Jump to content

BlackBerry Z30


npatrin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mετά το Passport πλησιάζω σιγά σιγά και εγώ στην παρέα σας. :)

 

Έχω μια ΣΟΣ ερώτηση όμως. Εχω βρει το QWERTZ και όχι το QWERTY.

 

Η αλλαγή σε QWERTY που έχω δει ότι μπορείς να κάνεις απο 10.3.+ είναι όντως εφικτή? Μπορεί κάποιος συνφορουμίστας που έχει το QWERTZ να με ενημερώσει αν όντως γίνεται QWERTY και αν είναι κανονικό και το ελληνικό πληκτρολόγιο?

 

Θα εκτιμούσα μια άμεση απάντηση γιατι είναι να παραλάβω σήμερα απο Birdphone.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 853
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mετά το Passport πλησιάζω σιγά σιγά και εγώ στην παρέα σας. :)

 

Έχω μια ΣΟΣ ερώτηση όμως. Εχω βρει το QWERTZ και όχι το QWERTY.

 

Η αλλαγή σε QWERTY που έχω δει ότι μπορείς να κάνεις απο 10.3.+ είναι όντως εφικτή? Μπορεί κάποιος συνφορουμίστας που έχει το QWERTZ να με ενημερώσει αν όντως γίνεται QWERTY και αν είναι κανονικό και το ελληνικό πληκτρολόγιο?

 

Θα εκτιμούσα μια άμεση απάντηση γιατι είναι να παραλάβω σήμερα απο Birdphone.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

QWERTZ θα εχεις αν το εχεις γυρισμενο στα γερμανικα.Αν το εχεις στα αγγλικα θα εχεις QWERTY ..Στα ελληνικα θα εχεις την αντιστοιχη διαταξη πληκτρολογιου.Η διαδιαδικασια ειναι οπως αλλαζεις γλωσσα στα blackberry.

Μαλλον το birdphone θα το προμηθευεται απο την γερμανια για αυτο αναφερει QWERTZ.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Με κάλυψες. Ούτως ή άλλως στα αγγλικά το έχω πάντα.

 

Εχει και τα δύο, ως κωδικούς, απλά το qwerty θα καθυστερήσει.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..! Σκέφτομαι να αγοράσω ένα Bluetooth headset για το Ζ30 και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει να μου πει ποιά είναι συμβατά με το BB είτε επειδή έχει αγοράσει είτε επειδή το γνωρίζει.. Ευχαριστώ :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχεις ασυμβατότητα με κάποιο Bluetooth. Προσωπικά έχω το Jabra Stealth και δουλεύει τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχεις ασυμβατότητα με κάποιο Bluetooth. Προσωπικά έχω το Jabra Stealth και δουλεύει τέλεια.

 

Σε ευχαριστώ πολύ..! Απλώς ρώτησα γιατί μπορεί κάποιος να έχει εντοπίσει κάποια εταιρεία η οποία να μην είναι συμβατή με τη συγκεκριμένη συσκευή .! :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ..! Απλώς ρώτησα γιατί μπορεί κάποιος να έχει εντοπίσει κάποια εταιρεία η οποία να μην είναι συμβατή με τη συγκεκριμένη συσκευή .! :D

μέχρι και τα turbox δουλεύουν...

Pearl 8110 - Bold 9000 - Bold 9700 - Playbook - Z10 - Q10 - Passport
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει παρακαλώ πως ενεργοποιω την αναμονή κλήσεων ?υπάρχει σαν ρύθμιση ?δεν βρίσκω κάτι
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε την εφαρμογή του τηλεφώνου και σύρε το δάχτυλο σου από την κορυφή της οθόνης προς τα κάτω. Πάτησε ρυθμίσεις και θα το βρεις
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα με το 4g της wind τι γίνεται; έχει λυθεί ;

 

