 12Μbps (πραγματικά, κατέβαζα με 1+ΜΒ) όλα πήγαιναν ρολόϊ. Ρεσετ ήθελα μια φορά το μήνα κι αν. Από τότε όμως που έμαθα πως η Tellas εξαγοράστηκε, ή ότι άλλο έπαθε τέλος πάντων, η γραμμή μου σταδιακά έπεφτε από τα 12, στα 6, στα 4, στα 2 και τελικά στο 1Μbps. Ενημέρωσα για το πρόβλημα και μέχρι σήμερα (5 μήνες αργότερα;;;; ) οι μόνες απαντήσεις ήταν:

"Θα στείλουμε το πρόβλημα στον ΟΤΕ, γιατί δε μπορούμε να διαπιστώσουμε τι φταίει"

"Θα κλειδώσουμε τη γραμμή σας στα 6Μb"

"Θα περάσει τεχνικός να δει το πρόβλημα"

κλπ.

Όπως καταλαβαίνετε, θα αλλάξω πάροχο, όμως πως μπορώ να βεβαιωθώ για μια καλύτερη ταχύτητα πχ. με Forthnet? Μένω Κορυδαλλό. Έχει κάποιος κάτι να με συμβουλέψει;

Τι να συμβουλέψουμε φίλε μου. Την στιγμή που οι ίδιοι δεν μπορούν ή δεν θέλουν να δώσουν λύση στο πρόβλημα μας δεν μένει παρά να αλλάξουμε πάροχο. Εγώ μετά και το τέταρτο τηλεφώνημα που τους έκανα δίνω ακόμη μια βδομάδα προθεσμία (στην υπομονή μου) και αν δεν μου δώσουν την ταχύτητα που δικαιούμαι ..γεια σας και χαιρετισμούς στην γιαγιά σας.

 

Δυστυχώς είτε το θέλουμε είτε όχι είμαστε bordelo με νταβατζή τον οτε.

 

Ποιος ξέρει τι λαμογιές κάνουν πίσω από την πλάτη μας. :down::down:

Link to comment
Share on other sites

Τι να συμβουλέψουμε φίλε μου. Την στιγμή που οι ίδιοι δεν μπορούν ή δεν θέλουν να δώσουν λύση στο πρόβλημα μας δεν μένει παρά να αλλάξουμε πάροχο. Εγώ μετά και το τέταρτο τηλεφώνημα που τους έκανα δίνω ακόμη μια βδομάδα προθεσμία (στην υπομονή μου) και αν δεν μου δώσουν την ταχύτητα που δικαιούμαι ..γεια σας και χαιρετισμούς στην γιαγιά σας.

 

Δυστυχώς είτε το θέλουμε είτε όχι είμαστε bordelo με νταβατζή τον οτε.

 

Ποιος ξέρει τι λαμογιές κάνουν πίσω από την πλάτη μας. :down::down:

Ξέρεις όμως τι σκέφτομαι; Σε ποιόν να πάω; η κοπέλα μου (μόλις 500 μέτρα από εμένα) έχει Forthnet 2play και οι ταχύτητές τις είναι γύρω στα 6Mbps. Τώρα έχω 5 στην Tellas και σκέφτομαι αν αξίζει η όλη φασαρία για 1-2Mbps...

 

Αν είναι δυνατόν, να σκεφτόμαστε έτσι και να δίνουμε τα λεφτά μας σε αυτούς...

Μπανανία!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Μου το ενεργοποιησαν μεσα σε ενα μηνα, κατεβαζω με 1,2 mb/s, δεν με εχει πεταξει ποτε εξω και εχω μεινει χωρις internet μια φορα (στους 6 μηνες) για μια ωρα!τοσο τυχερος ειμαι???
Link to comment
Share on other sites

Μου το ενεργοποιησαν μεσα σε ενα μηνα, κατεβαζω με 1,2 mb/s, δεν με εχει πεταξει ποτε εξω και εχω μεινει χωρις internet μια φορα (στους 6 μηνες) για μια ωρα!τοσο τυχερος ειμαι???

