Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θυμάμαι ακριβώς, σίγουρα όχι 13 μήνες πριν πάντως.

Για να διακοπεί η σύνδεση πρέπει να περάσουν 6+1 μήνες από την λήξη του χρηματικού υπολοίπου. Κι εμένα το υπόλοιπο είναι ακόμα ενεργό.

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

αρα ο συνδυασμός υπολοίπου και κίνησης μπορεί να είναι μια προυπόθεση για να πάρεις προσφορά. Μπορεί ακόμα να τις στέλνουν σε όσους έχουν από συγκεκριμένο υπόλοιπο και κάτω.Στο βασικό μου νούμερο,έρχονται (μόνο με την ειδοποίηση κλήσεων,αποκάτω από την ειδοποίηση βάζουν και μια προσφορά συνήθως) προσφορές μεγαλύτερης αξίας,που είτε καταναλώνουν γρήγορα το υπόλοιπο,είτε απαιτούν ανανέωση.Ενώ εχω ενεργοποιημένο ιντερνετ για ολο το χρόνο,μου ξαναστέλνουν αυτό με τα 8 ευρώ,ή το άλλο με τα 4,4.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα 2 σμσ με 100Λ 3€ κάθε μέρα έλεος δλδ τι σόι προσφορά είναι αυτή όταν υπάρχει εδώ και χρόνια
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε αυτο, καλο φαινεται εστω κι αν ειναι σε 3λεπτα.

 

"500' προς ολα τα Εθνικα δικτυα και 50sms για 30 μερεσ με 4,4€"

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σ' εμένα και το ενεργοποίησα πριν λίγες μέρες.
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε αυτο, καλο φαινεται εστω κι αν ειναι σε 3λεπτα.

 

"500' προς ολα τα Εθνικα δικτυα και 50sms για 30 μερεσ με 4,4€"

 

Τι στελνεις για ενεργοποιηση; Δεν πηρα sms αλλα να στειλω για να δω αν μου το δωσει

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

12 στο 12410

 

Ευχαριστω. Εστειλα και πηρα την απαντηση: H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, επειδή δεν είχες πάρει σχετικό sms.

 

Ναι φυσικα. Αυτο ηθελα να τσεκαρω, να γνωριζουμε

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σ' εμένα και το ενεργοποίησα πριν λίγες μέρες.

 

My bad.

Νόμιζα ότι έγραφα στο νήμα του f2g και εκ των υστέρων συνειδητοποίησα ότι είμαστε στο νήμα της Q.

Έλαβα το sms σε καρτοκινητό f2g και το ενεργοποίησα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται να έχω διαθέσιμα 500μβ , τα οποία λήγουν σήμερα

(τα έχω ένα μήνα δηλαδή) και μόλις λήξουν -αν δεν αγοράσω πακέτο μβ ή δεν ανανεώσω χρόνο ομιλίας- να μου έρθει το κλασικό μήνυμα ότι έκανα χρήση δεδομένων και να με χρεώσει 1 ευρώ;

θα μου πείτε "κάποια εφαρμογή το προκάλεσε" ε όλο το μήνα που έχω το πακέτο απείραχτο δεν το προκαλεί δηλάδή;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μήνα γίνεται,δεν έδινα σημασία και έβαζα κάρτα ή αγόραζα πακέτο μβ.

 

να το αφήσω δηλαδή και αν με πιστώσουν το ευρώ,να πάρω στην εξυπηρέτηση;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν προκειται να το κανουν μονοι τους πρεπει εσυ να το ζητησεις να σου δώσουν πίσω το ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το APN για να μην έχεις πρόβλημα

Ή απενεργοποίησε το internet

Link to comment
Share on other sites

Όλο bug είναι ...

Όταν λέει λήγει π.χ. 28/5 ένα πακέτο λήγει στο τέλος της ημέρας πριν τις 24:00 η ανάλογα την ώρα ενεργοποίησής πού έγινε

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όλο bug είναι ...

Όταν λέει λήγει π.χ. 28/5 ένα πακέτο λήγει στο τέλος της ημέρας πριν τις 24:00 η ανάλογα την ώρα ενεργοποίησής πού έγινε

 

κανονικά στο τέλος της ημέρας (24:00). Με ΜΒ όμως που την έχω πατήσει αποφάσισα να τα απενεργοποιώ μια ολόκληρη μέρα πριν καθώς έχω χρεωθεί για χρήση την τελευταία μέρα. Προσωπικά από την εμπειρία μου αλλά και άλλους εδώ ήμουν πεπεισμένος για bug της τελευταίας μέρας. δεν ξέρω αν παίζει ακόμα ή το έφτιαξαν αλλα δεν δοκιμάζω δλδ συνεχίζω να απενεργοποιώ μία μέρα πριν. Με λεπτά φωνής ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρα πριν τις 12 η λήξη,αν θυμάμαι καλά κάπου είχε αναφερθεί από την εξυπηρέτηση ότι λήγουν κατά τις 8 το βράδυ τα πακέτα. Πρέπει να πάω αρκετά πίσω στο θέμα για να το επιβεβαιώσω. Πιο παλιά βέβαια σε γραπτή ερώτηση μου όταν με είχαν και μένα χρεώσει,23.59 ήταν η ώρα λήξης που έδωσαν.Στην πράξη όμως ποτέ δεν δούλευε μέχρι τότε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω ρε παιδιά να αλλάξω apn ούτε να απενεργοποιήσω το νετ. να μη με χρεώνουν με ύπουλους τρόπους θέλω..

όλο το μήνα δεν καταναλώθηκε ούτε ένα mb και ξαφνικά μια εφαρμογή θα κάνει ενημέρωση; :mad:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρα πριν τις 12 η λήξη,αν θυμάμαι καλά κάπου είχε αναφερθεί από την εξυπηρέτηση ότι λήγουν κατά τις 8 το βράδυ τα πακέτα. Πρέπει να πάω αρκετά πίσω στο θέμα για να το επιβεβαιώσω. Πιο παλιά βέβαια σε γραπτή ερώτηση μου όταν με είχαν και μένα χρεώσει,23.59 ήταν η ώρα λήξης που έδωσαν.Στην πράξη όμως ποτέ δεν δούλευε μέχρι τότε.

 

Στις 23:59 ληγει. Απλα ειναι το bug της τελευταιας μερας οπως ειπωθηκε και μπορει να χρεωσει ορισμενους. Δεν συμβαινει παντα ωστε να πουμε οτι ληγει πιο νωρις.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό πρόγραμμα έχεις στο σταθερό? Στο 2play και 3play και wind telephony τα δίνουν. Στο wind broadband οχι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...