Αφαίρεσα και τοποθέτησα ξανά την κάρτα sim χθες και τελείως τυχαία διαπίστωσα μόλις τώρα πως το 4G ενεργοποιήθηκε!! :dance:

 

Edit: Ok, βιάστηκα να χαρώ.. Έχω τις επιλογές, αλλά ακόμη και να το διαλέξω δε φαίνεται να συνδέεται :what:

Edited by maternus
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σκεφτόμουν να γίνω κάτοχος του z30 και πήρα τηλ στο σκρουτζομάγαζο με ρην πιο χαμηλή τιμή γι αυτο το κινητό(275€) για να ρωτήσω αν εχει όντως 4g και υποδοχή micro sd και μου απάντησαν ναι και για τα δύο. Στη συνέχεια μου λέει αυτός οτι "γνώμη μου είναι να μην πάρετε αυτό το τηλέφωνο.Καλύτερα να στραφείτε σε κάποιο άλλο όπως το q10 γιατί το συγκεκριμένο βγάζει προβλήματα. λέω " έχετε προσωπική εμπειρία;" και μου λέει "από τα 50 z30 που έχω πουλήσει τα 10 μου τα έφεραν πίσω με προβλήματα είτε στην πλακέτα είτε στο λειτουργικό κι οτι αν πάθει κάτι δεν υπάρρχει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα. Εσείς τι έχετε να πείτε γι αυτό το κινητό αν και έχω διαβάσει πολλές κριτικες απο τις οποίες και πείστηκα για να γοράσω το κινητό. Πολλά χρόνια χρήστης αντροιντ και μπουχτισμένος απο ρουτ/σωμ/καστομ ρομ αποφάσισα επιτέλους να αλλάξω και να ηρεμήσω και απο αυτες τι διαδικασίες, να αποκτήσω κατι που δεν θα έχει τρομερά χαρακτηριστικά αλλά θα έχει γίνει τέτοιο optimizing στο λειτουργικό που θα έχει και αυτονομία αλλα και μηδενικό λαγκ χωρις πείραγμα. Αυτομου έδωσε την εντύπωση οτι προσφέρι το Ζ30. θα ήθελα κριτικές αλλά και πιστοποιήσεις οτι δεν θα έχω προβλήματα που μου ανέφεραν σ αυτό το κατάστημα.Α και επίσεις θα αξίζει μια τέτοια αγορά τώρα ή το άργησα λιγάκι;

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

2 z30 έχουν περάσει από τα χέρια μου και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Το ένα το έχω ακόμη σαν δεύτερη συσκευή...μάλιστα το έχω για ασύρματη μετάδοση ήχου από τη τηλεόραση στα ακουστικά μου το βράδυ και ζεσταίνεται αρκετά και για ώρα χωρίς να κάνει κιχ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι αλλο,εχω διαβάσει όλο το παρών τοπικ και δεν θυμάμαι κάποιο χρήστη με σοβαρό πρόβλημα στο κινητό του, για τσέκαρε κι εσυ....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

2 z30 έχουν περάσει από τα χέρια μου και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Το ένα το έχω ακόμη σαν δεύτερη συσκευή...μάλιστα το έχω για ασύρματη μετάδοση ήχου από τη τηλεόραση στα ακουστικά μου το βράδυ και ζεσταίνεται αρκετά και για ώρα χωρίς να κάνει κιχ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι αλλο,εχω διαβάσει όλο το παρών τοπικ και δεν θυμάμαι κάποιο χρήστη με σοβαρό πρόβλημα στο κινητό του, για τσέκαρε κι εσυ....