Tellas εννοείς?

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις όμως τι σκέφτομαι; Σε ποιόν να πάω; η κοπέλα μου (μόλις 500 μέτρα από εμένα) έχει Forthnet 2play και οι ταχύτητές τις είναι γύρω στα 6Mbps. Τώρα έχω 5 στην Tellas και σκέφτομαι αν αξίζει η όλη φασαρία για 1-2Mbps...

 

Αν είναι δυνατόν, να σκεφτόμαστε έτσι και να δίνουμε τα λεφτά μας σε αυτούς...

Μπανανία!

Οτε,Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Forthnet ,για να ρισκάρεις ακόμα μια φορά (που αν σου κάτσει είναι καλύτερα)

Και γω μπερδεμένος είμαι .Μια από τα ίδια.

 

Μου το ενεργοποιησαν μεσα σε ενα μηνα, κατεβαζω με 1,2 mb/s, δεν με εχει πεταξει ποτε εξω και εχω μεινει χωρις internet μια φορα (στους 6 μηνες) για μια ωρα!τοσο τυχερος ειμαι???

 

Προφανώς και ανήκεις στους λίγους τυχερούς. Αλλά φαντάζομαι ότι σαν εσένα και εμάς είναι λίγοι .Οι περισσότεροι βλέπω να είναι κάπου ενδιάμεσα ..αλλιώς θα είχε κλείσει το μαγαζί τους ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι ανθρωποι ειναι γελιοι....μην πω και τιποτα παραπανω...:mad:

Οχι ολοι βεβαια αλλα η πλεοψηφια....

Απο χθες το βραδυ αντιμετωπιζα προβλημα στην συνδεση μου(Πατρα).Παιρνω τηλεφωνο και ακουω ηχογραφημενο μηνυμα για προβλημα γενικο.Οκ λεω και παω για υπνο.Το πρωι μπαινω κατεβαζω τα mail μου αλλα σελιδες δεν ανοιγε με τιποτα.Αφου λοιπον εχω παρει 2-3 τηλεφωνα και ολοι μου λενε οτι υπαρχει προβλημα και θα διορθωθει μεχρι το απογευμα....πριν απο καμια ωρα ξαναπαιρνω και πεφτω σε εναν αγενεστατο..που ετσι μου ερχετε να δωσω το ονομα του δημοσια ν γινει και ρομπα,και μου λεει το ιδιο ακριβως!!!

Τα παιρνω λοιπον αγρια ,και αφου ακολουθει ενας διαλογος ...που θα τον ζηλευαν ολες οι μεσημεριανες κουτσομπολιστικες εκπομπες,ζητώ τον προισταμενο του.Οντως με συνδεει και ο ανθρωπος πολυ ευγενικα αφου του εξηγω το προβλημα μου μου λεει οτι θα με καλεσει καποιος σε 10 λεπτα.

Πριν περασουν τα 10 με παιρνει ενας ακομα ευγενεστατος κυριος και αφου του λεω ποιο ειναι το προβλημα μου(παιρνω ,mail κανονικα αλλα δεν ανοιγω καμια σελιδα) αμεσως μου λεει να αλαξω το MTU στο router απο 1500 σε 1450 και ολα μια χαρα!!!

Του λεω ...γιατι μας βασανιζετε ετσι με τον καθε ασχετο που βαζετε στην τεχνικη υποστηριξη και λεει οτι μαμακια του κατεβει στο κεφαλι,και μου εξηγει οτι το το πρωτο σταδιο στην τεχνικη υποστηριξη στελεχωνεται απο τεχνικους με απλες γνωσεις.

Ημαρτον δηλαδη...να του λες οτι ειναι θεμα καποιας ρυθμισεις και να σου λεει το γιδι ...οχι κυριε θα φτιαξει μεχρι το βραδυ!!!!