 

φίλε το έχω τσεκάρει και έχεις δίκιο σ αυτο ουτε εγώ είδα κάποιος να αναφέρει κάτι τέτοιο αλλά με προβλήμάτισε αυτός που μίλησα και γι αυτό δεν εχω προβεί στην παραγγελία του κινητού.θα ήθελα την γνώμη σου. Πιστεύεις οτι αξίζει να το παραγγείλλω ή έχω κατι άλλο σ αυτή την κατηγορία να διαλέξω που να προσφέρει οτι και το z30; Εγώ θέλω ένα κινητό που να εχει καλή αυτονομία, δυνατό wifi, καλό σήμα, να χειρίζομαι διαδικτυακές εφαρμογές(facebook, viber, messenger, instagram, email, youtube) και να μπορώ να σερφάρω με άνεση(εδώ να σημειώσω οτι από καποιον κατοχο του z30 αναφέρθηκε όχι αποδεδειγμένα οτι αργεί να φωρτώσει καποιες σελίδες π.χ το myphone οπως είπε. Πιστεύω πως δεν θα έχει θέμα με κολλήματα στο λειτουργικό του. Θα εκτιμούσα να απαντήσεις ειλικρινά και να αναφέρεις οποιοδήποτε προβληματάκι μπορει να έχει.Αξίζει η αγορά του;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν και χρήστης Ζ10 θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και το motoG ακόμα και το πρώτης γενιάς που έχει πέσει και η τιμή, το οποίο και έχω χειριστεί. Θα έχεις συνεχώς αναβαθμίσεις, δε θα χρειαστεί να βάλεις κάποια ρομ γιατί το τηλέφωνο πάει σφαίρα και με καλή αυτονομία. Είναι value for money. Το έβγαλε και το crazy Sundays το δεύτερης γενιάς, τσέκαρε http://www.e-shop.gr/kinito-motorola-new-moto-g-2014-8gb-4g-lte-black-gr-p-TEL.007851
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν και χρήστης Ζ10 θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και το motoG ακόμα και το πρώτης γενιάς που έχει πέσει και η τιμή, το οποίο και έχω χειριστεί. Θα έχεις συνεχώς αναβαθμίσεις, δε θα χρειαστεί να βάλεις κάποια ρομ γιατί το τηλέφωνο πάει σφαίρα και με καλή αυτονομία. Είναι value for money. Το έβγαλε και το crazy Sundays το δεύτερης γενιάς, τσέκαρεhttp://www.e-shop.gr/kinito-motorola-new-moto-g-2014-8gb-4g-lte-black-gr-p-TEL.007851

 

καλή η προτασή σου φιλε μου. Το είχα σταμπαρει καποια στιγμη αλλά επειδη σκεφτηκα οτι το κινητό που θα πάρω θα το κρατήσω 2+ χρόνια θελω όπωσδήποτε καποιο με 2ραμ και πάνω σιγουρα και μεγάλη μπαταρία οπότε κατι σε g2 ή htc one m8

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σκεφτόμουν να γίνω κάτοχος του z30 και πήρα τηλ στο σκρουτζομάγαζο με ρην πιο χαμηλή τιμή γι αυτο το κινητό(275€) για να ρωτήσω αν εχει όντως 4g και υποδοχή micro sd και μου απάντησαν ναι και για τα δύο. Στη συνέχεια μου λέει αυτός οτι "γνώμη μου είναι να μην πάρετε αυτό το τηλέφωνο.Καλύτερα να στραφείτε σε κάποιο άλλο όπως το q10 γιατί το συγκεκριμένο βγάζει προβλήματα. λέω " έχετε προσωπική εμπειρία;" και μου λέει "από τα 50 z30 που έχω πουλήσει τα 10 μου τα έφεραν πίσω με προβλήματα είτε στην πλακέτα είτε στο λειτουργικό κι οτι αν πάθει κάτι δεν υπάρρχει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα. Εσείς τι έχετε να πείτε γι αυτό το κινητό αν και έχω διαβάσει πολλές κριτικες απο τις οποίες και πείστηκα για να γοράσω το κινητό. Πολλά χρόνια χρήστης αντροιντ και μπουχτισμένος απο ρουτ/σωμ/καστομ ρομ αποφάσισα επιτέλους να αλλάξω και να ηρεμήσω και απο αυτες τι διαδικασίες, να αποκτήσω κατι που δεν θα έχει τρομερά χαρακτηριστικά αλλά θα έχει γίνει τέτοιο optimizing στο λειτουργικό που θα έχει και αυτονομία αλλα και μηδενικό λαγκ χωρις πείραγμα. Αυτομου έδωσε την εντύπωση οτι προσφέρι το Ζ30. θα ήθελα κριτικές αλλά και πιστοποιήσεις οτι δεν θα έχω προβλήματα που μου ανέφεραν σ αυτό το κατάστημα.Α και επίσεις θα αξίζει μια τέτοια αγορά τώρα ή το άργησα λιγάκι;