Ελεος και παλι ελεος...

Πάντως αυτου του αγενεστατου που μας υψωσε και την φωνη ...του ετοιμαζω εκπληξη....:lol:;)

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

καλεσα το κεντρο 1212 πριν λιγο καθως απο τις 2 το μεσημερι δεν ειχα ιντερνετ.εκει ο υπαλληλος μου ειπε πως δεν ειχα,επειδη κατεβασα το skype το οποιο λεει δεν ειναι συμβατο με το ρουτερ.

 

επειδη εγω δεν δηλωνω"ξερολας" υπαρχει πιθανοτητα να συμβαινει κατι τετοιο?

επισης μου ειπε πως θα μου στειλει κατι που θα αναβαθμισει το ρουτερ μου,στο μειλ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλεσα το κεντρο 1212 πριν λιγο καθως απο τις 2 το μεσημερι δεν ειχα ιντερνετ.εκει ο υπαλληλος μου ειπε πως δεν ειχα,επειδη κατεβασα το skype το οποιο λεει δεν ειναι συμβατο με το ρουτερ.

 

επειδη εγω δεν δηλωνω"ξερολας" υπαρχει πιθανοτητα να συμβαινει κατι τετοιο?

επισης μου ειπε πως θα μου στειλει κατι που θα αναβαθμισει το ρουτερ μου,στο μειλ

 

δεν ξερω αν ισχυει αλλα μου το ειχαν ρωτησει και μενα αυτο οταν ειχα προβλημα. τελλας-μπελας

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παλικαρια καλησπερα και απο μενα. Μακρυα απο Tellas γιατι θα βρειτε τον μπελα σας οπως κι εγω.....Ειμαι 3 μηνες στο Double Ρlay και μαλλον πρεπει να το ονομασουν Double Trouble...!!!!

 

1. Τηλεφωνεις στο 1212 αλλα εκει δεν ειναι οι τεχνικοι της Tellas αλλα εξωτερικοι συνεργατες με βασικες γνωσεις που δεν γνωριζουν και δεν μπορουν να κανουν και πολλα. Δεν εχουν και αμεση επαφη με τους τεχνικους οπως ανακαλυψα αλλα μονο στελνουν αναφορα βλαβων (διακομιστες οι κυριοι απλως...)!!!

 

2. Δεν υπαρχει κανενας τροπος να επικοινωνησεις με τους τεχνικους ή καποιον υπευθυνο της Tellas απευθειας !!!

 

3. Το Browsing της συνδεσης παει καλα το πρωι που ολοι λοιπουν στις εργασιες τους, και μετα τις 2 τα ξημερωματα που ολοι κοιμουνται!!!! Και οταν λεμε καλα εννοουμε 4-6ΜΒ....μη φανταστειτε....γιατι αλλιως πεφτει ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1ΜΒ....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΑ 300-400ΚΒ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

4. Το παραπανω αποδεικνυει οτι εχουν σταθερο και μονιμο προβλημα με το bandwith κατι που αδυνατουν να διορθωσουν....και να αναβαθμισουν γιατι κοστιζει....Με αλλα λογια με τις προσφορες για notebook (χαζες...) εκαναν περισσοτερες συνδεσεις απο οτι μπορει να σηκωσει το συστημα τους και τωρα υποφερουμε ολοι.

 

Εχω ηδη κινηθει εναντιων τους με "Τον Συνηγορο του Πολιτη" και "Τον Συνηγορο του καταναλωτη". Οι ανθρωποι πετανε αετο....ενημερωστε τους φιλους σας....οσους γλυτωσω μπραβο μου....και ισως ετσι βαλουν και μυαλο.....Βαλτε ανακοινωνσεις σε ολα τα site που ειστε...αυτη ειναι η μονη μας δυναμη....να το μαθουν ολοι.

 

Οτι παραπανω πληροφορια θελετε μη διστασετε να με ρωτησετε (ο παθων....μαθων...).

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ισχυει αλλα μου το ειχαν ρωτησει και μενα αυτο οταν ειχα προβλημα. τελλας-μπελας

e-mail ελαβες εσυ?γιατι εγω ακομα τπτ....με ταχυδρομικο περιστερι θα μου το στειλουν?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οι ανθρωποι ειναι γελιοι....μην πω και τιποτα παραπανω...:mad:

Οχι ολοι βεβαια αλλα η πλεοψηφια....

Απο χθες το βραδυ αντιμετωπιζα προβλημα στην συνδεση μου(Πατρα).Παιρνω τηλεφωνο και ακουω ηχογραφημενο μηνυμα για προβλημα γενικο.Οκ λεω και παω για υπνο.Το πρωι μπαινω κατεβαζω τα mail μου αλλα σελιδες δεν ανοιγε με τιποτα.Αφου λοιπον εχω παρει 2-3 τηλεφωνα και ολοι μου λενε οτι υπαρχει προβλημα και θα διορθωθει μεχρι το απογευμα....πριν απο καμια ωρα ξαναπαιρνω και πεφτω σε εναν αγενεστατο..που ετσι μου ερχετε να δωσω το ονομα του δημοσια ν γινει και ρομπα,και μου λεει το ιδιο ακριβως!!!

Τα παιρνω λοιπον αγρια ,και αφου ακολουθει ενας διαλογος ...που θα τον ζηλευαν ολες οι μεσημεριανες κουτσομπολιστικες εκπομπες,ζητώ τον προισταμενο του.Οντως με συνδεει και ο ανθρωπος πολυ ευγενικα αφου του εξηγω το προβλημα μου μου λεει οτι θα με καλεσει καποιος σε 10 λεπτα.

Πριν περασουν τα 10 με παιρνει ενας ακομα ευγενεστατος κυριος και αφου του λεω ποιο ειναι το προβλημα μου(παιρνω ,mail κανονικα αλλα δεν ανοιγω καμια σελιδα) αμεσως μου λεει να αλαξω το MTU στο router απο 1500 σε 1450 και ολα μια χαρα!!!

Του λεω ...γιατι μας βασανιζετε ετσι με τον καθε ασχετο που βαζετε στην τεχνικη υποστηριξη και λεει οτι μαμακια του κατεβει στο κεφαλι,και μου εξηγει οτι το το πρωτο σταδιο στην τεχνικη υποστηριξη στελεχωνεται απο τεχνικους με απλες γνωσεις.

Ημαρτον δηλαδη...να του λες οτι ειναι θεμα καποιας ρυθμισεις και να σου λεει το γιδι ...οχι κυριε θα φτιαξει μεχρι το βραδυ!!!!

Ελεος και παλι ελεος...

Πάντως αυτου του αγενεστατου που μας υψωσε και την φωνη ...του ετοιμαζω εκπληξη....:lol:;)

και μενα κατι παρομοιο μου ειπαν σημερα μετα απο κυνιγι μιας βδομαδας και μετα την χθεσινοβραδυνη επικοινωνια με ενα επισης αγενεστατο υπαλληλο,αλλα μου εδωσαν αλλη τιμη για MTU 1432

Link to comment
Share on other sites

e-mail ελαβες εσυ?γιατι εγω ακομα τπτ....με ταχυδρομικο περιστερι θα μου το στειλουν?

 

οχι τπτ οσο το ειδες εσυ αλλο τοσο το ειδα και εγω...

Link to comment
Share on other sites

και μενα κατι παρομοιο μου ειπαν σημερα μετα απο κυνιγι μιας βδομαδας και μετα την χθεσινοβραδυνη επικοινωνια με ενα επισης αγενεστατο υπαλληλο,αλλα μου εδωσαν αλλη τιμη για MTU 1432

 

Σε ποια περιοχη εισαι?