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

 

καλησπερα και απο μενα ,

 

απο το χερι μου εχουν περασει τα τελευταια 2 χρονια γυρω στα 4-6 z30,ολα μεταχειρισμενα, και σε κανενα μα κανενα δεν βρηκα καποιο προβληματα και δεν αντιμετωπησα καποιο προβλημα κατασκευαστικο ή θεμα software.Περασαν επισης απο τα χερια μου αλλα τοσα s3 και s4 ή και blackberry Q10 αμεσως ετρεχα παλι στο z30.το τελευταιο διαστημα σκεφτομαι να παρω και καποιο android κινητο αλλα μονο στην σκεψη οτι δεν θα εχει το hub αλλαζω αποψη και παραμενω στο z30.

οι εφαρμογες που αναφερεις τρεχουν μια χαρα στο κινητο,δεν ειμαι μεγαλος fan του youtube αλλα οσες φορες που ειδα videakia επαιξαν μια χαρα.

προσωπικα θα σου προτεινα να επαιρνες μεταχειρισμενο μπορεις να βρεις και με κατω απο 200ε για να μην δωσεις 270ε και μετα δεν σου αρεσει και το σκοτωσεις.

ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα ,

 

απο το χερι μου εχουν περασει τα τελευταια 2 χρονια γυρω στα 4-6 z30,ολα μεταχειρισμενα, και σε κανενα μα κανενα δεν βρηκα καποιο προβληματα και δεν αντιμετωπησα καποιο προβλημα κατασκευαστικο ή θεμα software.Περασαν επισης απο τα χερια μου αλλα τοσα s3 και s4 ή και blackberry Q10 αμεσως ετρεχα παλι στο z30.το τελευταιο διαστημα σκεφτομαι να παρω και καποιο android κινητο αλλα μονο στην σκεψη οτι δεν θα εχει το hub αλλαζω αποψη και παραμενω στο z30.

οι εφαρμογες που αναφερεις τρεχουν μια χαρα στο κινητο,δεν ειμαι μεγαλος fan του youtube αλλα οσες φορες που ειδα videakia επαιξαν μια χαρα.

προσωπικα θα σου προτεινα να επαιρνες μεταχειρισμενο μπορεις να βρεις και με κατω απο 200ε για να μην δωσεις 270ε και μετα δεν σου αρεσει και το σκοτωσεις.

ελπιζω να βοηθησα

 

σ ευχαριστώ για την βοήθειά σου αλλά γιατί να μην μου αρέσει; προτιμώ αν είναι να πάρω κάτι να το πάρω καινουριο αλλιώς μπορει να στραφώ αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω ένα κινητό που να εχει καλή αυτονομία, δυνατό wifi, καλό σήμα, να χειρίζομαι διαδικτυακές εφαρμογές(facebook, viber, messenger, instagram, email, youtube) και να μπορώ να σερφάρω με άνεση(εδώ να σημειώσω οτι από καποιον κατοχο του z30 αναφέρθηκε όχι αποδεδειγμένα οτι αργεί να φωρτώσει καποιες σελίδες π.χ το myphone οπως είπε. Πιστεύω πως δεν θα έχει θέμα με κολλήματα στο λειτουργικό του. Θα εκτιμούσα να απαντήσεις ειλικρινά και να αναφέρεις οποιοδήποτε προβληματάκι μπορει να έχει.Αξίζει η αγορά του;