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Κρίσιμη ερώτηση:

Πες ότι σήμερα μου την έδωσε και θέλω να πάρω κόνεξ. Με το εν ενεργεία συμβόλαιο τι γίνεται? Συνεχίζει να ισχύει κανονικά και εγώ πληρώνω?

 

22 ευρώ τον μήνα νταβατζιλίκι δεν λέει.

Link to comment
Share on other sites

οχι τπτ οσο το ειδες εσυ αλλο τοσο το ειδα και εγω...

 

αυτη τη στιγμη ειμαι σε αναμονη (δεν μου εβγαλε καν ελαχιστο χρονο που θα καθομαι με το ακουστικο στο χερι).

1ον. το μειλ ακομα δεν ηρθε

2ον. ακομα και αυτη τη στιγμη ολη την ωρα ειναι αποσυνδεση-συνδεση.

 

 

επισης αυτο με το "ελαχιστος χρονος αναμονης ειναι μικροτερος απο 3 λεπτα" καταντα γελοιοτητα καθως 2 φορες σου βγαζει <3 λεπτα.2-3 φορες < απο 2 λεπτα κοκ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλεσα το κεντρο 1212 πριν λιγο καθως απο τις 2 το μεσημερι δεν ειχα ιντερνετ.εκει ο υπαλληλος μου ειπε πως δεν ειχα,επειδη κατεβασα το skype το οποιο λεει δεν ειναι συμβατο με το ρουτερ.

 

επειδη εγω δεν δηλωνω"ξερολας" υπαρχει πιθανοτητα να συμβαινει κατι τετοιο?

επισης μου ειπε πως θα μου στειλει κατι που θα αναβαθμισει το ρουτερ μου,στο μειλ

 

δεν ξερω αν ισχυει αλλα μου το ειχαν ρωτησει και μενα αυτο οταν ειχα προβλημα. τελλας-μπελας

 

πηρα και παλι σημερα τηλεφωνο γιατι το ρουτερ κανει διαρκως διακοπες.

αφου περιμενα 25 λεπτα αναμονη(!) εξηγησα στην κοπελα που το σηκωσε πως εχω αυτο το προβλημα και συναδελφοι της μου ειπαν πως σε λιγες ωρες(εκεινης της μερας) θα μου εστελναν το φιρμγουερ για το ρουτερ.κατι τετοιο ωστοσο δεν εχω λαβει παρα το γεγονος πως περασαν 3-4 μερες.

και η απορια της ηταν "σε ποιο μειλ θα το λαβετε?"

της λεω το μειλ της τελλας και μου απαντα " δεν εχει ερθει?"

ε,για να σας παιρνω τηλεφωνο...μαλλον οχι!

ενιγουει μου το εστειλε εκεινη την στιγμη(απορω στους αλλους γιατι πηρε μερες....) και η απορια μου ειναι η εξης; υπαρχει περιπτωση το προβλημα,αντι να λυθει,να χειροτερεψει?(τους εχω παρει απο φοβο):O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πηρα και παλι σημερα τηλεφωνο γιατι το ρουτερ κανει διαρκως διακοπες.

αφου περιμενα 25 λεπτα αναμονη(!) εξηγησα στην κοπελα που το σηκωσε πως εχω αυτο το προβλημα και συναδελφοι της μου ειπαν πως σε λιγες ωρες(εκεινης της μερας) θα μου εστελναν το φιρμγουερ για το ρουτερ.κατι τετοιο ωστοσο δεν εχω λαβει παρα το γεγονος πως περασαν 3-4 μερες.

και η απορια της ηταν "σε ποιο μειλ θα το λαβετε?"

της λεω το μειλ της τελλας και μου απαντα " δεν εχει ερθει?"

ε,για να σας παιρνω τηλεφωνο...μαλλον οχι!