 

 

 

Φιλε μου δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα σε οτι αναφερεις....για χρηση facebook,instagram,viber,messenger δε μπορω να σου πω γιατι δε τα χρησιμοποιω...απο την αλλη για το email θα εχεις τη καλυτερη mobile διαχείριση με το αξεπεραστο HUB,για YOUTUBE και βιντεο ειναι εξαιρετικο...επισης πολυ καλη αυτονομια και σημα κινητης και WiFi απροβληματιστα.

Τελος να αναφερω πως η συσκευη ειναι πολυ ποιοτικη με οτι αυτο συνεπάγεται...

 

Το μονο "αρνητικο" αν μπορω να βρω κατι ειναι η φωτεινοτητα του που δεν ειναι και η πιο δυνατη.

Αν το εχεις για χρηση κατω απο Ηλιοφανεια ισως να σε ενοχλησει λιγο...

 

Ψαξε κι εδω αυτο το τοπικ: http://forums.crackberry.com/blackberry-z30-f401/

 

Υπαρχει και το πιο καινουριο με αναλογες δυνατοτητες LEAP:

https://www.skroutz.gr/s/6798407/Blackberry-Leap.html

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=412128

 

Καλη επιλογη ! :)

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σκεφτόμουν να γίνω κάτοχος του z30 και πήρα τηλ στο σκρουτζομάγαζο με ρην πιο χαμηλή τιμή γι αυτο το κινητό(275€) για να ρωτήσω αν εχει όντως 4g και υποδοχή micro sd και μου απάντησαν ναι και για τα δύο. Στη συνέχεια μου λέει αυτός οτι "γνώμη μου είναι να μην πάρετε αυτό το τηλέφωνο.Καλύτερα να στραφείτε σε κάποιο άλλο όπως το q10 γιατί το συγκεκριμένο βγάζει προβλήματα. λέω " έχετε προσωπική εμπειρία;" και μου λέει "από τα 50 z30 που έχω πουλήσει τα 10 μου τα έφεραν πίσω με προβλήματα είτε στην πλακέτα είτε στο λειτουργικό κι οτι αν πάθει κάτι δεν υπάρρχει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα. Εσείς τι έχετε να πείτε γι αυτό το κινητό αν και έχω διαβάσει πολλές κριτικες απο τις οποίες και πείστηκα για να γοράσω το κινητό. Πολλά χρόνια χρήστης αντροιντ και μπουχτισμένος απο ρουτ/σωμ/καστομ ρομ αποφάσισα επιτέλους να αλλάξω και να ηρεμήσω και απο αυτες τι διαδικασίες, να αποκτήσω κατι που δεν θα έχει τρομερά χαρακτηριστικά αλλά θα έχει γίνει τέτοιο optimizing στο λειτουργικό που θα έχει και αυτονομία αλλα και μηδενικό λαγκ χωρις πείραγμα. Αυτομου έδωσε την εντύπωση οτι προσφέρι το Ζ30. θα ήθελα κριτικές αλλά και πιστοποιήσεις οτι δεν θα έχω προβλήματα που μου ανέφεραν σ αυτό το κατάστημα.Α και επίσεις θα αξίζει μια τέτοια αγορά τώρα ή το άργησα λιγάκι;

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Εμενα εχουν περασει δυο συσκευες Z30 απο τα χερια μου (το πρωτο το εχασα η μου το εκλεψαν) και λειτουργουσαν και οι δυο αψογα χωρις το παραμικρο προβλημα! Δεν θυμαμαι και εγω να εχω ακουσει η διαβασει καπου ποτε οτι επροκειτο για καποια ελαττωματικη συσκευη η παρτιδα εκτος πια αν εχεις τοση γκινια και πεσεις σε καποια προβληματικη συσκευη που πολυ αμφιβαλλω.

 

Οι εφαρμογες που αναφερεις δουλευουν ολες απροβληματιστα (ισως το Viber να κανει καπιοια νερα που και που) κα ιμαλιστα θα βρεις και εφαρμογες τριτων στο blackberry world για youtube η instagram που ισως σου αρεσουν και περισσοτερο. Για παραδειγμα επειδη δεν εχει επισημη εφαρμογη youtube στα Blackberry αλλα εχει προεγκατεστημενο ενα youtube που σε παραπεμπει μεσω του browser να δεις τα βιντεο που θες, μπορεις καλλιστα να κανεις την δουλεια σου με το super tube το οποιο ειναι κλασεις ανωτερο απο την επισημη κατεμε εφαρμογη.

Κατι αντιστοιχο συμβαινει αν δε κανω λαθος και για το instagram χωρις να βαζω και το χερι μου στην φωτια μιας και δεν το χρησιμοποιω.

Επισης θα εχεις και το πλεονεκτημα να του εγκαταστησεις και android εφαρμογες αν θελησεις να βαλεις κατι που δε θα το βρεις στο bb world.

 

Η αληθεια ειναι πως ισως αργησες λιγακι με την εννοια πως ειναι πλεον συσκευη δυο ετων και δεν εχει κανενα τεραστιο μελλον στις αναβαθμισεις λογισμικου. Δηλαδη η επομενη εκδοση που θα παρει ειναι η 10.3.2 σε μερικους μηνες και απο κει και επειτα ειναι αγνωστο για το τι υποστηριξη θα εχει. Βεβαια θα μπορεις να του περνας με πολυ απλουστερο τροπο απο οτι με το android (autoloader) διαφορες leaked roms που ειναι απροβληματιστες τις περισσοτερες φορες αν και οποτε παψει η υποστηριξη του απο την εταιρια. Οσο για το θεμα του service εχουν γραφτει διαφορα κατα καιρους καποιες σελιδες πισω, αλλα ειναι σιγουρα ενα θεμα που ποναει τους κατοχους blackberry συσκευων!

 

Το σιγουρο παντως ειναι, πως ουτε κολληματα θα συναντησεις, ουτε reboot θα του κανεις καθεμερα οπως στο android, θα δεις τι πραγματικα εστι multitasking, θα γουσταρεις με χιλια το hub οπου θα εχεις ολες σου τις ειδοποιησεις σε ενα μερος, αυτονομια μπαταριας αρκετα καλη που την συναντας πλεον σε android συσκευες μονο τους τελευταιους ισως μηνες, φοβερα ηχεια, πολυ καλο σημα δικτυου αλλα και wifi και καμερα πολυ ανωθεν του μετριου αν και πιστευω πως θα μπορουσε πολυ καλυτερα!

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, επείδη επίκειται αγορά Ζ30 να ρωτήσω αν και έχει ξανά αναφερθεί, ποιο τύπο αγοράζουμε; Βλέπω στα σκρουτζομάγαζα μόνο EU γράφουνε. Τι να ζητήσω; Επίσης αν είναι qwertz πειράζει; Αφού είναι αφής, δεν αλλάζει; Το lte ή το απλό; Και αυτό που μας καίει όλους; Αν κάτι δεν πάει καλά και βγάλει βλάβη ποιος αναλαμβάνει εγγύηση; Ευχαριστώ!
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είναι το stan.,100.2 και νομίζω ότι όλα τα ελληνικά μαγαζιά αυτό έχουν είμαι κάτοχος περίπου 2.5 μήνες και είμαι απόλυτα ευχάριστη μένος ξέροντας βεβαίως και τα θετικά αλλά και τα αρνητικά που έχει ελπίζω να σε βοήθησα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 4g, έχω εγώ έχω σήμα 4g,σε πολλά σημεία και είναι κρίμα να μην το έχεις μιας και η τιμή δεν έχει και μεγάλη διαφορά

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...