ενιγουει μου το εστειλε εκεινη την στιγμη(απορω στους αλλους γιατι πηρε μερες....) και η απορια μου ειναι η εξης; υπαρχει περιπτωση το προβλημα,αντι να λυθει,να χειροτερεψει?(τους εχω παρει απο φοβο):O

 

Εγω να σου πω τηλ αληθεια δεν εχω πειραξει τπτ ουτε προκειτε μετα απο το τρελλο εκεινο 2 μηνο που περασα.. εφ οσον δουλευει δεν το πειραζω.. τωρα εαν εχεις προβλημα οπως λες ρισκαρε το..;);)

Link to comment
Share on other sites

περα απο την απαγορευση εγκαταστασης του skype,καμια φορα κοβεται το νετ και πρεπει να κανω ρισταρτ το ρουτερ για να εχω και παλι..

δεν ξερω...προβληματιζομαι.προς το παρον θα το αφησω και αν η κατασταση χειροτερεψει αιλ τεικ μαι τσανσις

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

περα απο την απαγορευση εγκαταστασης του skype,καμια φορα κοβεται το νετ και πρεπει να κανω ρισταρτ το ρουτερ για να εχω και παλι..

δεν ξερω...προβληματιζομαι.προς το παρον θα το αφησω και αν η κατασταση χειροτερεψει αιλ τεικ μαι τσανσις

Φίλε, όταν ζήτησα να μου κλειδώσουν τη γραμμή στα 12Mbps μου είπαν πως θα χάνω συνεχώς το Internet και θα αποσυνδέεται το router. Έτσι, ζήτησα να κλειδωθεί στα 6Mpbs και δεν έχω πρόβλημα. Πάρ' τους ένα τηλέφωνο και πες να σου κλειδώσουν τη γραμμή σε μικρότερη ταχύτητα. Ένας λόγος που θα φύγω από την Tellas είναι και αυτός, διότι μέχρι τον Απρίλη είχα γραμμή στα 12Mbps και από τότε που "έγινε αναβάθμιση δικτύου στα 24Mpbs" η γραμμή μου έφτασε μέχρι το 1Mbps... Τραγικοί...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

και εμενα καπως ετσι ηταν.. εκει που ελεγαν 24 εγω για 2 μηνες δεν ειχα καν ιντερνετ.. τωρα εχω στα 12 (λεμε τωρα) και το μονο που μου παρουσιαζει 1-2 φορες ανα 2 βδομαδες ειναι να δουλευει μονο το απ λοαντ με συνεπεια να μην μπορω να μπω σε κανενα σαιτ κτλ... αυτο μετα απο 1-2 ωρες φτιαχνει μονο του... αντε να αλλαξεις την τρελλας.. τι να βαλεις ομως? :mad:
Link to comment
Share on other sites

και εμενα καπως ετσι ηταν.. εκει που ελεγαν 24 εγω για 2 μηνες δεν ειχα καν ιντερνετ.. τωρα εχω στα 12 (λεμε τωρα) και το μονο που μου παρουσιαζει 1-2 φορες ανα 2 βδομαδες ειναι να δουλευει μονο το απ λοαντ με συνεπεια να μην μπορω να μπω σε κανενα σαιτ κτλ... αυτο μετα απο 1-2 ωρες φτιαχνει μονο του... αντε να αλλαξεις την τρελλας.. τι να βαλεις ομως? :mad:

Για Forthnet σκέφτομαι, αλλά μου είπε υπάλληλος πως επειδή μεσολαβούν 2 εταιρίες (ΟΤΕ, Tellas) θα περιμένω περισσότερο από 2 μηνο... Άλλο τραγικό! μετά, έχω την επιλογή Conne-x Talk με 60 ευρώ το μήνα με γραμμή 24Μbps και δωρεάν αστικά/υπεραστικά. Ούτε κινητά, ούτε διεθνή όμως.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...